![]() |
Cytat:
u.... |
Pozytywy:
3 pkt. Wisła znowu pełnoprawne Pany Dobra gra Mariusza Ponownie zwycięski gol zdobyty w końcówce co może umotywować piłkarzy do gry do końca w innych meczach. Poza tym ŻENADA Paljić i Małecki nie powinni powąchać piłki w następnym meczu. W bardzo słabym meczu zagrała bardzo słaba drużyna ze słabą drużyną. Przy takiej grze środek tabeli i tyle. Gdyby to nie były derby, gdyby nie grała Wisła pewnie większość z nas wyłączyła by TV po 20 min albo przerzuciłaby się na Klan – tam na pewno jest więcej emocji. ŻENADA |
Cytat:
|
Żałośni sa ci wszyscy , co nazywaja Boukhariego kebabem....Jeden głupi gówniarz wymyślil i cale stado bezmyślnych powtarza ...żal...Powtarza -bo taki jest trend na forum.....tacy k....a kibice- a zamiast mecz oglądać latali co chwile do klawiatury wypisywac te swoje wypociny...30 wpisów po golu "jeeeee,gooool, ku...waaaa KEBAB!!!!!" -to znak ze albo admin oglądał ( na pewno) mecz , albo to forum traci pewien poziom....Jechaliscie po Boukharim przed meczem-teraz te wasze wpisy gówno warte -"wreszcie nie gra Boukhari" " nie ma Boukhariego - to duzy plus".....i co??? zamknął wam gęby...teraz sami sie mozecie nazwac kebabami - albo ku..wa lepiej burakami....
|
Jak by tak się nad tym dobrze zastanowić to w sumie można było przewidzieć że Boukhari (Arab) walnie tę bramkę żydom. Za Palestynę :).
|
Fajny gest Bukhariego -jak sam mówi - ze wykonał salutowanie po bramce dla nas-kibiców Wisly.,Paliljic tez wykonal ten sam gest,brawa dla nich!!
Wogole marokanczyk zawsze milo mówi o nas i mysle ze wypisywanie o nim nieprzychylnych epitetów jest zwyczjnie nie na miejscu.Nie na swojego psioczcie ,ci ktorzy na tym forum przed 94 minuta meczu jechali po nim jak po lysej kobyle,(mozna sprawdzic kto,strony 23,24 chyba) to tak apropo tego co pisal kolega Melin ,o jakosci tego forum i cieszymy sie wiec bo Wisla w Krakowie znowu Pany! |
zawiódł mnie najbardziej Garguła , był kompletnie niewidoczny ale cóż można wymagac od zawodnika co prawie 2 lata leczył kontuzje.Szkoda że nie mamy playmakera a bardzo na niego liczyłem.
Pozytywem była postawa Pawełka i defensywy, ogólnie większych błędów nie popełnili. |
http://galeria.wislakrakow.com/20101105/md/45.jpg
Zobaczyć minę Majchrowskiego po porażce na jego nowiutkim stadionie - bezcenne. |
Ile przeżyłem, tyle widziałem, ale Pawełek, Bunoza, Kirm, Boukhari - dziękuje... Ta akcja zostanie w moim sercu na wieki!!!
|
Cytat:
W końcu coś pozytywnego, dzięki za to Wisło! |
Takiegeo gówna jesli chodzi o grę to dawno nie widzialem. Ale jestem szczesliwy jak nitka ze strzelilismy ta bramke w doliczonym czasie gry ! Zawsze nad wami... !!1
swietuje dzis zwyciestowo naszej Wiselki !! Procenty w zylach polyną a buzka sie raduje jak nigdy dotad !! Dziekujemy |
Nic tak nie smakuje jak zwycięska bramka z parchami w 95 minucie :)
|
materiały filmowe z wielkich derbów Krakowa na KIKS.tv:
doping na meczu: http://kiks.tv/2010/11/bez-komentarz...erbow-krakowa/ relacja: http://kiks.tv/2010/11/wisla-pany/ poderbowe wywiady z piłkarzami (Pawlusiński, Garguła, Polczak, Radomski): http://kiks.tv/2010/11/poderbowe-wywiady/ |
jebac wasze negatywne uwagi do gry Wisly ,liczy sie tylko to ze WISŁA PANY
|
material z konferencji prasowej:
http://kiks.tv/2010/11/maaskant-bouk...trzeli-bramke/ |
Sorki ,ale mam pytanie bo może źle oceniłem sytuacje . Ale kto z polaków cieszył sie w kotle po zdobyciu bramki ,bo raczej słabo widzę.Napewno sie mylę ,oby..
|
Są trzy punkty, ale co z tego? Wstyd. Ręce opadają. ŻENADA i DRAMAT. DRAMAT i ZENADA. 3 liga.
Wystarczającym komentarzem jest toi, że naszym najlepszym graczem jest obecnie wiecznie wykpiwany Mariusz Pawełek. Boje się tylko, że i jego tu niedługo zabraknie... |
Cytat:
|
Cytat:
Ja o tym meczu będę opowiadać dzieciom (aczkolwiek to nie taki odległy czas, w perspektywie przyszłości :D ). Tak, dla tej jednej akcji... No offence... Do tego chciałbym podziękować "kibicom" cracovii= 94 minuta bramka, 9 sekund później WTSK... :D Bezcenne!!! |
Allach Akbar!!!
Odsądzany od czci i wiary odnalazł się w momencie najlepszym. Oby to dla niego też był przełom. Gratulacje Wisło Kraków. Nie mówmy o grze bo w tym meczu liczy się wynik i prestiż. |
Ja uważam, że "kebab", nie jest obraźliwy, raczej humorystyczny i pozytywny. Nie zdziwił bym się, gdyby się to przyjęło na treningach. :-) Poza tym uważam, że Kebab, to jeden z najmilszych gości w Wiśle od czasów Marka "turbo krasnala" Penksy.
|
Ludzie ogarnijcie się trochę czego wam jeszcze trzeba wygraliśmy DERBY!!!Cieszcie się tym a nie wytykajcie że słabo grali itp.WISŁA PANY i na tą chwilę tylko to się liczy!!!
|
Coś pięknego. Bramka w 95 minucie i żydy w płacz. Jebać styl i cracovię!
|
http://www.youtube.com/watch?v=1w4s0FLVot0
Bramka jakby komuś nie chciało się pobierać :) |
I tak jeszcze na "zero" nie jest z Pasami. Wtedy ukradli nam mistrzostwo...
|
Wisła Panyy!!!! styl mógł być lepszy lecz liczy się wygrana
|
terazpasy.pl:
Cytat:
Ci to mają marzenia :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A może dotarło do nich że żadna ich w tej bramce zasługa i pozwolili się cieszyć "bohaterom ostatniej akcji" :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl