![]() |
Przecierz to są jakies jaja !!!
3 runde jeszcze jakos wytrzymalem, ale zeby 4 nie byla na Reymonta to są kpiny ! :/ |
Panowie, a Wrocław by wchodził w rachubę?
|
Cytat:
|
Kiedyś już pisałem w tym temacie, że chyba jedyne wyjście to jakaś demonstracja. Pójdzie parę szyb, poleci parę kamieni, media nagłośnią sprawę to się może ogarną.
|
To jest coś niesamowitego ! Ile można czekać ?!;/
|
masakra....wogole brak słow więc moze jak proponuje SkMk...powinnismy przejsc do czynów...........ogarnięcie wileu osobom by sie przydało
|
Cytat:
w czwartek mecz to mysle, ze pare osob by przyszlo wczesniej na Rynek i okolice. |
A może poprosilibyśmy, żeby pierwszy mecz IV rundy był grany na wyjeździe, a rewanż poźniej u nas i wtedy byłoby oświetlenie. Wiem, że UEFA to zatwardziałe dziady, ale może dałoby się tak to wynegocjować...
|
To chodzi o zgłoszenie obiektu przed daną rundą.
|
Cytat:
A tak panowie budowniczy "zapi***ją" na naszym stadionie w sobotę o godzinie 14:50. Szlag mnie jasny trafi !! http://a.imageshack.us/img44/2172/zachodnia20100724.jpg |
Niestety,tam się nic nie dzieje i to nie od dzisiaj,niby podnieśli 2 kratownice na dach i nawet jest jeden jupiter ale to i tak na nic.Skandal nad skandale jak i cała ta pseudo budowa...
|
O to też można poprosić radnego Olszówkę w swojej interpelacji.
Nic ****a z tego nie rozumiem. |
Znajdź element ludzki na budowie na powyższej fotografii. Zwycięzca zje kolację z Panią Niedziałkowską...
A tak poważnie to ****ica bierze człowieka straszna. Na normalnej budowie, im bliżej końca to tempo prac rośnie, a u nas od początku wszystko idzie jak krew z nosa i z dnia na dzień ubywa po kilku robotników i czas pracy się skraca. ZIKiT - weźcie się ****a do roboty!!!!! |
Zobaczymy czy SKWK cos wymysli... bo nie mozna tylko czekac do CHUJA PANA. Trzeba im powiedzieć IV runda ma byc na REYMONTA 22 i koniec ****a kropka.
|
To jest po prostu skandal!
Prace nad trybuną główną powinny odbywać się od miesiąca 24/24, na 3 zmiany, 7 dni w tygodniu. Po prostu szlak człowieka trafia, a frustracja sięga zenitu!!! |
Co do demonstracji to powinny byc dwie, jedna teraz, taki straszak a druga jak juz ten stadion bedzie ukonczony. Wiadomo wtedy komplet na trybunach to i ludzie moze by ruszyli dupy i poszli na demonstracje, naleazloby wywiezc na taczkach te tegie glowy Krakowa, zawiesc pod Czeska granice i wyjebac gdzies w****u. To tak troche z przymrurzeniem oka ale naprawde nerwy juz siadaja. To juz nawet nie chodzi o to ze stadion Wisly to chodzi o jakies zasady. Jak mozna robic z ludzi takich tepych chujow czy samemu byc takim debilem. Przeroslo to juz moje pojecie, to chamstwo, ta glupota.
Mowie Wam nastawcie sie ze wracamy na stadion za kilka miesiecy, jak wrocimy na sierpien czy wrzesien to bedzie dla Was mila niespodzianka a nie znowu za tydzien, za dwa tyg nastepne rozczarowania. Jedno jest pewne, powinno za ta sprawe odpowiedziec wiele osob, i naprawde powinno sie je potraktowac surowo |
Może założymy na forum osobny temat pt "Stadion Wisły - wszystkie niedoróbki i zaniedbania czyli Alternatywy 4 przy Reymonta 22 (bez komentarzy)" zbierzemy w ten sposób konktetną liste niedogóbrek i porozsyłamy to po wszystkich redakcjach telewizyjnych np. programów interwencyjnych. Proponowałbym też wklejać archiwalne artykuły kiedy to poklei Niedziałkowska, Janik i Majchrowski zapewniali kiedy to stadion będzie otwarty. ja już nawet skandalem tego nie nazywam co się dzieje, to nie ma nazwy.
|
A pytanie przyjemniejsze. Na którym sektorze po skończeniu stadionu bedzie młyn bo w końcu go zbudują i bedziemy mogli grac w domu?
|
Młyn zostaje na D.
|
Cytat:
Z pozdrowieniami dla redakcji ;) PS: słuchając wpatrujcie się w zdjęcia pustej budowy :D |
Cytat:
Jeśli Rav nie będzie miał nic przeciwko, chętnie go założę. |
No i trzeba wykorzystać to ostatnie zainteresowanie mediów sytuacją naszego stadionu. Niech zadziała efekt fali i publikacji będzie tylko więcej. Niestety, ale ciągłe nękanie MEDIALNE Majchrowskiego i Niedziałkowskiej daje jakiekolwiek szanse na dokończenie tego projektu i masy niedoróbek.
P.S. Mam nadzieję, że jedna z opraw zostanie "zadedykowana" tej dwójce Państwa. Z imienia i nazwiska. Najlepiej, gdy odwiedzą nasza twierdzę. Ale to nuta przyszłości... |
a co do tej demonstracji .... to można by było zrobić coś na wzór koniecpzpn
|
Tak. A kibice do Lubina pojadą... jak nam Majchrowski i reszta "bandy" ufundują bilet + przejazd! Sku$#* w biały dzień.
Pisałem już dawno, róbmy jakąś demonstracje, tylko trzeba ją zaplanować wcześniej, żeby każdy mógł sobie załatwić wolne w pracy itp.. Poza tym, pokażmy im co o nich myślimy na następnym meczu na SS. |
ja juz mam powoli tego dosc...dobra, ta III przezyjemy na Hutniku, ale IV?! c*** by ich strzelil..k**** jak mozna cos takiego zrobic z tak fajnym stadionem..w tygodniu pracuja do 18, teraz juz dawno ich nie ma na stadionie..nie p******* sie im w glowach? powinni z******* ile sie da, by dalo sie tam rozgrywac mecze..jeszcze by brakowalo tego, ze pierwszy mecz w sezonie z Arka zagramy na SS..
a tak na serio, to SKWK moglo by cos z tym zrobic..Basalaj tez..przeciez to sa takie cyrki, ze masakra..a ZIKiT i pan Majchrowski maja nas gleboko w dupie..nie wiem..ichmy pod tego pseudo prezydenta, cokolwiem..przeciez tak nie moze byc! |
Cytat:
|
Żenada... Żyjemy w państwie gdzie osoby które są odpowiedzialne za wiele ważnych spraw są zwykłymi złodziejami i kłamcami... To było pewne że cały stadion nie będzie skończony w czerwcu ale myślałem że chociaż jedna trubyna będzie gotowa na pierwsze mecze pucharowe. Klub z taką tradycją i historią musi się poniewierać po obcych boiskach bo nie ma stadionu... :/ . A i o grupie Ligi Europejskiej możemy sobie pomarzyć... przykre ale prawdziwe
|
Ciekawi mnie czy czasem Wisła nie ustanowiła już rekordu świata "najdłuższa budowa stadionu". Kur*@ przecież jakby nie było to nasz stadion buduje się już 6 lat! To jest jakiś ewenement na skale światową. Rozumiem jeszcze jakby to była jakaś skomplikowana nowoczesna architektura, a jest wręcz przeciwnie. To, że gramy na Hutniku nawet mi nie przeszkadza. Mam 5 minut autobusem na stadion. Najbardziej wkurzające jest to, że budową naszego stadionu zarządzają wogóle nie kompetentni ludzie, którzy nawet nie wiedzą jak dotrzymać terminów harmonogramu. Jak się nie wywiązują z terminów to tworzą nowy ... to jest kur*@ paranoja ...
|
Tak źle nie będzie, że z Arką zagramy przy SS. Ekstraklasa pozwoliła Legiusi na rozgrywanie meczy w godz. popołudniowych, więc czemu nam by nie pozwoliła?
|
Do tych którzy uważają ze skoro III runda miała być na Hitniku a IV może nie być:
Chciałem zauważyć że ze względu na zespoły biorące udział w III rundzie el LE wymogi są znacznie obniżone i łatwiej uzyskać zgodę na rozegranie meczu. W naszym przypadku gdyby był założony monitoring oraz gotowy był system identyfikacji kibiców to może udałoby się rozegrać mecz o 17 przy niewielkim udziale już zamontowanych reflektorów. Jednakże w IV rundzie wymagania znacznie idą w góre i brak oświetlenie już nie będzie taki łatwy do obejścia jak w przypadku III rundy Cytat:
A najbrdziej komiczne jest to że do zgłoszenia stadionów do kolejnych rund (3. i 4.) brakuje nam zawsze kilku dni (tak max z 5 dni). Skoro mecze mają być grane 19. i 26. to nie można wyjątkowo zgłosić stadionu nieco później albo dać komuś do kieszeni żeby poświadczył te luxy:P Tak naprawde to wszystko czego nam brakuje są to szczegóły możliwe do uzupełnienia w ciągu kilku dni. Jak już nam zabrali Euro to mogliby trochę naciągnąc terminy najwyżej przegramy walkowerem i wtedy będzie się miał kto tłumaczyć i bedzie afera |
Myślę, że założenie osobnego tematu, odnoszącego się do wszystkich kłamstw i mankamentów budowy jest dobrym pomysłem, wkońcu dziennikarzyny miały by na tacy tematy na artykuły pewnie do końca roku.
Coraz bardziej dochodzę do wniosku, ze wogóle nie powinniśmy na nim grać i podpisywac dokumentów o wynajem dopóki on finalnie nie zostanie skończony. Wcześniejsze Nasze wejście na niego może skutkować brakiem zainteresowania by go ukończyć i szukaniem byle do tego pretekstu. Ale z drugiej strony, dalej musimy sie tułać po obcych stadionach... ehh |
Z tej sytuacji widze jedno wyjscie - wszystkich odpowiedzialnych na czele z prezydentem na dach, dac im latarki i niech swieca ;) Nie no, masakra z ta budowa. Ale dalej sie ludze, ze moze im sie uda i IV runda bedzie w Krakowie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Nikt nie jest mi w stanie wytłumaczyć że nie dało by sie zmobilizować i całą energie przerzucić na zrobienie oświetlenia 2 DNI wcześniej niż jest planowane!!! |
Czyli ta banda z UM ewidentnie naraża Wisłę na koszt wynajmu stadionu w Lubinie oraz brak wpływów z biletów (gdyby mecz był w Krakowie).
A teraz wyobraźcie sobie gdyby to parchy miały zagrać w pucharach. Media + "profesorek" + asystenci prezia z treningu noworocznego w 1 dzień załatwili by przyśpieszenie prac. Ale to dobrze, kolejna nauczka dla nas, bo niektórym się wydaje, że można głosować w wyborach na koszernych radnych, a potem dziwić się tym, że jest jak jest. |
Niedziałkowska żyje w jakimś alternatywnym świecie. Jakie 3 trybuny?! Na razie tylko jedna jest gotowa. JEDNA! 2 w budowie, jedna niedokończona. A jeszcze niedawno słyszałem zapewnienia tego pajaca Majchrowskiego, że niedługo przetarg, tak tak. A BZDURA! Teraz mam już pewność, że stadion nie zostanie ukończony w tym roku. Brak w nim absolutnie wszystkiego. Całe szczęście, że niedługo wybory. Oj całe szczęście!
Już Majcher pora, wypad z KRAKOWA! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobra Panowie pytanie z innej beczki.Czy były prowadzone jakiekolwiek prace przy czyszczeniu elewacji stadionu ? Próbuję znaleźć od 20 stron i nie mogę się doszukać,bo jakiś pajac na skyscrapercity twierdzi ponoć że oczywiście że były prowadzone.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl