Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

domin_czyzyny 29.05.2018 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1502873)
A Carltios czuje świetnie się Krakowie i też nie zamierza odchodzić :lol:

nawet się troszkę zakochał :D

Vinci 29.05.2018 18:12

Cytat:

Były trener Wisły Kraków Dan Petrescu po zdobyciu mistrzostwa Rumunii z CFR Cluj pożegnał się ze swoim obecnym pracodawcą i według Norberta Bożejewicza najprawdopodobniej obejmie chiński klub Guizhou Hengfeng.

źródło: Typowy Komentator Ekstraklasy :)

Myślałem, że będzie chciał jeszcze raz zaistnieć w lidze mistrzów, ale chyba kontynuuje kierunek finansowy...

czaro 29.05.2018 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1502096)
Kibicowskie wpływy :D :D :D Gdyby coś takiego istniało to Boguskiego już od kilku lat nie byłoby w Wiśle, a Małecki miałby dożywotnie miejsce w pierwszej jedenastce i opaskę kapitana :D

Mitro przyszedł na chwilę, bo potrzebowaliśmy na szybko dodatkowego pomocnika. Ale nie było sensu przedłużać, bo ma już 31 lat, a różnicy na boisku nie robił. Lepszy już nie będzie, więc widoczne Junco i Carillo mają lepsze opcje na nowy sezon. I coś mi się wydaje, że młodsze, bo patrząc po metrykach odchodzących graczy szykuje się spore odmłodzenie kadry.

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...ego_25700.html
Cytat:

Trener chciał, by go zatrzymać. Decyzja o pożegnaniu po jednej rundzie zapadła na wyższych szczeblach.
Zakładając, że autor tego artykułu nie kłamie - byłoby mi bardzo miło, gdybyśmy mogli rozmawiać okazując sobie wzajemnie szacunek!

Hives4 30.05.2018 15:41

Cytat:

Decyzją klubu Jacek Bednarz z końcem maja przestanie pełnić funkcję dyrektora sportowego Piasta Gliwice.

Dawać go za Junco :D :D :D

brylant17 30.05.2018 15:56

Na sprzątaczkę ? :D Jacuś sobie gdzieś znajdzie ciepłą posadkę....

TIR_DO_SŁUBIC 02.06.2018 08:36

Videmont się żali

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...acjach/cgszdv3

Albo tłumaczenie średnie albo to debil. Poza tym o jakim Katarze on mówi? :D

Karherop 02.06.2018 08:38

Wywiad polecam każdemu. Porcja rozrywki gwarantowana. Wszystkoe teksty o "francuskim piesku" były trafione w punkt. :lol:

Hives4 02.06.2018 08:44

Najlepsze kawałki:


Cytat:

Okłamano mnie na dwa sposoby. Kiedy negocjowałem z władzami klubu, powiedziano mi, że "będę grać w pierwszym składzie". (...) Władzę w nim przejęli Hiszpanie i wykorzystali okazję, by sprowadzić swoich rodaków, w tym także na moje stanowisko. Więc zacząłem tam jako rezerwowy i musiałem walczyć o miejsce w składzie, co absolutnie nie było planowane. Oczywiście, siadło mi to na morale, zacząłem grać coraz mniej.(...)Wszystko jednak zmieniło się dla mnie, kiedy byłem na spotkaniu z dyrektorem sportowym klubu. Użyłem w stosunku do niego ostrych słów, ponieważ mnie okłamał. Powiedziałem mu co myślę, a potem już nie byłem w zespole
:D :D :D

siara 02.06.2018 08:53

Panu piłkarzu miejsce w składzie się należało. Bez względu na formę, poziom itd. Bo tak ustalił !

S z c z e p a N 02.06.2018 08:56

Post do usunięcia bo nie doczytałem artykułu o Videmoncie i napisałem głupoty... ;)

St Yabol 02.06.2018 10:46

Szczerze wam powiem, że jak przeczytałem ten cytowany post bez patrzenia kto jest autorem słów to pomyślałem, że to Małecki :D

TIR_DO_SŁUBIC 02.06.2018 14:52

Nawet Weszło się po nim przejechało :D

http://weszlo.com/2018/06/02/kolejny...dlo-videmonta/

felipe 02.06.2018 17:38

Drugi Małecki

bódyń 02.06.2018 21:10

Chyba ten szok u niego trwa nadal bo AFC Tubize w którym gra zajeło ostatnie 8 miejsce w 2 lidze belgijskiej

LucjuszWielki 02.06.2018 21:51

Heh gdzie są ci którzy bronili tego para piłkarza?? Nijaki użytkownik abcabc ???

EDIT:

05.03.2017,
Cytat:

Pierwotnie napisane przez abcabc (Post 1466001)

:lol:
Na czym polega to szczęśliwe zagranie? To właśnie patrzenie na piłkę w momencie zagrania i cały układ ciała Videmonta pokazuje klasę zagrania. Zagrywa celowo i wie co robi.
Ludzie, którzy nigdy poprawnie piłki nie umieli kopnąć, nie powinni sie wypowiadac na ten temat.
Tacy, którzy głównie z dziuga walili (jak np. Węgrzyn). -D

KU PAMIĘCI - użytkownik abcabc, rozpływał się nad ukrytymi możliwościami HUGO, w marcu 2017 dostawał czapy z mojej strony... Bronił się rozpaczliwie i żałośnie. Warto pamiętać tego użytkownika, aby nigdy nie brać na poważnie jego pajacowanie... Nawet nie liczę na "przepraszam, pomyliłem się"... musiałby tak z 500 razy pisać -DNO.

fansorina 03.06.2018 12:32

Victor Perez odszedł z Bengaluru FC po kilku miesiącach, w tym czasie rozegrał 45 min w lidze i 198 minut w AFC Cup.

For_FuN_ 03.06.2018 14:36

Takie ananasy są sprowadzane(że nie łapią się nawet w lidze indyjskiej). Niedługo do amatorskich klubów(o ile się ich pozbędziemy) trafią: Kolar, Bałaniuk, Kostal.

bkl1988 03.06.2018 14:49

Budujemy tak jak są finanse

Ma_niek 03.06.2018 14:54

Ale troche za duzo tych niewypałow.I napeno zaden nie gra lub nie gral tu za darmo.

bkl1988 03.06.2018 15:06

Ale transfer był free

bódyń 03.06.2018 18:13

Zaletą nieudanych trasferów jest to, ze szybko odchodza. Gorzej jak taki z krótkim kontraktem wypali.

bkl1988 03.06.2018 18:21

Coś za coś nie możemy dać długich kontraktów i utrzymywać darmozjadow

Ma_niek 03.06.2018 18:43

Zaden transfer nigdy nie jest za free.Placic pozniej temu szrotowi tez trzeba.

brylant17 03.06.2018 20:07

Odbiegając od tematu nasza niedoszła gwiazda Sebastian Leszczak strzela 3 gole przeciwko Anglikom w futsalu Polska wygrywa 4-5

pepe72 04.06.2018 07:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1503431)
Zaden transfer nigdy nie jest za free.Placic pozniej temu szrotowi tez trzeba.

Jakbym czytał PSG o Krychowiaku.

DeadOrAlive 04.06.2018 13:14

Krzysiu aka Maka_CWKS, zamieniłem 7egie na Wisłe, by grać w LM i europejskich pucharach, by awansować sportowo - nigdy nie przejdę do 7egi- pomidor - zostaje w domu

Młyny pańskie mielą powoli, ale sprawiedliwie

morganfield 04.06.2018 13:32

Ale zdajesz sobie sprawę, że przez tą "sprawiedliwość" straciliśmy trochę grosza?

funkykoval 04.06.2018 13:33

E tam z jednej strony można powiedzieć dobrze mu tak, z drugiej strony szkoda kasy bo część środków z FIFA za udział zawodnika w MS przypadałaby Wiśle Kraków (dokładnie mówiąc 1/3 za Krzysia)....
zawsze to kilkadziesiąt tysięcy euro przepadło......

BlurgH 04.06.2018 13:37

Ehhh... Z jednej strony, tak po ludzku, to nie wypada kopać leżącego... Z drugiej strony - nie będę zaprzeczał, że nie poczułem delikatnego uczucia satysfakcji na wieść, że K.M. nie jedzie do Rosji... Czy mam się wstydzić ?

luke1906 04.06.2018 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1503453)
Ehhh... Z jednej strony, tak po ludzku, to nie wypada kopać leżącego... Z drugiej strony - nie będę zaprzeczał, że nie poczułem delikatnego uczucia satysfakcji na wieść, że K.M. nie jedzie do Rosji... Czy mam się wstydzić ?

Wstydzić? A w życiu.

:D

brylant17 04.06.2018 15:34

Przecież Mączyński jest pod formą kiedy ostatnio zagrał dobry mecz? Ja się bardziej zastanawiam co robi Peszko chyba tylko do polewania

Blaszczu16 04.06.2018 15:46

Byłem wczoraj w Arłamowie i spotkałem m.in. Marcina Feddka z Polsatu. Powiedział o Mące coś w stylu, że on nie jest do złamania, że jest bardzo mocny psychicznie. Zobaczymy. Cieszę się, że KM nie jedzie. Jakby został w Wiśle, to jestem przekonany, że pojechałby na MŚ.

For_FuN_ 04.06.2018 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1503459)
Przecież Mączyński jest pod formą kiedy ostatnio zagrał dobry mecz? Ja się bardziej zastanawiam co robi Peszko chyba tylko do polewania

Od 2 miesięcy jest kontuzjowany. Przyjechał na zgrupowanie i tu okazało się, że jednak jeszcze za wcześnie.

bkl1988 04.06.2018 16:22

L poza kasa cofla go w rozwoju

ashkeczup 04.06.2018 16:33

.... z tym hajsem. Wisła sobie poradzi, żadne to pieniądze w świecie piłki, a Krzysiu będzie miał w swojej karierze tyle udziałów w MŚ ile każdy z nas :)

Vinci 04.06.2018 19:50

Ma ćwierćfinał ME czyli największy sukces kadry od 82.
W każdym razie, jego mi znacznie mniej żal niż Glika. Za to, jak się sprzedał niech na współczucie nie liczy...

TIR_DO_SŁUBIC 05.06.2018 13:39

Kazimierz Moskal przestał być trenerem Sandecji Nowy Sącz.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-...y-sacz/e20xs90

Niestety ale może okazać się, że Moskal nie znajdzie szybko zatrudnienia. Wszystkie jego dotychczasowe przygody były bardzo nieudane: Katowice, Nieciecza, Nowy Sącz. Szczecin też niekoniecznie dobrze. Życzę mu jak najlepiej, ale swoją dotychczasową pracą absolutnie nie broni siłę jako trener.

Pulpet 05.06.2018 15:33

Czemu niestety? Kulawika też żal?
W ogóle kult Kazka jakoś na mnie nie działa od sezonu gdy Termalica pod jego wodzą odpuściła awans i do ekstraklasy weszła szmaciarnia.
Wiem, że za takie słowa część kibiców by mnie powiesiła bo Kazek to przecież prawdziwy Wiślak!
No OK. Kulawik też a jakoś nikt nie piszę że szkoda że marnuje się w jakichś czwartych ligach.
Kazek słaby trener po prostu i nie piszcie mi tu o cudzie w LE bo raz w życiu to i jakiemuś Klafuricowi się coś uda.

czaro 05.06.2018 15:43

Na ten moment jest słabym pierwszym trenerem, ale nie jest powiedziane, że nie sprawdzi się jako szkoleniowiec w innej roli, albo że nigdy nie nabierze wiedzy i doświadczenia niezbędnych do prowadzenia z sukcesami pierwszej drużyny.

Viper 05.06.2018 16:06

^^ Z całym szacunkiem dla Kazika, ale chłop ma już 51 lat, za wiele się już nie nauczy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl