Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

podszywacz 12.12.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 829229)
nikt nie wie?

Można. Przenosiłem numer z Sami Swoi do Play Fresh. Jest jednak warunek: musisz mieć zarejestrowany numer w Orange na siebie. Idziesz z dowodem osobistym do salonu Orange i rejestrujesz. Jak już będziesz miał zarejestrowany na siebie, udajesz się do salonu Play i oni załatwią za Ciebie wszystkie formalności (podobno to teraz nic nie kosztuje).

No problem!

Młyniu_Miechów 12.12.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 829372)
Można. Przenosiłem numer z Sami Swoi do Play Fresh. Jest jednak warunek: musisz mieć zarejestrowany numer w Orange na siebie. Idziesz z dowodem osobistym do salonu Orange i rejestrujesz. Jak już będziesz miał zarejestrowany na siebie, udajesz się do salonu Play i oni załatwią za Ciebie wszystkie formalności (podobno to teraz nic nie kosztuje).


dzięki wielkie:piwko:

Lanx 13.12.2009 09:49

Wie ktoś gdzie kupiłbym teraz Wiślacką pościel? Czytałem, że kiedyś kiedyś była w jakimś krakowskim supermarkecie. A jeśli nie jest dostępna to czy planuje się wydanie takich pościeli?

WISŁAZWE 13.12.2009 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lanx (Post 829445)
Wie ktoś gdzie kupiłbym teraz Wiślacką pościel? Czytałem, że kiedyś kiedyś była w jakimś krakowskim supermarkecie. A jeśli nie jest dostępna to czy planuje się wydanie takich pościeli?

Była swego czasu w Carefour Czyżyny ale nie wiem czy jeszcze jest.


Moje pytanie:

Od nie dawna, mianowicie od piątku straszenie ścina mi głos i muzykę w kompie, myślałem że tylko na SopCascie jak oglądałem mecz, ale jak wczoraj puściłem Winampa lub Windowsa Playera było podobnie, były momenty gdzie głos się wieszał i muzyka się przycinała, na dłuższą metę jest to trochę denerwujące. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane??

StelmiOriginal 13.12.2009 11:43

Ściągnąłem film Bękarty Wojny w mkv 720p. Mam wesje dzwieku angielska i polską. Powinny być też napsiy, ale nie mogle ich wlaczyć. Mam 2 pliki w formacie .ass. Co zrobić?

PaluchTSW 13.12.2009 15:00

witam, mam pytanie czy a jeśli tak to gdzie w Krakowie można zapisać się na treningi K1? interesuje mnie krowodrza bądź całkiem południowe tereny miasta. Pozdro

palczi 13.12.2009 15:05

witam,ma ktos znajomego na poczcie lub patent zeby wyslac list polecony w dniu 02.12.09?ewentualnie za ile:)?pozdrawiam

Szymek_R22 13.12.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PaluchTSW (Post 829533)
witam, mam pytanie czy a jeśli tak to gdzie w Krakowie można zapisać się na treningi K1? interesuje mnie krowodrza bądź całkiem południowe tereny miasta. Pozdro

K1/Kick Boxing - Extreme fitness, Reymonta 22 - http://xfitnessclub.pl/

Żmijka 13.12.2009 17:26

Ktoś się orientuje jak można dostać/kupić koszulki z filmu "Ciacho" ? Coś było na ten temat mówione chyba u Kuby, ale nie zakonotowałam jakoś. Bo by idealnie na prezent była :D

Zola 13.12.2009 20:07

do usunięcia

wisłaWieczysta 13.12.2009 21:02

czy zanosi się na wydanie podobnego kalendarza Ultra Wisła jak w tamtym roku??

Mateuusz 13.12.2009 21:24

zna ktos jakiegos dobrego ortopede?? w miare taniego oczywiscie:)

fialo 13.12.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 829696)
zna ktos jakiegos dobrego ortopede?? w miare taniego oczywiscie:)

Zależy z czym konkretnie masz problem ..

Mateuusz 13.12.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 829701)
Zależy z czym konkretnie masz problem ..

prześwietlenie nic nie wykazało,ale lekarz rodzinny twierdzi ze to może być łękotka..

fialo 13.12.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 829703)
prześwietlenie nic nie wykazało,ale lekarz rodzinny twierdzi ze to może być łękotka..

Czyli kolano. Miałem zerwane więzadła poboczne i naderwane krzyżowe, więc wśród krakowskich lekarzy - ortopedów mam pewne rozeznanie. Z w miarę tanich, sprawdzonych i dobrych polecam dwóch:

p.doktora Jana Peszko - klinika ArsMedica --> http://www.ars-medica.com.pl/przycho...e_spec_dol.htm

p.doktora Waldemara Gołdę - przychodnia na Szwedzkiej - kilka opinii o nim: http://www.znanylekarz.pl/19619/wald...rtopeda/krakow

Obydwoje są dobrymi lekarzami, wprawdzie Peszko jest dosyć apodyktyczny, ale w granicach rozsądku. Polecam jednak bardziej Gołdę - przedstawił dobrą diagnozę, pomógł w zakupie ortezy i specjalistycznego stabilizatora i dzięki niemu po pół roku od urazu (ehh miłość do futbolu) mogę spokojnie jechać sobie już niedługo na narty. Polecam tych lekarzy - cena wizyty to 80PLN u Gołdy i coś koło 100 u Peszki.

Blacha92 13.12.2009 21:50

Witam
Czy polecicie jakieś dobre podreczne stacje meteo?
Czy są może takie które przez wifi sie łączą z internetem i pobierają pogodę?

Mateuusz 13.12.2009 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 829708)
Czyli kolano. Miałem zerwane więzadła poboczne i naderwane krzyżowe, więc wśród krakowskich lekarzy - ortopedów mam pewne rozeznanie. Z w miarę tanich, sprawdzonych i dobrych polecam dwóch:

p.doktora Jana Peszko - klinika ArsMedica --> http://www.ars-medica.com.pl/przycho...e_spec_dol.htm

p.doktora Waldemara Gołdę - przychodnia na Szwedzkiej - kilka opinii o nim: http://www.znanylekarz.pl/19619/wald...rtopeda/krakow

Obydwoje są dobrymi lekarzami, wprawdzie Peszko jest dosyć apodyktyczny, ale w granicach rozsądku. Polecam jednak bardziej Gołdę - przedstawił dobrą diagnozę, pomógł w zakupie ortezy i specjalistycznego stabilizatora i dzięki niemu po pół roku od urazu (ehh miłość do futbolu) mogę spokojnie jechać sobie już niedługo na narty. Polecam tych lekarzy - cena wizyty to 80PLN u Gołdy i coś koło 100 u Peszki.

ok dzieki wielkie:piwko:

simone 13.12.2009 22:33

Pytanie a propos gg na komórkę. Można je pobrać jedynie na swój komputer czy jest coś takiego, że po podaniu numeru i modelu telefonu wyśle gadu bezpośrednio na telefon?

krzysiek92 13.12.2009 22:38

a propo artroskopii: mam zerwane poboczne piszczelowe i lekko uszkodzone krzyżowe przednie, zabieg artroskopii (przez doktora Goudę- polecam:D) mam w tym tygodniu... Czy jest jakaś procentowa szansa żebym w 1.5 miesiąca mógł już lekko trenować czy nawet o tym zapomnieć ? W marcu być może dostanę powołanie na ME i trochę mi to koliduje :/
dodam ,że przed zabiegiem nie czuję żadnego dyskomfortu w kolanie, zero bólu itd.. NIE MA NA FORUM ORTOPEDÓW?!:P

miba 14.12.2009 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 829713)
ok dzieki wielkie:piwko:

Co do ortopedów, wśród znajomych i rodziny wszyscy polecają pana doktora J. Deca, który niestety przyjmuje aż w Żorach, ale za to jeśli pokażecie mi kogoś lepszego niż on (sam czekam na termin operacji w Sport Klinice) to idę tam w ciemno.

Operował koleżankę, dziewczynę, ciotkę, koleżanki ciotki, kumpli itd :)

I wszyscy wrócili do sportu/aktywnego życia :)

No i chwała mu za diagnozę, bo w krakowie "doktory" straszyły mnie przerostami i innymi takimi cudami, a okazało się, że nie ma dramatu :)

harimata 14.12.2009 16:07

Zakupiłem dzisiaj kartę pre paid Play Fresh za 9 zł. Zakupiłem bo przeczytałem na telepolis.pl że mają najlepsze pakiety internetowe w pre paidach. Ku mojemu zdziwieniu na stronie playa jest tylko jeden pakiet 5mb za 5 zł co jest ceną kosmos wedle standardów dzisiejszych. Czy ktoś kto mam telefon w play fresh na kartę może powiedzieć czy są inne pakiety internetowe takie 100mb czy 500 mb do wykorzystania na miesiąc a jeśli są to jak je zakupić tzw kod na ten pakiet.

godzilla 14.12.2009 19:20

sciagnalem plik o rozszerzeniu .bin i .cue jak je otworzyc/rozpakowac? pozddr

Kamil 14.12.2009 19:30

po wykorzystaniu transferu danych przy internecie 1mega w playu i orange do ilu spada transfer?

Kordel 14.12.2009 19:48

Poszukuje dobrego antywira,tylko nie takiego przez którego bd mi sie komp ciął.Tak na serio nigdy nie używałem antywira:D a teraz mi sie cos wpiepszyło i przy kazdym właczeniu przegladarki otwieraja mi sie inne stronki z grami online :[ Skanowałem mks online ale nie wykrywa robaka :|
Mile widziane linki

DominoForza 14.12.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 830070)
Poszukuje dobrego antywira,tylko nie takiego przez którego bd mi sie komp ciął.Tak na serio nigdy nie używałem antywira:D a teraz mi sie cos wpiepszyło i przy kazdym właczeniu przegladarki otwieraja mi sie inne stronki z grami online :[ Skanowałem mks online ale nie wykrywa robaka :|
Mile widziane linki

nod32 ,kaspersky
ale ja polecam ten pierwszy zoba www.peb.pl
Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 830057)
sciagnalem plik o rozszerzeniu .bin i .cue jak je otworzyc/rozpakowac? pozddr

drugi link na google
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic399965.html

holender 14.12.2009 20:36

Ktos sie orientuje gdzie w krk najtaniej kupic jakies odzywki w typu kreatyna itp??

re_set 14.12.2009 21:09

Potrzebuje program- najlepiej latwy w obsludze, bo dla blondynki;)- do sciagania plikow np. z you tube- idealnie by bylo, gdyby sie dalo sciagac np. sama muzyke w formacie mp3 a nie cale filmy.

gonzo 14.12.2009 21:12

Do ściągania filmów z YT - jest pełno programów wystarczy wpisać w google.

Do wyciągnięcia MP3 z filmu - Video MP3 extraktor

A jeśli będzie kilka piosenek z filmiku polecam - MP3 Knife (do cięcia mp3)

re_set 14.12.2009 21:13

dzieki gonzo!

gonzo 14.12.2009 21:14

Buzi się należy :D

Grzegorz z Sanoka 14.12.2009 22:01

Wyskoczył mi taki komunikat
http://img163.imageshack.us/img163/5034/85369792.png
no i dałem zalecane "zignoruj"
następie pojawiło się:
http://img31.imageshack.us/img31/2176/60858627.png
więc klinąłem tak, zeskanowało kompa były ze 2 trojany, które usunąłem
komp się właczył, ale komunikat pozostał... co zrobić zeby mi zniknął? btw. co to w ogóle jest?

i jeszcze druga sprawa...
potem wyłączam kompa, monitor zgasł, ale skrzynka chodzi dalej :O stan wstrzymania czy coś? palnąłem reseta, wyłączyłem jeszcze raz... tak z 5 razy ale dupa, więc się wkurzyłem i odciołem zasilanie kablem :D co to za jajca? i czy ma to związek z wcześniejszym problemem?

Mistel 14.12.2009 22:30

Ile kosztuje kolczyk w uchu w "Kulcie"?

Watts 15.12.2009 00:08

Zleciłem po godzinie 15 przelew internetowy z mbanku na konto bet-at-home. Jest już wtorek, a tymczasem...

Cytat:

** Przelew nie został jeszcze zrealizowany **
Przyznam szczerze, że zaistniała sytuacja doprowadza mnie do szału. Zna ktoś przyczynę?

pio 15.12.2009 00:16

przelewy z konta bankowego u większości bukmacherów księgowane są do kilku dni roboczych, zdaje się że do 5 ;) dlatego najlepiej wpłacać za pomocą karty kredytowej np - po 5 minutach już możesz grać

Watts 15.12.2009 00:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 830251)
przelewy z konta bankowego u większości bukmacherów księgowane są do kilku dni roboczych, zdaje się że do 5 ;) dlatego najlepiej wpłacać za pomocą karty kredytowej np - po 5 minutach już możesz grać

To wiem. Ale problem stoi jeszcze po stronie mbanku, który nie zrealizował przelewu ;)

PS. Co do księgowania u buka to raczej nie problem, zawsze wysyłałem im potwierdzenie i kasa była po kwadransie-półgodzinie na koncie. :-)

Zola 15.12.2009 10:40

do usunięcia

GabrielloTS 15.12.2009 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 830166)
Wyskoczył mi taki komunikat
http://img163.imageshack.us/img163/5034/85369792.png
no i dałem zalecane "zignoruj"
następie pojawiło się:
http://img31.imageshack.us/img31/2176/60858627.png
więc klinąłem tak, zeskanowało kompa były ze 2 trojany, które usunąłem
komp się właczył, ale komunikat pozostał... co zrobić zeby mi zniknął? btw. co to w ogóle jest?

i jeszcze druga sprawa...
potem wyłączam kompa, monitor zgasł, ale skrzynka chodzi dalej :O stan wstrzymania czy coś? palnąłem reseta, wyłączyłem jeszcze raz... tak z 5 razy ale dupa, więc się wkurzyłem i odciołem zasilanie kablem :D co to za jajca? i czy ma to związek z wcześniejszym problemem?



avast ma to do siebie że często świruje. Jeżeli pojawiają się takie komunikaty to dawaj opcje żeby usuwał plik. Jeśli dalej będą problemy to odinstaluj avasta i zainstaluj coś innego ;)

palczi 15.12.2009 11:31

ma ktos znajomego na poczcie?

DominoForza 15.12.2009 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GabrielloTS (Post 830321)
avast ma to do siebie że często świruje. Jeżeli pojawiają się takie komunikaty to dawaj opcje żeby usuwał plik. Jeśli dalej będą problemy to odinstaluj avasta i zainstaluj coś innego ;)

ta ja tak usunolem systemowy plik przez to dziadostwo i w **** danych poszlo sie j...ć

miba 15.12.2009 13:33

Ktoś zna się na stabilizatorach?

Jaki kod muszę mieć zeby dostać maksymalne dofinansowanie z NFZ?

Mam zerwane ACL i co za tym idzie wg tej strony:

http://www.ortomed.mielec.pl/oferta1.html

moglbym miec do 800zł, a wg tego co dostalem od lekarza mam 650...

Wnioskuje, ze chodzi o ten kod specjalny, a gdzies na forach narciarskich goscie podobno duzo wieksze mieli te dofinansowania z nfz...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl