Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kibicka 05.12.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 825942)
Ale w czym Wordzie czy Excelu?

w wordzie dobry Człowieku:-)

ktulu 05.12.2009 18:03

Klikasz prawym przyciskiem myszki w odpowiedniej komórce, z menu wybierasz 'kierunek tekstu' i ustawiasz orientację pionową

Kibicka 05.12.2009 18:09

Wielkie DziĘki!!!

StelmiOriginal 05.12.2009 18:29

Działa Wam peb.pl?

Co się mogło im stać? :)

palczi 05.12.2009 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 825953)
Działa Wam peb.pl?

Co się mogło im stać? :)


Nie dziala,szkoda by ich bylo bo fajna stronka:)....

tomo 05.12.2009 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palczi (Post 825964)
Nie dziala,szkoda by ich bylo bo fajna stronka:)....

Zacząłem drżeć, ale wszystko działa ;)

someone_TSW 05.12.2009 23:14

Mam problem z JDownoladerem. Chcialem sciagnac plik z rapida, na liscie link jest aktywny, ale sie nie sciaga...:foch: Klikam na ikonke "play", ale po kilku sekundach sie wylacza. Wie ktos co jest nie tak ?

ZwrABG 06.12.2009 08:52

wie ktoś czy jest otwarte już lodowisko na Błoniach ??

PrawdziwośćDlaGry 06.12.2009 12:20

widział ktoś może gdzieś w Krakowie mixtape 3oda kru?
byłem w media markt, empik na bora komorowskiego w realu i nie ma..
może saturn albo gdzieś indziej?

to samo pytanie w temacie hip-hop.... zadaję bo to bardzo pilne.

igortsw 06.12.2009 13:05

Kto mi poleci jakieś radio samochodowe do 200 zyli wymaganie : odtwarzanie MP3, port USB.

kamilll1906 06.12.2009 20:19

zna ktos jakis sklep bokserski w Krakowie?
okolice centrum, śródmieścia

Zola 07.12.2009 16:14

Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?

63.5 Kg 07.12.2009 16:35

Dzisiaj przed 10 w radiu Planeta nasmiewanoi sie z Weoniki Pazury i puszczone jej taki kawalek disco-polo??
Ktos wie co to bylo bo potzrebuje tak dla jaj??:lol:

misiak_abg 07.12.2009 19:00

Czy na rok 2010 będzie wydany kalendarz UW?

Bartuk1906 07.12.2009 19:44

http://www.bryk.pl/teksty/gimnazjum/...3%C5%82ki.html

Działa wam ta strona ?? jak tak to prosiłbym o skopiowanie tego tekstu i wklejenie w odpowiedzi ...
z góry dziękuje ... ;-)

1986 07.12.2009 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 826869)
Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?


Nie da się. Dostajesz punkty karne.

p.s możesz powiedzieć że Ty nieprowadziłeś, tylko że musisz oczywiście wskazać kto w tym czasie uzytkowal auto i ta osoba dostanie mandat.

MłodePokolenie 07.12.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 826061)
wie ktoś czy jest otwarte już lodowisko na Błoniach ??

Będąc tam w czwartek jeszcze nie było otwarte :)

Gdzie można w Krk kupić spraye do malowania i po jakiej cenie :) Gdzie się opłaca.

Kris54 07.12.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 826524)
zna ktos jakis sklep bokserski w Krakowie?
okolice centrum, śródmieścia

Z tego co wiem sklep Everlasta jest w Galerii Krakowskiej.

kosaTS 07.12.2009 21:12

Mam pytanie, jak się pokrywa koszty Allegro?? Na przykład jak wystawię coś na sprzedać to nalicza mi się 1zł i jak mam to zapłacić??

Hamas_kr 07.12.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 826869)
Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?

Jeżeli nie Ty jesteś właścicielem samochodu to tak.

Ugadujesz się z właścicielem samochodu. On mówi, że samochod pożyczył ale nie wie kto akurat nim jechał. Dostaje sam mandat bez punktów.

Ja miałem taki przypadek gdy ojciec jechał samochodem zarejestrowanym na mnie. Przyszło wezwanie, poszedłem, pogadałem ( zdjęcie niewyraźne ) i mówie, że nie wiem kto jechał. Babka na to albo 500PLN albo wskazuje kierowce i wtedy 300PLN i 2pkt na 3 miesiące dla wskazanego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 827054)
Mam pytanie, jak się pokrywa koszty Allegro?? Na przykład jak wystawię coś na sprzedać to nalicza mi się 1zł i jak mam to zapłacić??

Wezwanie do wpłaty przyjdzie gdy przekroczysz 10PLN ( koszty wystawienia i prowizja ). Jakie masz zadłużenie sprawdzasz w zakładce:

Moje Konto/ Rachunki / Bieżące saldo i wpłata

Spłacasz normalnie przelewem.

MatMario 07.12.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 826869)
Jak policja złapie na radar, to da sie ich "zrobic" tylko na mandat, bez pkt karnych?

A ja ci powiem że się da ale to ci wyślę na pw :)

TSWalos 07.12.2009 23:10

Pilne pytanie! Wiecie "co się bierze" w 2 klasie zawodówki z matmy ? Chodzi o zakres materiału. Znajomy potrzebuje pomocy ale centralnie nie wiem z czego się przygotować.

Żmijka 07.12.2009 23:24

A to kolega nie jest w stanie powiedzieć "co biorą" ? ;-)

Tu masz MENowską podstawę programową (chyba najnowszą jak dobrze widzę): http://www.wombb.edu.pl/images/teksty/men.pdf
Tu szukaj. A jak nie to google i "podstawa programowa z matematyki dla gimnazjum" ewentualnie wymagania dla II klasy gim.

TSWalos 07.12.2009 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 827115)
A to kolega nie jest w stanie powiedzieć "co biorą" ? ;-)

Tu masz MENowską podstawę programową (chyba najnowszą jak dobrze widzę): http://www.wombb.edu.pl/images/teksty/men.pdf
Tu szukaj. A jak nie to google i "podstawa programowa z matematyki dla gimnazjum" ewentualnie wymagania dla II klasy gim.

Sytuacja jest trochę zakręcona, nie będę tu tego opisywał ;) ale dziękuję bardzo za pomoc ;)

West 08.12.2009 08:50

potrzebuje nazwe jakiegos programu komputerowego ktory mi tam obliczy trase z ptk A do ptk B.
najwazniejsze, zeby obslugiwalo dzikie kraje, typu serbia macedonia
taki komputerowy GPS

Ofsajd 08.12.2009 09:30

hmm... www.maps.google.com ? on liczy trase z pkt. A do B

tomo 08.12.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez West (Post 827163)
potrzebuje nazwe jakiegos programu komputerowego ktory mi tam obliczy trase z ptk A do ptk B.
najwazniejsze, zeby obslugiwalo dzikie kraje, typu serbia macedonia
taki komputerowy GPS

W Serbii chyba nie byłeś skoro nazywasz ten kraj dzikim. Co do programu to: Microsoft Autoroute.

West 08.12.2009 10:14

gosciu ,
prosze cie nie opowiadaj ze jest to cywilizowany kraj celnicy nie robia problemow z interbusami , zielonymi listami.
mowie o przewozie autokarowym

a za mape dziekuje

Kamil_mchw 08.12.2009 10:49

jakiej przyprawy użyć zamiast GALAM MASALA?? szukałem w sklepach i nigdzie nie mogę znaleźć:/ potrzebuje szybkiej odp. pozdro

Hamas_kr 08.12.2009 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 827208)
jakiej przyprawy użyć zamiast GALAM MASALA?? szukałem w sklepach i nigdzie nie mogę znaleźć:/ potrzebuje szybkiej odp. pozdro

Ruskie zrób, a nie w jakieś indyjskie kuchnie się bawisz... ;)

Cytat:

Mieszanki tej używa się pod koniec gotowania, a w jej skład najczęściej wchodzą: makro składniki tj kmin rzymski, kolendra, czarny pieprz, kardamon mikroskładniki tj liść laurowy, goździki, cynamon, chili, gałka muszkatołowa (tej ostatniej się nie praży).
Wikipedia nie gryzie... ;)

tomo 08.12.2009 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez West (Post 827189)
gosciu ,
prosze cie nie opowiadaj ze jest to cywilizowany kraj celnicy nie robia problemow z interbusami , zielonymi listami.
mowie o przewozie autokarowym

a za mape dziekuje

A, czyli po doświadczeniach z celnikami stąd oceniasz całą Serbię ?
Niemiecka policja tylko jak wjedziesz autobusem na ich teren to też od razu robią problemy - to też dziki kraj?:rotfl::lol:. Kolego wybierz się do Serbii czymkolwiek innym niż autokarem w sposób niezorganizowany (np. stopem), zapewniam że każdy Serb poproszony o gościnę czy jakąkolwiek pomoc uzna to za punkt honoru i Ci pomoże. Koniec bezsensownego wątku.

Kamil_mchw 08.12.2009 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 827216)
Ruskie zrób, a nie w jakieś indyjskie kuchnie się bawisz... ;)



Wikipedia nie gryzie... ;)


wyobraź sobie że nie boję się wikipedii... po prostu uznałem że na forum znajdzie się ktoś kto w miarę zna się na przyprawach i zaproponuje mi jakąś przyprawę ogólnodostępną która będzie się składała w większości z tych rzeczy z których składa się galam masala... albo jakaś inna przyprawa o zbliżonym smaku i charakterze...
ruskie już mi wychodzą uszami... wszystkie mozliwe pierogi dostępne w pierogarni... :D
a że pytam o indyjską przyprawę nie znaczy że zamierzam robić jakieś indyjskie potrawy... przyprawa ta jest jednym z wielu gówien które używa się do zrobienia panierki na kurczaka z KFC:D a przynajmniej tak twierdzi kumpel który tam pracuje... pzdr

matt1906 08.12.2009 14:44

Mam pytania w sprawie tej gali sportów walki na Wiśle co ma się odbyć.

Jest gdzieś rozpiska całej gali, co kiedy?
W którym miejscu się ona odbędzie?
Kosztuje coś wstęp?

Cetnik 08.12.2009 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 827304)
Mam pytania w sprawie tej gali sportów walki na Wiśle co ma się odbyć.

Jest gdzieś rozpiska całej gali, co kiedy?
W którym miejscu się ona odbędzie?
Kosztuje coś wstęp?

http://www.wrotamalopolski.pl/NR/exe...,frameless.htm O Turniej o złotą rękawice Wisły Ci chodziło jak mniemam.

MłodePokolenie 08.12.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 827027)
Będąc tam w czwartek jeszcze nie było otwarte :)

Gdzie można w Krk kupić spraye do malowania i po jakiej cenie :) Gdzie się opłaca.


Podbijam. 10 znaków

KarolOutlawz 08.12.2009 16:12

np. w Chromie na ul. Sławkowskiej

MłodePokolenie 08.12.2009 16:45

Wogole jakie proponujecie na początek? :)
Gdzie?
Po ile?
Jakie?

Kibicka 08.12.2009 16:55

Orientuje się ktoś jaki mniej więcej może być czynsz w Krk na ulicy św.Marka? :/ Bo mi kurcze to potrzebne do referatu:/

joshi 08.12.2009 17:18

w zależności ile m2, ale jak na moje oko to jakieś 2 tyś. za miesiąc

wisłaWieczysta 08.12.2009 17:21

są dzisiaj jakieś mecze LM w TV ?? a jak są to na jakim ?? oczywiście oprócz telewizji N


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl