![]() |
Cytat:
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :) |
Ze Manuel w CD Santa Clara.
|
Suljic za to bedzie walczyl o LM z Olimpija Ljubljana;)
|
Były znakomity trener Wisły, Henryk Kasperczak, kandydatem na selekcjonera Algierii.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/sp...gierii/5z5ecyg |
Katowicki Sport (czytaj Miga):
(...)Na pieniądze czeka też Pol Llonch. Manager twierdzi, że klub jest mu winien 20 tysięcy euro i ma zamiar pójść z tą sprawą do FIFA. Jeszcze dość zabawny fragment, już w formie ciekawostki: W piątek Wisła wysłała do Juliana Cuesty wezwanie, by rozliczył się ze... sprzętu - spodenek, bluz bramkarski, itd. Podliczono go na 4 tysiące złotych. Edit: A Cuesta już oficjalnie w Arisie Saloniki. |
List otwarty podpisali:
Cytat:
Ale do ....y nędzy, to tyle? Naprawdę Żurawski, Frankowski, Kosowski, Kałużny, Zieńczuk, Szymkowiak, Nawałka, Kasperczak i wielu innych nie mogło złapać za telefon i powiedzieć "ej chłopaki dopiszcie mnie do listy!"? Smutne. |
Myślę, że ten list był osobiście podpisany przez tych byłych piłkarzy. Oni są na miejscu więc podpisali. Inni nie mogli tego zrobić.
|
|
"Nie chciałem nawet myśleć o propozycjach z innych drużyn. Odrzuciłem ich naprawdę dużo, w tym z Lecha, kilku polskich klubów, czy nawet z ekip występujących w La Liga. Może inni piłkarze zachowaliby się inaczej, ale ja jestem wyjątkowy"
Cytacik wstawiłem, jakby nadal ktoś twierdził, że nasz zarząd zjebał negocjacje i zarobiliśmy zbyt mało... Podziękujcie Carlitosowi :) |
Gdyby zarzad sam sie nie przystawil do muru mozna by sprzedac Carlitosa drozej do Legii. Nie zarzad nie spieprzyl samych negocjacji w sprawie sprzedazy Carlitosa. Spieprzyl ostatni rok.
|
A tam rok, ostatnie dwa lata! Jak mogli z finansowego potentata zrobić zadłużoną po uszy spółkę...
|
jeśli faktycznie jest opcja, że dostajemy 30% od następnego transferu Carlitosa, to ten transfer wcale nie jest taką złą decyzją. Jeśli błyśnie w europejskich pucharach, to nie zdziwiłbym się, jakby Legia go opchnęła za jakieś 3mln euro. A wtedy blisko milion idzie do nas, co daję nam łącznie ok 2mln euro - tylko jakby rozłożonych na raty.
Zresztą, tak czy inaczej jakieś pieniądze z jego następnego transferu dostaniemy, bo chyba nikt nie sądzi, że posiedzi w tej Legii 3 lata. Nie ten typ człowieka. Oczywiście szkoda, że od razu nie sprzedaliśmy go za granicę za te 2 mln, ale jeśli uparł się na Legię, to były tylko dwie możliwości: 1) sprzedać go Legii lub 2) trzymać go, opłacać kontrakt i ryzykować, że będzie non stop siedział na jakiś "kontuzjach" czy innych zapaleniach ucha. |
Cytat:
A co do pieniędzy z następnego transferu to też słabo to widzę. Jak tak bardzo chciał grać w Legii to myślę że min 2 sezony tam posiedzi, a później to nie wiem czy ktoś da za niego 3 mln |
Cytat:
|
a nie odszedl " za darmo " ????????????
|
Cytat:
Cieszę się że mogłem pomóc. |
"Gdy przyjechałem do Warszawy jeszcze z Wisłą Kraków, poczułem, że to klub dla mnie. "
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa...-kosztuja.html Pakiet szkoleniowy od MąkaCWKS? :rotfl: |
A tak mi przyszło na myśl,że może rzeczywiście coś było na rzeczy jak Maka zagadywał na naszym zgrupowaniu do Carlitosa...
|
Dajcie spokój Carlitos to nie Wislak a najmnik i miał prawo pójść gdzie lepiej płacą, z perspektywa gry w LM czy LE pamiętajcie obokrajowcy rzadko przywiązuje się do barw klubowych. PO DRUGIE PRZYKLDOW zarabiasz 2000 zł dostajesz ofertę za 10000 zł i co zostajesz w pracy z miłości do pracodawcy gdzie za wykonanie u nowego pracodawcy planu dodatkowego to jest LM dostajesz premię. Jedyne co zawalił zarząd to sprzedaż go za grosze po 450 tys euro to śmieszna kwota jak za czołowego strzelca. Dobrze chociaż ze wpisali bonusy .500 tys euro za LM a 150 tys za LE i 30 procent od transferu wiec może cudem del nie wyjdzie źle.
|
Wczoraj w superpucharze szarpał jak wściekły widać że legia będzie miała z niego pożytek- co i jest szansą dla nas na cash.
Inna sprawa że u nas właściwie sam decydował co chce robić na boisku a tam czeka na podania od legijnych paralityków. |
Wczoraj usłyszałem mit, który wydaje się bzdurny. Carlitos w innych ligach by nie zagrał bo... nie przeszedłby testów medycznych :)
|
Kolejne wynurzenie Tomka Hajty po dwóch kielichach?
|
Cytat:
|
Marcelo na celowniku West Hamu, cena około 20mln euro. Wiadomo, czy jakiś procent pójdzie na konto Wisły w przypadku ewentualnego transferu ?
|
Cytat:
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ayment/6hpj8dw |
http://prntscr.com/k6orgp
Jeżeli faktycznie doszłoby do takiego transferu za 20 baniek to wtedy prawie 800 tys. PLN dla nas. Oby :D |
Lyon odrzucil juz oferte 18 milionow funtow za niego...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Lopez twierdzi ze pamietne zdjecie w ktorym uklada "L" z palcow skierowane w dol to....
... FOTOMONTAZ. Bardzo brzydko sie starzeje. Jeszcze liga sie nie zaczela a juz zostal klamliwym .....m. |
Cytat:
|
Przygotowałem fotomontaż, będzie się teraz Lopez gęsto tłumaczył
https://pics.tinypic.pl/i/00968/gdw0ndgogqvv.jpg |
Po prostu zakochał się w Legii. :lol:
Ci wszyscy zakochańce średnio kończą. |
Marcelo na celowniku WHU. Kwota około 20 mln funtów.
Jakby transfer doszedł do skutku to dostalibyśmy około 900 tysięcy złotych. http://www.sport.pl/mundial/7,154361...i-marcelo.html |
nie dość że świetny piłkarz to jeszcze świetny człowiek. Kto wie, może i jeszcze razem z Błaszczykowskim u nas będą kończyć kariery ;)
Tak w sumie zastanawiałem się, czemu nigdy nie przebił się do reprezentacji. Oczywiście rozumiem, że Brazylia ma tabuny piłkarzy grających w najlepszych klubach, ale on nawet nie dostał szansy, poza U-20. |
Co pieniądze robią człowiekiem. Pokazują jego małość. Panie Carlitos wstydziłbyś się Pan.
Szkoda swoją drogą, że brakło komunikacji i wspólnej woli do zrobienia dobrego biznesu. Carlitos w ramach podziękowania za wypromowanie powinien dogadać się z naszym zarządem (o ile to w ogóle możliwe) i skoro Legia od dawna już go chciała podbić trochę cenę. Tyle, że jak on już był taki zakochany to być może za obietnicę wysokiej gaży zadeklarował, że będzie kładł się swoim menago kłody pod nogi Wiśle. Chciałbym się kiedyś dowiedzieć o kulisach tego transferu. |
Ciekawi mnie tylko jak sobie poradzi Carlitos w Warszawce, bo pamiętajmy, że w Wiśle to była gra na zasadzie kopiemy do przodu Carlitos coś zrobi..... W Legii tak łatwo nie będzie
|
Cytat:
|
Kto wie, czy tych lepszych, co ma obok siebie, szybko nie zirytuje swoją egoistyczną postawą - ciężko mi uwierzyć, że zacznie grać zespołowo.
|
Jeśli będzie grać tam na 9-tce to nie wyobrażam sobie, że nagle przestanie strzelać - jest po prostu za dobry techniczne na polskich drwali, a w Legii ma dodatkowo paru zawodników wokół siebie, którzy odciągną w jakiś sposób uwagę obrońców.
@serek.c2 Jeśli będzie grał samolubnie, a przy tym będzie marnować dogodne sytuacje strzeleckie, to wyląduje na ławce. Tam cały czas do promowania i sprzedania na zachód za grube miliony czeka Niezgoda, u nas nie było żadnej alternatywy :P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl