Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

CrazyBoy96 06.07.2018 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1507671)
:rotfl::rotfl::rotfl:


dobra, to jestem już spokojny w tym roku wypromujemy Kolara tzn strzeli minimum 24 gole :haha:

wynik sportowy i finansowy w tym sezonie mamy zabezpieczony :P


Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

fansorina 07.07.2018 09:35

Ze Manuel w CD Santa Clara.

wiesniak842 07.07.2018 11:40

Suljic za to bedzie walczyl o LM z Olimpija Ljubljana;)

TIR_DO_SŁUBIC 09.07.2018 12:03

Były znakomity trener Wisły, Henryk Kasperczak, kandydatem na selekcjonera Algierii.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/sp...gierii/5z5ecyg

Hives4 09.07.2018 15:21

Katowicki Sport (czytaj Miga):


(...)Na pieniądze czeka też Pol Llonch. Manager twierdzi, że klub jest mu winien 20 tysięcy euro i ma zamiar pójść z tą sprawą do FIFA.

Jeszcze dość zabawny fragment, już w formie ciekawostki:

W piątek Wisła wysłała do Juliana Cuesty wezwanie, by rozliczył się ze... sprzętu - spodenek, bluz bramkarski, itd. Podliczono go na 4 tysiące złotych.

Edit: A Cuesta już oficjalnie w Arisie Saloniki.

Konrad. 12.07.2018 09:15

List otwarty podpisali:

Cytat:

Kazimierz Kmiecik, Marek Kusto, Marek Motyka, Dariusz Marzec, Arkadiusz Głowacki, Radosław Sobolewski, Paweł Brożek, Maciej Stolarczyk, Bogdan Zając, Marcin Kuźba
Szacun dla nich.

Ale do ....y nędzy, to tyle? Naprawdę Żurawski, Frankowski, Kosowski, Kałużny, Zieńczuk, Szymkowiak, Nawałka, Kasperczak i wielu innych nie mogło złapać za telefon i powiedzieć "ej chłopaki dopiszcie mnie do listy!"?

Smutne.

dizzy 12.07.2018 09:24

Myślę, że ten list był osobiście podpisany przez tych byłych piłkarzy. Oni są na miejscu więc podpisali. Inni nie mogli tego zrobić.

Arkadiusz.Czerepach 14.07.2018 09:21

http://weszlo.com/2018/07/13/kadry-z...erze-brzeczka/


ot, taka potencjalna ciekawostka :>

serek.c2 14.07.2018 10:33

"Nie chciałem nawet myśleć o propozycjach z innych drużyn. Odrzuciłem ich naprawdę dużo, w tym z Lecha, kilku polskich klubów, czy nawet z ekip występujących w La Liga. Może inni piłkarze zachowaliby się inaczej, ale ja jestem wyjątkowy"

Cytacik wstawiłem, jakby nadal ktoś twierdził, że nasz zarząd zjebał negocjacje i zarobiliśmy zbyt mało... Podziękujcie Carlitosowi :)

bódyń 14.07.2018 10:59

Gdyby zarzad sam sie nie przystawil do muru mozna by sprzedac Carlitosa drozej do Legii. Nie zarzad nie spieprzyl samych negocjacji w sprawie sprzedazy Carlitosa. Spieprzyl ostatni rok.

serek.c2 14.07.2018 11:11

A tam rok, ostatnie dwa lata! Jak mogli z finansowego potentata zrobić zadłużoną po uszy spółkę...

Elendil 14.07.2018 11:18

jeśli faktycznie jest opcja, że dostajemy 30% od następnego transferu Carlitosa, to ten transfer wcale nie jest taką złą decyzją. Jeśli błyśnie w europejskich pucharach, to nie zdziwiłbym się, jakby Legia go opchnęła za jakieś 3mln euro. A wtedy blisko milion idzie do nas, co daję nam łącznie ok 2mln euro - tylko jakby rozłożonych na raty.

Zresztą, tak czy inaczej jakieś pieniądze z jego następnego transferu dostaniemy, bo chyba nikt nie sądzi, że posiedzi w tej Legii 3 lata. Nie ten typ człowieka.

Oczywiście szkoda, że od razu nie sprzedaliśmy go za granicę za te 2 mln, ale jeśli uparł się na Legię, to były tylko dwie możliwości: 1) sprzedać go Legii lub 2) trzymać go, opłacać kontrakt i ryzykować, że będzie non stop siedział na jakiś "kontuzjach" czy innych zapaleniach ucha.

lukaszsz86 14.07.2018 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1509193)
A wtedy blisko milion idzie do nas, co daję nam łącznie ok 2mln euro - tylko jakby rozłożonych na raty.

Zresztą, tak czy inaczej jakieś pieniądze z jego następnego transferu dostaniemy, bo chyba nikt nie sądzi, że posiedzi w tej Legii 3 lata. Nie ten typ człowieka.

Nie wiem jak Ci tu wyszło 2 mln Euro. Przecież nie dostaliśmy teraz za niego 1 mln tylko według pojawiających się informacji 500 tys, a według mnie 250 tys bo nie wiadomo co się stało z pozostałymi 250 tys.

A co do pieniędzy z następnego transferu to też słabo to widzę. Jak tak bardzo chciał grać w Legii to myślę że min 2 sezony tam posiedzi, a później to nie wiem czy ktoś da za niego 3 mln

brylant17 14.07.2018 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1509190)
Gdyby zarzad sam sie nie przystawil do muru mozna by sprzedac Carlitosa drozej do Legii. Nie zarzad nie spieprzyl samych negocjacji w sprawie sprzedazy Carlitosa. Spieprzyl ostatni rok.

Dobrze równie mógłby odejść za darmo, jakby manager postawił na swoim,że umowa z Carlitosem była przedłużona niezgodnie z prawem byłby płacz i lament na forum

AntyMod 14.07.2018 20:22

a nie odszedl " za darmo " ????????????

wolfy 14.07.2018 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1509247)
a nie odszedl " za darmo " ????????????

Nie.
Cieszę się że mogłem pomóc.

kacpaw91 14.07.2018 21:54

"Gdy przyjechałem do Warszawy jeszcze z Wisłą Kraków, poczułem, że to klub dla mnie. "

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa...-kosztuja.html

Pakiet szkoleniowy od MąkaCWKS? :rotfl:

Griszka30KR 14.07.2018 23:37

A tak mi przyszło na myśl,że może rzeczywiście coś było na rzeczy jak Maka zagadywał na naszym zgrupowaniu do Carlitosa...

bkl1988 15.07.2018 08:07

Dajcie spokój Carlitos to nie Wislak a najmnik i miał prawo pójść gdzie lepiej płacą, z perspektywa gry w LM czy LE pamiętajcie obokrajowcy rzadko przywiązuje się do barw klubowych. PO DRUGIE PRZYKLDOW zarabiasz 2000 zł dostajesz ofertę za 10000 zł i co zostajesz w pracy z miłości do pracodawcy gdzie za wykonanie u nowego pracodawcy planu dodatkowego to jest LM dostajesz premię. Jedyne co zawalił zarząd to sprzedaż go za grosze po 450 tys euro to śmieszna kwota jak za czołowego strzelca. Dobrze chociaż ze wpisali bonusy .500 tys euro za LM a 150 tys za LE i 30 procent od transferu wiec może cudem del nie wyjdzie źle.

Pulpet 15.07.2018 09:52

Wczoraj w superpucharze szarpał jak wściekły widać że legia będzie miała z niego pożytek- co i jest szansą dla nas na cash.
Inna sprawa że u nas właściwie sam decydował co chce robić na boisku a tam czeka na podania od legijnych paralityków.

LucjuszWielki 15.07.2018 10:26

Wczoraj usłyszałem mit, który wydaje się bzdurny. Carlitos w innych ligach by nie zagrał bo... nie przeszedłby testów medycznych :)

Patryko 15.07.2018 10:41

Kolejne wynurzenie Tomka Hajty po dwóch kielichach?

_gilardino_ 15.07.2018 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bkl1988 (Post 1509269)
Dajcie spokój Carlitos to nie Wislak a najmnik i miał prawo pójść gdzie lepiej płacą, z perspektywa gry w LM czy LE pamiętajcie obokrajowcy rzadko przywiązuje się do barw klubowych. PO DRUGIE PRZYKLDOW zarabiasz 2000 zł dostajesz ofertę za 10000 zł i co zostajesz w pracy z miłości do pracodawcy gdzie za wykonanie u nowego pracodawcy planu dodatkowego to jest LM dostajesz premię. Jedyne co zawalił zarząd to sprzedaż go za grosze po 450 tys euro to śmieszna kwota jak za czołowego strzelca. Dobrze chociaż ze wpisali bonusy .500 tys euro za LM a 150 tys za LE i 30 procent od transferu wiec może cudem del nie wyjdzie źle.

Szanse na awans Legii do LM nie sa wieksze niz 15% a 30% od transferu to bujda jesli wierzyc janekx89

CrazyBoy96 15.07.2018 14:16

Marcelo na celowniku West Hamu, cena około 20mln euro. Wiadomo, czy jakiś procent pójdzie na konto Wisły w przypadku ewentualnego transferu ?

kacpaw91 15.07.2018 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CrazyBoy96 (Post 1509297)
Marcelo na celowniku West Hamu, cena około 20mln euro. Wiadomo, czy jakiś procent pójdzie na konto Wisły w przypadku ewentualnego transferu ?

Wyłącznie solidarity payment, ale z tym różnie bywa

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ayment/6hpj8dw

bob85 15.07.2018 15:19

http://prntscr.com/k6orgp
Jeżeli faktycznie doszłoby do takiego transferu za 20 baniek to wtedy prawie 800 tys. PLN dla nas. Oby :D

wiesniak842 15.07.2018 16:29

Lyon odrzucil juz oferte 18 milionow funtow za niego...

kacpaw91 15.07.2018 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bob85 (Post 1509301)
http://prntscr.com/k6orgp
Jeżeli faktycznie doszłoby do takiego transferu za 20 baniek to wtedy prawie 800 tys. PLN dla nas. Oby :D

Zaraz okaże się, że na solidarity payment zarobimy więcej niż na Car(L)itosie.

Konkretny 15.07.2018 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1509201)
Dobrze równie mógłby odejść za darmo, jakby manager postawił na swoim,że umowa z Carlitosem była przedłużona niezgodnie z prawem byłby płacz i lament na forum

To by oznaczało, że zarząd zawarłby śmieciową umowę, jeśli automatyczne przedłużenie można by podważyć. Co prawda w Polandii wszystko możliwe, ale takimi rzeczami to zawiaduje UEFA itd.

7 kotów 16.07.2018 09:42

Lopez twierdzi ze pamietne zdjecie w ktorym uklada "L" z palcow skierowane w dol to....

...

FOTOMONTAZ.

Bardzo brzydko sie starzeje. Jeszcze liga sie nie zaczela a juz zostal klamliwym .....m.

mitmichael 16.07.2018 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1509348)
Lopez twierdzi ze pamietne zdjecie w ktorym uklada "L" z palcow skierowane w dol to....

...

FOTOMONTAZ.

Bardzo brzydko sie starzeje. Jeszcze liga sie nie zaczela a juz zostal klamliwym .....m.

Najpierw odjebalo Maczynskiemu teraz Carlitosowi, Cierzniak tez po transferze gwiazdorzyl z tego co pamietam. Wszyscy klamia tylko oni prawde mowia

Guzik 16.07.2018 12:22

Przygotowałem fotomontaż, będzie się teraz Lopez gęsto tłumaczył
https://pics.tinypic.pl/i/00968/gdw0ndgogqvv.jpg

!!IRIVER!! 16.07.2018 12:39

Po prostu zakochał się w Legii. :lol:
Ci wszyscy zakochańce średnio kończą.

mr_kwolf 16.07.2018 17:17

Marcelo na celowniku WHU. Kwota około 20 mln funtów.

Jakby transfer doszedł do skutku to dostalibyśmy około 900 tysięcy złotych.

http://www.sport.pl/mundial/7,154361...i-marcelo.html

Elendil 16.07.2018 21:52

nie dość że świetny piłkarz to jeszcze świetny człowiek. Kto wie, może i jeszcze razem z Błaszczykowskim u nas będą kończyć kariery ;)

Tak w sumie zastanawiałem się, czemu nigdy nie przebił się do reprezentacji. Oczywiście rozumiem, że Brazylia ma tabuny piłkarzy grających w najlepszych klubach, ale on nawet nie dostał szansy, poza U-20.

buczo1985 17.07.2018 13:53

Co pieniądze robią człowiekiem. Pokazują jego małość. Panie Carlitos wstydziłbyś się Pan.



Szkoda swoją drogą, że brakło komunikacji i wspólnej woli do zrobienia dobrego biznesu. Carlitos w ramach podziękowania za wypromowanie powinien dogadać się z naszym zarządem (o ile to w ogóle możliwe) i skoro Legia od dawna już go chciała podbić trochę cenę.



Tyle, że jak on już był taki zakochany to być może za obietnicę wysokiej gaży zadeklarował, że będzie kładł się swoim menago kłody pod nogi Wiśle. Chciałbym się kiedyś dowiedzieć o kulisach tego transferu.

funkykoval 17.07.2018 14:15

Ciekawi mnie tylko jak sobie poradzi Carlitos w Warszawce, bo pamiętajmy, że w Wiśle to była gra na zasadzie kopiemy do przodu Carlitos coś zrobi..... W Legii tak łatwo nie będzie

!!IRIVER!! 17.07.2018 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1509461)
Ciekawi mnie tylko jak sobie poradzi Carlitos w Warszawce, bo pamiętajmy, że w Wiśle to była gra na zasadzie kopiemy do przodu Carlitos coś zrobi..... W Legii tak łatwo nie będzie

Kto wie czy nie będzie łatwiej. Tu Carlitos ma kilku lepszych obok siebie niż miał w Wiśle.

serek.c2 17.07.2018 15:04

Kto wie, czy tych lepszych, co ma obok siebie, szybko nie zirytuje swoją egoistyczną postawą - ciężko mi uwierzyć, że zacznie grać zespołowo.

Patryko 17.07.2018 15:13

Jeśli będzie grać tam na 9-tce to nie wyobrażam sobie, że nagle przestanie strzelać - jest po prostu za dobry techniczne na polskich drwali, a w Legii ma dodatkowo paru zawodników wokół siebie, którzy odciągną w jakiś sposób uwagę obrońców.

@serek.c2

Jeśli będzie grał samolubnie, a przy tym będzie marnować dogodne sytuacje strzeleckie, to wyląduje na ławce. Tam cały czas do promowania i sprzedania na zachód za grube miliony czeka Niezgoda, u nas nie było żadnej alternatywy :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl