![]() |
Cytat:
|
Cytat:
źródło: Typowy Komentator Ekstraklasy :) Myślałem, że będzie chciał jeszcze raz zaistnieć w lidze mistrzów, ale chyba kontynuuje kierunek finansowy... |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Dawać go za Junco :D :D :D |
Na sprzątaczkę ? :D Jacuś sobie gdzieś znajdzie ciepłą posadkę....
|
Videmont się żali
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...acjach/cgszdv3 Albo tłumaczenie średnie albo to debil. Poza tym o jakim Katarze on mówi? :D |
Wywiad polecam każdemu. Porcja rozrywki gwarantowana. Wszystkoe teksty o "francuskim piesku" były trafione w punkt. :lol:
|
Najlepsze kawałki:
Cytat:
|
Panu piłkarzu miejsce w składzie się należało. Bez względu na formę, poziom itd. Bo tak ustalił !
|
Post do usunięcia bo nie doczytałem artykułu o Videmoncie i napisałem głupoty... ;)
|
Szczerze wam powiem, że jak przeczytałem ten cytowany post bez patrzenia kto jest autorem słów to pomyślałem, że to Małecki :D
|
|
Drugi Małecki
|
Chyba ten szok u niego trwa nadal bo AFC Tubize w którym gra zajeło ostatnie 8 miejsce w 2 lidze belgijskiej
|
Heh gdzie są ci którzy bronili tego para piłkarza?? Nijaki użytkownik abcabc ???
EDIT: 05.03.2017, Cytat:
|
Victor Perez odszedł z Bengaluru FC po kilku miesiącach, w tym czasie rozegrał 45 min w lidze i 198 minut w AFC Cup.
|
Takie ananasy są sprowadzane(że nie łapią się nawet w lidze indyjskiej). Niedługo do amatorskich klubów(o ile się ich pozbędziemy) trafią: Kolar, Bałaniuk, Kostal.
|
Budujemy tak jak są finanse
|
Ale troche za duzo tych niewypałow.I napeno zaden nie gra lub nie gral tu za darmo.
|
Ale transfer był free
|
Zaletą nieudanych trasferów jest to, ze szybko odchodza. Gorzej jak taki z krótkim kontraktem wypali.
|
Coś za coś nie możemy dać długich kontraktów i utrzymywać darmozjadow
|
Zaden transfer nigdy nie jest za free.Placic pozniej temu szrotowi tez trzeba.
|
Odbiegając od tematu nasza niedoszła gwiazda Sebastian Leszczak strzela 3 gole przeciwko Anglikom w futsalu Polska wygrywa 4-5
|
Cytat:
|
Krzysiu aka Maka_CWKS, zamieniłem 7egie na Wisłe, by grać w LM i europejskich pucharach, by awansować sportowo - nigdy nie przejdę do 7egi- pomidor - zostaje w domu
Młyny pańskie mielą powoli, ale sprawiedliwie |
Ale zdajesz sobie sprawę, że przez tą "sprawiedliwość" straciliśmy trochę grosza?
|
E tam z jednej strony można powiedzieć dobrze mu tak, z drugiej strony szkoda kasy bo część środków z FIFA za udział zawodnika w MS przypadałaby Wiśle Kraków (dokładnie mówiąc 1/3 za Krzysia)....
zawsze to kilkadziesiąt tysięcy euro przepadło...... |
Ehhh... Z jednej strony, tak po ludzku, to nie wypada kopać leżącego... Z drugiej strony - nie będę zaprzeczał, że nie poczułem delikatnego uczucia satysfakcji na wieść, że K.M. nie jedzie do Rosji... Czy mam się wstydzić ?
|
Cytat:
:D |
Przecież Mączyński jest pod formą kiedy ostatnio zagrał dobry mecz? Ja się bardziej zastanawiam co robi Peszko chyba tylko do polewania
|
Byłem wczoraj w Arłamowie i spotkałem m.in. Marcina Feddka z Polsatu. Powiedział o Mące coś w stylu, że on nie jest do złamania, że jest bardzo mocny psychicznie. Zobaczymy. Cieszę się, że KM nie jedzie. Jakby został w Wiśle, to jestem przekonany, że pojechałby na MŚ.
|
Cytat:
|
L poza kasa cofla go w rozwoju
|
.... z tym hajsem. Wisła sobie poradzi, żadne to pieniądze w świecie piłki, a Krzysiu będzie miał w swojej karierze tyle udziałów w MŚ ile każdy z nas :)
|
Ma ćwierćfinał ME czyli największy sukces kadry od 82.
W każdym razie, jego mi znacznie mniej żal niż Glika. Za to, jak się sprzedał niech na współczucie nie liczy... |
Kazimierz Moskal przestał być trenerem Sandecji Nowy Sącz.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-...y-sacz/e20xs90 Niestety ale może okazać się, że Moskal nie znajdzie szybko zatrudnienia. Wszystkie jego dotychczasowe przygody były bardzo nieudane: Katowice, Nieciecza, Nowy Sącz. Szczecin też niekoniecznie dobrze. Życzę mu jak najlepiej, ale swoją dotychczasową pracą absolutnie nie broni siłę jako trener. |
Czemu niestety? Kulawika też żal?
W ogóle kult Kazka jakoś na mnie nie działa od sezonu gdy Termalica pod jego wodzą odpuściła awans i do ekstraklasy weszła szmaciarnia. Wiem, że za takie słowa część kibiców by mnie powiesiła bo Kazek to przecież prawdziwy Wiślak! No OK. Kulawik też a jakoś nikt nie piszę że szkoda że marnuje się w jakichś czwartych ligach. Kazek słaby trener po prostu i nie piszcie mi tu o cudzie w LE bo raz w życiu to i jakiemuś Klafuricowi się coś uda. |
Na ten moment jest słabym pierwszym trenerem, ale nie jest powiedziane, że nie sprawdzi się jako szkoleniowiec w innej roli, albo że nigdy nie nabierze wiedzy i doświadczenia niezbędnych do prowadzenia z sukcesami pierwszej drużyny.
|
^^ Z całym szacunkiem dla Kazika, ale chłop ma już 51 lat, za wiele się już nie nauczy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl