Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

TSNH 13.08.2009 08:23

Lenczyk pytany o to że w Krakowie jest kojarzony z Wisłą - odpowiada że nigdy nie był policjantem pracując w Wiśle.....hmm ciekawe ma skojarzenia;

Vinci 13.08.2009 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 778100)
W dzisiejszej "Wyborczej" jest artukuł o Lenczyku i Cracovii. Spadłem z krzesla, jak dowiedziałem się, że piłkarze Pasów chcą od Filipiaka.... premii za utrzymanie. Nie sądziłem po ostanim meczu, że Pasiaści są mnie w stanie czymś zaskoczyć, ale im się jednak udało.

Ale to nie pierwszy taki zonk. Sam wybór Cabaja na kapitana to też prawdziwa perełka. Gość, który co 2 mecze zalicza babola w bramce zostaje nominowany na tak eksponowane stanowisko..:lol:


Czyżby jakies ciągotki w stronę samounicestwienia?

Masz w ogóle jakiegoś linka do tego fragmentu?

szlaQ 13.08.2009 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 778119)
Lenczyk pytany o to że w Krakowie jest kojarzony z Wisłą - odpowiada że nigdy nie był policjantem pracując w Wiśle.....hmm ciekawe ma skojarzenia;

No niestety starość nie radość nie ta makówka co kiedyś...

unpredictable_wislaczka 13.08.2009 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 778103)
Lenczyk chce Matusiaka do Cracovii ściągnąc.
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,69..._Cracovii.html

To była pierwsza myśla, jaka mi przyszła do głowy po objęciu sterów przez Lenczyka :lol:
Ciekawe jak tam Matusiakowa forma i czy byłby wielkim wzmocnieniem :D

GemHZR 13.08.2009 09:51

Kiedy wlazłeś między wrony musisz krakać tak jak one. Pamiętam jak trenerem Cracovii był Białas i ściągną Magierę. Później jego wypowiedzi, że miał problemy w szatni, bo nie gadał jakim to jest wielkim kibicem Craxy i jaki to nie jest największy klub.
Może i poleciał potem ze względów sportowych, ale kto wie. A Lenczyk jak przyjedzie do Warszawy to możemy się spodziewać kolejnych ciekawych wypowiedzi, zwłaszcza po meczu :D

MatMario 13.08.2009 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 778016)
http://goool.pl/main_v3.php?id=21981

jeśli to prawda to :lol:

Ja bym zaryzykował nawet stwierdzenie że powinni zarządać premi za awans do ekstraklasy!
Idąc dalej mogli by np kilka razy ja chcieć sobie wypłacić.
Bo przecież najpierw był spadek, brak barazy, awans, spadek, awans.
Premie powinny być następujące:
3x za awans do ekstraklasy
1x za utrzymanie
:)

7 kotów 13.08.2009 14:32

.... plus dodatek kombatancki za cosezonowe rozstrzeliwanie przez ZOMO.

MatMario 13.08.2009 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 778269)
.... plus dodatek kombatancki za cosezonowe rozstrzeliwanie przez ZOMO.

No zapomniałem, ale to jest już dodatek za ciężkie warunki pracy.
Nie wiem czy był tutaj poruszana wypowiedź Nowaka po derbach 3miasta. Mniej więcej to że żeby wygrać derby trzeba było zmienić klub w jego przypadku... :)

Wojtas 13.08.2009 17:12

Wola pasiastych zeby uzurpować sobie prawa do jakichs premii za utrzymanie w Ekstraklasie ,przerasta wszelkie skale kategorii absurdu.

skttrbrain 13.08.2009 17:25

http://www.90minut.pl/news/99/news99...zem-Lecha.html

póki co, jest kontuzjowany ;)

szprotson 13.08.2009 18:42

http://www.90minut.pl/news/100/news1...nii-Bytom.html

a ten nie jest kontuzjowany :o

Wleciałowski jest II trenerem w Pasach. Ciekawie

Kordel_Walker 13.08.2009 18:50

Wie ktoś co z Drozdowiczem? Coś go nie widać w kadrze Arki..

mic 13.08.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 778396)
Wie ktoś co z Drozdowiczem? Coś go nie widać w kadrze Arki..

Widocznie 'zbawca Wisly' za ktorym plakala polowa forum jest za cienki zeby zalapac sie do skladu Arki

AS82 13.08.2009 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 778119)
Lenczyk pytany o to że w Krakowie jest kojarzony z Wisłą - odpowiada że nigdy nie był policjantem pracując w Wiśle.....hmm ciekawe ma skojarzenia;

nie mogl byc głąb policjantem bo wtedy była milicja ,widac ku*wa jest tak tepy ze nawet tego nie wie

ToTylkoJa 13.08.2009 19:32

widzę, że powoli i kibice Wisły poznają się na Lenczyku. Bo legioniści już dawno mają o nim wyrobione zdanie ;)

MatMario 13.08.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 778420)
widzę, że powoli i kibice Wisły poznają się na Lenczyku. Bo legioniści już dawno mają o nim wyrobione zdanie ;)

Tak dziś czytam o gościu że jako pierwszy wyeliminował hiszpańską drużynę drużyną z polski. <lol> Jak ktoś pamięta ten mecz to wie że tam Oresta myśl trenerska skończyła w przerwie meczu w Krakowie jak zrobił 3 zmiany nikt nie wie czemu takie, ale chyba po to żeby sie zawodnicy z ławki rozbiegali bo już było pozamiatane :) a tu mu awans przypisują

Oglądałem ten filmik z Orestem, a tutaj włączyłem jeszcze wypowiedz Płatka i mówi o kibicach... http://krak.tv/kategoria-9,film-637.html

wislak3122 13.08.2009 22:03

Już nie mogę się doczekac soboty. Zobaczymy jak Orest odnajdzie się w zespole,o którym marzył.

mic 14.08.2009 10:12

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Hajto narazil na szwank dobre imie PZPNu :lol:

Wie ktos co powiedzial ?

Stanlej13 14.08.2009 10:19

Tu chodzi o ten wywiad dla weszlo.
http://www.weszlo.com/news/3366

Stavanger 14.08.2009 10:31

@ ToTylkoJa

A co dokładnie kibice Legii mówią o Lenczyku? Nigdy nie słyszałem, ale z miłą chęcią poznam opinie:lol: .

Co do pasiastych i ich żądań o premię za utrzymanie, to już wiemy, dlaczego tak się dali Śląskowi i Lechii. Tylko czy to nie był ich strzał w kolano? No, ale SuperOro już czuwa i do tego nie dopuści.:lol:

Marszałek 14.08.2009 11:18

"Profesor" by sobie kupił kopaczy a nie zatrudniał emerytów,bo to nic nie pomoże. Naprawdę oni są strasznie słabi, a Slusarski pewnie do dziś żałuje,że tam przyszedł. Poza tym ciekawie wypowiedział się Płatek,że żałuje,że czasami grali przy pustych trybunach,no i że kibice też za dużej jakości to to nie są. :)

Szkoda Płatka,bo może i z niego będą ludzie na tej łąwce,ale musi przyjść od klubu gdzie będzie miał kim grać,bo renomę to sobie zrobił najgorszą z możliwych. I tak się zastanawiam,po co ten klub tak na siłę chciał zostać w lidze. Ani to nic nie wnosi sportowo ani kibicowsko,tylko koszty generuje. Dramat.


Ot jako ciekawostka.


Jak informuje serwis Pracuj.pl, agencja doradztwa personalnego Logart poszukuje właśnie bramkarza drużyny piłkarskiej do pracy w „okolicach Warszawy”.

Poziom rozgrywek został określony jako „liga okręgowa”. Wymagania? Doświadczenie na powyższym stanowisku i dyspozycyjność.

7 kotów 14.08.2009 11:47

Wbrew pozorom mordechaje pilkarzy maja niezlych. Zdecydowanie lepszych niz kiedys belchatowskie ujki-chujki, Cecoty i inne Pietrasiaki.
Dobry trener z nimi zrobi wynik. A Lenczyk dobrym trenerem niestety jest.

szprotson 14.08.2009 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 778396)
Wie ktoś co z Drozdowiczem? Coś go nie widać w kadrze Arki..

Sprawa z nim wyglądała tak, że nowy Dyr. Arki Czyżniewski czy jak mu tam, nie dał mu nawet szansy
Dlaczego ?
Bo jego manadzerem jest Kołakowski.

Arked 14.08.2009 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 778639)
Wbrew pozorom mordechaje pilkarzy maja niezlych. Zdecydowanie lepszych niz kiedys belchatowskie ujki-chujki, Cecoty i inne Pietrasiaki.
Dobry trener z nimi zrobi wynik. A Lenczyk dobrym trenerem niestety jest.

Za cholere nie widzę w Cracovii tych dobrych piłkarzy. Na poziomie ekstraklasy są Pawlusiński, Ślusarski i Polczak. Reszta to jak narazie poziom maksymalnue 1 ligi. 15 miejsce rok temu było nieprzypadkowe. Lenczyk na pewno jest lepszym trenerem od Płatka ale nie wiem czy będzie w stanie utrzymać tą drużynę.

Mr Crowley 14.08.2009 12:45

Typy na 3 kolejkę ekstraklasy,
w tym tygodniu typują min. Szpakowski i Mielcarski

http://sport.interia.pl/raport/typer...y,1352626,6357

szprotson 14.08.2009 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 778680)
Za cholere nie widzę w Cracovii tych dobrych piłkarzy. Na poziomie ekstraklasy są Pawlusiński, Ślusarski i Polczak. Reszta to jak narazie poziom maksymalnue 1 ligi. 15 miejsce rok temu było nieprzypadkowe. Lenczyk na pewno jest lepszym trenerem od Płatka ale nie wiem czy będzie w stanie utrzymać tą drużynę.

Dodałbym Kuliga, Barana,Kłusa,Sasina, Grzeogrzewskiego. Do tego Cebi wrócił do nich, w koncu dostaje szanse, a to jest dobry grajek. Jak sie wkomponuje w lige, odnajdzie to mogą mieć pocieche z niego.
Nie wiem czemu nie został u nich Karcz, który w Stalowej Woli dosc dobrze wyglądał.
Ale taki Szczota w ataku to przesada. Chłop przeciwko Prądniczance grał w 4 czy 5 lidze, gdzies tam w Brzesku kombinował i teraz dostał szanse. No gdyby to nie był jeden z ulubieńców Filipiaka, to na bank by go wywalili, bo jest słąby ,zresztą, w meczu ze Śląskiem nie trafił do pustaka z metra.

No ciekawe co zrobi z nimi Orest.
Patrząc na Ruch, Arke, Odre, Bytom, Gliwice to Cracovia ma zawodnikow na podobnym poziomie.Ale to nie wystarcza by sie utrzymac, trzeba przede wszyskim strzelać bramki, a jak oni dalej karłem Moskałą będa próbowali to może im być cieżko :)
Bo Ślusarski wiadomo, w tym momencie obok Pawluśińskiego, najlepszy w druzyne.

Pan Jotka 14.08.2009 14:02

Rozumiem ze od dzisiaj kibicujemy Orestowi Lenczykowi, aby spuscil koszernych do nizszej klasy rozgrywkowej
:->
Ja akurat wolalbym aby grali ogony w Ekstraklasie i nie spadali. Zawsze jak spadają, to im kibiców przybywa i wieksza frekwencja na stadionie (nizsza cena biletów??). Takze niech lepiej graja rok w rok o miejsce nr 14 :P

wolfy 14.08.2009 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 778710)
Rozumiem ze od dzisiaj kibicujemy Orestowi Lenczykowi, aby spuscil koszernych do nizszej klasy rozgrywkowej
:->
Ja akurat wolalbym aby grali ogony w Ekstraklasie i nie spadali. Zawsze jak spadają, to im kibiców przybywa i wieksza frekwencja na stadionie (nizsza cena biletów??). Takze niech lepiej graja rok w rok o miejsce nr 14 :P

Moim zdaniem formuła Cracovii w Ekstraklasie wyczerpała się jakieś dwa sezony temu. Mam nadzieję, że w tym skończy się wreszcie ta szopka i wylądują tam, gdzie ich miejsce.

Marszałek 14.08.2009 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 778712)
Mam nadzieję, że w tym skończy się wreszcie ta szopka i wylądują tam, gdzie ich miejsce.

Czyli co w jeden sezon do III ligi? to by było coś.

Spadną i to nie ma mocnych. A Orest pierwszym będzie który się ewakuuje.

wolfy 14.08.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 778719)
Czyli co w jeden sezon do III ligi? to by było coś.

Jako, że chodzi o polską ligę - wszystko jest możliwe:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl