![]() |
Cytat:
Zamiast Wasilewskiego mielibyśmy piłkarza klasy Furmana. |
Cytat:
Nie, nie zgadzam się z wysokością kontraktu Wasilewskiego i uważam ją za skandaliczną. Jednakże bądźmy sprawiedliwi- 'moglibyśmy mieć' klasowego zawodnika a nie 'mielibyśmy'. |
Oczywiście, tylko że w przypadku Wasyla, nie było możliwoście że zaskoczy.
Bo chyba, nie ma trenera/eksperta na świecie, który by powiedział: "tak, w wieku 39 lat po średnim poprzednim sezonie przeplatanym kontuzjami (regularnymi od 5 lat), facet wystrzeli z formą i cały sezon rozegra na wysokim poziomie, bez kontuzji. Może nawet pojawi się jakaś oferta i ktoś go kupi za gruby hajs". Nie, coś takiego można powiedzieć o prawie każdym naszym zawodniku, ale nikt tego nie powie o Wasylu. |
To jeszcze jedna tabela i wykres.
Przebiegniete km przez Wisłe w każdej kolejce wraz z wykresem https://i.ibb.co/tpz02FR/Zrzut-ekran...0-14-24-40.png https://i.ibb.co/jk3R1dn/Zrzut-ekran...0-14-24-50.png |
Cytat:
Można to porównać z innymi zespołami, tymi środka tabeli? Powiedzmy 8 minus? Albo inaczej. Porównanie Wisła vs przeciwnik w każdym z tych meczów? |
Ta statystyka to koronny argument do wywalenia trenera a ten kto go broni teraz robi mu krzywdę a przede wszystkim klubowi.
|
Cytat:
|
Lechia z nami wystapila w rezerwowym skladzie (walka o LE). I dlatego więcej od nich przebieglismy
|
Cytat:
|
Cytat:
Oznacza to, że po przerwie na kadrę w pierwszym meczu przebiegniemy trochę więcej niż 110km a potem będzie stabilizacja na poziomie 100-105 |
W tych bitmapach zdecydowanie widać rękę trenera. Podawanie między stoperami opanowaliśmy do perfekcji.
|
To nie jest chwilowy kryzys, w CAŁYM 2019 roku wygraliśmy 2 z 16 wyjazdowych meczów, od początku roku zdobywamy średnio 0.96pkt/mecz, a więc konsekwentnie dążymy do spadku z ligi.
|
Szkoda naszych słów i tak nie zwolnią tego pseudo trenera. Zapisze się on jako trener który nas spuścił z ekstraklasy, a pewnie i pośrednio zapewnił niebyt na wiele, wiele lat.
I zarząd przykłada do tego rękę. Ja nie wiem co by się musiało stać aby go zwolnili. Był blamaż z Legią, mieliśmy czekać na spotkania z Rakowem i Arką gdzie obowiązkiem w naszej sytuacji było punktować. Pukntów w spotkaniach 0. Nie wiem na co oni czekają? Przecież by dostaniemy w d...e zarówno z ŁKS, Jagiellonią, Śląskiem, Górnikiem itd.... Nawet jak się uda gdzieś po drodze uciułać jakiś remis to i tak niewiele zmienia w naszej sytuacji. SZOK |
Zwolnic go nie zwolnia z powodów finansowych. jakby mial cos z honoru sam by sie podal do dymisji.
Co do heatmap to z Legia, Rakowem, Arka wygladaja bardzo podobnie. Widac, ze gramy padake. Tylko Legia jest lepsza od pozostalych dwoch i dlatego nisko przegralismy |
Chyba jest odpowiedź dlaczego Stolarczyk nie poda się do dymisji - nie zarobiłby wtedy 400tys. zł.
Źródło: http://sport.tvp.pl/45271653/wisla-k...-z-ekstraklasy |
Cytat:
Na Wasilewskiego czy Wojtkowskiego nie licze. |
Czyli nie poda sie do dymysji. bedzie trwal do samego konca.
https://www.youtube.com/watch?v=5IApl75kv68 |
@leszekpw:
Absolutnie wszyscy jesteśmy wk....ni do granic możliwosci, ale: - kogo widzisz na miejsce naszego "pseudotrenera"? Sądzisz, że będzie kolejka chętnych do ogarnięcia tego burdelu? - jaki masz pomysł na sfinansowanie kontraktu nowego trenera? |
Cytat:
|
dalej twierdze, że można byłoby zrobić zrzutkę na kontrakt dla Nawałki, wydaje mi się, że tyle osób ma już dośc Stolarczyka i cheć ratowania ekstraklasy.. że kilka dni i byśmy uzbierali
|
Cytat:
Gdzie znajdziemy motywacje w przygotowaniach zimowych jak zawalimy reszte jesieni ? |
Jak spadniemy to nie będziemy mieć żadnych długów.
Jedynym minusem będzie to, że zaczniemy od 4 ligi. |
Wiem dlatego to juz bija ostanie dzwony.
|
Dlatego nie wiem na co czekamy.
W skrajnym wypadku wolałbym tymczasowego trenera Jopa i podziękowanie Stolarczykowi. Bo przecież do trwa już czwarty miesiąc (!), gdzie z meczu na mecz jest gorzej. Z najsłabszymi drużynami w lidze nie jesteśmy w stanie nawiązać walki. Z drużynami, które coś grają - zostajemy zdominowani i ośmieszeni. Na co liczy zarząd? Nie pojmuje. |
Szczerze mówiąc, to nie wierzę, że wszyscy chcą zwolnienia Stolarczyka.
Wyniki są owszem słabe, ale to nie Stolarczyk zmaścił wczoraj dwie setki Brożka, nie on nie nadążał w obronie. Zawodnicy wiedzą, co mają grać, tylko za bardzo im nie wychodzi. Podejrzewam, że i tak wyjdziemy na prostą. Potrzeba spokoju i wzmocnień. |
On jest odpowiedzialny za przygotowanie zawodnikow ktorzy sa wolni w obronie
|
Aha.
Czyli jak jutro przyjdzie nowy trener to już będą przygotowani? |
Kvrwa do wszystkich naiwnych obrońców wf-sty Stolarczyka. Zostało do rozegrania 22 kolejki do końca sezonu, żeby mieć pewne utrzymanie należy wygrać z nich 11!!! Jakim to oto sposobem chłop który przejebał ostatnich 8 spotkań tego dokona?!
|
@Lemoniadowy Joe:
Może nie wyraziłem się jasno: jestem ABSOLUTNIE za zmianą Stolara, tylko mam świadomość sytuacji w jakiej się znajdujemy. Jeśli nie mamy na karę za zerwanie + na kontrakt dla nowego (a wygląda, że nie mamy) to nawet 100% pewność spadku pod kierunkiem naszego treneiro nic tu nie zmieni! Przecież nikt normalny nie przyjdzie ogarnąć tego bajzlu za jakieś grosze. Co wg Ciebie (i innych domagających się natychmiastowego zwolnienia) ma zrobić Prezes/Zarząd? Przestać płacić kopaczom i dać kasę jakiemuś dobremu (przeciętnego/słabego chyba akurat mamy?) trenerowi z wyrobionym nazwiskiem? Podpisać kontrakt z nowym trenerem a potem mu nie płacić? Zamienić Stolara na kogokolwiek z naszego sztabu? Też mnie ch... strzela jak patrzę na naszą grę od początku roku, ale nerwowe ruchy nas na pewno nie uratują. Może jako kibice (uprzedzając, jestem członkiem Socios, dokładam się do Wisły co miesiąc na miarę możliwości) powinniśmy jakoś próbować wpłynąć na Stolara, żeby się poddał do dymisji? Wtedy IMHO będzie można czegoś wymagać od Zarządu w tym temacie ... Na ten moment ma niestety ważną umowę a tam jest NAJPRAWDOPODOBNIEJ wpisana ABSURDALNIE WYSOKA w stosunku do wyników kwota, która mu się NIESTETY należy jak psu buda ... Niestety panowie i panie, jesteśmy w totalnej d....ie zarówno sportowo, organizacyjnie jak i finansowo. Od początku roku spłaciliśmy kilkanaście milionów, ale zostało do spłaty znacznie więcej. Pozostało nam liczyć na jakiś cud (może Buksa odpali i pójdzie za rozsądne pieniądze? Może Wojtkowski zacznie coś dawać drużynie na miarę talentu?) Nie widzę żadnych profitów z wylewania frustracji (UZASADNIONEJ!!!) na naszych kopaczach, trenerze, decydentach ... Tak na prawdę jedynym kapitałem jaki ma w tej chwili Wisła to kibice: - stadion nie jest nasz - baza treningowa jest wynajmowana - jak się okazało, NIE MAMY NAWET PRAW DO MARKI WISŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - grajków na sprzedaż na horyzoncie na ten moment nie widać Zwalanie całej winy z obecną sytuację na nieudolność trenera chyba jednak jest trochę przesadzone? Jeśli Brożek nie zepsuł by dzisiaj wszystkiego co mógł (2 setki, zepsute "ostatnie podania") to uznalibyśmy, że wszystko idzie w dobrym kierunku i trzeba dać czas trenerowi? |
|
Niech więc któryś z "fachowców" zrobi tu porządną analizę tego, co proponuje zawodnikom Stolarczyk dysponując takim materiałem, jaki jest obecnie w pierwszej drużynie.
Niech któryś z "fachowców" wskaże konkretne błędy taktyczne, jakie są autorstwa Stolarczyka i wykaże, że z takim trenerem to i pierwszy skład Manchesteru (obojętnie którego) przegrałby tyle meczów z rzędu. Jeśli się nie da, to dajcie mu pracować dopóki zarząd widzi, że porażki nie są wyłączną jego winą. Mamy słaby skład, niezgranych w wyniku częstych absencji, piłkarzy, część z nich już dawno powinna oglądać mecze z kanapy przez tv, a części sporo brakuje do poziomu ekstraklasy |
Dowcipnis ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
- ściągamy jeszcze więcej szrotu, dzięki super znajomościom treneiro - Janicki/Niepsuj - (klemenz, też ale tragedii nie ma) - płacimy 90k miesięcznie emerytowi Wasylowi za siedzenie na dupie I gówno mnie obchodzą teksty, skoro Stolar nie wystawia "x", "y", 'z" to oni na pewno gorzej wyglądają na treningach. Np widząc naszego czarnucha w meczu z craxą widać było, że gość ma dynamikę na porządnym poziomie i kierując go odpowiednio można coś z niego wykrzesać. A co robimy? gramy Wojtkowskim który kółeczka ma opanowane do perfekcji, kluczowe podanie zawsze na 100% i nigdy nie gra samolunie. Gramy emerytami, Brożkiem - który na 9startów 10 razy się potknie i nie wygra żadnego pojedynku biegowego/główkowego. Stać nas na Wasyla? Podobno mamy jakieś środki na transfery zimowe? Wywalmy w końcu tego pozoranta i niech zatrudnią kogoś z 1-2 ligi, komu się chce, a jak nie to niech nawet trenuje Jop-samobój z Kmiecikiem, , każdy może być teraz "defibrylatorem" i dać jakiś impuls który sprawi, że wykrzesamy z siebie 110-120%. W tej chwili leżymy trupem i przegrywamy wszystko jak leci |
Spokojnie, mamy czas.
Wisła jest już tylko o jedną porażkę od wyrównania osiągnięcia ŁKS (osiem kolejnych spotkań ligowych) a swego czasu Zawiszy Bydgoszcz (2014). Poprzednią ekipą z jeszcze okazalszą passą przegranych była zaś Jagiellonia Białystok. Duma Podlasia oddała bowiem rywalom komplet punktów w dziewięciu kolejkach na koniec sezonu 2007/2008 (podobnie jak Pogoń Szczecin w sezonie 2006/2007 i 2002/2003) Ale spokojnie, do rekordu XXI wieku, który w sezonie 2002/2003 ustanowił KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, jeszcze daleko. KSZO przegrało wówczas 23 z 30 ligowych spotkań w tym aż 15 z rzędu! Pomarańczowi-czarni przegrali wszystkie mecze między 16. a 30. kolejką... |
Miga dzisiaj napisał, że zwolnienie Stolarczyka, o ile ten nie zrzekłby się części pieniędzy, kosztowałoby klub około 400 tysięcy złotych i sondowano nazwisko Artura Skowronka.
Zobaczymy, ale ze Stolarem naprawdę nic więcej nie osiągniemy, to już jest jego maksium z tą drużyną i każdy następny mecz z nim w roli szkoleniowca to będzie stracony dla nas czas. W klubie też to muszą w końcu zrozumieć, nawet jak Stolarczyk jest kolegą Błaszczykowskiego to trzeba w życiu czasami podejmować trudne decyzje. |
Problem polega na tym, że Stolarczyk raczej nigdy i nigdzie więcej nie zarobi więc może jest to jego ostatnia dobrze płatna praca i w tak znanym klubie więc pewnie dlatego mu ciężko się od stołka oderwać.
|
Cytat:
Wiec byc moze to prawda -to wyjasnia, dlatego Blaszczykowski go jeszcze nie zwolnil :) |
Problem polega też na tym, że Stolar Stolarem, ale w dzisiejszej piłce za przygotowanie zespołu pod każdym względem odpowiada cały sztab. A że sztab to sami koledzy, to efekt jest jaki jest.
Być może jak zmieni się szef, to towarzystwo się ogarnie, ale niestety spodziewam się, że trzeba pogonić wszystkich i zastąpić ich kimś innym, by rzeczywiście miało to sens. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl