Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Tenzen 13.07.2011 21:50

Wynik jest teraz mniej ważny. Najważniejsze by złamany palec Maora się szybko, bezpiecznie zagoił. Tak by mógł grać z opatrunkiem w ewentualnej III rundzie jak Piotr Brożek w Salonikach.

Bez Maora nie byłoby szans na LM.

krowczax 13.07.2011 21:50

Ludzie, po co to ubolewanie ? Mecz identyczny jak ten ze Śląskiem w rundzie jesiennej, zero miejsca na jakiekolwiek działanie piłką, a kopacze Skonto mieli więcej szczęścia niż umiejętności. Co było po ww spotkaniu z WKS ? Biadolenie, że z takim progresem spadniemy z ligi, że nie potrafimy wykorzystać sytuacji, że jesteśmy zupełnie bezproduktywni. Ludzie, trochę chłodnego spojrzenia na rzeczywistość.

Nie rozumiem Maaskanta co do dwóch rzeczy - skoro nasz atak opiera się TYLKO na Genkovie (nie liczę tu zawodników zaraz za nim) to dlaczego nie próbuje zagrać 2 napastnikami dla zwiększenia siły ofensywnej ?
Sami widzimy,że gdy piłka przechodzi za Tsvetana nie ma kto wykończyć akcji, a do tego przydał by się właśnie drugi napastnik.
Druga sprawa to zmiany - cholernie późno, Mały na przykład prosił się o zmianę juz po 50-60 minutach, tak samo Genkov.

Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz był tylko czymś w rodzaju okresu przejściowego, po którym (wchodząc w odpowiedni rytm meczowy) nasza Wisełka popłynie po innych europejskich miastach : )

rabi86 13.07.2011 21:50

I okazało się ja to sparingi nie pokazują formy drużyny. Maaskant - nie wiem jak on dobiera skład i ogląda piłkarzy na treningach, jeżeli wpuszcza zupełnie nieprzygotowanego Małeckiego. Jak z takimi ogórami gramy na utrzymanie jedno bramkowego prowadzenia to ja nie mam pytań. Ogólnie żenada. Strasznie się zawiodłem na naszej grze.

Hanys 13.07.2011 21:51

Chociaz moze nie narzekajmy... Lech ledwo co nie odpadł z Interem Banku (pamietam ten mecz - grali taką żenadę w nim ze nie szło oglądac) a potem wygrali z Man City, dwukrotnie z Salzbirugiem i 2 remisy z Juve i jeszcze z finalistą LE u siebie wygrali ... takze moze nie narzekajmy przedwczesnie...

River 13.07.2011 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1125938)
Wisła wygrała na wyjeździe 1-0 i jest w trakcie okresu przygotowawczego a tu różne pokemony leją już krokodyle łzy, żenada.

Mecz el. LM nazywasz okresem przygotowawczym? Czasy Skorzy juz minely.


Nawet jesli za tydzien ostro pocisniemy Skonto u siebie to nie wiele to zmieni. Przypomnijcie sobie co bylo rok temu po Szawlach. Objechalismy rowno i z Azerami mialo byc podobnie.

Z taka gra to w III rundzie powalczyc mozemy co najwyzej z Shamrockiem lub Ekranasem. Z Cala reszta baty. A przypomne, ze III runda juz za dwa tygodnie.

Nie panikuje, zagralismy dno, jestem przyzwyczajony.:rotfl: Najbardziej jednak zastanowil mnie brak reakcji Maaskanta na boiskowe wydarzenia.

Pawlolek 13.07.2011 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1125948)
Ocena piłkarzy :
1. Parejko - 3
2. Lamey - 4
3. Jalens - 1
4. Chavez - 0
5. Pailić - 2
6. Sobol - 2
7. Wilk - 3
8. Małecki - 3
9. Iliew - 2
10. Melikson - 8
11. Genkow - 0

Genkow w tej taktyce nie ma latać za piłka i cofać się po nią do środka, tylko czekać na zagrania od partnerów. To nie jego wina, że dostał dwa plastry od środkowych Rygi i nie mógł nic zrobić. Dodać trzeba jeszcze praktycznie brak piłek do niego. Nie mówię, że zagrał dobrze, bo tak nie było, zaangażowania prawie zero, ale nie przesadzajcie z tą krytyką co poniektórych piłkarzy, bo oni mają grać swoje, a nie wyłamywać się ze schematów taktkycznych.

Co do tego jak oceniłeś przygotowanie, drużyna z Rygi jest w pełni sezonu i na ich tle wyglądaliśmy mizernie, fakt. Gdybyśmy grali z drużyną, która też jako pierwszy oficjalny mecz miałaby drugą rundę LM, oceniłbyś to inaczej.

MatMario 13.07.2011 21:52

Jaliens to jest skała, jego pewne interwencje to jest to co cenie w nim najbardziej. Klasa zawodnik, klasa mecze w jego wykonaniu!

Suto Drago świetny mecz. Świetnie się podłącza, celne wyprowadzenie piłki, dobre odbiory. Najwyższej klasy mecz w jego wykonaniu dziś wieczorem. Na dziś nie wyobrażam sobie zespołu bez niego na boku obrony.

Pojechaliśmy ich dzisiaj totalnie. Jestem spokojny o ligę mistrzów. Z tymi dwoma zawodnikami nikt nam nie podskoczy, oby ich tylko kontuzje omijały, bo ciężko by ich było zastąpić.

Świetny również komentarz. Nie wiem kim był "Marek" ale chce go częściej słyszeć w tv. Baaaa, pisze do EA może go jeszcze wcisną do tegorocznej Fify.

FraMat 13.07.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 1125948)
Biorąc pod uwagę szczęśliwe losowanie z rewanżem u siebie oraz półamatorstwo piłkarzy Rygi z zarobkami poniżej średniej krajowej w Polsce, oceniam Maaskanta bardzo negatywnie, zwłaszcza, że zadysponował pilkarzami, jakich chciał i sobie wybrał i choć kompromitacja Skorży jest już legendarna, to różnica między nim a Maaskantem na dziś, jest niewielka, jeśli chodzi o przygotowanie Wisły do pucharów. Zobaczymy co będzie w dalszych rundach i oby rozpacz, brak wiary, zaangażowania oraz nonszalancja i minimalizm, którą dziś widziałem w wykonaniu Wisły, była wyłącznie przeszłością, gdyż bardziej renomowany klub niż półamatorska Ryga, rozniesie w pył obronę Wisły a nasz atak odda zero strzałow na bramkę rywala.

???
Kocie, powiedz, że to żarty, albo ... spójrz na to wszystko obiektywnie.
Czyżbyś dołączył do chóru płaczków i krytykujących tylko po to, żeby coś napisać na forum?

rabi86 13.07.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1125946)
Dokładnie.
Wynik jest jaki powinen być.
Gra, widac, że jest w niej jakaś mysl przewodnia i sens.
Nie gramy jeszcze super szybko i pieknie. Nie musimy.
O co tu płakać?
Przypominam, że 2 lata temu na wyjeździe przegralismy.
Jest progres.

Ale nie: wołajcie o zmianę trenera a najlepiej, żeby Cupiał sprzedał Wisłę.:rotfl:

Myśl przewodnia chyba w rozegraniu Chavez do Jaliensa, ten do Wilka i tak w kółko . Zero ruchu w przodu, jeden Melikson coś biega, ale jak się wpuszcza dwóch defensyfnych pomocników to nic dziwnego, że nie ma kto rozegrać piłki. Martwi mnie totalne nieprzygotowanie szybkościowe, myślałem , że za Holendra tego nie będzie.

Z kotem zgadzam się w 100%. Szczególnie z niewyobrażalnym minimalizmem.

wiśnia 13.07.2011 21:53

Jedno jest pewne po dzisiejszym meczu, w lidze mistrzów nie zagramy.

WiślakMyślenice 13.07.2011 21:54

Kocie można wiedzieć dlaczego oceniłeś tak słabo naszych stoperów oraz Ilieva?

WiślakMyślenice 13.07.2011 21:54

Kocie można wiedzieć dlaczego oceniłeś tak słabo naszych stoperów oraz Ilieva?

jurukuru 13.07.2011 21:54

Mecz słaby, słaby. Przy piwie znośny, ale mimo wszystko od naszych Wiślaków wymagać należy lepszej gry.
Jest zwycięstwo, także już ch*j ze stylem gry, przebolejmy to.

Mario Nh 13.07.2011 21:56

Wynik dobry chociaż gra... na tą rundę to wystarczy, na następną...
Miejmy nadzieje, że z każdym dniem będzie lepiej....

jova 13.07.2011 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1125870)
gdyby dziś przeciwnikiem był Qarabach to byłoby manto jak rok temu.

Dokładnie o tym samym pomyślałem.

Bardzo, bardzo słaby mecz w wykonaniu Wisły. Przyzwoicie zagrał tylko Melikson, Iliev wypadł nie najgorzej, a na resztę szkoda klawiatury. Ponoć mieliśmy być optymalnie przygotowani już na pierwszy mecz, a skończyło się jak zwykle - kiepską kondycją i brakiem zaangażowania.
Trzeba wierzyć, że będzie lepiej, bo gorzej to już raczej być nie może.

Uran235 13.07.2011 21:57

Ufff, mamy jeszcze 5 spotkań tej jesieni w eliminacjach, cieszmy się, póki możemy. Na więcej nie ma co liczyć, bo ta obrona to dramat jest.

Hanys 13.07.2011 21:57

Moje oceny subiektywne
skala od 0 - 10
1. Parejko - 6
2. Lamey - 4
3. Jalens - 2
4. Chavez - 5
5. Pailić - 2
6. Sobol - 0
7. Wilk - 3
8. Małecki - 0
9. Iliew - 7
10. Melikson - 8
11. Genkow - 4

FraMat 13.07.2011 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1125964)
Kocie można wiedzieć dlaczego oceniłeś tak słabo naszych stoperów oraz Ilieva?

podłączam się...

Glazik 13.07.2011 22:03

Tytuly tematow sportowych na onecie:
El. LM: męczarnie Wisły w Rydze, "samobój" rozstrzygnął mecz
i....
Lech Poznań pokonał renomowanego rywala
Zenujace te komercyjne portale..

Co do Waszych ocen pilkarzy odpuscie sobie bo do ekspertow Wam daleko z calym szacunkiem. :)

sergio 13.07.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1125969)
Ufff, mamy jeszcze 5 spotkań tej jesieni w eliminacjach, cieszmy się, póki możemy. Na więcej nie ma co liczyć, bo ta obrona to dramat jest.


Chyba sie zagalopowałes z ta liczbą:P

Grzadq 13.07.2011 22:04

Chavez 0? Ten Chavez który znowu był ostoją defensywy i czyścił wszystko? Chyba że go oceniasz tylko i wyłącznie przez pryzmat wybić ... w takim razie no comment z mojej strony.

Iliev gorszy od Małeckiego? Kocie ... idźże się nawal porządnie i dopiero wracaj na forum.

Powiem tak - mecz katastrofa w naszym wykonaniu. Trzeba to sobie powiedzieć prosto w oczy, nie .......ić farmazonów i nie szukać wymówek a la Ćwielong. Nie mieliśmy ani akcji z przodu, dopuściliśmy do kilku groźnych akcji Skonto, chyba wszystkich po naszych błędach. Mecz na stojąco, bez zaangażowania, ogólnie cholernie słabo. A na potwierdzenie tych słów - czy ktoś z was tak naprawdę cieszy się z tego meczu? Ja mam takiego kaca ... wygrana, ale po tak dramatycznej grze że szkoda gadać. Do pozytywów zaliczyłbym

- wynik
- Skonto to tak maksymalne ogórki że nawet chyba nam uda się ich przejść.

Oby kontuzja Maora nie była zbyt poważna.

Dalej, w końcu zobaczyłem o co chodzi ludziom którzy się doczepiają Paljicia. Fatalnie.
Jaliens tą wpadką pod koniec meczu spowodował, że wolałbym za tydzień Bunozę. Jakieś konsekwencje na tym poziomie trzeba wyciągać, Jop też dobrze grał cały mecz aż pod koniec meczu tak se źle uderzył piłkę... Nie ma litości.

Sobol bardzo słabo dzisiaj.

Maaskant ma u mnie osobiście małego minusa, za tych 2 defensywnych pomocników przez cały mecz i ... podejrzewam że to od niego poszedł "prikaz" że teraz spokojnie. Trzeba było wpuścić Gułę / Jirsaka wcześniej i po prostu strzelić tą drugą bramkę.

jova 13.07.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1125960)
???
Kocie, powiedz, że to żarty, albo ... spójrz na to wszystko obiektywnie.
Czyżbyś dołączył do chóru płaczków i krytykujących tylko po to, żeby coś napisać na forum?

Zastanawiałem się co wymyślisz, gdy nie będziesz mógł zwalić złego przygotowania kondycyjnego i braku zaangażowania na Polaków.
"Chór płaczków", tja. Faktycznie, przecież świetnie zagraliśmy. Tak zagranicznie i profesjonalnie.

igortsw 13.07.2011 22:04

Nie dramatyzuje, ofensywa ma szanse się rozkręcić, natomiast defensywa wygląda cienko, miała lepiej funkcjonowac niż w zeszłym sezonie, a wygląda jak ser szwajcarski(mówie to o obrońcach wyłączając z tego grona Sobola i Wilka)

sportnh 13.07.2011 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 1125978)
Chavez 0? Ten Chavez który znowu był ostoją defensywy i czyścił wszystko?

Haha ja .......e, nie zalamuj nas gosciu,

Hanys 13.07.2011 22:05

Tylko ze Sobol i Wilk sa gorsi niż obrońcy Wisły... nie wiem jak można tego nie widzieć.

Karherop 13.07.2011 22:06

Nie ma co ukrywać , słaby mecz w naszym wykonaniu . Za nisko podeszliśmy pod Skonto , grając z dwoma defensywnymi pomocnikami . Aż prosiło się wstawić kogoś za Wilk obok Meliksona . A tak mieliśmy ogromną dziurę pomiędzy Genkovem a środkiem pomocy i w rezultacie czego było bardzo mało sytuacji podbramkowych .
Druga kwestia to chyba stawka meczu sparaliżowała niektórych piłkarzy . Wilk nie wykonał w tym meczu ani jednego dobrego podania do przodu . Paljic ani razu dobrze nie włączył się pozytywnie z przodu . Genkov nie istniał na boisku . Małecki totalnie nie wiedział gdzie ma biegać i co zrobic z piłką . Stoperzy naprawde nerwowo , pomimo tego że we dwóch walczyli cały mecz z jednym zawodnikiem .

Z pozytywów : zaskoczył mnie Lamey , wiedział co zrobic z piłką , choć ewidentnie brakuje mu szybkości. Drugi nowy czyli Iliev obok Meliksona najlepszy w ofensywie . W środku Sobol grał jeszcze poprawnie , w obronie wyróżnić można tylko Pareikę.

Oceny (1-10)

Pareiko - 7
Lamey - 7
Chavez - 3
Jaliens - 3
Paljic - 5
Sobolewski - 5
Wilk - 3
Melikson - 7
Iliev - 6
Małecki - 4
Genkov -2

Za 6 dni trzeba nawet bez Meliksona zagrać o wiele odwazniej . W środku nie możemy być nastawienie tak defensywnie , bo po prostu nie wypada nam się bronić z tak słabym rywalem u siebie. Garguła z Jirsakiem lub Nunesem kosztem Wilka . Sobol niech trzyma tyły .

Jeśli ten mecz miał powiedzieć cokolwiek o szansach awansu Wisły do LM to nie powiedział nic . Jeśli jednak wyciągac jakies wnioski to jeszcze dużo pracy przed nami , ale trzeba być optymistą . Kompromitacji ( raczej ) w tym roku nie będzie ;p

River 13.07.2011 22:06

Nasi potencjalni rywale w III rundzie (zakladajac, ze obronia zaliczki z pierwszych meczow):

Genk (zaczyna w III rundzie)
Plzno
Ekranas
Maribor
Litex
Slovan
Shamrock
Zestafoni
Maccabi
Malmo
HJK Helsinki


Poza Genkiem wygrac mozna z kazdym ale do tego potrzeba zdecydowanie lepszej dyspozycji niz dzisiaj.

rnandez 13.07.2011 22:06

Atak pozycyjny to nie jest nasza najmocniejsza strona BATE 1-1 z slabiutkim zespolem, a Hajfa dopiero po strzeleniu bramki w 70 minucie zaczelo grac, poczekajmy na mecz w ktorym przeciwnkik nie bedzie sie ciagle bronil. PO dzisiejszym meczu NIE chce bysmy trafili na Ekranas Maribor czy Slovan, Genk bylby idealnym odzwierciedleniem tego na nas stac

flamengista 13.07.2011 22:07

O ile pierwsza połowa była niezła, o tyle druga - tragiczna. Byłem przerażony naszą grą. W zasadzie nie stworzyliśmy żadnej 100% sytuacji. Z zawodników w formie wymienić można w zasadzie Iliewa i Lameya. Oprócz tego starali się Małecki, który po pierwszej tragicznej połowie w drugiej był motorem napędowym zespołu i Melikson. Niestety, Maor złamał rękę i nie wiem, czy będzie mógł zagrać w rewanżu.

Oceny (0-10):
Pareiko - 5- dziś wyjątkowo rozkojarzony na przedpolu, jego niepewne interwencje na pewno nie pomagały defensorom. Na linii jednak świetny. Obronił 2 groźne strzały.
Pajlić - 5- jego zachowanie w drugiej połowie, gdy w naszym polu karnym zamiast wybijać, przepuścił za plecami piłkę - pokazują, że nadal ma nawyki skrzydłowego, nie obrońcy. Przeciętny występ.
Chavez - 3- fatalny w wyprowadzaniu piłki, wolny i rozkojarzony. Patrzył, jak koledzy sobie radzą zamiast im pomagać. Bierny. Bardzo słaby występ.
Jaliens - 1 (!!!) Jego gra w dzisiejszym meczu to sabotaż. Naprawdę zaczynam podejrzewać, że do Wisły trafił jego brat-bliźniak, a sam Kew został porwany przez Marsjan i gra w tamtejszej lidze. To, co zrobił pod koniec meczu przebija wszystko. Lepiej w tej sytuacji zachowałby się Mati Kowalski, a to już spora sztuka. Zasłużył na 2 tygodnie odstawki i oglądanie meczów z ławki rezerwowych.
Lamey - 7. Chyba najlepszy Wiślak w dzisiejszym meczu. Aktywny w ofensywie, wypracował gola. W defensywie dość pewny. Oczywiście bez szału, bo rywal słaby. Więc nie podejmuję się oceniać po jednym meczu, czy będzie wzmocnieniem.
Małecki - 6. Pierwsza połowa - totalna padaka. Wolny i zagubiony. W drugiej - walczył za dwóch, stworzył dwie groźne sytuacje. Był mentalnym liderem zespołu, zachęcającym kolegów do większego wysiłku.
Wilk - 5. W pierwszej połowie świetny, w drugiej zgasł. Nie wydalał kondycyjnie.
Sobolewski - 5. To samo, co Wilk.
Melikson - 5. Ok, kilka ciekawych zagrań. Ale dziś w zasadzie mało przydatny na boisku. Od niego oczekuję czegoś więcej, niż 2-3 efektownych zagrań.
Iliew - 6,5. Widać, że chłopak jest w formie. Niestety, nie miał z kim grać.
Genkow - 0. DRAMAT. Wstyd i hańba, zawodnik przeszedł obok meczu.

Rywal dramatycznie słaby, a mimo to miał szansę na remis. Wynik cieszy, gra zajebiście martwi. Jesteśmy całkowicie bez formy. Jeśli trafimy na solidnego średniaka w kolejnej rundzie a forma nie wzrośnie - jesteśmy zgubieni.

Kibic1928 13.07.2011 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1125975)
Tytuly tematow sportowych na onecie:
El. LM: męczarnie Wisły w Rydze, "samobój" rozstrzygnął mecz
i....
Lech Poznań pokonał renomowanego rywala
Zenujace te komercyjne portale..

Co do Waszych ocen pilkarzy odpuscie sobie bo do ekspertow Wam daleko z calym szacunkiem. :)


No i co tutaj Ci się nie podoba? Napisali prawdę.
Jakieś kłamstwo? Lech przegrał? My zdobyliśmy gola nie po samobóju przeciwnika?

He? Czepiacie się jakbyście mieli jakieś kompleksy co do Leszków.

Lukasz 13.07.2011 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1125975)

OT:
No też to zauważyłem natomiast nie dziwię się temu tytułowi - dobrze oddaje wygraną.
Zobacz na pozycje linku w hierarchii ważności, to Ci się lepiej zrobi. Mistrz jest pierwszy.

serek.c2 13.07.2011 22:10

Flamengista - nie pij tyle, bo niektóre Twoje oceny wypadałoby podzielić przez 3 i wtedy może byłyby to oceny obiektywne.

Oceny dla Paljica, Małeckiego czy Wilka to chyba z Twojej strony ironia...

Fugiel 13.07.2011 22:11

Coz czego wy chcecie :)? Jakby mieli druzyne ktora gra w pilke to bylby mecz ladniejszy a tak to kopanina ...

kot 13.07.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1125974)
podłączam się...

Co do Iliewa się zgodzę, że starał się coś tworzyć i dlatego po zastanowieniu i Waszych uwagach, postanowiłem go podnieść o stopień, niemniej jednak, jego motoryka jest już przeszłością niestety, co było widać w sytauacj sam na sam zwłaszcza.

Panowie, przepraszam, ale graliśmy przeciwko amatorom, dwójką defensywnych pomocników, prawie że obrońców, więc wybaczcie, ale wszystko co Ryga stworzyła pod naszą bramką, kompromitowało przede wszystkim, kopiących się po głowach, naszych stoperów. Uwierzcie mi, że najbardziej przerażają mnie na pucharową przyszłość, właśnie oni.

HEDu 13.07.2011 22:13

Chavez jest wolny jak żółw. Jaliens popełnia amatorskie błędy, nawet lotu piłki nie umie obliczyć. Paljica nie komentuje bo sie porywa z motyką na słońce. Wilk z Sobolem to ani nie wracali do obrony ani nie podłączali się do ataków, bardzo słabo rozprowadzali piłki, tylko byli na boisku. Małecki nie wiem czego szukał, widać że tylko pakuje na siłowni i nic więcej. Genkov tracił piłki jeśli do nich wychodził, prawie jak Rasiak. Iliev, Melikson i Lamey na plus. Lamey bardzo dobrze w defensywie gra widze, ale i dzięki niemu wygraliśmy.

Maaskant - gdzie Nunez, Jirsak? Wcześniej Biton.

Glazik 13.07.2011 22:14

Nie mam kompleksu kuchenki..:P heh
Kto sledzi dzialania pismaqw na onecie i wp wie jakie tam sie cuda dzieja..
Ale wlasnie te portale sa od wylewania kopleksiqw internetowych wojowniqw :P

NHwiernyTS 13.07.2011 22:14

Melikson i Iliev najlepsi na boisku, Małecki bez pomysłu na grę.
NIE POTRAFIMY WYKOŃCZYĆ AKCJI KTÓRE STWARZAMY !!!
I tyle bo nie ma co więcej pisać, na takie ogórki jak na razie wystarczyło ale jeśli chodzi o dalsze rozgrywki słabo to widzę....

FraMat 13.07.2011 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1125979)
Zastanawiałem się co wymyślisz, gdy nie będziesz mógł zwalić złego przygotowania kondycyjnego i braku zaangażowania na Polaków.
"Chór płaczków", tja. Faktycznie, przecież świetnie zagraliśmy. Tak zagranicznie i profesjonalnie.

Dla mnie przygotowanie fizyczne było bardzo dobre.
Zaangażowanie również.Wystarczające. Brakowało mi tylko zawodnika środka pola grającego jak Siwakow - wychodzacego do pilke rozgrwanych przez defensorów i stanowiącego łącznik między nimi a atakiem. Kilka razy tak pokazał się Melikson, ale to powinien robić jeden ze srodkowych pomocników, którzy (niestety, Polacy) nie okazali sie w najmniejszym stopniu kreatywni.
Dlatego nie widze powodów do płaczu. No chyba, ze chcemy byc tacy polscy i płakac po wygranym meczu na boisku rywala, kiedy praktycznie przez 90% czasu prowadzilismy grę a przeciwnik mógł jedynie ograniczać się do ustawienia potrójnego autobusu przed swoim polem karnym, a w ofensywie wrzucic kilka chaotycznych piłek.
Oczywiście, miło byłoby wygrac trzema czy czterema bramkami. Miło byłoby zagrac tiki-taka jak Barcelona w szczycie sezonu.
Zagraliśmy spokojnie, nie dalismy pograć przeciwnikowi, wygraliśmy.
Jesli trafimy na dużo silniejszego rywala, to on będzie chciał prowadzic grę (czytaj: nie ustawi parkingu dla autobusów w polu karnym) i gra bedzie wyglądała znacznie ciekawiej

Grzadq 13.07.2011 22:15

Cytat:

Panowie, przepraszam, ale graliśmy przeciwko amatorom dwójką defensywnych pomocników, prawie ze obrońców, więc wybaczcie, ale wszystko co Ryga stworzyła pod naszą bramką, kompromitowało przede wszystkim, kopiących się po głowach, naszych stoperów. Uwierzcie mi, ze najbardziej przerażają mnie na przyszłość, właśnie oni.
Ja tam dalej uważam, że mamy tak naprawdę 1 porządnego stopera, na poziomie - jest nim Chavez. Cleberowi nikt nie wypomina jak po autach wypieprzał piłki, poza tym te wybicia Chaveza dzisiaj były mocno podkoloryzowane przez komentatorów i dajecie się ponieść tym opiniom. Zadaniem obrońcy przede wszystkim jest czyszczenie wszystkiego z tyłu i wybijanie piłek, a z tego Chavez wywiązywał się bezbłędnie. Nie mówię że jest to idealny stoper (nanana ...) ; lecz jest to stoper na odpowiednim poziomie, powiedzmy europejskim.

Dalej widzę dziurę ... Jaliens i Bunoza nie gwarantują jakości.

Acapelo 13.07.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1125985)
Nasi potencjalni rywale w III rundzie (zakladajac, ze obronia zaliczki z pierwszych meczow):

Genk (zaczyna w III rundzie)
Plzno
Ekranas
Maribor
Litex
Slovan
Shamrock
Zestafoni
Maccabi
Malmo
HJK Helsinki


Poza Genkiem wygrac mozna z kazdym ale do tego potrzeba zdecydowanie lepszej dyspozycji niz dzisiaj.

oby tym razem losowanie szczęśliwe było- na 11 zespołów 5 jest bardzo mocnych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl