![]() |
Nie rozegranie III rundy UEFA na naszym stadionie to śmiech na sali. Pytam się ile można czekać??
|
Na miejscu Wisły poczekał bym z odbiorem stadionu dopóki nie poprawią wszystkiego i nie oddadzą w pełni sprawnego stadionu.
|
Cytat:
|
Cytat:
To co oni odwalili to jest typowy Monty Python i na prawdę śmiał bym się do rozpuku gdyby nie to że to nie fikcja a rzeczywistość. Oprócz tej informacji bardziej mnie zaciekawiło info ze strony klubu w którym jednym z powodów nie spełniania kryteriów jest brak oświetlenia - to chyba przesądza że jak przejdziemy Azerów to ostatnia runda, gdzie są duże szanse na wylosowanie prawdziwego kozaka w stylu Juventusu czy M.City też nie zagramy na Re(j)monta. |
Tylko to by oznaczało kolejny sezon gry na SS...
Na stadion można wrócić, ale tylko po podpisaniu umów (z zapewnionym finansowaniem) na dokończenie obiektu i poprawę błędów - inaczej będzie prowizorka przez długie lata. Oczywiście z obniżonym (i to ostro czynszem), bo płacenie całości kwoty za coś nie w pełni funkcjonalnego będzie dużą niegospodarnością klubu. Dodatkowo zmotywuje to miasto do jak najszybszego zakończenia prac, bo 5mln drogą nie chodzi... Wisła rozegrałaby sezon przy 2 trybunach (chyba, że stanie się cud i do rundy wiosennej wykonawca wybuduje trybunę zachodnią i zaplecze północnej). Cytat:
- zaplecze północnej (razem z systemami IT) - telebimy; - punkty gastronomiczne; jest ich 20 do wykonania - zmienić elewację w narożnikach, aby zrobić okienka kasowe. To są elementy, które trzeba wykonać i bez nakładów finansowych zrobić się tego nie da - ZIKIT będzie musiał znowu zwrócić się do radnych, zapewne o kilkanaście mln PLN (zależy od kosztu zaplecza północnej, przydałby się ogólnie przetarg na nie, resztę można zlecić Polimexowi). |
Cytat:
|
Cytat:
Jak to sie nie da? Calosc kwopty za wynajem przez nastepne 10 lat powinno isc na poprawe stadionu Cytat:
|
Cytat:
A takie rzeczy jak zaplecze północnej, telebimy, gastronomia, zbiornik retencyjny, kasy, trzeba zrobić jak najszybciej, a nie w ciągu 10 lat. |
ładnie jest sami zobaczcie na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=24QxY...eature=channel
|
No i mamy wybrany wzór krzesełek na zachodniej. Będzie to samo co na wschodniej tylko bez napisów i bardzo dobrze.
Pozostaje teraz czekać na to kiedy stadion bedzie zdatny do użytkowania. Bo w IV rundzie to jak przyjadą jakieś mocne zespoły to coś mi mówi że nie zgodzą się na transmisję o godz 17. A w lidze skoro Legii umożliwili grać w dzień to czemu w naszym przypadku miałoby być inaczej |
Asfaltu jest 4m od każdej trybuny, więc zostaje jeszcze 13m murawy na rozgrzewkę dla piłkarzy. Spokojnie z tym nie będzie problemu.
|
Cytat:
|
Jestem ciekawy jednej rzeczy. Jakie zamontują bandy reklamowe czy beda to LEDy(tak jak na stadionie legii czy lecha) czy tak jak to było zawsze. Wiem możecie gadać że to drobnostki ale jednak interesujące.
|
Cytat:
Koszt tych LED'ów to około 2mln PLN, Wisła tyle nie wyłoży, a miasto ma to gdzieś. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ktoś to chyba pisał na forum przy okazji zamieszania z reklamowaniem się BetClicka na Amice ale mogę się mylić. |
Cytat:
|
U nas też w końcu zakupią bo wynajmowanie to oddawanie kasy producentowi za nic. To nie jest kwestia miasta tylko operatora. To operator sobie kupuje to co będzie na obiekcie potrzebował. Operator kupuje operator zarabia. Takie banery świetlne zwróciłyby się pewnie w ciągu roku, biorąc pod uwagę to ile można wyświetlić podczas jednego meczu.
|
Cytat:
Nie wiem jak jest z bandami Lecha, ale w Warszawie, Gdańsku oraz Wrocławiu bandy zakupują inwestorzy, podobnie jak wyposażyli kioski gastronomiczne i zakupili telebimy. Sprawę z bandami da się jeszcze zrozumieć (no chyba, że miasto zakupi takie dla Cracovii, wtedy się wkurzę), ale spychanie telebimów i kiosków na operatora to już jest obłęd. |
Cytat:
|
A mi się wydaje ale mogę się mylić że mamy własne LED bandy tak mi się wydawało że przy europejskich pucharach zawsze były wystawiane nasze LED a na lidze był tekst że nie ma takiej potrzeby i były zwykłe... Oczywiście nie mówię że tak jest ale kiedyś mi się tak obiło o uszy...
|
Cytat:
|
Faktycznie takie bandy LEDowe były,chociażby na meczu z Realem,ale to czasy TVNu i tylko na jeden mecz wyporzyczali żeby więcej reklam w trakcie meczu mogło się pomieścic
|
Cytat:
|
murawa na Reymonta w coraz lepszym stanie !!! a tylu "ogrodników " pisalo ze trzeba nowa bo z tej juz nic nie bedzie
|
trzeba bylo.. bo ja wlasnie wymieniali (w zoltych miejscach..)
http://tsw.com.pl/upload/gallery/h8HZjX3RLn.jpg |
Wczoraj przenosili zielone skrawki spoza pola gry na miejsce tych wypalonych w obrębie boiska.
|
Cytat:
Masz racje jednak byli i tacy co chcieli cala murawe wymieniac po 2 dniach ale najwazniejsze ze trawa wyglada poprostu lepiej |
Cytat:
|
Co do trawy - od weekendu zapowiadane jest ochłodzenie i deszcze, więc murawa z dnia na dzień powinna wyglądać lepiej. Za 2tyg nie powinno być żadnych żółtych plam.
|
Cytat:
Ale zakladajac ze mecz na R22 jest co dwa tygodnie to lepiej wypozyczyc niz kupowac, zakladajac ze nie odpadamy co roku w przedbiegach LM i LE to lepiej kupic wlasne |
Cytat:
|
http://www.facebook.com/permalink.ph...d=159954328163
Chętnie bym to zobaczył - 33tys kibiców krzyczących do uradowanego prezydenta: Wy********j! :lol: Ale w ten listopad to nie wierzę... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wreszcie ktoś w TV powiedział głośno prawdę na temat tego stadionu. Brawo dla tego Pana, którego nazwiska zapomniałem.
Edit: dzięki. |
To był dziennikarz Interii - Michał Białoński
|
A może ktoś przytoczyć co mniej więcej ów pan powiedział?
|
^^
Najpierw pojechał po cenie stadionu, że za taką kasę można było wybudować kompletny świetny stadion, później po wypowiedziach ZIKITu, o tym, że "z klatkami schodowymi nie ma problemu" ostro odpowiedział, iż problem jest, wydano 510mln a trzeba dołożyć kolejnych 60mln, później o niepoważnym podejściu miasta do budowy. Z grubej rury pojechał, wydźwięk był bardzo negatywny. Troszkę go przygotować i wysłać do interwencji Polsatu, a narobiłby szumu na cały kraj :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl