Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

kotlet06 22.05.2010 16:05

Chociaż jestem na bieżąco na forum, ale raczej rzadko się udzialam, to jednak teraz skłonił mnie do tego pomysł LukLa. Moim zdaniem jest to najlepszy pomysł na trybunę C. Góra cała czerwona z napisem WISŁA, dół pusty. Napis 1906 można byłoby wtedy przerzucić na wschodnią. Nie byłoby wtedy jakiejść pstrokacizny, tylko elegancka prostota. A co ważne, byłyby jednolite krzesełka w naszych barwach kibicowskich, co w przypadku gorszej frekwencji na meczach nieco zatarłoby ten obraz. Że nie wspomnę o tym nieszczęsnym wjeździe dla kosiarek.
Obawiam się jednak, że teraz to jest tylko płacz i dyskusja nad rozlanym mlekiem. Ale jeśli jest jeszcze jakiś cień szansy na zmianę to może warto się nad tym zastanowić.

Pablo84 22.05.2010 17:03

Projekt jest już na szczęście wybrany.
Pomysłów jest tyle ile użytkowników na forum, na szczęście projekt nie wybierały osoby przypadkowe.

Kuba 22.05.2010 17:38

1. Panowie z tego co mi wiadomo praktycznie nie ma już szans na wprowadzenie poprawek. Tj pewnie gdybym był właścicielem Polimexu to miałbym takie mozliwosci. Kibice, klub, architekt raczej takich mozliwości nie mają.
Jedynie pewnie miasto, wiec szans na zmiane projektu raczej juz nie ma.
Czy tego chcemy czy nie projektu juz raczej nie zmienimy.
Na pocieszenie podam, ze udało się odciagnac architekta i polimex od zrealizowania tego projektu
http://i47.tinypic.com/2yl4w9i.jpg
oczywisce czcionka grubosci jednego krzeselka miala byc i koniecznie napis Krakow na dole

2. Ew pomysły dotyczyc będa tylko trybuny zachodniej.

3. Polecam wycieczke do Parku Jordana. Właśnie wróciłem z małego obchodu. Widać, że beton jest w wielu miejscach juz wycyklinowany (z wyjatkiem "filarów") i zaczyna to duzo estetyczniej wyglądac.

sovinho_02 22.05.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba (Post 903215)

3. Polecam wycieczke do Parku Jordana. Właśnie wróciłem z małego obchodu. Widać, że beton jest w wielu miejscach juz wycyklinowany (z wyjatkiem "filarów") i zaczyna to duzo estetyczniej wyglądac.

Jeśli byłeś w okolicach stadionu mogłeś zrobić parę fotek. Mam nadzieję że będzie ich troche więcej niż dotychczas, na razie fotki są tylko z oficjalnej, może ktoś czasami by się wybrał w okolice stadionu i coś pstryknął.

Kuba 22.05.2010 18:22

trzeba mieć najpierw w miare dobry aparat :)
bo telefonem 2 megapixelowym zdjęć roić nie ma sensu

Bekas 22.05.2010 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 903018)
Na zachodniej pierwszy napis jaki przychodzi do glowy to "Biała Gwiazda".

Pytanie, czy do wystroju szatni mozemy cos wniesc? Bo mam pewien pomysl.

A ja bym proponowal na drugą strone napis krotki, ale jednocześnie cos co kazdy Wislak ma w sercu.


WIERNOŚĆ

Donki 22.05.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bekas (Post 903253)
WIERNOŚĆ

WIERNOSĆ na trybunie dla.. pikników, no nie wiem :p

willow 22.05.2010 19:31

Sorry za off top, ale nie wiecie, kiedy starozakonni mają termin zakończenia budowy swojego grajdołka?

element 22.05.2010 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bekas (Post 903253)

WIERNOŚĆ

Zajebiście to będzie wyglądać przy zapełnieniu się stadionu w połowie. Samobój.

MłodePokolenie 22.05.2010 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 903281)
Zajebiście to będzie wyglądać przy zapełnieniu się stadionu w połowie. Samobój.

Gdyby WIERNOŚĆ była na e czy f i MY mielibyśmy tam swój sektor, to jak najbardziej pasuje.

Mario Nh 22.05.2010 20:43

Czy na ''nowym'' stadionie będą obowiązywać nowe karty kibica?
I czy będzie możliwość dokładnego sumowania liczby widzów, tak jak obecnie w Kielcach?

willow 22.05.2010 23:38

halo, czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie?

PiotrG 23.05.2010 00:10

Oni mają tam podzielone to na etapy:
1. etap - 30 września 2010 (część sportowa)
2. etap - 30 listopada 2011 (część komercyjna)
Tylko pytanie co i ile wchodzi w dany zakres prac. W każdym razie część niezbędna do rozgrywania meczy będzie gotowa 30 września tego roku.

Billy 23.05.2010 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 903384)
halo, czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć na pytanie?

Z Cracovia.pl:
Budowa nowego stadionu Cracovii realizowana od lipca 2009 r. przez konsorcjum Alpine-Budus zostanie zakończona 15 sierpnia br.

wojti11795 23.05.2010 11:58

Czyżby zaczeto oniżać płyte boiska?

Hanex 23.05.2010 12:02

Ta mala ladowarka przed C? :) Mysle, ze nie. Rozne wersje krazyly po sieci, a 1 czerwca zbliza sie coraz bardziej, wiec pewno wtedy cos zacznie sie dziac, a jak bedzie to zycie pokaze. Ta budowa ma to do siebie, ze nic nie wiadomo...

19sebawro06 23.05.2010 14:44

mógłby ktoś wrzucić fotke z kamerki 1 ??

Adrian_Suvalkai 23.05.2010 15:10

http://i47.tinypic.com/2ecdf09.jpg

royalmichael 23.05.2010 18:02

Zakładając, że w lipcu wrócimy na R22 (3 trybuny) to czy na mecze pucharowe oraz ligowe będą wpuszczani goście?

mikereg 23.05.2010 18:19

Goscie chyba dopiero jak beda wszystkie trybuny czyli mysle ze i tak wszystko sie przeciagnie i strzelam za nie bedzie to pazdzernik a wiosna dopiero.

Wojtas 23.05.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 903614)
Zakładając, że w lipcu wrócimy na R22 (3 trybuny) to czy na mecze pucharowe oraz ligowe będą wpuszczani goście?




zakladajac ze gosci dadzą w naroznik miedzy C a E ,to w sumie mozna by wpuszczac...

ale,...dla bezpieczenstwa i znajac polskie tempo ,w lipcu to i tak nawet na nowej oddanej C bedzie pewnie mały plac budowy ,bo niewierze zeby oni sie z tym wyrobili,dla przyjezdnrych trzeba by zrobic inne dojsca,teren odseparowac itd ..kupa roboty,i dlatego pewnie gosci nie bedzie przez jesien.....

1q2 23.05.2010 23:37

Mnie tylko zastanawia czy w pucharach(nawet na niskim szczeblu od którego będziemy zaczynać) jest w ogóle coś takiego jak zezwolenie na rozgrywanie meczów na stadionie bez oświetlenia.Wiadomo, będzie lato, można jakoś godzinę ustalić ale czy w ogóle jest opcja by grać na stadionie bez świateł

PiotrG 23.05.2010 23:38

Zwłaszcza, że prawdopodobnie trybuna północna będzie zamknięta, chyba że jakimś przekrętem ją dopuszczą mimo zbyt wąskich przejść. Gości najlepiej będzie przyjmować po otwarciu całości, jeśli teraz to niech tymczasowo zostaną tam gdzie byli - przy orkąglaku na południowej. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało wszystko w lipcu, a nawet październiku.

MatMario 23.05.2010 23:55

Światła mają działać a przynajmniej tak na którymś z filmików twierdził oprowadzający po stadionie.

PiotrG o jakich zbyt wąskich przejściach piszesz? Bo pierwsze słyszę.

Fuks 24.05.2010 00:29

no bo nie zrobią północnej do czasu pucharów, wiec przejscia ktorymi mozna tam bedzie wejsc to tylko te dwa boczne wjazdy, z tym ze wjazd od strony A/B i tak pewnie bedzie zamkniety, bo tam bedzie jeszcze teren budowy. A jedno takie przejscie dla trybuny na 5 tysiecy ludzi jest zdecydowanie za wąskie

PiotrG 24.05.2010 02:40

Cytat:

PiotrG o jakich zbyt wąskich przejściach piszesz? Bo pierwsze słyszę.
O wejściach na trybunę północną od strony boiska. Bez zaplecza trzeba będzie wchodzić wjazdami na murawę, a te zrobiły się znacznie węższe po wybudowaniu trybun wschodniej i zachodniej (łączna szerokość wejść na trybunę północną musi mieć bodajże 12m, a wjazdy mają łącznie 10), chodzi o kwestie ewakuacyjne. Krótko mówiąc bez zaplecza trybuna nie będzie spełniać wymogów ewakuacji, przez co zostanie wyłączona z użytku, a to że zaplecze na lipiec nie będzie gotowe (baa, nawet październik jest nierealny) to fakt a nie przypuszczenia. Miasto niespecjalnie spieszy się ze zleceniem jego wykonania, mimo iż ma projekt (pewnie ma go od 2006r, kiedy to zaczęła się budowa tej trybuny). Krótko mówiąc zostaniemy bez młyna. Na trybunie wschodniej raczej go nie ulokują, bo tam będą tymczasowe miejsca dla prasy, miejsca VIP oraz sektor gości, a na trybunie południowej ma być z jednej strony sektor rodzinny, z drugiej sektor gości w narożniku.

QBAS 24.05.2010 02:54

Jeśli jest rzeczywiście tak jak piszesz to mamy już pierwsze pytanie do kolejnej interpelacji Pana Darka

PiotrG 24.05.2010 03:41

To pytanie zostało już zawarte, tj o to kiedy zostanie zlecone wykonanie tego zaplecza i czy trybuna północna będzie użytkowana w wypadku, gdyby zaplecza nie wykonano do lipca. Trzeba czekać na odpowiedź.

Jozin 24.05.2010 09:28

a takie pytanie na kiedy ma niby byc stadion gotowy(chodzi mi o wszystko 4 trybuny zaplecze budynki klubowe itd. chyba jest jakis termin realizacji i czy jest on realny?)

mIcHaL666 24.05.2010 09:32

Termin: październik, realny: nie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl