![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wolfy - "legijny" jako przymiotnik pisze się z małej litery, a pionek to chyba nie jest przesadnie mocny epitet po takim babolu - więc w czym problem:-D Cytat:
Co do oceny Boruca, to proponuję też byś trzeźwo popatrzył na jego dokonania. Facet został przywrócony do kadry na kredyt, bez poważnych podstaw. Przy czym skrzywdzono Fabiańskiego, który przecież dobrze broni i nikt nie miał do niego pretensji o formę. Pal sześć, że mimo gry na Wyspach gra tragicznie nogami i nie poczynił w tym zakresie żadnych postępów (dziś było to widać jak na dłoni). Liczy się tylko to, że dzisiejszy mecz - denny w naszym wykonaniu - mógł się zakończyć szczęśliwym, całkowicie niezasłużonym zwycięstwem. Dzięki Borucowi zaś ten mecz przegraliśmy - koszmarny błąd naszego bramkarza całkowicie podłamał nasz zespół (owszem, też to świadczy o reszcie piłkarzy i ich kondycji psychicznej - ale od Boruca zaczęło się nieszczęście). Dobry bramkarz to taki, który zdobywa dla zespołu punkty. Zły to taki, przez którego zespół przegrywa wygrane mecze. Przecież to dosyć proste. Więc nie wiem, po co ta dyskusja. Boruc nam przegrał mecz, nie pierwszy z resztą. Takie są fakty! |
Dlaczego kur... dlaczego ?! Jak można ściągać najlepszego zawodnika na boisku który z minute na minute jest coraz groźniejszy i zalatywało już drugą bramką w jego wykonaniu... przecież on nawet nie wiedział że ma zejść do cholery....
...ale nie lepiej dać dobrego w destrukcji Smolarka na szpice żeby sobie brameczke strzelił... wszystko kosztem Krzynówka który w destrukcji gra tak jak się o tym przekanliśmy dzisiaj i w meczu z Czechami. |
Cytat:
bez przesady, mógłby kompnąć jeszcze wyżej. kto jak kto ale Brożek wie jak marnować setki. A okazja Błaszczykowskiego? a gdyby tam był Brożek... i tak można wymieniać (żeby nie było, dla mnie to jest skandal żeby profesjonalny piłkarz marnował takie sytuacje, no ale ogladajać Wisłe i ogólnie polską ligę przyzwyczailem się że takie rzeczy niestety często sie zdarzają, a celny strzał z 20 metrów w światło bramki to prawie święto) |
Słowacja? Mocna? Maja jednego dobrego zawodnika, który w dodatku nie grał. Słaba drużyna, co pokazali dziś kopiąc się po czołach. A my ? Cóż Panowie więcej ambicji.
|
Cytat:
|
Powiedzmy sobie szczerze Boruc to ogólnie świetny bramkarz i mogło się mu jeden raz przydarzyć .Pech. No ale cała reszta burasów. Brożek, Błaszczykowski,może Rodżer i koniec. Reszta burasy z ławek albo z trybun ... Wojtkowiak przecież ten chłopak to jest wawrzyniak do kwadratu. Ciekawe co powie Leo -jestem ****a najlepszy ,wybrałem najlepiej a wy mi ssijcie ... Co za bezkarny siwy typ. To już mógł Boguskiego , Piotrka Brożka powołać. Piotrek na tej ****a lewej obronie zagrałby o tysiąc ****a razy lepiej niż ten buras Wojtkowiak. I po co on do ****y zajebanej nędzy zdjął Brożka to już chyba pozostanie tajemnicą tego ..ach.
|
Cytat:
Przeciętny Słowak i myślisz że kojarzy Błaszczykowskiego czy Smolarka :rotfl: oni ci powiedzą składy polskiej ekstraligi hokejowej a nie Kubę czy "Eusebio" Vittek, Sestak, mówią ci coś te nazwiska czy dla ciebie to no name? |
Cytat:
|
ze skrajnośći w skrajność.. taka natura jakbyśmy wygrali liżelibyście wszystkim dup/... (wide Czechy,....//
jak nie wiadomo... ludzie troche obiektywizmu.. |
Cytat:
być może Paweł nawet by się w takiej sytuacji nie znalazł... Pozostaje nam tylko gdybanie |
w poniedziałek w PS po meczu z Czechami był tytuł na pierwszej stronie:
NIEOBLICZALNI :D |
Cytat:
|
Cytat:
Człowieku prosze Cie, zrób ludziom przysługe i wyjdź stąd! |
Cytat:
|
Od poczatku mowilem ze po aferze na Ukrainie Boruc nawet po powrocie do kadry powinien sobie posiedziec na ławie i troche spokorniec a bronic powinien Fabian ktory rozegral wczesniej w kadrze 2 dobre mecze. Wielki Artur wrocil i odrazu ma bronic?!:foch:
Czułem tez ze jesli Kubie nie wyjdzie mecz jak z Czechami to nasza gra ofensywna bedzie wygladac jak zawsze, czyli nie bedzie wygladac. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Niestety obrona w której gra Dudka jest na poziomie drugiej ligi francuskiej, pomoc gdy trzech gości bez przerwy lata za Błaszczykowskim jest na poziomie niezgranej drużyny naszej ligi, i tak to wyglądało. Z gwna bata nie ukręcisz, czy Leo odejdzie czy nie, zawsze jakiś inny Janas wejdzie do dużej imprezy, gdzie dopiero wtedy widać poziom naszego futbolu. Wyje... hołotę z PZPN na początek i robić boiska w każdej wsi i dzielnicy :D Wtedy może za 15 lat nie będziemy rzucać mięsiwem przy okazji meczów z ogórasami z SanMarino Słowacji czy Słowenii (a jeszcze Irlandia nas czeka).
Co do dzisiejszego meczu to Boruc niestety w 90% winny porażki (a reszta rozkłada się na 3 obrońców co go kryło jak próbował łapać piłkę) i myślę że powinien teraz pobronić Fabiański. Powinien już bronić teraz i z Czechami zresztą. |
qrde troche umiaru... ludzie... boli przedewszystkim to w jaki sposób straciliśmy te bramki..
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczekujesz od bramkarza, że wygra mecz? W jaki sposób ma to zrobić? Mam rozumieć, że ma wybronić kilka setek, po czym pobiec pod drugą bramkę i zajebać zwycięskiego gola? No ludzie bez jaj. Gdyby nie Boruc to kilka(naście) spotkań zakończyło by się totalną kompromitacją. Co nie zmienia faktu, że dziś zawalił straszliwie. Sam mecz - kopanie się po czołach. Czy mnie się wydaje, czy bramka Ebiego to nasz jedyny celny strzał był? |
Cytat:
|
Cytat:
|
prawdemowiąc patrzeć po nazwiskach i gdzie oni grają to powiniśmy prosić o maxymalne 3 miejsce w grupie...
|
Myślę że wszyscy jesteśmy wkurzeni na maksa, bo co najgorsze frajersko przegraliśmy ze Słowacją!
Pozwolę sobie ocenić piłkarzy - tak na chłodno:) 1.Boruc - niestety jeden wielki błąd + kila głupich płaskich wybić do napastników Słowackich - bardzo słabo 2. Wasilewski - bardzo przeciętnie, 3. Żewłakow - przeciętnie 4. Dudka - słabo 5. Wojtkowiak - słabo 6. Murawski - przeciętnie (nie miał pary) 7. Roger - za dużo strat, bezproduktywny przecietnie 8. Błaszczykowski - bez błysku, ale miał decydujące podanie do Pawła - przyzwoicie 9. Smolarek - bramka a poza tym przeciętnie 10. M.Lewandowski - przeciętnie, kilka głupich strat w środku 11. Brożek - obok Błaszczykowskiego najlepszy dzisiaj 12. Garguła - grał, ale (może tak mu Benhaker kazał) nadmiernie zwalniał grę, przeciętnie 13. R.Lewandowski - szkoda że nie trafił na 2-2 przeciętnie 14. Krzynówek - przecietnie Jeśli większość piłkarzy gra przeciętnie to ciężko zremisować, nie mówiąc już o wygranej... |
Wystarczyło, żebyś napisał:
Wszyscy poza Brożkiem i Błaszczykowskim przeciętnie;) |
Euzebiusz Smolarek 4 - najlepszy w polskiej drużynie. W pierwszej połowie bardziej nawet niż skrzydłowy, obrońca. Zablokował kilka dośrodkowań i odebrał sporo piłek. Strzelił gola, walczył i biegał od jednej bramki do drugiej. Nie ma co wymagać więcej.
gazeta.pl Nie wiem czy ja inny mecz oglądałem ? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl