![]() |
Ma ktoś jakieś informacje na temat dostępności tych koszulek w Krakowie (nie tylko GK)? Dzięki z góry.
|
w Krakowskiej sa po 69 trzy kolory ,bede w bonarce wieczorem to lukne czy sa w sizeer
|
w bonarce sa same białe z logo bet-at-home
|
W gk w umbro jest czerwona m, ale z długimi rękawami. Z krótkim są same białe.
|
kiedy możemy się spodziewać prezentacji nowych koszulek? od Adidasa.
|
nie wcześniej jak 1. lipca
|
Czy ktoś wie coś na temat koszulek Wisły w sklepie Sport 50 Style na Kapelance pod TESCO? Rozmiarówka, kolory, ceny?
|
http://wislackiepamiatki.blogspot.com/ <- zapraszam do oglądnięcia Koszulek Wisły... wciąż dodaje nowe... i proszę o Wasze zdjęcia :)
Przy okazji możecie kliknąć na reklamy aby pomóc w rozwoju bloga :) Jazda Jazda Jazda!!! |
A ja słyszałem że na koniec tygodnia do sklepu UMBRO w Galerii Krakowskiej ma przyjechać dostawa :) i Ceny mają być leszcze lepsze podobno :)
|
Cytat:
Cena 69zł Bet-at-home/Tele-fonika |
Ciekawe kiedy będize oficjalne info o Adidasie
|
Pewnie 1 Lipca bo się umowa kończy z Umbro
|
Cytat:
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/wszy...08_09_czerwona Ciekawe co będzie się działo z cenami koszulek Umbro jak ten Adidas wejdzie do Wisły. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wie ktoś może czy w nowej dostawie przyszły M-ki ?
|
Cytat:
|
Piszcie jak wygląda sytuacja w TESCO na Kapelance i GK :)
|
Dzis w umbro z krakowskiej byly niebieskie/biale/czerwone ale rozmiarowka xxl,3xl chyba,jedna albo dwie xlki widzialem
|
Nie wiecie czy jest zaplanowana konferencja prasowa dotycząca nowych strojów z Adidasa ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przynajmniej ceny tych UMBROwskich bedą spadać jeszcze bardziej na twarz, więc więcej Wiślaków i Wiślaczek będzie stać na nabycie koszulki :)
Adidas przygrzeje z ceną pi razy odbyt :) meczówki pewnie ze 250 zł a repliki ze 160 zł- obym się mylił. |
Cytat:
|
Dzięki Pawlolek i dzięki drugiemu koledze za info na privie. Informujcie na bieżąco, jeżeli ktoś był widział co i jak.
|
No nie za dobrze to wygląda cenowo:
http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=422 http://sklep.legia.com/sklep/index.php?c=24&p=34 http://www.sklep.gksbelchatow.com/Ko..._M_XXL-29.html http://www.sklep.gksbelchatow.com/Ko...miar_S-27.html W przypadku GKS są to koszulki z tamtego sezonu (drogo jak na wyprzedaż, patrząc z tym co my mamy). W tym były trochę inne: http://galeria.wislakrakow.com/20100227/norek/11.jpg . 1227 Pewnie w Umbro. |
strasznie drogo ten adidas się ceni... jak myślicie wyjdą dziś na trening w umbro czy dotrze jakiś tajny transport z ciuchami adidasa?
|
O podpisaniu umowy z Adidasem mogą w każdej chwili poinformować, ale pewnie zrobią to przy okazji prezentacji jakiegoś zawodnika, może prezentacji koszulek ?? W każdym razie nie ma co się za cycki ciągnąć z tymi koszulkami.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl