Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

4fan_player 21.01.2009 19:14

Grzegorz Kmiecik zagra w Stali Stalowa Wola. Info : 90minut.pl

Tricky 21.01.2009 19:31

Z całym szacunkiem trafił tam gdzie jego umiejętności maja jakąś wartość. To już jakiś postęp w jego karierze.

Tylko_Wisła! 22.01.2009 20:33

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...russii,1247822

Kamson 23.01.2009 23:19

Dziś w galerii krakowskiej widziany sam... Kuba Błaszczykowski. Stawiam dyche, że w temacie "polityka transferowa" rozgorzeje dyskusja na temat jego powrotu do Wisły :D
A jakby sie skończył temat o Kubie to... 2-3 tygodnie temu widziany Gorawski :D

pio 23.01.2009 23:30

Mam nadzieję, że się z dychy rozliczysz i nie zapomnisz o podatku ;>

grzesiek632 24.01.2009 10:09

http://www.futbol.pl/index_2501.php?...66d13df4c62d0a

fajny wywaid.. z Kalu Uche....

jachting 24.01.2009 12:27

gwiazdy w ogniu pytań:Szymek i Majdan między innymi

http://www.futbol.pl/index_0001.php?m_ID=13490&key=6347

HEDu 24.01.2009 13:25

Kosowski zagrał 90 minut w pucharowym meczu pucharu Cypru przeciwko Katokopia. APOEL zremisował 2-2 a Kamil pokazał się z dobrej strony w 2 połowie meczu. To pierwszy mecz "Kosy"w 1 składzie od czasu kontuzji.

Silvestro 24.01.2009 17:32

A Paolo Costa wszedł dopiero w 69 min za Satsiasa. :) Zobaczymy jak dzisiaj będzie.

HEDu 24.01.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Silvestro (Post 661892)
A Paolo Costa wszedł dopiero w 69 min za Satsiasa. :) Zobaczymy jak dzisiaj będzie.

dokladnie, ale Paulo grał na lewej, a Kosa na prawej flance ;)

Tomek_TS 25.01.2009 13:07

Poważana kontuzja Kukiełki.

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...kielki,1248738

R33 25.01.2009 17:40

Maciej Żurawski zdobył bramkę w 18 min. meczu Larissy z Panserraikos. Larissa zremisowała 1:1 (w 90 min. wyrównał Konstantinidis)

hoho 25.01.2009 18:03

A Kalu Uche strzelił uwaga 4-tą bramke w kolejnym 3-cim meczu dla Almerii

darotsok73 28.01.2009 15:06

Borussia oferuje Błaszczykowi nowy "bajeczny kontrakt" między 1,5 a 2 mln. euro rocznie ! , i umowę do 2013 r. Spora kasa. Trzeba przyznać że Go doceniają . Należy mu się. Powodzenia , ale i tak uważam że powinien szukac sobie niedługo lepszego klubu.

Ps. - 2 mln. euro , gdzie Wisełka i polska liga do takiej kasy.....Powodzenia Błaszczyk , wróć kiedyś , przed emeryturą na R22....

piter116 28.01.2009 19:53

30-letni pomocnik Damian Gorawski podpisał w środę trzyletni kontrakt z Górnikiem Zabrze - podało biuro prasowe klubu.

Powodzenia Gora.

Mrsnh 28.01.2009 20:47

powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....

piter116 28.01.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 664969)
powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....

Przeciwników? :rotfl: Zejdź na ziemię.

Mrsnh:
To, że chłopak wrócił do polskiej ligi, akurat nie do Wisły nie znaczy, że mam zacząć go nienawidzić. Podobnie możesz powiedzieć o Pawle Strąku. A ja wciąż pamiętam jak chłopak zagrał w Wiśle fajne mecze w europejskich pucharach i chwała mu za to. To samo Gora. Może Błaszczykowski to nie był, ale robił zamieszanie na skrzydle, parę bramek strzelił, nawet piękne kobiety na trybuny sprowadzał:) Nie przeszedł chłopak do Cracovii czy Legii byś mógł o nim tak twierdzić.

Mrsnh 28.01.2009 20:53

krotka pamiec? wyniku z jesieni nie pamietasz?

mic 28.01.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 664971)
Przeciwników? :rotfl: Zejdź na ziemię.

Gdybysmy wygrali z tymi "nie-przeciwnikami": Gornikiem, Cracovia czy ŁKSem to prawdopodobnie mielibysmy teraz lidera.

eye63 28.01.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 664969)
powodzenia to mu mogles zyczyc jak gral w Rosji, a nie teraz kiedy gra u naszych przeciwnikow....

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 664976)
krotka pamiec? wyniku z jesieni nie pamietasz?

To miej pretensje do naszych kopaczy, że nie wygrali, do zarządu, że nie wzmocnił kadry, wreszcie do pecha, który nas zapewne prześladował, a nie szukaj winy i źle życz innym - przestań być stereotypem.
Sorry, mic Twój post mi się zacytowało :). Tego przed Tobą miałem na myśli.

MCX 29.01.2009 00:11

http://www.weszlo.com/news/2208

Strąk w Górniku, w związku z jego powrotem z Austrii dość interesująca notka :D

leyzer87 29.01.2009 07:59

Z tego co słyszałem Hristu Chiacu strzelił w 6-u spotkaniach dla swojego klubu 5-ć goli. Jest wypożyczony z Dynama do CS Otopeni, które broni się przed spadkiem.

ja_ka_ 30.01.2009 10:18

Tako rzecze Henryk K.
http://sport.onet.pl/0,1248675,19070...wiadomosc.html

FredzIo 30.01.2009 10:55

Jeśli to prawda to ciekawe czemu nie sprzedali Niedzielana. Nie wydaje mi się aby Skorża jeszcze w niego wierzyl, skoro w ataku hierarchia jest mniej wiecej taka: Pawel Brozek, Beto, Malecki, Boguski, Niedzielan.
Takie wnioski wyciagnalem ze sparingow.

Maciuś 30.01.2009 12:12

Bo pewnie Gornik chcial dac za niego 50 tys. euro.

jaszczur90 30.01.2009 14:59

Jeśli chodzi o wypowiedź Kasperczaka na temat kupna Niedzielana.. strona oficjalna Wisły Kraków domaga się przeprosin za te nieprawdziwe informacje .. więcej tutaj -> http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5178

KoPer 31.01.2009 09:44

Kongresu PiSu w Krakowie i ...

http://bi.gazeta.pl/im/8/6220/z6220928X.jpg

4fan_player 31.01.2009 09:48

W taki to o to sposób Kasperczak traci szacunek w moich oczach :) może szuka już roboty nowej?

gniady_lopez 31.01.2009 11:23

Cytat:

Grzegorz Pater w Krakbecie

34-letni były piłkarz Wisły Kraków i czterokrotny z nią Mistrz Polski Grzegorz Pater zadebiutował na futsalowym parkiecie. W miniony weekend zagrał w barwach drugoligowego zespołu z Małopolski Krakbet Kraków. W miniony weekend Grzegorz Pater pojawił się na futsalowym parkiecie w brawach Krakbetu Kraków. Krakowska drużyna, która grała z Westovią Okna Pawłowski Tarnów przed meczem miała tylko jeden punkt w tabeli małopolskiej II ligi futsalu. Westovia była natomiast niepokonana. Krakbet z Grzegorzem Paterem w składzie wygrał mecz 7:3, a sam były zawodnik Wisły Kraków strzelił 3 gole.
polski futsal

vilgefortis 31.01.2009 12:22

Jeżeli chodzi o wypowiedź Kasperczaka - Przegląd robi z tego wydarzenie, bo nie ma pomysłu na artykuł. A Wisła się niestety ośmiesza reagując na to. Polskie dziennikarstwo sportowe już jakiś czas temu zeszło na psy i leży i kwiczy. Reagowanie na to, szczególnie poprzez oficjalne komunikaty, to ośmieszanie się i zniżanie się jego niskiego poziomu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl