Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

Pablo84 27.07.2010 17:58

Jestem pod wrażeniem Pańskiego wkładu w budowę naszego stadionu.Oby było więcej takich radnych jak Pan.

La Furia Dell' Est 27.07.2010 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 945258)
na pewno są większe bo u nas ich po prostu nie ma. Gdyby były to trybuna wschodnia nie byłaby gotowa pół roku po pierwotnym terminie, a otwarcie stadionu nie byłoby planowane dopiero na październik. A październik , patrząc na nieróbstwo Polimexu Mostostalu, to termin jak najpardzej optymistyczny

Crazykaro-niestety to była ironia przez "łzy"................................

pablooki 27.07.2010 23:20

Jakoś nikomu się nie spieszy ...
 
Trzeba mieć nadzieję, że nowy prezio przy naszym udziale pogoni nierobów :-)

Wojtas 27.07.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 945259)
Legia pod względem marketingowym podąża ku Europie - tylko u nas póki co wszystko stoi w miejscu, podobnie jak budowa stadionu.

Mam nadzieję, że ten nowy pion niebawem poskutkuje i wdrąży kilka ciekawych pomysłów.



No tak jak sie popatrzy na to jaka zrobila sie "otoczka' wokol nowgo stadionu Legii to troche zazdrosc zżera

my jak w koncu uopramy sie z tym wszytkim to tez mysle jakos nabierzemy 'medialnosci"w sprawie tego stadionu
bo na razie to wyglada tak jakby wstyd byl ze tak wyglada jego budowa

nt5 27.07.2010 23:51

Dla porównania:

Trybuna wschodnia grudzień 2009

Trybuna zachodnia dzisiaj

Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku.

Kordel_Walker 28.07.2010 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nt5 (Post 945695)
Dla porównania:

Trybuna wschodnia grudzień 2009

Trybuna zachodnia dzisiaj

Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku.

Tylko wtedy była zima..Przypomnij sobie jak pracowali w te mrozy:-) Gdy tylko się ciut ociepliło, wyszło słońce to w jeden dzień zrobili tyle co w tydzień.
Gdyby mieli kary za opóźnienia to by się wyrobili nawet przed terminem. Ale w takiej sytuacji po co? Rzucą 1/3 siły roboczej na stadion, reszta pewnie na innych budowach i gitara gra.

crapmaster 28.07.2010 04:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek olszówka (Post 945317)
do PiotrG: wg obecnie obowiązujących przepisów prawa radny ma władzę uchwałodawczą (tworzenie prawa miejscowego poprzez uchwały, w tym budżet miasta) i kontrolną (komisja rewizyjna i absolutorium), a prezydent ma władzę wykonawczą (realizacja uchwał oraz zadania własne) i on nadzoruje pracę urzędu i jednostek podległych jako przełożony i pracodawca. Prezydent upoważniony uchwałą rady jako organ (w tym przypadku inwestor) może wpływać na ZIKiT (inwestora zastępczego) i na Polimex (wykonawcę) na podstawie tego upoważnienia i umowy zawartej pomiędzy miastem reprezentowanym przez prezydenta i przedstawiciela firmy wykonawczej. Do 2002 roku prezydent był wybierany przez radę i rada mogła go odwołać w głosowaniu na wniosek radnych. Teraz mogę tylko składać interpelację, wnioski, poprawki. Niestety nie mam bezpośredniego wpływu na pracowników prezydenta, ani w tym przypadku na inwestora zastępczego (ZIKiT) czy wykonawcę.

Dlatego wymyśliłem petycję mieszkańców (w naszym przypadku kibiców Wisły), którzy wybierają prezydenta w wyborach bezpośrednich, żeby na piśmie z podpisami wystąpili do prezydenta o podjęcie wszelkich możliwych działań zmierzających do przyśpieszenia prac na budowie stadionu poprzez jego wpływ na inwestora zastępczego i wykonawcę. Taka petycja pokazuje, że mieszkańcy (podatnicy) żądają aby ta inwestycja przebiegała sprawnie i terminowo. Wiemy wszyscy jak jest na budowie, ale to jest kolejny instrument, który ma wpłynać na decyzyjność organu wybieranego przez nas wszystkich. Teraz chodzi o intensyfikację prac przy oświetleniu, żeby zdążyć złożyć wymagane dokumenty do 9 sierpnia. Prezydent jest na urlopie do najbliższego piątku, więc jeśli zbierzemy podpisy na meczu we czwartek to mogę złożyć tą petycję w piątek w UMK w imieniu tych wszystkich kibiców Wisły, mieszkańców, podatników, którzy się podpisali pod petycją. Proszę o podpisywanie się pod poparciem tej inicjatywy. Jutro będzie opublikowana treść tej petycji i dokładna informacja o miejscu zbierania podpisów. Informacja będzie przekazana również do mediów. Pracujemy nad tym i poczekajcie na oficjalną informację.

Dokladnie tak trzeba zrobic Az mury UM rusza sie z posad
Dobrze ze mamy takiego Aniola Stroza w tym burdelu

PiotrG 28.07.2010 06:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nt5 (Post 945695)
Dla porównania:

Trybuna wschodnia grudzień 2009

Trybuna zachodnia dzisiaj

Ponad pół roku zajęło im doprowadzenie do stanu "prawie wykończonej" trybuny wschodniej od tamtego momentu. Nie ma szans na mecz przy pełnych trybunach w tym roku.

Tak jak mówiłem, trybuna zachodnia przy dobrych wiatrach będzie gotowa w czerwcu 2011.
Ciągle dochodzi jeszcze problem trybuny północnej. Pytanie tylko, czy miasto zdecyduje dokończyć obiekt, jeśli tak, to w czerwcu 2011 można byłoby otworzyć z pełną pompą obiekt klasy Elite.

Panie Darku, dziękuję za odpowiedź. Trzeba koniecznie zrobić tą petycję, może coś pomoże.

runner 28.07.2010 07:18

nt5, PiotrG - stan z grudnia 2009 był o wiele bardziej zaawansowany niż obecnie, wtedy była mowa - Obietnica zakończenia prac na maj 2010 (chyba nie określano daty dokładnej, miało być wszystko łącznie z kioskami), później wmawiano 30 czerwca 2010 (już bez kiosków), a obecnie nawet nie określono dokładnej końcowej daty...na dniach

Jest już prawie sierpień i nie wierzcie że w 3 miesiące skończą wszystko na trybunie zachodniej , łączenie z drogami dojścia, parkingami itp. tak aby można było wpuścić kibiców. Nie realne !!!!
Przecież wszystkie drogi dojazdowe i parkingi, gdyby miały być zbudowane do października, powinno się już dzisiaj zacząć wykonywać. A Zikit będzie przesuwać terminy teraz na październik, poźniej
na grudzień, a później na marzec (bo przyjedzie zima).

Zrobią tak, w marcu 2011 będą robić wykończeniówkę tak aby zdążyć na rundę wiosenną, a policja nie dopuści trybuny z uwagi na brak dróg ewakuacji i dojazdów.

Gdzie kary umowne, oskarżyć można inwestora zastępczego o marnowanie publicznych środków budżetu miasta, przecież kary umowne sfinansować mogą telebimy !!!

Pozostaje (śmiejąc się i płacząc) zrobić sondę, kiedy skończą trybunę zachodnią?
a) 2010 (październik)_nierealne
b) 2010 (grudzień) _mało prawdopodobne
c) 2011 (marzec) _realniejsze
d) 2011 (czerwiec)_prawdopodobne

PiotrG 28.07.2010 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 945685)
No tak jak sie popatrzy na to jaka zrobila sie "otoczka' wokol nowgo stadionu Legii to troche zazdrosc zżera

my jak w koncu uopramy sie z tym wszytkim to tez mysle jakos nabierzemy 'medialnosci"w sprawie tego stadionu
bo na razie to wyglada tak jakby wstyd byl ze tak wyglada jego budowa

W przypadku naszego obiektu, to i mistrzowie marketingu by nic nie zrobili. Weź tu zrób kampanię reklamową, jak nie wiadomo kiedy stadion będzie skończony, nie wiadomo kiedy Wisła wróci na obiekt, nie wiadomo co będzie, a czego nie będzie itd.
Na Legii jest przeciwnie - wszystko mają zaplanowane, a marketing mogą nakręcać wieloma elementami promując nowoczesność - telebimy, bandy LED, wspaniała iluminacja, pięknie wykończona przestrzeń przed trybunami, cywilizowane kołowroty, zachwalane kioski gastronomiczne. Do tego dzień w dzień fotorelacje, z widocznymi postępami, od pierwszego dnia budowy.
A co u nas mieliby zachwalać? Wiszące kratownice pod telebimy? Że pikniki nie będą mogli kupić czegoś do zjedzenia czy picia, bo kiosków nie wybudowano? Brak zaplecza północnej, przez co ultrasi, czyli serce dopingu, będą musieli ganiać do toi-toi? Niewykończoną elewację? Morze asfaltu przed trybunami? Ogłoszenie otwarcia stadionu w listopadzie, z wielką drużyną europejską, a nagle się okazuje, że trzeba odłożyć mecz o 8 miesięcy, bo budowa nieskończona? Rozpoczęcie sprzedaży karnetów na nowy obiekt, a nagle okazuje się, że ciągle gramy na SS?
Kampanię promocyjną obiektu będzie można zacząć na wiosnę 2011, jeśli miasto zdecyduje się dokończyć obiekt i ściśnie wykonawcę za jaja. Wcześniej nie ma sensu.

Pero 28.07.2010 08:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 945733)
Kampanię promocyjną obiektu będzie można zacząć na wiosnę 2011, jeśli miasto zdecyduje się dokończyć obiekt i ściśnie wykonawcę za jaja. Wcześniej nie ma sensu.

No można wtedy zacząć bo może na jesień 2011 stadion będzie skończony.:D

PiotrG 28.07.2010 12:01

http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=3223
No to już nie trzeba czekać na odpowiedź na interpelację, wiadomo kto płaci za telebimy dla Cracovii - miasto.

legion18 28.07.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 945885)
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=3223
No to już nie trzeba czekać na odpowiedź na interpelację, wiadomo kto płaci za telebimy dla Cracovii - miasto.

Tylko ile kosztuje to miasto stadion Wisły, a ile stadion Cracovii.

crazykaro 28.07.2010 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 946046)
Tylko ile kosztuje to miasto stadion Wisły, a ile stadion Cracovii.

A co ma piernik do wiatraka? Który stadion jest większy i na którym będą miedzynarodowe mecze organizowane, a na którym będą rozgrywane europejskie puchary? Miała być klasa Elite a bez telebimów nie będzie

PiotrG 28.07.2010 16:00

Cena stadionu Wisły to wina inwestora i projektanta, nie Wisły. Nie widzę więc powodu, dla którego klub miałby ponosić koszt montażu telebimów, wyposażenia kiosków gastronomicznych itd, skoro za te elementy na stadionie Cracovii płaci miasto, zwłaszcza patrząc na to, jakie są opóźnienia na budowie stadionie Wisły.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946047)
A co ma piernik do wiatraka? Który stadion jest większy i na którym będą miedzynarodowe mecze organizowane, a na którym będą rozgrywane europejskie puchary? Miała być klasa Elite a bez telebimów nie będzie

Do klasy Elite to brakuje znacznie więcej, niż tylko telebimów...

Gwiaździsty 28.07.2010 16:04

Czyli stadion Wisły budowany jako klasy Ellite ma nie mieć telebimów, a parchów klasy niższej, bodaj III bedzie miał ? Czyli samochód klasy S, tapicerka z materiału, bez klimy a samochód klasy standard skórzane fotele + klima. Takie cuda to tylko u duetu Majchrowski&Filipiak Company !

WiślakMyślenice 28.07.2010 16:06

Do pełnoletnich - wszyscy głosować na największego rywala Majchrowskiego. Zrobić pospolite ruszenie :)

crazykaro 28.07.2010 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 946048)
Cena stadionu Wisły to wina inwestora i projektanta, nie Wisły. Nie widzę więc powodu, dla którego klub miałby ponosić koszt montażu telebimów, wyposażenia kiosków gastronomicznych itd, skoro za te elementy na stadionie Cracovii płaci miasto, zwłaszcza patrząc na to, jakie są opóźnienia na budowie stadionie Wisły.

Do klasy Elite to brakuje znacznie więcej, niż tylko telebimów...

No i co że więcej. Ja tylko pisałem że brakuje telebimów i nie będe powtarzał czego to jeszcze nie brakuje. Co do kiosków gastronomicznych to jak ktoś będzie chciał zarabiać to sobie wyposaży je tak jak potrzeba i wytnie odpowiednie dziury w ścianach takie jakie będzie chciał. Skoro kołowroty są wewnątrz trybuny to teraz już nie będzie dało się wybudować kiosku na zewnątrz trybuny więc kioski na pewno powstaną. A napoje poki co mozna sprzedawać z saturatora:lol:
I co z tego ze wyposażenie było w specyfikacji trybuny i że można było wyczytac jak będą wyposażone kuchnie, skoro i tak za to już na pewno miasto nie zapłaci, a bić się trzeba o to o co jeszcze można

PiotrG 28.07.2010 16:12

Bić to się trzeba o wszystko, problem w tym, że miasto nie bardzo ma zamiar cokolwiek już robić...

rav 28.07.2010 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darek olszówka (Post 946059)
Apel:
Zwracam się z prośbą do wszystkich kibiców Wisły o pomoc w zbieraniu podpisów pod petycją do prezydenta przyśpieszającą budowę stadionu, żeby mecze od IV rundy eliminacyjnej LE były na R22. (...)

Podbijam. Jeśli nie zgłosi się wystarczająca ilość osób przeprowadzenie akcji nie ma sensu.

legion18 28.07.2010 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946047)
A co ma piernik do wiatraka? Który stadion jest większy i na którym będą miedzynarodowe mecze organizowane, a na którym będą rozgrywane europejskie puchary? Miała być klasa Elite a bez telebimów nie będzie

Chodziło mi o to, że żalicie się, że Cracovia będzie miała, a Wisła nie tak jakby tam im dawali wszystko lepsze i więcej pieniędzy na budowę. Jakby na to nie patrzeć to stadion Wisły kosztuje więcej, więc nie żalcie się, że na Kałuży coś będzie a tu nie, a Wisła jest tu jakimś pokrzywdzonym. A tak wogóle to mam pytanie: co to za różnica czy będzie elit czy nie? Planujecie jakiś połfinał LM w najbliższym czasie?

Donki 28.07.2010 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 946083)
Chodziło mi o to, że żalicie się, że Cracovia będzie miała, a Wisła nie tak jakby tam im dawali wszystko lepsze i więcej pieniędzy na budowę. Jakby na to nie patrzeć to stadion Wisły kosztuje więcej, więc nie żalcie się, że na Kałuży coś będzie a tu nie, a Wisła jest tu jakimś pokrzywdzonym. A tak wogóle to mam pytanie: co to za różnica czy będzie elit czy nie? Planujecie jakiś połfinał LM w najbliższym czasie?

No własnie kosztuje wiecej, a ile rzeczy jest spier*****

wojtala8 28.07.2010 17:22

legion jak masz tak pier... to lepiej w ogóle się nie wysilaj.. Jak pasuje ci oglądać mecze na byle czym to po co na stadion Wisły przychodzisz?? idź na boisko szkolne tam rarytasów nie ma, bo po co ci one są, przecież szkoła finału LM nie ma zamiaru organizować. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz, bo idiotyczne posty to każdy potrafi walnąć.

Mam pytanie do moderatorów. Może pasowało by zrobić osobny temat dziś tak żeby był on cały czas na głównej? temat o tym żeby nikt jutro przychodząc na mecz nie przechodził obojętnie obok osób zbierających podpisy. I nawet jak ktoś na mecz nie idzie to niech przyjdzie i złoży podpisy. Znacie przecież realia. Jak się nie zmobilizuje odpowiednio to na gadaniu się zakończy. Czy to jest aż takie trudne do wymyślenia żeby zrobić akcję przypominającą?? co Wam zaszkodzi przez 48 godzin trzymać jeden temat na głównej tak żeby każdy mógł zobaczyć??
PS: i nie mówcie że to bez sensu, bo bez sensu to jest gadanie i nic nie robienie.

mIcHaL666 28.07.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 946109)
Mam pytanie do moderatorów. Może pasowało by zrobić osobny temat dziś tak żeby był on cały czas na głównej? temat o tym żeby nikt jutro przychodząc na mecz nie przechodził obojętnie obok osób zbierających podpisy. I nawet jak ktoś na mecz nie idzie to niech przyjdzie i złoży podpisy. Znacie przecież realia. Jak się nie zmobilizuje odpowiednio to na gadaniu się zakończy. Czy to jest aż takie trudne do wymyślenia żeby zrobić akcję przypominającą?? co Wam zaszkodzi przez 48 godzin trzymać jeden temat na głównej tak żeby każdy mógł zobaczyć??
PS: i nie mówcie że to bez sensu, bo bez sensu to jest gadanie i nic nie robienie.

Dokładnie, news na głównej byłby spoko. Wraz z informacją, że są poszukiwani chętni do zbierania tych podpisów.

Arapaho 28.07.2010 17:35

Narazie nie ma chętnych na zbieranie podpisów .Jak się okaże że nie ma kilkunastu osób zainteresowanych budową i pomocą w walce o stadion proponuje zamknąć ten temat w cholerę bo to będzie znaczyło że nie zasługujemy nawet na taki stadion jaki powstaje. Koniec kropka

krkgiba 28.07.2010 17:52

Jeżeli jestescie kibicami Wisły - zgłaszajcie się do pomocy przy petycjach !!!!!!!!!

Ivory1906 28.07.2010 17:56

No niestety ja nie mogę bo jutro przylatuje do PL koło godziny 18 coś zjeść i na mecz ;/ Ludzie zgłoście się jeśli chcecie wrócić na R22 jak najszybciej !!

rav 28.07.2010 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 946109)
Mam pytanie do moderatorów. Może pasowało by zrobić osobny temat dziś tak żeby był on cały czas na głównej? temat o tym żeby nikt jutro przychodząc na mecz nie przechodził obojętnie obok osób zbierających podpisy. I nawet jak ktoś na mecz nie idzie to niech przyjdzie i złoży podpisy. Znacie przecież realia. Jak się nie zmobilizuje odpowiednio to na gadaniu się zakończy. Czy to jest aż takie trudne do wymyślenia żeby zrobić akcję przypominającą?? co Wam zaszkodzi przez 48 godzin trzymać jeden temat na głównej tak żeby każdy mógł zobaczyć??
PS: i nie mówcie że to bez sensu, bo bez sensu to jest gadanie i nic nie robienie.

Info o akcji na pewno pojawi sie na stronie - o ile bedzie akcja. Natomiast nie bedziemy sie osmieszac infem o poszukiwaniu 10 osob, ktore zbiora podpisy.

VanBasten 28.07.2010 18:13

Stadion ..... ja to rozumiem jako całość . Czyli trybuny , murawa , telebimy , kioski , sale konferencyjne itp . Skoro miasto zobowiązało się do budowy stadionu to niech go wybuduje tak jak trzeba . Przeciez ten stadion bo wybudowaniu nie będzie darowany Wiśle i niech sobie robi co chce . Ten stadion będzie wynajmowany za ciężkie pieniądze , którw Wisła miastu będzie musiała płacić . Dlatego stadion powinien być taki jaki założono przy projektowaniu . Powinien spełniać wszystkie założone wymogi i posiadać wszystkie udogodnienia jakie obecny kibic potrzebuje i jakie mają zachęcić do przychodzenia nowych kibiców . Nawet jeśli operatorem kiosku spożywczego będzie jakaś firma z zewnątrz i ona sobie na nim zarobi to sam kiosk jako udogodnienie dla potencjalnych nowych kibiców jest rzeczą , która pomoże Wiśle ten satdion zapełnić a co za tym idzie zarobić sobie kase na płacenie wysokich kwot za wynajem obiektu . Idąc tokiem rozumowania legiona można było postawić trybuny w stanie surowym i niech sobie krzesełka i inne rzeczy montuje operator stadionu czyli Wisła . To nie ja wymyśliłem że stadion ma mieć 33 tys . To Majchrowski z innym dysydentami doszedł do takiego wniosku .....bardzo zresztą słusznego . Na Cracovii taki stadion nigdy by się nie zapełnił a na Wiśle jest taka szansa pod warunkiem że ten stadion będzie wyglądał tak jak powinien . NIe pisz mi że na nich miasto wydało 200 mln a na nasz 500 bo to nie ma nic do rzeczy . Cracovia stała się miejskim klubem i jest sponsorowana przez miasto od kilku lat z podatków krakowian mimo że np. mnie nikt się o zgodę nie pytał :) Chcąc nie chcą po części każdy z kibiców Wisły jest w jakieś części sponosrem klubu z drugiej strony błoń . Oczywiście mógł Machrowski budować stadion Cracovii z myślą o Euro 2012 ale doszedł do jedynie słusznego wniosku że to dopiero byłoby wyrzucanie pieniędzy w błoto bo po Euro ten stadion by się zwyczajnie marnował . Postanowiono wybudować taki stadion na Wiśle bo tu po mistrzostwach szansa na wykorzystanie w pełni takiej pojemności jest realna .Oczywiście Euro w Krakowie upadło , może też dzięki nieudolności krakowskich urzędników z Majchrem na czele . Ale to nie znaczy że teraz należy oszczędzać i wszystko robić : byle taniej ! Bo to zwykłe marnotrawstwo ! Jak już się wydało tyle kasy na stadion to niech go zrobią tak jak należy czyli z telebimami , kioskami itp . W innym wypadku powinien się tym zainteresować NIK .

VanBasten 28.07.2010 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 946132)
Info o akcji na pewno pojawi sie na stronie - o ile bedzie akcja. Natomiast nie bedziemy sie osmieszac infem o poszukiwaniu 10 osob, ktore zbiora podpisy.

Hahahahahah......no właśnie :) Ja tutaj oczekiwałbym że zgłoszą się te wszystkie płaczki i histerycy którzy tu napisali tysiące postów na tem złego odcienia krzesełek , brzydkich murków , nieładnych elewacji itp . Przeciez przez tyle stron starali się nam wszystkim udowodnić jak to dobro Wisły i stan tego stadionu leży im na sercu . Tak bardzo, że potrafili sie przyczepić do byle pierdólki i zrobić z tego trzy stronicową dyskusje :) Rozumiem że teraz wszyscy oni będą zbierać te podpisy !!!
Niestety znając życie jakoś w to wątpie . Bo zgodnie z tym co już kiedyś napisałem podejrzewam ,że nigdy nie byli na stadionie na meczu na żywo i pewnie nigdy nie będą a internetowe forum to całe ich życie i tylko tu moga na siebie zwrócić uwagę :)
Smutne to ale już się przyzwyczaiłem :P

Karlos 28.07.2010 19:05

Bramki na R22 zamontowano! ;)

63.5 Kg 28.07.2010 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 946156)
Bramki na R22 zamontowano! ;)

Bramki juz byly kilka dni temu tylko je sciagnieto i znowu zamontowano i to juz kiedys...

SlawekS 28.07.2010 19:28

Stadion miał być oddany w czerwcu. Od czerwca Wisła miała płacić grubą kasę za wynajem. Przez opóźnienia w budowie tej kasy nie płaci i miasto jest ewidentnie w plecy za kilka miesięcy czynszu. Czy nie można ścignąć odpowiedzialnych za opóźnienia urzędasów za straty finansowe poniesione przez miasto? Może to by poskutkowało?

vip2008 28.07.2010 19:52

ja mogę pomóc przy zbieraniu podpisów ale będę dopiero przy SS ok 19 bo jestem z Brzeska a o 17 kończę prace

krkgiba 28.07.2010 20:00

vip2008 - napisz PW do Dariusza Olszówki.

http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=52116

vip2008 28.07.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 946184)
vip2008 - napisz PW do Dariusza Olszówki.

jasne że napisałem

thebo4 28.07.2010 20:31

ja też mógłbym pomóc tyle że będę na stadionie troche przed 19. wcześniej nie mam niestety jak bo ide do pracy..

thebo4 28.07.2010 20:35

A i szkoda, że np 2 dni temu nie pojawił się plik z tą tabelką.. wtedy paru znajomych bym odwiedził i były by podpisy. myślę że każdy pare podpisów by zebrał i w dniu meczu by je przekazał.

Kost 28.07.2010 20:36

czesc wszystkim.

sytuacja wyglada tak ze udzielam sie na forum bardzo rzadko choc czytam codziennie. wszystko co chcialbym napisac/powiedziec jest juz przez jednego czy drugiego napisane.. ale teraz jest inaczej!

nie wiem ilu z Was zgłosiło chęć pomocy w jutrzejszej akcji podpisowej...

to żenujące i podcinające skrzydła gdy czytam, że odzew jest smutnie mały. ja sie zgłosiłem i jak widzicie da się! a też muszę rezygnować z kilku innych spraw (na mecz jednak idę co oczywiste).

przepraszam ze uogólnie, ale tu na forum krzyczycie o tym jaka do dupy jest ta budowa, jaki do dupy jest prezydent, zikit, polimex i wszystko dookola ze stadionem. tu na forum piszecie ze cos z tym trzeba zrobic. i tu na forum czytam ze niemal nikt sie nie zglasza. nasuwa mi sie jeden wniosek: jestescie niemal tacy sami jak ta budowa, prezydent, zikit, polimex.

na stadionie bedzie ponad 5000 ludzi tak? to sie 10-15 nie znajdzie by przed meczem zbieralo podpisy???

licze na Wasza mobilizacje i skladam pelne uznanie dla kazdego kto sie zglosi. do roboty udowodnic ze nie tylko na forum potraficie byc "zaangazowani" w sprawy naszych Barw!

Jak sie nie uda z tymi podpisami to smialo mozemy przestac spiewac na meczach o tym ze w Krakowie najlepsi kibice w Polsce są.

ABG

krkgiba 28.07.2010 20:44

Ważna informacja !

Będzie możliwość złożenia podpisów pod petycją na Reymonta 22 - dla osób, które nie będą na meczu, a chcą wesprzeć akcję.
Jutro między godziną 15 a 19, adres: Reymonta 22. Dokładne miejsce podamy jutro (np. pod stadionem, pod wejściem do klubu lub gdzieś w tych okolicach).
GORĄCO ZACHĘCAM DO PRZYBYCIA I ZŁOŻENIA PODPISU POD PETYCJĄ !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl