![]() |
|
Cytat:
Jak widać, nigdzie miejsca nie zagrzał :D |
Jak już zapewne wszyscy widzieli Michał Nalepa, Michał Szewczyk, Fabian Burdenski, Patryk Fryc oraz Danijel Klarić nie są już zawodnikami Wisły Kraków. Ciekawe gdzie ich wiatr ( menedżer) poniesie ??
trochę szkoda Nalepy, bo miał trochę talentu,ale cóż nie przekonał trenera to wypad. w sumie dobrze bo jest niezły, a nie gra na co dzień. Reszta odchodzi bez żadnej historii w klubie z R22 |
A mi tam najbardziej szkoda Fryca bo nie dostał podobnej szansy co Nalepa, a jak grał to nie popisał się żadną kompromitacją.
|
Maciek Skorża przymierzany do bydgoskiego Zawiszy
|
Cytat:
|
Tak ?
A to nie pamiętacie, jaki był lament na Maciusia jak nam derby przegrał i mistrzostwo ? |
Kiedy nam Skorża mistrzostwo przegrał?
|
chyba wtedy co Jop se swojaka nie do wiary w.......ił na Hucie
|
Cytat:
|
....a, czy to wina Skorży że Jop nie wiedział na którą bramkę gra?
Litości :) |
Cytat:
|
Przecież to poczciwy Heniu nas wtedy prowadził już. Skorżę wywalili po 2 kolejce i remisie/porażce w Białymstoku
|
Właśnie znalazłem to wtedy Kasperczak prowadził Wisełkę zwracam honor i nie z pasiastymi a z Odrą
edit to źle znalazłem |
Cytat:
Jop zagrał tylko dlatego, że Alvarez nie mógł wystąpić w tamtym spotkaniu. Trenerem był Heniu |
w ostatniej kolejce potem graliśmy z Odrą i 1-1 bodajże było.
Lech wygrał jak się nie mylę 2-0. Lewa fajną bramę strzeliła pod poprzeczke w ostatniej kolejce. |
Rany boskie, a co wy z wyszukiwarek korzystać nie potraficie? Wszystko jest do sprawdzenia przecież paroma kliknięciami... ,,chyba" , ,,bodajże". Rozumiem, że ktoś co napisał Iszy mógł się pomylić, ale dalsze rozkminy nie mają sensu.
Kto kiedy był trenerem (dokładne daty na samym dole): http://historiawisly.pl/wiki/index.p...ej_Skor%C5%BCa http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Kasperczak Wyniki: http://www.90minut.pl/liga/0/liga4389.html |
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...z-polski/hbwh7
Nie wiem czy było ale Czarek Wilk udzielił wywiadu Cytat:
|
Nasz były fochostrzeliwacz Adam Kokoszka został piłkarzem....Beitar Jerozolima, tego jeszcze nie grali
edit jest i przecinek :) |
Cytat:
|
Cytat:
Względnie: "Beitaru Jerozolima jeszcze nie grali", ale to błąd frazeologiczny ;) Kij tam z Kokoszką, ale ponoć, choć niewiarygodnie to brzmi, Kirm do nas wraca. |
Niewiarygodnie ale gość ma kartę w ręku - głowny atut dla obu stron (o ile dobrze google przetłumaczyło).
http://www.boerenmacht.nl/artikelen/...oude-nest.html |
Kirm dla dzisiejszej Wisły byłby sporym wzmocnieniem.
|
^^ A pamiętam, jak Kirm odchodził to nikt z kumatych nie płakał bo szewczyk na pewno będzie lepszy. :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z odgrzewanych kotletów to Marcelo, Melikson i być może Uche mogliby być sporym wzmocnieniem, ale to oczywiście sf. |
Cytat:
Ja czekam na informacje: ''Wisła Kraków przegrała walkę o Andraża Kirma.Ofertę Wisły(które zapewne nie ma) przebił klub z 2 ligi niemieckiej.. Nie ma się co dziwić skoro Wisła jest w kryzysie i na potęgę sprzedaje swoich najlepszych zawodników, bla, bla, bla'' ''Andraż Kirm jednak nie wróci do Krakowa'' '' Wisły nie stać na Kirma'' |
Ja osobiście jestem przeciwny jego sprowadzaniu. Głównie przez to :
Cytat:
|
Ja akurat jestem odmiennego zdania - w pierwszym stopniu zawsze wymagajmy wiecej od siebie, pozniej od innych.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl