![]() |
Jestem pod wrażeniem Pańskiego wkładu w budowę naszego stadionu.Oby było więcej takich radnych jak Pan.
|
Cytat:
|
Jakoś nikomu się nie spieszy ...
Trzeba mieć nadzieję, że nowy prezio przy naszym udziale pogoni nierobów :-)
|
Cytat:
No tak jak sie popatrzy na to jaka zrobila sie "otoczka' wokol nowgo stadionu Legii to troche zazdrosc zżera my jak w koncu uopramy sie z tym wszytkim to tez mysle jakos nabierzemy 'medialnosci"w sprawie tego stadionu bo na razie to wyglada tak jakby wstyd byl ze tak wyglada jego budowa |
Dla porównania:
Trybuna wschodnia grudzień 2009 Trybuna zachodnia dzisiaj Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku. |
Cytat:
Gdyby mieli kary za opóźnienia to by się wyrobili nawet przed terminem. Ale w takiej sytuacji po co? Rzucą 1/3 siły roboczej na stadion, reszta pewnie na innych budowach i gitara gra. |
Cytat:
Dobrze ze mamy takiego Aniola Stroza w tym burdelu |
Cytat:
Ciągle dochodzi jeszcze problem trybuny północnej. Pytanie tylko, czy miasto zdecyduje dokończyć obiekt, jeśli tak, to w czerwcu 2011 można byłoby otworzyć z pełną pompą obiekt klasy Elite. Panie Darku, dziękuję za odpowiedź. Trzeba koniecznie zrobić tą petycję, może coś pomoże. |
nt5, PiotrG - stan z grudnia 2009 był o wiele bardziej zaawansowany niż obecnie, wtedy była mowa - Obietnica zakończenia prac na maj 2010 (chyba nie określano daty dokładnej, miało być wszystko łącznie z kioskami), później wmawiano 30 czerwca 2010 (już bez kiosków), a obecnie nawet nie określono dokładnej końcowej daty...na dniach
Jest już prawie sierpień i nie wierzcie że w 3 miesiące skończą wszystko na trybunie zachodniej , łączenie z drogami dojścia, parkingami itp. tak aby można było wpuścić kibiców. Nie realne !!!! Przecież wszystkie drogi dojazdowe i parkingi, gdyby miały być zbudowane do października, powinno się już dzisiaj zacząć wykonywać. A Zikit będzie przesuwać terminy teraz na październik, poźniej na grudzień, a później na marzec (bo przyjedzie zima). Zrobią tak, w marcu 2011 będą robić wykończeniówkę tak aby zdążyć na rundę wiosenną, a policja nie dopuści trybuny z uwagi na brak dróg ewakuacji i dojazdów. Gdzie kary umowne, oskarżyć można inwestora zastępczego o marnowanie publicznych środków budżetu miasta, przecież kary umowne sfinansować mogą telebimy !!! Pozostaje (śmiejąc się i płacząc) zrobić sondę, kiedy skończą trybunę zachodnią? a) 2010 (październik)_nierealne b) 2010 (grudzień) _mało prawdopodobne c) 2011 (marzec) _realniejsze d) 2011 (czerwiec)_prawdopodobne |
Cytat:
Na Legii jest przeciwnie - wszystko mają zaplanowane, a marketing mogą nakręcać wieloma elementami promując nowoczesność - telebimy, bandy LED, wspaniała iluminacja, pięknie wykończona przestrzeń przed trybunami, cywilizowane kołowroty, zachwalane kioski gastronomiczne. Do tego dzień w dzień fotorelacje, z widocznymi postępami, od pierwszego dnia budowy. A co u nas mieliby zachwalać? Wiszące kratownice pod telebimy? Że pikniki nie będą mogli kupić czegoś do zjedzenia czy picia, bo kiosków nie wybudowano? Brak zaplecza północnej, przez co ultrasi, czyli serce dopingu, będą musieli ganiać do toi-toi? Niewykończoną elewację? Morze asfaltu przed trybunami? Ogłoszenie otwarcia stadionu w listopadzie, z wielką drużyną europejską, a nagle się okazuje, że trzeba odłożyć mecz o 8 miesięcy, bo budowa nieskończona? Rozpoczęcie sprzedaży karnetów na nowy obiekt, a nagle okazuje się, że ciągle gramy na SS? Kampanię promocyjną obiektu będzie można zacząć na wiosnę 2011, jeśli miasto zdecyduje się dokończyć obiekt i ściśnie wykonawcę za jaja. Wcześniej nie ma sensu. |
Cytat:
|
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=3223
No to już nie trzeba czekać na odpowiedź na interpelację, wiadomo kto płaci za telebimy dla Cracovii - miasto. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cena stadionu Wisły to wina inwestora i projektanta, nie Wisły. Nie widzę więc powodu, dla którego klub miałby ponosić koszt montażu telebimów, wyposażenia kiosków gastronomicznych itd, skoro za te elementy na stadionie Cracovii płaci miasto, zwłaszcza patrząc na to, jakie są opóźnienia na budowie stadionie Wisły.
Cytat:
|
Czyli stadion Wisły budowany jako klasy Ellite ma nie mieć telebimów, a parchów klasy niższej, bodaj III bedzie miał ? Czyli samochód klasy S, tapicerka z materiału, bez klimy a samochód klasy standard skórzane fotele + klima. Takie cuda to tylko u duetu Majchrowski&Filipiak Company !
|
Do pełnoletnich - wszyscy głosować na największego rywala Majchrowskiego. Zrobić pospolite ruszenie :)
|
Cytat:
I co z tego ze wyposażenie było w specyfikacji trybuny i że można było wyczytac jak będą wyposażone kuchnie, skoro i tak za to już na pewno miasto nie zapłaci, a bić się trzeba o to o co jeszcze można |
Bić to się trzeba o wszystko, problem w tym, że miasto nie bardzo ma zamiar cokolwiek już robić...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
legion jak masz tak pier... to lepiej w ogóle się nie wysilaj.. Jak pasuje ci oglądać mecze na byle czym to po co na stadion Wisły przychodzisz?? idź na boisko szkolne tam rarytasów nie ma, bo po co ci one są, przecież szkoła finału LM nie ma zamiaru organizować. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz, bo idiotyczne posty to każdy potrafi walnąć.
Mam pytanie do moderatorów. Może pasowało by zrobić osobny temat dziś tak żeby był on cały czas na głównej? temat o tym żeby nikt jutro przychodząc na mecz nie przechodził obojętnie obok osób zbierających podpisy. I nawet jak ktoś na mecz nie idzie to niech przyjdzie i złoży podpisy. Znacie przecież realia. Jak się nie zmobilizuje odpowiednio to na gadaniu się zakończy. Czy to jest aż takie trudne do wymyślenia żeby zrobić akcję przypominającą?? co Wam zaszkodzi przez 48 godzin trzymać jeden temat na głównej tak żeby każdy mógł zobaczyć?? PS: i nie mówcie że to bez sensu, bo bez sensu to jest gadanie i nic nie robienie. |
Cytat:
|
Narazie nie ma chętnych na zbieranie podpisów .Jak się okaże że nie ma kilkunastu osób zainteresowanych budową i pomocą w walce o stadion proponuje zamknąć ten temat w cholerę bo to będzie znaczyło że nie zasługujemy nawet na taki stadion jaki powstaje. Koniec kropka
|
Jeżeli jestescie kibicami Wisły - zgłaszajcie się do pomocy przy petycjach !!!!!!!!!
|
No niestety ja nie mogę bo jutro przylatuje do PL koło godziny 18 coś zjeść i na mecz ;/ Ludzie zgłoście się jeśli chcecie wrócić na R22 jak najszybciej !!
|
Cytat:
|
Stadion ..... ja to rozumiem jako całość . Czyli trybuny , murawa , telebimy , kioski , sale konferencyjne itp . Skoro miasto zobowiązało się do budowy stadionu to niech go wybuduje tak jak trzeba . Przeciez ten stadion bo wybudowaniu nie będzie darowany Wiśle i niech sobie robi co chce . Ten stadion będzie wynajmowany za ciężkie pieniądze , którw Wisła miastu będzie musiała płacić . Dlatego stadion powinien być taki jaki założono przy projektowaniu . Powinien spełniać wszystkie założone wymogi i posiadać wszystkie udogodnienia jakie obecny kibic potrzebuje i jakie mają zachęcić do przychodzenia nowych kibiców . Nawet jeśli operatorem kiosku spożywczego będzie jakaś firma z zewnątrz i ona sobie na nim zarobi to sam kiosk jako udogodnienie dla potencjalnych nowych kibiców jest rzeczą , która pomoże Wiśle ten satdion zapełnić a co za tym idzie zarobić sobie kase na płacenie wysokich kwot za wynajem obiektu . Idąc tokiem rozumowania legiona można było postawić trybuny w stanie surowym i niech sobie krzesełka i inne rzeczy montuje operator stadionu czyli Wisła . To nie ja wymyśliłem że stadion ma mieć 33 tys . To Majchrowski z innym dysydentami doszedł do takiego wniosku .....bardzo zresztą słusznego . Na Cracovii taki stadion nigdy by się nie zapełnił a na Wiśle jest taka szansa pod warunkiem że ten stadion będzie wyglądał tak jak powinien . NIe pisz mi że na nich miasto wydało 200 mln a na nasz 500 bo to nie ma nic do rzeczy . Cracovia stała się miejskim klubem i jest sponsorowana przez miasto od kilku lat z podatków krakowian mimo że np. mnie nikt się o zgodę nie pytał :) Chcąc nie chcą po części każdy z kibiców Wisły jest w jakieś części sponosrem klubu z drugiej strony błoń . Oczywiście mógł Machrowski budować stadion Cracovii z myślą o Euro 2012 ale doszedł do jedynie słusznego wniosku że to dopiero byłoby wyrzucanie pieniędzy w błoto bo po Euro ten stadion by się zwyczajnie marnował . Postanowiono wybudować taki stadion na Wiśle bo tu po mistrzostwach szansa na wykorzystanie w pełni takiej pojemności jest realna .Oczywiście Euro w Krakowie upadło , może też dzięki nieudolności krakowskich urzędników z Majchrem na czele . Ale to nie znaczy że teraz należy oszczędzać i wszystko robić : byle taniej ! Bo to zwykłe marnotrawstwo ! Jak już się wydało tyle kasy na stadion to niech go zrobią tak jak należy czyli z telebimami , kioskami itp . W innym wypadku powinien się tym zainteresować NIK .
|
Cytat:
Niestety znając życie jakoś w to wątpie . Bo zgodnie z tym co już kiedyś napisałem podejrzewam ,że nigdy nie byli na stadionie na meczu na żywo i pewnie nigdy nie będą a internetowe forum to całe ich życie i tylko tu moga na siebie zwrócić uwagę :) Smutne to ale już się przyzwyczaiłem :P |
Bramki na R22 zamontowano! ;)
|
Cytat:
|
Stadion miał być oddany w czerwcu. Od czerwca Wisła miała płacić grubą kasę za wynajem. Przez opóźnienia w budowie tej kasy nie płaci i miasto jest ewidentnie w plecy za kilka miesięcy czynszu. Czy nie można ścignąć odpowiedzialnych za opóźnienia urzędasów za straty finansowe poniesione przez miasto? Może to by poskutkowało?
|
ja mogę pomóc przy zbieraniu podpisów ale będę dopiero przy SS ok 19 bo jestem z Brzeska a o 17 kończę prace
|
|
Cytat:
|
ja też mógłbym pomóc tyle że będę na stadionie troche przed 19. wcześniej nie mam niestety jak bo ide do pracy..
|
A i szkoda, że np 2 dni temu nie pojawił się plik z tą tabelką.. wtedy paru znajomych bym odwiedził i były by podpisy. myślę że każdy pare podpisów by zebrał i w dniu meczu by je przekazał.
|
czesc wszystkim.
sytuacja wyglada tak ze udzielam sie na forum bardzo rzadko choc czytam codziennie. wszystko co chcialbym napisac/powiedziec jest juz przez jednego czy drugiego napisane.. ale teraz jest inaczej! nie wiem ilu z Was zgłosiło chęć pomocy w jutrzejszej akcji podpisowej... to żenujące i podcinające skrzydła gdy czytam, że odzew jest smutnie mały. ja sie zgłosiłem i jak widzicie da się! a też muszę rezygnować z kilku innych spraw (na mecz jednak idę co oczywiste). przepraszam ze uogólnie, ale tu na forum krzyczycie o tym jaka do dupy jest ta budowa, jaki do dupy jest prezydent, zikit, polimex i wszystko dookola ze stadionem. tu na forum piszecie ze cos z tym trzeba zrobic. i tu na forum czytam ze niemal nikt sie nie zglasza. nasuwa mi sie jeden wniosek: jestescie niemal tacy sami jak ta budowa, prezydent, zikit, polimex. na stadionie bedzie ponad 5000 ludzi tak? to sie 10-15 nie znajdzie by przed meczem zbieralo podpisy??? licze na Wasza mobilizacje i skladam pelne uznanie dla kazdego kto sie zglosi. do roboty udowodnic ze nie tylko na forum potraficie byc "zaangazowani" w sprawy naszych Barw! Jak sie nie uda z tymi podpisami to smialo mozemy przestac spiewac na meczach o tym ze w Krakowie najlepsi kibice w Polsce są. ABG |
Ważna informacja !
Będzie możliwość złożenia podpisów pod petycją na Reymonta 22 - dla osób, które nie będą na meczu, a chcą wesprzeć akcję. Jutro między godziną 15 a 19, adres: Reymonta 22. Dokładne miejsce podamy jutro (np. pod stadionem, pod wejściem do klubu lub gdzieś w tych okolicach). GORĄCO ZACHĘCAM DO PRZYBYCIA I ZŁOŻENIA PODPISU POD PETYCJĄ !!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl