Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

spartan 06.05.2014 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1360074)
Zawsze myślałem że Maciek ma więcej w głowie.. będę pamiętał jakim był piłkarzem.. szkoda że teraz tak się stacza :/

Głupota Żurawskiego polega na tym, iż nie widzi swojej umysłowej indolencji niemniej to jest tylko jedna część smutnej prawdy drugą jest polityka oparta na wyjałowieniu z wartości, przeciętniactwie, bylejakości i mierniactwie jaką nam fundują wszystkie bez wyjątku partie. Żuraw w swojej megalomanii jest prze świadczony, że nadaje się do polityki albo w swojej pazerności liczy, na łatwy zarobek ale winą polityków ze szczytów władzy jest, ze namawiają takie indywiduua do kandydowania. Dla nich sens jest oczywisty mierny i głupi znaczy sterowalny. Żurawski niestety nie dość, że kompromituje siebie to także i klub a jakby tego było mało robi to po czerwonej stronie. Zresztą mam niezłomne przekonanie, że do roli skauta nadaje się tak samo. Cupiał rządzi swoim królestwem podobnie do klasy politycznej czego przykłady były do odnalezienia ostatnio w Forbesie. Nawet jeśli znajdzie fachowca to szybko zmienia go na następnego za to hołubi szkodliwych kretynów, którzy mu potakują. Maciek nadawał się świetnie do roli paprotki za zasługi natomiast absolutnie trudno dostrzec korzyść z jego bytności na R22 po zakończeniu kariery. Szkoda.

Wsciekly Pies 06.05.2014 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 1360083)
Głupota Żurawskiego polega na tym, iż nie widzi swojej umysłowej indolencji niemniej to jest tylko jedna część smutnej prawdy drugą jest polityka oparta na wyjałowieniu z wartości, przeciętniactwie, bylejakości i mierniactwie jaką nam fundują wszystkie bez wyjątku partie. Żuraw w swojej megalomanii jest prze świadczony, że nadaje się do polityki albo w swojej pazerności liczy, na łatwy zarobek ale winą polityków ze szczytów władzy jest, ze namawiają takie indywiduua do kandydowania. Dla nich sens jest oczywisty mierny i głupi znaczy sterowalny. Żurawski niestety nie dość, że kompromituje siebie to także i klub a jakby tego było mało robi to po czerwonej stronie. Zresztą mam niezłomne przekonanie, że do roli skauta nadaje się tak samo. Cupiał rządzi swoim królestwem podobnie do klasy politycznej czego przykłady były do odnalezienia ostatnio w Forbesie. Nawet jeśli znajdzie fachowca to szybko zmienia go na następnego za to hołubi szkodliwych kretynów, którzy mu potakują. Maciek nadawał się świetnie do roli paprotki za zasługi natomiast absolutnie trudno dostrzec korzyść z jego bytności na R22 po zakończeniu kariery. Szkoda.

Ze wszystkim się zgadzam poza tym, że JKM nie pasuje do opisu partii przez Ciebie podanego. :)

piotek 06.05.2014 23:08

Ja dzisiaj zobaczyłem znanego nam z W11 Sebka Wątrobę na plakatach Twojego Ruchu... Co to za partia, która w desperacji w walce o głosy nie stawia już na merytoryczność, czy choćby jej pozory, ale na popularność... To są wybory do Parlamentu Europejskiego, czy jakiś Taniec z gwiazdami?

PS sry za polityczny post- już milczę.

wikink1 07.05.2014 08:11

Podobno Melikson wraca do polski ścisłej do LECHI

gypsy 07.05.2014 08:31

Szkoda, że nie do Wisły. Świetny to był grajek, chciałabym go kiedyś jeszcze zobaczyć na R22, z Białą Gwiazdą na piersi.

Ma_niek 07.05.2014 12:38

Jasne Maor w Lechii. :D. Wyrózniał sie jako jeden z niewielu w Valenciennes było nim zainteresowanie ze strony innych klubów a on wróci do Polski i jeszcze do sredniej Lechii.

JacobCFC 07.05.2014 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1360159)
Jasne Maor w Lechii. :D. Wyrózniał sie jako jeden z niewielu w Valenciennes było nim zainteresowanie ze strony innych klubów a on wróci do Polski i jeszcze do sredniej Lechii.

Nie zapominaj, że ta średnia Lechia ma nowych właścicieli i niemały budżet ;)

Lechista69 07.05.2014 14:01

jeszcze średnia.. od przyszłego sezonu realnie idziemy po mistrza :P!

IncognitoTSW 10.05.2014 22:10

Marcelo dzisiaj 90 minut w barwach Hannoveru. Oglądał ktoś?

orm 11.05.2014 05:22

Sobolewski piękną bramkę strzelił. No ale dla Wisły Smudy był za słaby

Mario Nh 11.05.2014 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1360656)
Sobolewski piękną bramkę strzelił. No ale dla Wisły Smudy był za słaby

Przydałby się w Wiśle, zarówno w szatni jak i na boisku. Bramka chyba sezonu.

Gwiaździsty 11.05.2014 10:38

Smuda z niego zrezygnował, bo Sobol słabo rzygał w tuje.

panowie 13.05.2014 10:41

Najlepsze zagrania Maora Meliksona w barwach Valenciennes https://www.youtube.com/watch?v=ag-tF-L2qfE

Dudu Dahan oficjalnie rozgląda się za nowym klubem dla Izraelczyka

sayek89 13.05.2014 11:07

http://www.mainz05.de/mainz05/upload...or_diaz_01.jpg

Wie ktoś od kiedy Junior biega po boiska Bundesligi oO? Swoją drogę facet jedzie na mundial do Brazylii ;) Co jak co ale przydał by się w Wiśle.

Paweł 13.05.2014 11:13

Gra w Mainz od 2012 roku. Jak zaraz po tym jak skończyło mu się wypożyczenie z Club Brugge do Wisły odszedł do Niemiec.

kucharz_77 13.05.2014 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez panowie (Post 1360762)
Najlepsze zagrania Maora Meliksona w barwach Valenciennes https://www.youtube.com/watch?v=ag-tF-L2qfE

Dudu Dahan oficjalnie rozgląda się za nowym klubem dla Izraelczyka

Gdy mu się chce to potrafi grać pięknie...

yoda79 13.05.2014 16:18

Kurczę ciekawy ten temat jest ;) Jechany przez wieeelu Junior na mundial jedzie, nieźle :)

SharksiK 13.05.2014 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1360785)
Kurczę ciekawy ten temat jest ;) Jechany przez wieeelu Junior na mundial jedzie, nieźle :)

Sibik też pojechał na mundial...w Korei.

Natomiast bardziej zdziwił by mnie, brak Juniora w silnej kadrze Kostaryki. Oznaczało by to, że albo skończył karierę, lub najzwyklej w świecie zmarł.

gypsy 16.05.2014 08:41

Kaziu Moskal przedłużył kontrakt GieKSą. Będzie prowadził drużynę z Katowic również w przyszłym sezonie.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...w-gks-katowice

8samuraj 19.05.2014 12:44

Żurawski strzelił gola i zszedł z kontuzją

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...uzja,id,t.html

63.5 Kg 21.05.2014 14:04

A Sobol się nie poddaje i przedluza kontrakt z Gornikiem o 2 lata...

http://www.90minut.pl/news/233/news2...w-Gorniku.html

St Yabol 21.05.2014 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1361688)
A Sobol się nie poddaje i przedluza kontrakt z Gornikiem o 2 lata...

http://www.90minut.pl/news/233/news2...w-Gorniku.html

to mnie uprzedziłeś :)

nic tylko życzyć zdrowia i powodzenia

Kocur 22.05.2014 07:26

Co za debile rządzą w Górniku. Z takim starym piłkarzem kontrakt przedłużać? Ledwo biega, strzelać nie potrafi.

Nasz światły prezio od razu się na nim poznał.
.
.
.
.
.
.
.
;)

Gwiaździsty 22.05.2014 10:11

No i jeszcze pamietajmy, że głownie Smudzie nie pasował do koncepcji. Pewnie nie potrafił współpracować z tujami.

TymonPRO 26.05.2014 17:36

Były piłkarz Wisły Kraków Słowak Erik Cikos zadebiutował dziś w wieku 25 lat w pierwszej drużynie reprezentacji swojego kraju w przegranym przez jego rodaków spotkaniu z Rosją 1-0

Były gracz Wisły wszedł na boisko w 76 minucie towarzyskiego meczu Rosja-Słowacja na stadionie w ST Petersburgu
W barwach Wisły rozegrał 33 spotkania i zaliczył 3 asysty,sezon zakończył z Mistrzostwem Polski 2010/2011


Według transfermarkt.pl 25 latkowi z Bratysławy kontrakt wygasa w tym tygodniu,obecnie jest wypożyczony ze Slovana Bratysława do Ross County

http://www.transfermarkt.pl/erik-cik.../spieler/90354

huberix 26.05.2014 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1362445)
Były piłkarz Wisły Kraków Słowak Erik Cikos zadebiutował dziś w wieku 25 lat w pierwszej drużynie reprezentacji swojego kraju w przegranym przez jego rodaków spotkaniu z Rosją 1-0

Były gracz Wisły wszedł na boisko w 76 minucie towarzyskiego meczu Rosja-Słowacja na stadionie w ST Petersburgu
W barwach Wisły rozegrał 33 spotkania i zaliczył 3 asysty,sezon zakończył z Mistrzostwem Polski 2010/2011


Według transfermarkt.pl 25 latkowi z Bratysławy kontrakt wygasa w tym tygodniu,obecnie jest wypożyczony ze Slovana Bratysława do Ross County

http://www.transfermarkt.pl/erik-cik.../spieler/90354

Zrobiłbym wszystko, żeby wrócił. W Wiśle ze średniaka zrobił duży progres na naprawdę fajnego zawodnika. Jestem pewnien, że chciałby wrócić i chcętnie bym go zobaczył spowrotem.

Marcin_fan 26.05.2014 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1362447)
Zrobiłbym wszystko, żeby wrócił. W Wiśle ze średniaka zrobił duży progres na naprawdę fajnego zawodnika. Jestem pewnien, że chciałby wrócić i chcętnie bym go zobaczył spowrotem.

Można widzieć skąd ta pewność ?

huberix 26.05.2014 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1362448)
Można widzieć skąd ta pewność ?

Bo gdy nie wiadomo było czy zostanie, mówił że bardzo chciałby zostać bo w KrK czuje się dobrze.
Chyba nie chce dalej siedzieć w Slovanie(o ile przedłużą) i grzać ławe. Skoro zadebiutował, forma musi być.
Pewnie chcą go inne kluby, ale zakładam że wybrałby Wisłe.

RAFi89 26.05.2014 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1362449)
Bo gdy nie wiadomo było czy zostanie, mówił że bardzo chciałby zostać bo w KrK czuje się dobrze.
Chyba nie chce dalej siedzieć w Slovanie(o ile przedłużą) i grzać ławe. Skoro zadebiutował, forma musi być.
Pewnie chcą go inne kluby, ale zakładam że wybrałby Wisłe.

Tylko że wtedy było MP i trochę inne pieniądze płaciliśmy.

Marcin_fan 26.05.2014 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1362449)
Bo gdy nie wiadomo było czy zostanie, mówił że bardzo chciałby zostać bo w KrK czuje się dobrze.
Chyba nie chce dalej siedzieć w Slovanie(o ile przedłużą) i grzać ławe. Skoro zadebiutował, forma musi być.
Pewnie chcą go inne kluby, ale zakładam że wybrałby Wisłe.

Ok czaje. No wiadome czuł się dobrze bo Kraków ładne miasto, jest co tu robić a i bariery językowej praktycznie żadnej ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl