Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Ma_niek 22.03.2018 18:38

Ten cyrk zdobyl tylko mistrzostwo, kilka minut do LM i wyjscie z grupy Le.Gdzie tam oni do naszych obecnych asów.

heoij 22.03.2018 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1497229)
Jak zdecydowana większość z cyrku Maaskanta.

Serio cyrk? Chciałbym znowu ten "cyrk" zamiast tego co mamy obecnie...

7 kotów 22.03.2018 23:03

Wilkowi powodzenia w przyszłej pracy. Pracodawcy Wilka życzę płynności finansowej żeby mu Czaruś nie s.......il w najmniej odpowiednim momencie.

Bardzo go lubiłem stad zawód tym co zrobił olbrzymi. Inni zostali - on s.......il. Szczur.

Pulpet 24.03.2018 10:52

Było pisane że Mateusz Kowalski odnalazł się w V lidze norweskiej? a miał być takim mega instruktorem w Pure.

sportnh 24.03.2018 10:56

Bylo.

V (slownie: P I Ą T A) liga norweska to jakis sukces?!

szprotson 24.03.2018 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1497299)
Było pisane że Mateusz Kowalski odnalazł się w V lidze norweskiej? a miał być takim mega instruktorem w Pure.

ale przeciez on sie nie zgubil. juz od paru lat siedzi w Norwegii :)
Najpierw byla trzecia liga teraz piata :)

Ja tam nie jestem zaskoczony

Arkadiusz.Czerepach 24.03.2018 12:26

i po co ta beka, nie pure tylko platynie , poza tym lepiej zarabiać jednak w swoim zawodzie , nawet jeśli stać go tylko na tak niski poziom rozgrywkowy

arti 24.03.2018 15:58

Uważasz że On tam żyje tylko z kopania piłki w piątej czy trzeciej lidze?to by było dość zaskakujące-kto za to płaci i ile, kto to ogląda i kogo to obchodzi?

Hives4 24.03.2018 16:52

Ale wy niekumaci jesteście :D Pewnie pracuje tam jako instruktor lub w innym zawodzie, a w piłkę gra tylko amatorsko (5 poziom to już amatorka jak i u nas)...

Dariook 24.03.2018 16:57

Maaskant zabił mu kariere :D

arti 24.03.2018 17:47

Rodzice zawalili. Trzeba było zrobić gościa o parametrach fizycznych np. Marcelo,Głowy albo Clebera, a nie potencjalnego dyskobola,/oszczepnika.

Proud 25.03.2018 13:26

Mateusz sympatyczny gość.

Chodził ze mną na kurs rosyjskiego. Ale po 3 lekcjach spasował ;)

Janek89 25.03.2018 15:16

https://mpolski.pl/krnabrny-nigeryjczyk/


Napisałem artykuł o Kalu Uche. Jeśli macie ochotę to proszę u uwagi co poprawić i nad czym popracować :)

Arkadiusz.Czerepach 25.03.2018 15:39

Nie znam losów Kalu poza Wisłą, więc ciężko mi oceniać merytorykę, ale warsztatowo słabo, ciężko się to czyta.

PSYCHOLTSW 26.03.2018 06:06

a ja uważam, że nie jest źle. działaj dalej w temacie i będzie jeszcze lepiej. pozdro!

TIR_DO_SŁUBIC 28.03.2018 16:54

Ostatni trener który dał nam radość, w dodatku ostatni nasz sensowny trener (a było to 7 lat temu) , Robert Maaskant, powrócił do futbolu. Został dyrektorem technicznym holenderskiego klubu z drugiego poziomu rozgrywek- Almere City.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/in...-plany/0rjj15q

_ukoL 28.03.2018 19:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1497233)
Nie było żadnego cyrku.

Dobrze, nie było cyrku. Był tylko przeinwestowany "misz-masz", który de facto nie osiągnął celu, który przed nim był stawiany. Przecież te inwestycje miały dać wówczas Wisełce Ligę Mistrzów. Innej opcji nie było. Skutki tego nierozważnego ruchu odczuwamy do dziś.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1497235)
Ten cyrk zdobyl tylko mistrzostwo, kilka minut do LM i wyjscie z grupy Le.Gdzie tam oni do naszych obecnych asów.

Mistrzostwo to bardzo duży sukces, ale wówczas Pan Bogusław Cupiał był przyzwyczajony do zdobywania tego trofeum. Celował i inwestował w Ligę Mistrzów. Cel nie został zrealizowany, a gra i wyjście z grupy Ligi Europejskiej była już "łabędzim śpiewem", bo i tak czekało Wisłę olbrzymie cięcie kosztów, którego następstwem był chociażby ruch z tym pajacem "wiadomixem".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1497244)
Serio cyrk? Chciałbym znowu ten "cyrk" zamiast tego co mamy obecnie...

A ja po tym co zobaczyłem w Warszawie zaryzykuję, że tak ambitna Wisła z Carlitosem, Imazem, Llonchem i Velezem przeciwstawiłaby się Wiśle Maaskanta ze schyłkowego okresu. :)

P.S. Melikson wróć. Druga linia z takim graczem miażdżyłaby dziś LOTTO Ekstraklasę. ;-)

P.S. Panowie, nie unoście się emocjami. Zupełnie to niepotrzebne. Szanuję i doceniam tytuł zdobyty za czasów Maaskanta.

PSYCHOLTSW 29.03.2018 06:31

weźcie pod uwagę na kogo wtedy trafiliśmy, popatrzcie jak grał wtedy Apoel w LM. może to nie było najgorsze losowanie na papierze ale wtedy ta drużyna (Apoel) była mega mocna. także, to że z nimi odpadliśmy to źle, ale oni byli na pewno mocniejsi niż jakieś Anderlechty czy nawet Porto.

funkykoval 29.03.2018 07:52

Faktem jest, że APOEL wówczas nie tylko wyszedł z grupy LM, przegrywając dopiero w ostatnim meczu, mając zapewniony awans, a następnie dotarł do ćwierćfinału, gdzie dopiero został pogoniony przez Real Madryt.....

PSYCHOLTSW 29.03.2018 08:00

@funkyvokal o tym mówię ale nie każdy pamięta o tych faktach a pisze jedynie o przegranej szansie. Apoel był wtedy po prostu kozacki i brakło nam niewiele (albo te 8 minut albo normalnego i pewnego bramkarza [błąd na 3:1?]).

!!IRIVER!! 29.03.2018 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1497574)
@funkyvokal o tym mówię ale nie każdy pamięta o tych faktach a pisze jedynie o przegranej szansie. Apoel był wtedy po prostu kozacki i brakło nam niewiele (albo te 8 minut albo normalnego i pewnego bramkarza [błąd na 3:1?]).

Błędy na 3:1 i 1:0 ale daleki byłbym od twierdzenia, że Pareiko był słabym bramkarzem. Gorszy dzień i tyle. Nie wracajmy już do tego ;)

funkykoval 29.03.2018 11:23

no ta bramka na 1:0 to zdecydowanie błąd Pareiki, też nie nazwałbym go słabym bramkarzem, ale w tej sytuacji, kiedy naprawdę umiejętnie broniliśmy się przez 30 minut i Apoel nie stworzył sobie jakichś klarownych sytuacji bramkowych.......

Hives4 29.03.2018 14:00

Wiecie, że Messi w 2004 był przez chwilę naszym zawodnikiem, ale pozwoliliśmy wyrwać go sobie z rąk? :O

https://www.transfermarkt.pl/messi/profil/spieler/45240

A tak serio... Pamiętacie w ogóle tego zawodnika i o co z nim chodziło? Nie pamiętam, żeby przemknął przez klub, ale trochę czasu już minęło od tego.

wiesniak842 29.03.2018 14:44

Byl na testach i zagral w jednym czy dwoch sparingach.

FraMat 02.04.2018 16:23

odnotujmy z żalem pierwszą bramkę Alana Urygi w ekstraklasie. To sprawia, że Płock znowu nam ucieka.

TOMEK 11 02.04.2018 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1497765)
odnotujmy z żalem pierwszą bramkę Alana Urygi w ekstraklasie. To sprawia, że Płock znowu nam ucieka.

100 meczów czy więcej na to potrzebował?

Karherop 02.04.2018 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1497765)
odnotujmy z żalem pierwszą bramkę Alana Urygi w ekstraklasie. To sprawia, że Płock znowu nam ucieka.

I należy Alanowi tej bramki po prostu pogratulowac.

FraMat 02.04.2018 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1497781)
I należy Alanowi tej bramki po prostu pogratulowac.

No, nie wiem.
Tysiąc razy wolałbym gdyby strzelił grając w Wiśle Kraków, a nie u bezpośredniego rywala do dobrego miejsca w ósemce.

Karherop 02.04.2018 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1497788)
No, nie wiem.
Tysiąc razy wolałbym gdyby strzelił grając w Wiśle Kraków, a nie u bezpośredniego rywala do dobrego miejsca w ósemce.

To my go kopnelismy w dupe, a nie on Wisle.

I nie, nie żałuję że odszedl z Wisły, ale jako wychowankowi należy mu życzyć powodzenia w dalszej karierze.

A co nam da to dobre miejsce w 8 z taką grą jak dzisiaj? Patrzmy na siebie....

czaro 02.04.2018 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1497789)
A co nam da to dobre miejsce w 8 z taką grą jak dzisiaj? Patrzmy na siebie....

Pewność, że nie spadniemy i komfort eksperymentowania ze składem.

ashkeczup 02.04.2018 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1497823)
Pewność, że nie spadniemy i komfort eksperymentowania ze składem.

Mitrović raz z prawej,raz z lewej, a raz na defensywnym w środku. :D

Karherop 02.04.2018 21:32

@czaro

Wisła Płock miała zagwarantowaną 8 przed nami, więc jej wyniki miały dla nas i tak średnie znaczenie.

Jak nie będziemy wygrywać spotkań to choćby Płock przegrywał mecz za meczem za bardzo nic to nam nie da.

czaro 02.04.2018 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1497829)
Mitrović raz z prawej,raz z lewej, a raz na defensywnym w środku. :D

Carlitos na ławę, żeby się nie połamał przed transferem, a cała drużyna gra na Mitrovicia. On będzie stał na środku i zadowolony klepał się po brzuchu, a chłopaki niech sobie pobiegają. Dużym eksperymentem może też być rzucanie Małeckim po różnych trybunach i sektorach : )

AS82 03.04.2018 20:22

Wie ktoś co się dzieje z Ąrim Kasperczakiem , trenuje jeszcze kogos ? :-D

czaro 03.04.2018 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1497980)
Wie ktoś co się dzieje z Ąrim Kasperczakiem , trenuje jeszcze kogos ? :-D

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...polski/r1kgnhb

to chyba ostatni news.

mitmichael 05.04.2018 19:03

Kuba Blaszczykowski dostal pozwolenie od Wolfsburga i odbudowuje forme trenujac w Wisle Plock, ktorej trenerem jest jego wujek Jerzy Brzeczek

sevenheaven 05.04.2018 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1498040)
Kuba Blaszczykowski dostal pozwolenie od Wolfsburga i odbudowuje forme trenujac w Wisle Plock, ktorej trenerem jest jego wujek Jerzy Brzeczek

wiadomo już od kilku dni :D a trenuje tam ze względu na byłego lekarza repry, a nie wujka

mitmichael 05.04.2018 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1498045)
wiadomo już od kilku dni :D a trenuje tam ze względu na byłego lekarza repry, a nie wujka

Ale ja nie napisalem, ze trenuje tam ze wzgledu na wujka tylko, ze trenerem Wisly Plock jest jego wujek, to jest znaczna roznica, skoro wiesz od dawna to trzeba bylo pisac :P

brylant17 07.04.2018 21:43

Stilić dzisiaj z golem i asystą rozgrywa kolejny dobry mecz nie wiem czego Kiko w nim nie wiedział,że go się pozbył ała może damy im Mitrovcia za Semira ?

St Yabol 07.04.2018 22:51

Stiliciowi kończy się kontrakt w Płocku, więc teoretycznie możnaby robić podchody pod niego. Pytanie ile by sobie krzyknął i pytanie czy nie lepiej sprowadzić kogoś młodszego bo on już w tym roku chyba 30 czy 31 lat


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl