Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Glazik 07.04.2018 22:57

Wisle ale Płock ciagnie ostatnio Uryga i stilic za uszy.... Dziwny zbieg okolicznosci....

Patryko 07.04.2018 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1498237)
Stiliciowi kończy się kontrakt w Płocku, więc teoretycznie możnaby robić podchody pod niego. Pytanie ile by sobie krzyknął i pytanie czy nie lepiej sprowadzić kogoś młodszego bo on już w tym roku chyba 30 czy 31 lat

Specjalistę od człapania po boisku już mamy i mam dziwne wrażenie, że dostanie przedłużenie kontraktu :)

AntyMod 07.04.2018 23:47

leniwa primadonna Semirek - majaca za plecami Lloncha i Cywke to fajny pomysl - szkoda ze tak pozno - niecierpialem Semirka bo to dupa w defensywie ......dopoki nie przyszedl do nas taki ancymon jak Llonch ...ale to juz po ptokach

Vinci 08.04.2018 07:06

Okazuje się, że według tego, co mówi Paweł Kryszałowicz, PZPN jednak nie pokryje wszystkich kosztów leczenia. Przedwczesne deklaracje związku znacznie spowolniły zbiórkę, więc może ktoś z forum zdecyduje się dołączyć. Poniżej znajdziecie więcej informacji:

Cytat:

Wahał się pan, czy ogłosić światu: jestem chory?

Paweł Kryszałowicz: Sam szybko to zaakceptowałem. Wiem, że muszę się leczyć, jasna sytuacja. Ale przekazywanie innym jest trudne. Brat, który mieszka w Anglii, dzwoni do mnie co drugi dzień, by zapytać, jak się czuję. Mówię, by przestał mi już truć, bo jest naprawdę dobrze. Najbliżsi i przyjaciele od początku więc wiedzieli, co się ze mną dzieje. Podczas jednej z rozmów telefonicznych Jurek Dudek namówił mnie, żebym powiedział o tym głośno. Przekonał, by ruszyć ze zbiórką, żeby to nagłośnić. Powiedziałem znajomej: „Dobra, Kasia, robimy to”. I się zaczęło. Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem. Nie spodziewałem się aż tylu telefonów, tak ogromnego wsparcia. To niesamowite sygnały. W dzisiejszych czasach zalewa nas fala hejtu, ludzie uwielbiają krytykować. A takie reakcje przywracają wiarę w ludzi. Moja znajoma zorganizowała zbiórkę, ponad dwa tysiące osób wpłaciło pieniądze. Bo dziś, by się leczyć, trzeba mieć na to środki. Wstępnie moje leczenie w Niemczech miało kosztować około 400 tysięcy złotych, nie licząc dojazdów do kliniki, hoteli w Hanowerze. Trochę je zmodyfikowałem, bo jeżdżę nie na dwa tygodnie, ale na tydzień. Nadal są to jednak ogromne pieniądze.

Pojawiła się informacja, że PZPN pokryje koszty leczenia.

Paweł Kryszałowicz: I ta informacja wszystko popsuła, zbiórka się zatrzymała. PZPN mi pomoże, ale nie sfinansują całego leczenia. Potrzebnych jest jeszcze dużo pieniędzy. Dlatego organizuję mecz charytatywny, ale za często też nie chcę się udzielać. To mój pierwszy dłuższy wywiad po operacji. Nie chodzę po telewizjach, nie chcę o tym mówić. A mógłbym, bo dzwonili z TVN. Odwiedzę ich, jak wyzdrowieję. Całe życie się nie odzywali, to czemu teraz to robią? Nie chcę robić z siebie gwiazdy, nigdy tak nie funkcjonowałem. Zależy mi, by skupić się na leczeniu.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...noznej/wqhtg6r

brylant17 08.04.2018 09:33

[B]Vinci[/B Miała mu pomóc fundacja Marcina Gortata sam się zadeklarował,że opłaci całość.


Kapsel Pero za chwilę wraca do Włoch także jeden pomocnik już odchodzi

brylant17 08.04.2018 19:48

Marcelo dzisiaj pakuje dwie brameczki z Metz :)

lucas8 08.04.2018 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1498289)
Marcelo dzisiaj pakuje dwie brameczki z Metz :)

Jego kariera jest tak wzorcowa, że debiut w reprezentacji Brazylii to kwestia czasu! Mega duma, że ten gościu u nas grał :)

Vinci 08.04.2018 20:16

Debiut w kadrze Brazylii w wieku 31 lat?

TOMEK 11 08.04.2018 20:43

nie byłbym specjalnie zdziwiony, jakiś czas temu mówiło się o zainteresowaniu samej Barcelony(h.uj wie na ile to prawda)

Karherop 08.04.2018 21:24

Marcelo powinien debiutować jak już grał w PSV. Jednak w Brazylii nie grają często najlepsi ale Ci którzy pasują do koncepcji trenera lub mają najlepszych menagerów.

Charlie 08.04.2018 21:36

Tyle, że Marcelo w PSV i Hannoverze grał znacznie słabiej niż w Besiktasie i Lyonie ;)

xanti1906 09.04.2018 00:50

Barcelona już sprowadziła Minę, więc Marcelo raczej odpada :) Choć myślę, że realnie jego miejsce jest w solidnych europejskich zespołach, bardziej Lyon niż Atletico.

mitmichael 09.04.2018 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1498300)
Tyle, że Marcelo w PSV i Hannoverze grał znacznie słabiej niż w Besiktasie i Lyonie ;)

I pewnie dzieki tej slabej grze przeszedl do Besiktasu a teraz gra w Lyonie

wiesniak842 09.04.2018 08:11

Jakby nie bylo, w Besiktasie sie odbudowal wiec Charlie ma racje.

filoo 09.04.2018 09:13

Ej a Wisła dostaje grosiki za jego transfery jeszcze? czy już nie ?

S z c z e p a N 09.04.2018 18:09

https://twitter.com/oz11m/status/983...125261824?s=20

Haha :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Patryko 09.04.2018 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez S z c z e p a n (Post 1498391)

Krzysiowi udzieliła się atmosfera chwili.

s1mone 09.04.2018 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo
Ej a Wisła dostaje grosiki za jego transfery jeszcze? czy już nie ?

Oczywiście. Zawsze będzie. W myśl europejskich przepisów jest on częściowo naszym wychowankiem :) Pieniądze są dzielone między kluby, które są odpowiedzialne za ukształtowanie piłkarza bodajże w latach 16-21 (mogę się mylić co do dokładnych roczników). Marcelo w Wiśle się załapał na ten okres.

A co do Mąki to bez komentarza :D

/edit : sprawdziłem - są to szersze widełki : od 12 do 23 roku życia - 5% z kwoty transferu do podziału.

szczepans21 17.04.2018 13:23

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...sciu,13103332/

Trzymam kciuki za Alana Urygę i mam nadzieję że uda mu się znaleźć swoje miejsce w Wiśle, chyba szkoda że nie w krakowskiej.

Jagul 17.04.2018 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1498890)
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...sciu,13103332/

Trzymam kciuki za Alana Urygę i mam nadzieję że uda mu się znaleźć swoje miejsce w Wiśle, chyba szkoda że nie w krakowskiej.

Fakt, że styl w jakim go pożegnali był fatalny.
Nie zmienia to faktu, że sportowo to on się nie obronił. Około 100 meczów w Wiśle i ile dobrych? 5?
Myślę, że odejście mu wyszło na dobre.

szczepans21 17.04.2018 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1498891)
Fakt, że styl w jakim go pożegnali był fatalny.
Nie zmienia to faktu, że sportowo to on się nie obronił. Około 100 meczów w Wiśle i ile dobrych? 5?
Myślę, że odejście mu wyszło na dobre.

Zawsze szkoda wychowanka...

grzesiek632 17.04.2018 13:57

Też nie jest tak, że Uryga odszedł i zaczął grać dobrze. Pamiętam, że na początku gdy już się przebił do składu Płocka kilka meczów im zawalił totalnie.
Moim zdaniem dobra decyzja o rozstaniu z nim - niestety piłkarz z niego przeciętny.

funkykoval 18.04.2018 08:23

Alan w Wiśle będąc wychowankiem po prostu się spalał psychicznie, w Płocku gra na luzie....

szprotson 18.04.2018 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1498925)
Alan w Wiśle będąc wychowankiem po prostu się spalał psychicznie, w Płocku gra na luzie....

na dodatek na lewej flance.

Alan "woz z weglem" Uryga :D No szacunek dla trenerów z Płocka bo spodziewałem sie kariery w stylu naszego Gerrarda niedoszłego

Dariook 20.04.2018 18:43

Rysiek sobie radzi. 10 meczów. Noga ułożona naturalnie :D
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=QAxh0moiXPI

badyll1906 20.04.2018 19:06

Z tego skrótu wynika, że Rysiek tam gra w ataku :D

bridgeburner 21.04.2018 17:56

Nawet pomijając gole
To Alan jak sie okazuje potrafi nie tylko wybic sie w gore ale i przestal sie poruszac jak woz z weglem i ma nienajgorsze przyspieszenie
Czyli same ofermy zatrudnialismy ostatnio w kwestii przygotowania fizycznego

wislak2214 21.04.2018 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1499105)
Nawet pomijając gole
To Alan jak sie okazuje potrafi nie tylko wybic sie w gore ale i przestal sie poruszac jak woz z weglem i ma nienajgorsze przyspieszenie
Czyli same ofermy zatrudnialismy ostatnio w kwestii przygotowania fizycznego

Prawie sto meczów u nas zagrał. Miał czas na pokazanie umiejętności.Ile zagrał dobrych meczów? 5? dziękuję,dobranoc

bridgeburner 21.04.2018 18:18

Podejrzewam ze nawet nie 3
Tylko moze to nie jego wina, skoro jednak ktos go potrafil fizycznie wyprowadzic na pilkarza
Nie pisze przeciez, ze mial u nas zostac, sam sie spodziewalem ze skonczy obok Czekaja w Rozwoju
W optymistycznej wersji

Rustin 21.04.2018 19:01

Tak na szybko Panowie i Panie:

Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.

Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.

brylant17 21.04.2018 19:06

Alan wracaj!!! a nie czekaj....

Hives4 21.04.2018 19:12

To już 3 bramka Alana, a u nas ani jednej przez ponad 100 spotkań :O

Ale przynajmniej zgodnie z życzeniami kibiców Wisła liczy się w walce o europejskie puchary! Szkoda tylko, że ta z Płocka :/

Dariook 21.04.2018 19:18

Pozostaje sie tylko cieszyc i trzymac kciuki. Skapnie nam przy transferze na zachód.

wiesniak842 21.04.2018 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499111)
Tak na szybko Panowie i Panie:

Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.

Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.

Gdzie byla Wisla Plock dwa sezony temu? Gdzie trzy sezony temu? Gdzie sezon temu? Jeden sezon im wyszedl i tyle a wyciagasz wnioski jakby zamiatali ta lige od kilku lat. Jest Plock, byly zydki, Piast, Slask, Zaglebie. Taka kolej rzeczy, ze obecnie orpocz Lecha, Jagi i Legii ktos tam w tej czolowce jest. Przewaznie co sezon ktos inny. Fakt, szkoda, ze nie my ale gdzie tu jakis obraz nedzy i rozpaczy? Obraz nedzy i rozpaczy to by byl jakbysmy podzielili los tej wielkiej Wisly Plock z ostatnich, dajmy na to, pieciu sezonow.

Patryko 21.04.2018 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499111)
Tak na szybko Panowie i Panie:

Alan Uryga ma na ten moment 3 gole, to o jeden więcej niż Rafał Boguski i Petar Brlek.
Wisła Płock ma obecnie 53 punkty, to o 8 więcej od nas.

Obraz nędzy i rozpaczy. To tylko luźne spojrzenie na obecną sytuację - to tak dla informacji ludzi chcących na podstawie mojego postu urządzić sobie eseje na temat tego jacy jesteśmy biedni, odbijamy się od dna i mogłoby nas nie być.

Mimo tego nadal jest słabym, surowym technicznie piłkarzem, który kiedyś może stać się solidnym, ligowym wyrobnikiem. Obejrzyj sobie nasz mecz z Płockiem i zobacz co z nim robił Carlitos - to samo będzie robił z nim każdy szybszy napastnik z jakąkolwiek techniką.

El'kabat 21.04.2018 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1499037)
Rysiek sobie radzi. 10 meczów. Noga ułożona naturalnie :D
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=QAxh0moiXPI

Brawo Rysiek, swój chłop :D Jedziesz tam z pingpongami

Rustin 21.04.2018 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1499117)
Gdzie byla Wisla Plock dwa sezony temu? Gdzie trzy sezony temu? Gdzie sezon temu? Jeden sezon im wyszedl i tyle a wyciagasz wnioski jakby zamiatali ta lige od kilku lat. Jest Plock, byly zydki, Piast, Slask, Zaglebie. Taka kolej rzeczy, ze obecnie orpocz Lecha, Jagi i Legii ktos tam w tej czolowce jest. Przewaznie co sezon ktos inny. Fakt, szkoda, ze nie my ale gdzie tu jakis obraz nedzy i rozpaczy? Obraz nedzy i rozpaczy to by byl jakbysmy podzielili los tej wielkiej Wisly Plock z ostatnich, dajmy na to, pieciu sezonow.

Widzę, że moje ostatnie zdanie nie poskutkowało, ale czytanie ze zrozumieniem to ogólnopolski problem więc luz. Pytasz gdzie był Płock dwa sezony temu, przepraszam bardzo a co my osiągnęliśmy przez ostatnie kilka sezonów żeby "wyśmiewać" taki Płock? Statystyki wrzuciłem bo wygląda to ciekawie, nie wyciągam żadnych wniosków na ich podstawie. Urydze u nas nie szło, trzy bramki nie czynią go nagle genialnym piłkarzem, tak samo jak uważam, że taki Boguski jest kompletnie bezproduktywny a mimo to taki piłkarz nadal często wychodzi w pierwszym składzie. Na koniec prośba, nie rozpoczynajmy przy tej okazji kolejnej dyskusji o Rafale, bo to do niczego nie prowadzi :cenzura:

wiesniak842 21.04.2018 21:51

Przepraszam bardzo. Piszesz jakies luzne smuty, pozniej jak ktos sie z nimi nie zgodzi to ma problem ze zrozumieniem. Problem ze zrozumieniem to moge miec czytajac Szekspira w oryginale a nie Ciebie.
Przywolujesz statystki Wisly bo wygladaja ciekawie i nie wyciagasz zadnych wnioskow na ich podstawie, po czym piszesz, cytuje : "obraz nedzy i rozpaczy". Do czego to sie ma niby odnosic ten obraz nedzy i rozpaczy? Naucz sie pisac z sensem bo widze, ze to ogolnopolski problem.

Rustin 21.04.2018 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1499126)
Przepraszam bardzo. Piszesz jakies luzne smuty, pozniej jak ktos sie z nimi nie zgodzi to ma problem ze zrozumieniem. Problem ze zrozumieniem to moge miec czytajac Szekspira w oryginale a nie Ciebie.
Przywolujesz statystki Wisly bo wygladaja ciekawie i nie wyciagasz zadnych wnioskow na ich podstawie, po czym piszesz, cytuje : "obraz nedzy i rozpaczy". Do czego to sie ma niby odnosic ten obraz nedzy i rozpaczy? Naucz sie pisac z sensem bo widze, ze to ogolnopolski problem.

Skoro nie chcesz się zgadzać z faktami, statystykami ogólnodostępnymi to już nie mój problem. Uwierz mi, użycie nazwiska Szekspira w poście nie czyni Cię mądrzejszym. Wniosek był przynajmniej jeden - wyśmiewany Alan ma lepsze liczby niż choćby Boguski, którego podobno zawsze liczby broniły. Proponuję zakończyć tę dyskusję, bo do niczego nie prowadzi a nie chce mi się już Ci odpisywać.

wislak2214 21.04.2018 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1499129)
Skoro nie chcesz się zgadzać z faktami, statystykami ogólnodostępnymi to już nie mój problem. Uwierz mi, użycie nazwiska Szekspira w poście nie czyni Cię mądrzejszym. Wniosek był przynajmniej jeden - wyśmiewany Alan ma lepsze liczby niż choćby Boguski, którego podobno zawsze liczby broniły. Proponuję zakończyć tę dyskusję, bo do niczego nie prowadzi a nie chce mi się już Ci odpisywać.

Ma lepsze liczby bo strzelił w ostatnich dwóch meczach po bramce i kiedyś tam jeszcze jedną. No jak możemy wyśmiewać Alana;d Ale, że w około 90 meczach grał padake to kij z tym:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl