Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

Griszka30KR 06.11.2010 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wooojo (Post 1005414)
Możecie pod powiedzieć kto podawał do Kirma przy akcji bramkowej? bo nie zdążyłem zauważyć

Bunoza,podanie rok
u....

KOMINEK 06.11.2010 00:18

Pozytywy:
3 pkt.
Wisła znowu pełnoprawne Pany
Dobra gra Mariusza
Ponownie zwycięski gol zdobyty w końcówce co może umotywować piłkarzy do gry do końca w innych meczach.

Poza tym ŻENADA

Paljić i Małecki nie powinni powąchać piłki w następnym meczu. W bardzo słabym meczu zagrała bardzo słaba drużyna ze słabą drużyną. Przy takiej grze środek tabeli i tyle.
Gdyby to nie były derby, gdyby nie grała Wisła pewnie większość z nas wyłączyła by TV po 20 min albo przerzuciłaby się na Klan – tam na pewno jest więcej emocji.

ŻENADA

KaRaSTSW 06.11.2010 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mobik88 (Post 1005678)
Wrzućcie link z golem Boukhari'ego do pobrania! plisss

http://www.fileserve.com/file/639Sp9Q#

melin 06.11.2010 00:28

Żałośni sa ci wszyscy , co nazywaja Boukhariego kebabem....Jeden głupi gówniarz wymyślil i cale stado bezmyślnych powtarza ...żal...Powtarza -bo taki jest trend na forum.....tacy k....a kibice- a zamiast mecz oglądać latali co chwile do klawiatury wypisywac te swoje wypociny...30 wpisów po golu "jeeeee,gooool, ku...waaaa KEBAB!!!!!" -to znak ze albo admin oglądał ( na pewno) mecz , albo to forum traci pewien poziom....Jechaliscie po Boukharim przed meczem-teraz te wasze wpisy gówno warte -"wreszcie nie gra Boukhari" " nie ma Boukhariego - to duzy plus".....i co??? zamknął wam gęby...teraz sami sie mozecie nazwac kebabami - albo ku..wa lepiej burakami....

wislak68 06.11.2010 00:32

Jak by tak się nad tym dobrze zastanowić to w sumie można było przewidzieć że Boukhari (Arab) walnie tę bramkę żydom. Za Palestynę :).

Wojtas 06.11.2010 00:35

Fajny gest Bukhariego -jak sam mówi - ze wykonał salutowanie po bramce dla nas-kibiców Wisly.,Paliljic tez wykonal ten sam gest,brawa dla nich!!

Wogole marokanczyk zawsze milo mówi o nas i mysle ze wypisywanie o nim nieprzychylnych epitetów jest zwyczjnie nie na miejscu.Nie na swojego psioczcie ,ci ktorzy na tym forum przed 94 minuta meczu jechali po nim jak po lysej kobyle,(mozna sprawdzic kto,strony 23,24 chyba)

to tak apropo tego co pisal kolega Melin ,o jakosci tego forum

i cieszymy sie wiec bo Wisla w Krakowie znowu Pany!

AYALA 06.11.2010 00:53

zawiódł mnie najbardziej Garguła , był kompletnie niewidoczny ale cóż można wymagac od zawodnika co prawie 2 lata leczył kontuzje.Szkoda że nie mamy playmakera a bardzo na niego liczyłem.
Pozytywem była postawa Pawełka i defensywy, ogólnie większych błędów nie popełnili.

PiotrG 06.11.2010 01:15

http://galeria.wislakrakow.com/20101105/md/45.jpg
Zobaczyć minę Majchrowskiego po porażce na jego nowiutkim stadionie - bezcenne.

DevilMayCry 06.11.2010 01:39

Ile przeżyłem, tyle widziałem, ale Pawełek, Bunoza, Kirm, Boukhari - dziękuje... Ta akcja zostanie w moim sercu na wieki!!!

WislaOnly 06.11.2010 01:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1005702)
Jak by tak się nad tym dobrze zastanowić to w sumie można było przewidzieć że Boukhari (Arab) walnie tę bramkę żydom. Za Palestynę :).

:lol::lol::lol: o umieram, dobre!!!
W końcu coś pozytywnego, dzięki za to Wisło!

SuperWisła 06.11.2010 01:58

Takiegeo gówna jesli chodzi o grę to dawno nie widzialem. Ale jestem szczesliwy jak nitka ze strzelilismy ta bramke w doliczonym czasie gry ! Zawsze nad wami... !!1

swietuje dzis zwyciestowo naszej Wiselki !! Procenty w zylach polyną a buzka sie raduje jak nigdy dotad !!

Dziekujemy

Kamson 06.11.2010 01:59

Nic tak nie smakuje jak zwycięska bramka z parchami w 95 minucie :)

spinna 06.11.2010 02:20

materiały filmowe z wielkich derbów Krakowa na KIKS.tv:

doping na meczu:
http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...erbow-krakowa/

relacja:
http://kiks.tv/2010/11/wisla-pany/

poderbowe wywiady z piłkarzami (Pawlusiński, Garguła, Polczak, Radomski):
http://kiks.tv/2010/11/poderbowe-wywiady/

DominoForza 06.11.2010 02:22

jebac wasze negatywne uwagi do gry Wisly ,liczy sie tylko to ze WISŁA PANY

spinna 06.11.2010 02:25

material z konferencji prasowej:
http://kiks.tv/2010/11/maaskant-bouk...trzeli-bramke/

marek2a 06.11.2010 02:46

Sorki ,ale mam pytanie bo może źle oceniłem sytuacje . Ale kto z polaków cieszył sie w kotle po zdobyciu bramki ,bo raczej słabo widzę.Napewno sie mylę ,oby..

FooFighter 06.11.2010 02:46

Są trzy punkty, ale co z tego? Wstyd. Ręce opadają. ŻENADA i DRAMAT. DRAMAT i ZENADA. 3 liga.

Wystarczającym komentarzem jest toi, że naszym najlepszym graczem jest obecnie wiecznie wykpiwany Mariusz Pawełek. Boje się tylko, że i jego tu niedługo zabraknie...

DominoForza 06.11.2010 02:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 1005768)
Są trzy punkty, ale co z tego? Wstyd. Ręce opadają. ŻENADA i DRAMAT. DRAMAT i ZENADA. 3 liga.

Wystarczającym komentarzem jest toi, że naszym najlepszym graczem jest obecnie wiecznie wykpiwany Mariusz Pawełek. Boje się tylko, że i jego tu niedługo zabraknie...

zawsze mozesz kibicowac Realowi albo Barcelonie jesli chcesz zobaczyc piekno pilko noznej,w Polsce nie ma takich zawodnikow i nie ma takiej mozliwosci

DevilMayCry 06.11.2010 02:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 1005768)
Są trzy punkty, ale co z tego? Wstyd. Ręce opadają. ŻENADA i DRAMAT. DRAMAT i ZENADA. 3 liga.

Wystarczającym komentarzem jest toi, że naszym najlepszym graczem jest obecnie wiecznie wykpiwany Mariusz Pawełek. Boje się tylko, że i jego tu niedługo zabraknie...

Proszę o skasowanie moich wypocin , ale targa mnie jak widzę takie posty... Nie chcę obrażać Ciebie, ale jesteś dzieckiem telefoniki? Co z tego, że gra fatalna? Ale... Pozwól żyć kibicom (KIBICOM!!!! ) Wisły, tym dzisiejszymi chwilami których nie zapomną... Tak jak Widzew (6:0), Jeziorak (4:1), Stomil (5:2), Legia (4:1), Zaragoza (4:1), czy Parma (4:1), Schalke (1:4) :D
Ja o tym meczu będę opowiadać dzieciom (aczkolwiek to nie taki odległy czas, w perspektywie przyszłości :D ). Tak, dla tej jednej akcji...
No offence...

Do tego chciałbym podziękować "kibicom" cracovii= 94 minuta bramka, 9 sekund później WTSK... :D Bezcenne!!!

Donson 06.11.2010 06:50

Allach Akbar!!!
Odsądzany od czci i wiary odnalazł się w momencie najlepszym.
Oby to dla niego też był przełom.

Gratulacje Wisło Kraków.
Nie mówmy o grze bo w tym meczu liczy się wynik i prestiż.

leyzer87 06.11.2010 07:08

Ja uważam, że "kebab", nie jest obraźliwy, raczej humorystyczny i pozytywny. Nie zdziwił bym się, gdyby się to przyjęło na treningach. :-) Poza tym uważam, że Kebab, to jeden z najmilszych gości w Wiśle od czasów Marka "turbo krasnala" Penksy.

Daja`n 06.11.2010 07:42

Ludzie ogarnijcie się trochę czego wam jeszcze trzeba wygraliśmy DERBY!!!Cieszcie się tym a nie wytykajcie że słabo grali itp.WISŁA PANY i na tą chwilę tylko to się liczy!!!

SkMk 06.11.2010 08:24

Coś pięknego. Bramka w 95 minucie i żydy w płacz. Jebać styl i cracovię!

Mishau 06.11.2010 08:24

http://www.youtube.com/watch?v=1w4s0FLVot0
Bramka jakby komuś nie chciało się pobierać :)

PrzemyślABG 06.11.2010 08:30

I tak jeszcze na "zero" nie jest z Pasami. Wtedy ukradli nam mistrzostwo...

DoniooTSW14 06.11.2010 08:39

Wisła Panyy!!!! styl mógł być lepszy lecz liczy się wygrana

Wojtator 06.11.2010 08:57

terazpasy.pl:
Cytat:

Panie Profesorze czas na zmiany albo spadamy potężne zmiany albo spadamy

20milionów euro trener Dan Petrescu on ściągnie prawdziwych piłkarzy na Wiosnę się dograją na tych naszych polskich klubikach a za rok mistrz i liga mistrzów tak jak Pan chciał i marzy o'tym wieże mocno że tak będzie a jak wejdziemy do grupy ligi mistrzów to przecież transfery się wrócą albo 2 liga i kopanina z wiejskimi klubikami

Ci to mają marzenia :rotfl:

Mahazel888 06.11.2010 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1005731)
http://galeria.wislakrakow.com/20101105/md/45.jpg
Zobaczyć minę Majchrowskiego po porażce na jego nowiutkim stadionie - bezcenne.

Jaki zmartwiony! Zafrasowany, taki smutek mu z oczków bije, a te zmarszczki na twarzy - co ten pan może myśleć w tym momencie? Może to : rozpoczyna się gra "poszerzenie ekstraklasy" ewentualnie " komu licencji nie dać" , ile kasy trza będzie na to przeznaczyć, ale teraz już ma się wydeptane ścieżki do odpowiednich ludzi, będzie łatwiej i szybciej niż dwa lata temu, tylko te wybory jeszcze i wiooo...

Grantar 06.11.2010 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PrzemyślABG (Post 1005796)
I tak jeszcze na "zero" nie jest z Pasami. Wtedy ukradli nam mistrzostwo...

No o ile pamiętam .... sami sobie wbiliśmy .... dośrodkowanie nie było jakoś specjalnie niebezpieczne ....

GBO 06.11.2010 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1005767)
Sorki ,ale mam pytanie bo może źle oceniłem sytuacje . Ale kto z polaków cieszył sie w kotle po zdobyciu bramki ,bo raczej słabo widzę.Napewno sie mylę ,oby..

No nikogo z Polaków tam nie widać bo ich tam nie ma. Daleki jestem od wyciągania pochopnych wniosków z tej sceny ale... niesmak pozostał :-/

A może dotarło do nich że żadna ich w tej bramce zasługa i pozwolili się cieszyć "bohaterom ostatniej akcji" :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl