Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wiesniak842 21.04.2018 23:38

Czyli Wisla Krakow to obraz nedzy i rozpaczy ze wzgledu na statystyki Alana w Plocku, w porownaniu do statystyk Boguskiego w Krakowie. Faktycznie sie nie zgadzam.

Rustin 22.04.2018 00:36

Napisałem wyraźnie, że to luźne spojrzenie, tymczasem tutaj zawsze znajdą się mędrcy, którzy będą bronić swoich racji i jeszcze dopasowywać mój post do swoich durnych interpretacji. Bawcie się dobrze.

s1mone 22.04.2018 11:14

Ewidentnie Alan odżył w Płocku. Podejrzewam, że nie pomagaliśmy mu w Krakowie my - kibice. Nie wierzyliśmy w niego, trener też nie miał przekonania, a Alan czuł, że gra z braku laku i dlatego, że jest wychowankiem. W Płocku dostał zaufanie trenera, przełamał się pierwszym golem - uwierzył w siebie.

Bardzo prawdopodobne, że w Wiśle nie zrobiłby tego nigdy. Bardzo dobrze, że odszedł. Zarówno dla nas jak i jego samego. Życzę mu powodzenia, chociaż trochę mnie ubodło, że tak bardzo okazywał radość po golu z nami. Pewnie nie potrafił się powstrzymać, bo dla niego strzelanie goli to rzadkość, ale i tak mógł się trochę pohamować z szacunku dla nas. Małecki w Pogoni spędził krótki czas a po golu w meczu z nimi się nie cieszył. Mimo wszystko życzę mu powodzenia. Mam nadzieję, że wraz z Semirem wyrzucą ległą poza podium.

wiesniak842 22.04.2018 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499111)

Obraz nędzy i rozpaczy. .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499125)
czytanie ze zrozumieniem to ogólnopolski problem więc luz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499129)
Uwierz mi, użycie nazwiska Szekspira w poście nie czyni Cię mądrzejszym.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499132)
tutaj zawsze znajdą się mędrcy, którzy będą bronić swoich racji i jeszcze dopasowywać mój post do swoich durnych interpretacji. Bawcie się dobrze.

Slaby jestes. Pa.

PS. Forum - ÂŤinternetowa forma grupy dyskusyjnej, służąca do wymiany informacji i poglądów przy użyciu przeglądarki internetowejÂť

Wracajac do tematu. Z bramkami Urygi to nie wydaje mi sie, zeby to bylo na dluzsza mete, chociaz w sumiei zyczylbym mu tego. Pol roku temu walil babola za babolem. Teraz trafil sie lepszy okres, przyjdzie znowu gorszy. Obrona to newralgiczna pozycja szczegolnie w tej smiesznej lidze, gdzie blad goni blad. Sam ciekaw jestem jak siejemu powiedzie, przewaznie przez to o czym napisal s1mone - sam w niego nie wierzylem i w sumie dalej nie wierze:D Kilka strzelonych bramek tego nie zmieni.

brylant17 22.04.2018 13:10

Spokojnie jak piszesz jeden wyskoki ok niech to samo zrobi w przyszłym sezonie. Równie dobrze mógł grać w I lidze i być czołową postacią...

Rustin 23.04.2018 07:56

wiesniak - twój nick nie jest przypadkowy jak widzę, idealnie podsumowuje twoje wypowiedzi. Gratuluję wklejenia czterech wybranych zdań, dobry jesteś w te fora widzę :rotfl:

wiesniak842 23.04.2018 09:33

I co ten wpis mial wniesc do tematu?

PS. Tak, nick nieprzypadkowy. Stworzony specjalnie dla takich baranow jak Ty, którzy, gdy brakuje argumentow, zwracaja uwage na moj nieprzypadkowy nick bo nic madrego nie maja do napisania.

PS2. aha, masz jakis problem to pisz na PW, nie ma sensu zasmiecac tematu

Rustin 23.04.2018 09:59

Miał wnieść tyle samo, co każda twoja odpowiedź na mojego posta, do którego spinasz się jakbym ciebie bezpośrednio nim obraził (pewnie poszło o "czytanie ze zrozumieniem). Jakoś inne osoby nie mają takiego problemu z moim wpisem, były dwie odpowiedzi "bez gównoburzy". Nie mierz innych swoją miarą - baranów pokroju ciebie poszukaj wśród kolegów a PW to ja wymieniam z osobami, które prezentują jakiś poziom i mają coś ciekawego do przekazania. Tobie już podziękuję a admina proszę o usunięcie tych wpisów, które nie mają związku z tematem "Byli piłkarze..."

KOMINEK 23.04.2018 11:42

Rustin wiesniak842

KONIEC

dynek.pl 25.04.2018 09:22

Wywiad z Mijailovicem

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...rierze/8bs2ljr

Nikola, Nikola...

Vinci 25.04.2018 19:05

Cytat:

SZEF MIĘDZYNARODOWEGO DZIAŁU SKAUTINGU ODCHODZI Z WISŁY
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...sly_25255.html

silver03 25.04.2018 19:14

Pamiętam jak mówili, że wiążą z nim dalekosiężne plany, miał rozwijać siatkę skautingową Wisły na Europę, polecać młode gwiazdy blablabla.... szybko poszło.

Ogryzek 25.04.2018 19:56

Bo my działamy tymczasowo - kontrakty max 1+1 ot tak już mamy

czaro 25.04.2018 20:41

Nikola super gość. Dziś już takich charakterów u nas nie ma.

Ciekaw jestem powodów odejścia tego skauta, czy to coś więcej niż to, że jego praca w Wiśle nie miała sensu, bo klubu nie stać na ściąganie zawodników przez niego rekomendowanych.

PhantomRanger 25.04.2018 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1499547)
Bo my działamy tymczasowo - kontrakty max 1+1 ot tak już mamy

Nie dosyć, że 1+1 to ewentualne rozmowy o przedłużeniu rozpoczynamy w marcu [przecież mamy czas], czyli 3 miesiące przed końcem umowy. W tej materii w Wiśle nic się od czasów Telefoniki nie zmieniło.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1499550)
Nikola super gość. Dziś już takich charakterów u nas nie ma.

Ciekaw jestem powodów odejścia tego skauta, czy to coś więcej niż to, że jego praca w Wiśle nie miała sensu, bo klubu nie stać na ściąganie zawodników przez niego rekomendowanych.

Źle się zaczyna dziać. Niby jeszcze nic nie osiągnął, ale nie zdziwię się jak za parę lat będzie o nim głośno.

Zaś co się tyczy Nikoli, nie powiedział niczego, czego byśmy nie wiedzieli / nie domyślali się. To, że piłkarze zwolnili Petrescu, wie każdy kto ma zwoje mózgowe na swoim miejscu.

Dariook 26.04.2018 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1499544)

Pisał ze ręczy za Bałaniuka, ze bedzie gwiazdą do lata. Zachował sie honorowo :D

Hives4 26.04.2018 08:33

No to niech jeszcze honorowo odejdą Junco, piłkarze i cały zarząd, bo wszyscy w tym sezonie dali d*upy.

Pewnie jego wszystkie propozycje były olewane, więc stwierdził, że jednak nie ma sensu tu siedzieć. Facet od lat starał się o pracę marzeń w ukochanym klubie, więc sam z siebie bez poważnej przyczyny by nie odszedł. To też pokazuje, że 100% wpływu na transfery na Junco, więc przygotujcie się na letnią dostawę Perezów, Ze Manuelów i Mitroviców.

P.S.
Carlitos, Llonch i Velez byli zasugerowani przez Kiko ;)

PvD 26.04.2018 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1499578)
No to niech jeszcze honorowo odejdą Junco, piłkarze i cały zarząd, bo wszyscy w tym sezonie dali d*upy.

Pewnie jego wszystkie propozycje były olewane, więc stwierdził, że jednak nie ma sensu tu siedzieć. Facet od lat starał się o pracę marzeń w ukochanym klubie, więc sam z siebie bez poważnej przyczyny by nie odszedł. To też pokazuje, że 100% wpływu na transfery na Junco, więc przygotujcie się na letnią dostawę Perezów, Ze Manuelów i Mitroviców.

P.S.
Carlitos, Llonch i Velez byli zasugerowani przez Kiko ;)

weź nie snuj domysłów jak nie wiesz

brylant17 26.04.2018 10:04

Tymczasem Kamil Kosowski otworzył swój biznes pączkarnię w Bielsku Białej :D powodzenia

filoo 26.04.2018 18:41

https://twitter.com/elstupka/status/907266676357570561

także tego

TheMadness06 29.04.2018 10:45

https://twitter.com/MarceloGuedes02/...02621891878913

https://imgur.com/download/nX0vW7b

Charlie 29.04.2018 14:06

Garguła i Łobodziński wczoraj z golami dla Miedzi, zespół z Legnicy jest liderem I ligi i po tej kolejce będzie miał co najmniej 4 punkty przewagi nad trzecimi Wigrami.

mitmichael 29.04.2018 14:11

O kurde to oni jeszcze graja, w nastepnym sezonie pewnie przegramy z nimi jakis mecz i nam tez strzela o ile przedluza z nimi umowy konczace sie w czerwcu

silver03 29.04.2018 16:37

Dawać wielki powrót Garguły :D

mitmichael 04.05.2018 13:03

CHWILA Z ŻURAWSKIM: CZASEM SIĘ ZDARZA, ŻE PRZEZ DZIEŃ CZY DWA NIE ROBIĘ KOMPLETNIE NIC. I BARDZO MI TO ODPOWIADA
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...mpaign=fanpage

czaro 04.05.2018 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1500141)
CHWILA Z ŻURAWSKIM: CZASEM SIĘ ZDARZA, ŻE PRZEZ DZIEŃ CZY DWA NIE ROBIĘ KOMPLETNIE NIC. I BARDZO MI TO ODPOWIADA
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...mpaign=fanpage

Ten wywiad jest żenujący.

brylant17 04.05.2018 17:20

No tak lepiej jakby pobił dziewczynę,albo coś w tym stylu

FraMat 04.05.2018 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1500161)
Ten wywiad jest żenujący.

Raczej Żurawski. Sam wywiad jest w porzo

arti 04.05.2018 18:49

Dla mnie ciekawy i zaskakujący (w "życiowych" kwestiach).

czaro 04.05.2018 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1500164)
Raczej Żurawski

No tak, czułem zażenowanie, jak to czytałem.

Nie, nie jest czymś normalnym/interesującym/szlachetnym, że dorosły mężczyzna z dumą opowiada, że jest już dziś doświadczonym (i mądrym?) człowiekiem, bo w wieku 30 lat nauczył się, co to znaczy liczyć pieniądze i że poczuł trudy życia, gdy nie mógł już wejść do sklepu z ubraniami i kupować wszystkiego, jak leci. Że wyrazem jego stoicyzmu jest leżeć do góry dupą przez dwa dni.

Dla Was te wynurzenia są interesujące, a dla mnie nie. W mojej opinii ten facet ma infantylną mentalność, skromną wiedzę i zerowe obycie, wiec nie ma też nic do powiedzenia. I w tym pewnie nie byłoby nic złego, bo nie każdy musi być błyskotliwy, mądry i obyty, gdyby nie fakt, że on się pcha - a to do polityki, a to do prasy (i to nie tylko jako przedmiot wiwisekcji dziennikarskiej, ale też jako dziennikarz sportowy). Niech sobie Żurawski żyje spokojnie i będzie wspominany za piękne bramki, ale wolałbym, by on mną nie rządził i nie atakował mnie z telewizora jako ekspert piłkarski.

arti 04.05.2018 20:39

A w czym jest gorszy od Węgrzyna, Hajty, Majdan, Terleckiego itp. Ja bym w/w kopnął w d bo opowiadają banały używając niebogatej polszczyzny. Ale takie są cienkie standardy od których Ż nie odstaje in minus więc niech tak zarabia.

Patryko 04.05.2018 20:59

Poziom komentatorów w C+ jest tragiczny, jedyny komentator, którego można w miarę posłuchać to Murawski.

Co do wywiadu Żurawskiego to poruszył w nim temat, który mam wrażenie jest w codziennym życiu piłkarzy nieco spychany na dalszy plan. Piłkarze to bardzo często ludzie z bardzo słabym wykształceniem, często gęsto mało inteligentni, nagle dostają pensję, na którą przeciętni ludzie zarabiają miesiącami. Sodówka, życie ponad stan, brak jakiejkolwiek dyscypliny finansowej. Bardzo często nie myślą o tym, że za 15 lat strumyk kasy z piłki się wyczerpie i będą musieli żyć z tego, co odłożyli.
Nie bez powodu przy FA działa organizacja, zajmująca się doradzaniem czynnym zawodowo piłkarzom jeśli chodzi o inwestowanie zarobionych pieniędzy i przygotowanie "biznes planu" na życie po piłce.

czaro 04.05.2018 21:17

No tak, ale bardziej jest ilustracją tego problemu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1500190)
A w czym jest gorszy od Węgrzyna, Hajty, Majdan, Terleckiego itp.

Jako komentator/ekspert sportowy/pseudo-dziennikarz - w niczym. No, może Hajto/Węgrzyn mają charakterystyczny głos, więc jeżeli nie rejestrować słów, to lepiej to brzęczy do obrazu murawy.

W każdym razie nie spodziewałem się, że mój komentarz wywoła aż taką reakcję, nie myślałem, że piszę coś kontrowersyjnego, a na pewno nie chciałem Żurawskiego obrazić.

pepe72 05.05.2018 11:02

Nie wiem czemu się tyle osób czepia Żurawia. Piłkarz to zawód, gdzie na emeryturę przechodzi się między 30 a 40 i to mniej więcej tak wygląda. Część z nich robi później papiery trenera, część wybiera życie rentiera (emeryta :> ). Część sobie całkowicie nie radzi. Ponieważ sportowcy zaczynają dość wcześnie to kariera toczy się kosztem szkoły. Jak Radwańskie poszły na studia to był to ewenement w WTA, a tenis to bardziej elitarny sport niż piłka.

czaro 05.05.2018 11:31

No, ale chyba mądrość życiowa i obycie =/= wiedza. Nie trzeba mieć doktoratu, żeby wiedzieć, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze, konto w banku nie jest bez dna, a opowiadanie o pieniądzach, czy o odkryciu, że konto w banku jednak ma dno jako zgłębieniu mądrości życiowej jest żenujące.

brylant17 05.05.2018 11:47

Tylko,że trafił w sendo kiedyś ta kasa się skończy to nie obecne czasy,że płacą nie wiadomo ile.Akurat Żuraw sobie dobrze radzi ma swój własny biznes bodaj butik? do tego jest ekspertem w Eurosporcie i nie pierdzieli bez sensu jak np.Majdan

szprotson 05.05.2018 12:33

pilkarze sa oglupieni? Pilkarze sa debilami do tego przez 20 lat swojego zycia, najwazniejszych 20 latach zycia, maja wszystko podane na tacy (owszsem, sa wyjatki, ale nie mowmy o tym bo wyjatki sa wszedzie) a potem jak maja 35 lat to nie wiedza na czym zycie polega :)

Wiem co mowie, bo mam przyjemnosc czasem pracowac z osobami ktore byly profesjonalnymi pilkarzami. Wtedy czuje sie jakbym rozmawial z oderwanym od zycia debilem ktory mysli ze wszystko zalatwi sie tym ze sie gralo w pilke...

silver03 05.05.2018 13:13

Duże pieniądze w młodym wieku ogłupiają, też mi nowość. I jak mają być nieoderwani od rzeczywistości jak pomiędzy 20, a 35 rokiem życia żyją jak pączki w maśle. Oczywiście są wyjątki, ale podejrzewam że jakby większość z nas miała taką karierę piłkarską zachowywałaby się podobnie.

For_FuN_ 05.05.2018 14:23

Żurawski nie powiedział nic nowego... Piłkarze na określonym poziomie mają wokól siebie sztab ludzi, którzy wszystko robią za nich. A życiem profesjonalnego zawodnika(nie mówię o ekstraklasie, Iszej lidze, bo jeśli ktoś tutaj odlatuje... to jest po prostu nienormalny. Chyba, że mówimy o absolutnym topie zarobkowym) jest trening i mecz. Kompletnie oderwani od rzeczywistości i potem dlatego taki szok... koniec z podróżowaniem, koniec ze świtą sługusów, a trzeba zająć się życiem ;).

TonyWiślak 06.05.2018 10:51

Popović 10 bramek i 6 asyst w Rosji,normalnie szok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl