![]() |
Zgodzę się z ostatnim zdaniem poprzednika. Porównujecie stadion Legii do tego w Kielcach, może i faktycznie bryły są podobne, ale jakość użytych materiałów do wykończenia jest zgoła odmienna. Na Legii naprawdę widać i czuć nowoczesność. Z tego głównie względu podoba mi się ten stadion. Nie odwalają maniany.
|
W moim odczuciu stadion Legii jest bardzo podobny do stadionu Wisły, i oba tak samo mi się podobają. Nasz jeszcze tak efektownie nie wygląda, bo jeszcze bryła nie zamknięta, ale jak zamkną bryłę to zobaczycie że też będzie super wyglądał.
Stadion Lecha wymiata, trzeba im to oddać. |
Co do stadionu Lecha to wymiata tylko i wyłącznie (oczywiście wg. mnie) Pojemnością i wielkością,materiały mizerne,dach ze szmat,jedna trybuna z baki kompletnie.Ale to tylko moje zdanie,trzeba się cieszyć że tyle tych stadionów się buduję,gdyby m ktoś powiedział 10 lat temu że będziemy w niedługim czasie praktycznie potęgą stadionową w tej części europy to bym go odesłał na kałuży chyba ;)
|
|
|
Można tylko patrzeć i ostrzyć sobie zęby na wyjazdy w przyszłym sezonie... :)
|
Jak już pojawiło się zdjęcie to miałbym pytanie do kolegi z Poznania,
zdzierają u Was murawę, ile potrwa jej wymiana? Zdążą na następny mecz ligowy? |
Trybuny wzdłuż boiska i gigantyczna konstrukcja dachu w Poznaniu robią niesamowite wrażenie. Ale te krzesełka na rusztowaniu i jedna wyłamana trybuna za bramką, to katastrofa - moim zdaniem większa niż nasz okrąglak czy odległość trybun od murawy.
|
Cytat:
|
|
Nawet najlepsze zdjęcia nie zmienią faktu, że juz stojaca trybuna psuje efekt końcowy o połowę...Szkoda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Każdy ogrodnik wie, że to stonka im tę trawę zżera :P |
Naprawdę fajny obiekt powstaje w Poznaniu . Jego największą zaletą jest wielkość , wręcz przytłacza ,zwłaszcza dzięki kratownicy .Faktycznie "trybunka" trochę nie pasuję ale w Poznaniu mają ten sam problem co w Krakowie , a mianowicie budowa zaczęła się na długa przed przyznaniem Polsce ME.
|
Cytat:
|
ale przeciez to Pyrlandia ;)
|
W pierwszej lidze też budują - Sandecja będzie miała stadion na 10 tys. - http://rdir.pl/8503r
Niestety nie znalazłem nigdzie w sieci wizualizacji... |
Jeśli chodzi o budowę stadionów to nie wyznaję żadnych animozji klubowych. Im więcej będziemy mieć stadionów, które będzie można bez wstydu pokazać Europie, tym lepiej. I nie chodzi tylko o stadiony w największych miastach więc fajnie, że powstają one także w takich miejscach jak Nowy Sącz.
|
Cytat:
Byłem wczoraj pooglądać stadion Legii (tak przy okazji wyjazdu służbowego do Warszawy). Z daleka robi fajne wrażenie, ale brak elewacji bardzo to psuje jak podejdziemy bliżej. Widok krzesełek "od spodu" dookoła stadionu sprawia wrażenie tandety i bylejakości. Troche jak nasze stare A/B od tyłu. Generalnie w porównaniu do monumentalnego "bunkra" Wisły sprawia wrażenie delikatnego i "tymczasowego" :) Nasz stadion od razu wygląda jak twierdza :) Konkluzja, poza subiektywnymi wrażeniami estetycznymi, jest taka, że zajebiste stadiony nam się budują i za rok będzie wypas! |
|
Bardzo fajnie to wyglada gdyby nie: jedna za mala trybuna, co trybuna to inna ilosc kondygnacji.
Natomiast podoba mi sie zamknieta struktura stadionu, zadnych dziur przez ktore mozna by zobaczyc pasace sie krowy. |
powstanie Familok-Arena połączy Bytom z Radzionkowem
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,77...zionkowem.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/4770 - tez mam spore watpliwosci co do cen(szokujacych...narodowy 1,5 mld zlotych?!) stadionow budowanych w Polsce...ale z racji tego, ze nic nie budowano, przymykam to na to oko.
|
W Poznaniu bardzo ciekawie to wygląda, szczególnie to monumentalne zadaszenie, jak dla mnie zdecydowanie daje radę - cała bryła też ciekawa, faktycznie ta stara trybuna psuje trochę efekt.
Warszawa(Legia) - bardziej standardowy wygląd ale też nie jest źle.Tak sobie patrze na te ich krzesełka - chciałbym poznać cenę ich i naszych bo ich ten 'sedes' ,nie dość że mi się bardziej podoba - jest taki stadionowy, to wygląda na o wiele wygodniejszy.Znając życie pewnie różnica w cenie będzie spora. I to nie tak że cudze chwale a swoje ganie - Nie przeczę że oba te stadiony jak dla mnie , prezentują się lepiej niż nasz ale nasz jakąś tragedią nie będzie - jak na te układy, architekta nie mającego najmniejszego doświadczenia w projektowaniu stadionów, itp to powinien być do przyjęcia - Szału nie zrobi ale obciachu też nie będzie. |
fajna fota Carte z dziś, więc wstawiam:
http://img231.imageshack.us/img231/8...3p40771597.jpg |
Wpienia mnie to.
Wasz stadion już teraz wygląda lepiej niż nasz po oddaniu w 100% Kiedy dokładnie oddają stadion Lecha ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl