![]() |
Cytat:
Dalej uważam że nasza trybuna powinna być cała czerwona, w razie pustych miejsc ( oby jak najmniej ) zawsze lepiej będzie wyglądać trybuna czerwona wraz z kibicami ubranymi również na czerwono. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A ja mam pytanie - czy na temat cen biletów odzywał się ktoś kompetentnyz klubu? W sumie w Warszawie już wiedzą po ile będą wchodzić. |
Na zachodniej pierwszy napis jaki przychodzi do glowy to "Biała Gwiazda".
Pytanie, czy do wystroju szatni mozemy cos wniesc? Bo mam pewien pomysl. |
wyglada na to ze zmieni sie jednak pozycja kamerki z pawiolnu medialnego bo znow ona nie działa wiec pewnie cos przy niej masjstruja
|
Orzeu czy chodzi Ci o "J*%ac stare baby!!!"? :D
Mogliby dac cos w stylu: "Winners Never Quit. Quitters Never Win" |
mieli rozebrac dzwig z murawy do konca tygodnia i nawet nie zaczeli
|
Cytat:
|
Ma ktoś może dostęp do jakiś planów trybuny północnej????
Proszę o ewentualny kontakt... |
Na prawdę nie mogli wybrać lepszego miejsca z którego ma wyjeżdżać sprzęt do konserwacji murawy.
http://img29.imageshack.us/img29/875...ny1024copy.jpg Po patrzcie że 6 akurat wypada w tym miejscu gdzie jest ta "dziura" |
^^ Dlatego tym bardziej u dołu nie powinno być żadnych napisów...
Jak dla mnie powinno wyglądać to tak: http://stadionwisly.info/files/chair...eselek_big.jpg przy okazji 2 rzuty trybuny północnej: poziom -0,92 http://img257.imageshack.us/img257/8...ybunad0.th.jpg poziom +3,925 http://img268.imageshack.us/img268/2...ybunad1.th.jpg |
Ok dzięki, jeszcze interesują mnie wymiary tej trybuny. Zna ktoś???
|
szerokość u podstawy: ok 24m
długość: ok 100m wysokość od 1 do ostatniego rzędu: ok 15,5m |
A wie ktoś, czy jest możliwość rozbudowy trybun za bramkami, powiedzmy za jakieś 10 - 15 lat, jakby okazało się że nasz stadion jest za mały? Zwykle to właśnie trybuny za bramkami są najwyższe. Z góry dzięki za odpowiedź.
|
Cytat:
Obecny projekt stadionu spełnia wszystkie wymogi FIFA i UEFA odnośnie wielkości i pojemności stadionu. W związku z tym obecna realizacja jest ostatnim etapem przebudowy tego obiektu i nie wydaje mi się, aby w przyszłości wystąpiła konieczność powiększania trybun. Jednak z technicznego punktu widzenia należałoby rozebrać istniejące trybuny i wybudować je od podstaw jako przygotowane pod względem konstrukcyjnym do budowy dwóch lub więcej pięter trybun. Odnośnie krzesełek: Dlaczego na zdjęciach (czy raczej wizualizacjach) kolorystyki krzesełek wjazd dla kosiarek nie został uwzględniony? |
Moja propozycja, oczywiście bez 1906, wrota kosiarkowe wszystko psują. Prawdopodobnie krzesełka na wschodniej już są robione pod projekt SKWK, jeśli tak to kicha...Sayek 89 dobrze to spostrzegł. Jeśli krzesełka mają być montowane w przyszłym tygodniu to pewnię są już gotowe..pytanie czy z napisami 1906?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...96ca0a395.html |
Nie dosc ze projekt fatalny to jeszcze nie zauwazyles ze rozmowa dotyczy zupelnie innej trybuny. Ech..
|
Cytat:
|
tzn chcesz dwa takie same napisy z dwoch stron? genialne.
Wyjazd kosiarek rzeczywiscie troche nie pasuje, ale miejsca na 6 jest wystarczająco, bedzie troche przerwy w cyfrze, ale nie ma co płakac.. |
A może ten wyjazd dla kosiarek będzie na mecze "zamykany" przenośnymi krzesełkami? I nie będzie wtedy dziury. Poczekajcie aż wszystko zamontują, dopiero później narzekajcie.
|
Cytat:
|
Cytat:
1. Wzor na trybune C jest juz ustalony, teraz pojawil sie jedynie problem z tym wjazdem, ktory mozna wg mnie rozwiazac przez zrobienie napisu 1906 na pierwszych czterech sektorach i zostawienie 5 wolnego. 2. Ten projekt juz kiedys widzialem wiec albo nie jest on Twoj albo jestes jego autorem i uporczywie go promujesz pomimo iz wyboru juz dokonano i wygral inny wzor. |
Mogłby ktoś zrobić projekt WISŁA i własnie 1906 na pierwszych czterech sektorach, Ciekawy jestem jak to by wyglądało ;)
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
A wybrana wizualizacja przekłamała zasłaniając podjazd dla urządzeń do pielęgnacji murawy i chyba nikt do dzisiaj tego nie zauważyl. Chociaż ten kto to ostatecznie projektował (w firmie architektonicznej) musiał chyba widzieć że nie da się na dole zmieścić tej 6. Ciekaw jestem jak wyglądał ostateczny projekt ułożenia krzesełek, na podstawie którego była zliczana liczba zamawianych "kolorów". |
O mój Boże.1906 architektów mamy na forum.Jeden mądrzejszy od drugiego
|
Cytat:
|
Faktycznie może być tak jak już ktoś pisał powyżej, że w planach jest coś co zasłoni ten wyjazd. Przenośna rampa z krzesełkami, albo coś w tym stylu.
|
wy chyba sami nie wierzycie w to co piszecie, przy całym burdelu z tym stadionem jeszcze o jakiejs rampie ... dajcie spokoj :D
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl