![]() |
Cytat:
Green Box Logo Maker http://peb.pl/grafika/311831-rapidsh...ogo-maker.html The Logo Creator http://peb.pl/grafika/311677-rapidsh...o-creator.html |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli nie pomoże to efekt taki można uzyskać przy pomocy wszelkich Tweak'ów do XP , poszukamy jeśli będzie trzeba. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://img369.imageshack.us/img369/4...unekbf9.th.png W wolnym miejscu pulpitu prawy przycisk myszy --> właściwości --> pulpit --> dostosuj pulpit --> zakładka sieć Web --> i odznaczone te pola, które na moim screenie U mnie funkcja w obydwie strony ( zaznacz i odznacz ) działa. |
nosu, dorotja w windowsie XP, robi się to tak:
-klikamy prawym przyciskiem mysz ( PPM) na mój komputer, dajemy właściwości; - następnie zaawansowane; - kolejno: wydajność->ustawienia; - efekty wizualne i tam odznaczamy opcję 'użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu' u mnie to przynajmniej działa oto efekt: http://www.david.netmark.pl/przed.JPG http://www.david.netmark.pl/po.JPG Tyle ;-) |
Czy istnieje jakiś sposób bądź też program, który pozowli mi zmienić wielkość partycji bez konieczności formatowania? Troche źle obliczyłem ilość miejsca na partycji z Windowsem i co chwile mam komunikat o tym, że na dysku C: powoli brakuje miejsca.
|
dorotja, nosu, David. - dodatkowo musi zostać wyłączona jedna opcja:
PPM na pulpicie -> Rozmieść ikony według -> Zablokuj elementy sieci Web na pulpicie (należy odznaczyć) Widzę, że właściwie piszę o tym samym co Romy S. ale realizacja w inny sposób. Pozdrawiam |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=-R0Mb64_C-c dlaczego nie mogę tego wideo ściągnąć za pomocą vdownloader-a?Macie tak samo?
|
Sprobuj przez http://vixy.net/ , choc tu tez czasami sa bledy.. i dopiero kilku "startach" zalapie i sciagnie.
|
Cytat:
|
Cytat:
www.downit.pl - polecam :) |
|
dzięki Wam!
e podziałało za pierwszym razem :) pozdro |
Cytat:
|
Czy są jakies remonty na odcinku Trzech Wieszczy i dalej Zakopiańską az do Myślenic? Długo trzeba stać w korku?
|
Cytat:
|
Mieszka ktoś z tego forum na Kazimierzu??
Jeśli tak to proszę o kontakt na priv;-) |
Cytat:
|
|
pewnie właściciela
|
Cytat:
chodzi o to czy moze kogos znanego, dyrektor, prezes, ksiegowa ? lekarz ? czy po prostu ktos jakis koles sobie zrobil rejestracje. w sobote widzialem te auto na miescie, fajnie sie prezentuje. |
Rozczaruję Cię, jeżeli myślałeś, że to samochód Wiślaka :)
http://www.abg.com.pl/main Sam się na to złapałem ;) |
a ja mam takie pytanie: jak się dodaje te wszystkie dopiski, fotki i inne bajery co niektórzy mają w swoich postach...,, np to co ma Nero, jak się to tworzy?? z góry dzięki za odp i proszę o wyrozumiałość:-)
|
http://www.wislakrakow.com/forum/pro...=editsignature
i wpisujesz np. [img]adres[/img] , lub cos piszesz i "zapisz podpis" a te "bajery" tworzy sie roznymi programami... dla poczatkujacych nie jest to latwe. mozesz tez zwykle zdjecie z kompa dodac, oczywiscie wczesniej ladujac zdjecie np. na tinypic.com , przepisujesz adres i [img]adres[/img] a jak Ci sie podoba kogos podpis to prawym klawiszem na obrazek - "Wlasciwosci" , przepisujesz adres i kopiujesz do http://www.wislakrakow.com/forum/pro...=editsignature i dalej tak jak wczesniej pisalem oczywiscie jesli autor tego obrazka sie zgodzi na kopiowanie ;) a "zero tolerancji..." badz "moj" mozesz na lajcie skopiowac |
ma ktoś dostep do odcinków Vivowskiego programu z Kołczem i TeDe - BEZELE???
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale mi chodzi właśnie o całe odcinki :) Jeśli ktoś zuploaduje to będę baaaardzo wdzięczny |
dzięki za pomoc aNouc:)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl