Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

buczo1985 19.03.2010 23:40

Zgodzę się z ostatnim zdaniem poprzednika. Porównujecie stadion Legii do tego w Kielcach, może i faktycznie bryły są podobne, ale jakość użytych materiałów do wykończenia jest zgoła odmienna. Na Legii naprawdę widać i czuć nowoczesność. Z tego głównie względu podoba mi się ten stadion. Nie odwalają maniany.

Grzadq 19.03.2010 23:47

W moim odczuciu stadion Legii jest bardzo podobny do stadionu Wisły, i oba tak samo mi się podobają. Nasz jeszcze tak efektownie nie wygląda, bo jeszcze bryła nie zamknięta, ale jak zamkną bryłę to zobaczycie że też będzie super wyglądał.

Stadion Lecha wymiata, trzeba im to oddać.

WILU TS 20.03.2010 00:40

Co do stadionu Lecha to wymiata tylko i wyłącznie (oczywiście wg. mnie) Pojemnością i wielkością,materiały mizerne,dach ze szmat,jedna trybuna z baki kompletnie.Ale to tylko moje zdanie,trzeba się cieszyć że tyle tych stadionów się buduję,gdyby m ktoś powiedział 10 lat temu że będziemy w niedługim czasie praktycznie potęgą stadionową w tej części europy to bym go odesłał na kałuży chyba ;)

ToTylkoJa 22.03.2010 20:39

http://www.youtube.com/watch?v=6KtP8kfi63M

budowa stadionu Legii z lotu ptaka (samolociku)

skttrbrain 22.03.2010 22:11

http://img340.imageshack.us/img340/8530/narkopia.jpg

Carte z SSC, zdjęcie z dziś.

M89 22.03.2010 22:36

Można tylko patrzeć i ostrzyć sobie zęby na wyjazdy w przyszłym sezonie... :)

buczo1985 22.03.2010 22:47

Jak już pojawiło się zdjęcie to miałbym pytanie do kolegi z Poznania,
zdzierają u Was murawę, ile potrwa jej wymiana? Zdążą na następny mecz ligowy?

Arturo Qr2nów 22.03.2010 23:00

Trybuny wzdłuż boiska i gigantyczna konstrukcja dachu w Poznaniu robią niesamowite wrażenie. Ale te krzesełka na rusztowaniu i jedna wyłamana trybuna za bramką, to katastrofa - moim zdaniem większa niż nasz okrąglak czy odległość trybun od murawy.

bbbnba 23.03.2010 00:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 874757)
Jak już pojawiło się zdjęcie to miałbym pytanie do kolegi z Poznania,
zdzierają u Was murawę, ile potrwa jej wymiana? Zdążą na następny mecz ligowy?

Do konca tego tygodnia uloza nowa murawe, ktora bedzie miala 7-8 dni by ukorzenic sie.

skttrbrain 24.03.2010 00:10

http://img444.imageshack.us/img444/1500/29023717.jpg
by Carte

http://img519.imageshack.us/img519/5...ki20100323.jpg

http://img707.imageshack.us/img707/5...i201003231.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/5...i201003231.jpg

felipe 24.03.2010 00:20

Nawet najlepsze zdjęcia nie zmienią faktu, że juz stojaca trybuna psuje efekt końcowy o połowę...Szkoda.

rospun 24.03.2010 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 875561)
Nawet najlepsze zdjęcia nie zmienią faktu, że juz stojaca trybuna psuje efekt końcowy o połowę...Szkoda.

Niestety psuje. Ale za bardzo innego wyjścia nie było :(

zloty1906 24.03.2010 13:01

Cytat:

Murawę na budowanym Stadionie Miejskim w Poznaniu będzie trzeba wymieniać nawet co pół roku, a każda taka wymiana będzie kosztowała 400 tys. zł. Powód - na boisko nie dociera słońce
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,76..._Poznaniu.html

WILU TS 24.03.2010 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rospun (Post 875571)
Niestety psuje. Ale za bardzo innego wyjścia nie było :(

W przyszłości chyba nic by nie stało na przeszkodzie żeby przebudować tą trybunkę ?

spartan 24.03.2010 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloty1906 (Post 875765)

Bzdura !!!!
Każdy ogrodnik wie, że to stonka im tę trawę zżera :P

Ciastek1 24.03.2010 20:58

Naprawdę fajny obiekt powstaje w Poznaniu . Jego największą zaletą jest wielkość , wręcz przytłacza ,zwłaszcza dzięki kratownicy .Faktycznie "trybunka" trochę nie pasuję ale w Poznaniu mają ten sam problem co w Krakowie , a mianowicie budowa zaczęła się na długa przed przyznaniem Polsce ME.

Q13SON 24.03.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 875934)
Bzdura !!!!
Każdy ogrodnik wie, że to stonka im tę trawę zżera :P

To stonka nie żywi się "natką" ziemniaków?

medyk 24.03.2010 23:43

ale przeciez to Pyrlandia ;)

Mike+ 30.03.2010 00:07

W pierwszej lidze też budują - Sandecja będzie miała stadion na 10 tys. - http://rdir.pl/8503r

Niestety nie znalazłem nigdzie w sieci wizualizacji...

QBAS 30.03.2010 00:48

Jeśli chodzi o budowę stadionów to nie wyznaję żadnych animozji klubowych. Im więcej będziemy mieć stadionów, które będzie można bez wstydu pokazać Europie, tym lepiej. I nie chodzi tylko o stadiony w największych miastach więc fajnie, że powstają one także w takich miejscach jak Nowy Sącz.

Oldpara 30.03.2010 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 874663)
http://www.youtube.com/watch?v=6KtP8kfi63M

budowa stadionu Legii z lotu ptaka (samolociku)

Fajny reportaż :)


Byłem wczoraj pooglądać stadion Legii (tak przy okazji wyjazdu służbowego do Warszawy).

Z daleka robi fajne wrażenie, ale brak elewacji bardzo to psuje jak podejdziemy bliżej. Widok krzesełek "od spodu" dookoła stadionu sprawia wrażenie tandety i bylejakości. Troche jak nasze stare A/B od tyłu.

Generalnie w porównaniu do monumentalnego "bunkra" Wisły sprawia wrażenie delikatnego i "tymczasowego" :)
Nasz stadion od razu wygląda jak twierdza :)

Konkluzja, poza subiektywnymi wrażeniami estetycznymi, jest taka, że zajebiste stadiony nam się budują i za rok będzie wypas!

skttrbrain 01.04.2010 00:56

http://lh5.ggpht.com/_qqdd-tkhY7M/S7...0/IMG_3733.JPG

by Carte z SSC

Maciuś 01.04.2010 09:13

Bardzo fajnie to wyglada gdyby nie: jedna za mala trybuna, co trybuna to inna ilosc kondygnacji.
Natomiast podoba mi sie zamknieta struktura stadionu, zadnych dziur przez ktore mozna by zobaczyc pasace sie krowy.

AYALA 01.04.2010 12:01

powstanie Familok-Arena połączy Bytom z Radzionkowem
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,77...zionkowem.html

Marszałek 01.04.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 879292)
Bardzo fajnie to wyglada gdyby nie: jedna za mala trybuna, co trybuna to inna ilosc kondygnacji.
Natomiast podoba mi sie zamknieta struktura stadionu, zadnych dziur przez ktore mozna by zobaczyc pasace sie krowy.

E tam szczegół, bardzo fajnie to wygląda. Krzesełka jeszcze jak dojdą na trybuny to będzie dopiero wyglądać okazale.

w0lno. 01.04.2010 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 879374)
powstanie Familok-Arena połączy Bytom z Radzionkowem
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,77...zionkowem.html

Dziś 1 kwietnia...

For_FuN_ 01.04.2010 13:32

http://www.weszlo.com/news/4770 - tez mam spore watpliwosci co do cen(szokujacych...narodowy 1,5 mld zlotych?!) stadionow budowanych w Polsce...ale z racji tego, ze nic nie budowano, przymykam to na to oko.

1q2 02.04.2010 01:17

W Poznaniu bardzo ciekawie to wygląda, szczególnie to monumentalne zadaszenie, jak dla mnie zdecydowanie daje radę - cała bryła też ciekawa, faktycznie ta stara trybuna psuje trochę efekt.

Warszawa(Legia) - bardziej standardowy wygląd ale też nie jest źle.Tak sobie patrze na te ich krzesełka - chciałbym poznać cenę ich i naszych bo ich ten 'sedes' ,nie dość że mi się bardziej podoba - jest taki stadionowy, to wygląda na o wiele wygodniejszy.Znając życie pewnie różnica w cenie będzie spora.

I to nie tak że cudze chwale a swoje ganie - Nie przeczę że oba te stadiony jak dla mnie , prezentują się lepiej niż nasz ale nasz jakąś tragedią nie będzie - jak na te układy, architekta nie mającego najmniejszego doświadczenia w projektowaniu stadionów, itp to powinien być do przyjęcia - Szału nie zrobi ale obciachu też nie będzie.

skttrbrain 08.04.2010 01:44

fajna fota Carte z dziś, więc wstawiam:
http://img231.imageshack.us/img231/8...3p40771597.jpg

Angmir 08.04.2010 10:53

Wpienia mnie to.

Wasz stadion już teraz wygląda lepiej niż nasz po oddaniu w 100%

Kiedy dokładnie oddają stadion Lecha ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl