![]() |
Cytat:
Podejrzewam też, że na stoperze zagrają Cleber i Kowalski. Powód? Patrz wyżej. |
Czarek Wilk chyba zostal zgloszony, z nim problemow ze zgloszeniem nie powinno byc.
|
Wg najlepszym rozwiązaniem byłoby wystawienie na prawym skrzydle Łobo albo Kiro . Mały niech wejdzie na podmęczonego rywala , tak samo jak Rios do ataku ;)
|
Rios nie zagra w 3 rundzie. Ja na miejscu trenera bym zostawil Boguskiego na tym prawym skrzydle, fajnie mu sie uklada wspolpraca z Cikosem. W drugiej polowie bym Patryka wpuscil, ale to tylko takie moje sugestie zobaczymy jak to wszystko Heniek ustawi:)
|
Cytat:
|
A nie czasem Żurawski z Kuźbą? :-)
|
Bogactwo może być tylko pozorne, na tym prawym skrzydle może grać Mały,Kirm, Łobo i Boguś, tyle tylko że Mały nie jest w najwyższej formie i nie wiadomo czy będzie, Kirm nie przepracował z drużyną okresu przygotowawczego, Łobo to Łobo... dobry co najwyżej na ławę, a Boguś... poprawcie mnie jeśli się mylę, kiedy on grał na skrzydle, to było to lewe skrzydło...
Cytat:
|
Cytat:
Większość "par" stoperów gra tą samą nogą (najczęściej prawą). Rzadko sie zdarza żeby jeden grał prawą, drugi lewą. |
Kamson, pierdzielisz, baaaardzo rzadko zdarza sie para stoperow, w ktorej obaj graja lewą nogą. Za to prawa, lewa zdarza sie dosc czesto, przyklad? Chociazby Arboleda i Bosacki.
|
w porzadku, Lech sie zalicza, a cala reszta ekstraklasy jak w tym aspekcie wyglada? mysle ze gora dwa zespoly jeszcze takie znajdziesz i na tym koniec
i czym sie rozni para stoperow w ktorej oboje graja lewą nogą od pary stoperow w ktorej oboje graja prawą nogą? |
Gdzie ja napisałem, że często zdarza się para stoperów lewonożnych? :shock: Napisałem, że najczęściej pary stoperów są prawonożne.
Jeśli potrafią grać ze sobą stoperzy, którzy obaj są prawonożni to dlaczego mieli by nie grać lewonożni? |
Paljić i Wilk zgłoszeni do III rundy!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_do_iii_rundy |
Jest szansa na Riosa w lll rundzie?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie ma szansy niestety |
Mam pytanie, czy gol na 4:0 z FK Szawle nie był ze spalonego? Jak dla mnie to był spalony i to olbrzymi.
|
Cytat:
w zyciu, gdzie Ty widzisz spalonego? nie bylo go ani w momencie pierwszego, ani drugiego podania do Brozka. przy pierwszym podaniu Brozek jest rowniutko w linii z ostatnim obronca, a przy drugim podaniu tym bramkowym, jest to podanie do tylu od Zurawia |
Acha, czyli przy podaniu do tyłu nie ma spalonych, nawet, gdy obrońcy są za podającymi zawodnikami?
|
W takiej sytuacji piłka wyznacza linię spalonego.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie rozumiem skąd ten optymizm przed meczem z Karabach. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego większość osób na tym forum że zwycięstwo mamy w garści. Ja natomiast widzę drużynę dużo lepszą o tej z Litwy gdzie piłkarzy łapały skurcze pod koniec meczu a z którymi popełnialiśmy straszne błędy. Mam nadzieję że się mylę i czwartkowy mecz będzie formalnością przypieczętowaną wysokim zwycięstwem ale uprzedzam przed lekceważeniem przeciwnika.
|
Odpowiedź prosta- czy Wisłą zabiega o reprezantantów Azerbejdżanu, tudzież Gruzji, Kazachstanów i tym podobnych? Nie. A w Karabachu to oni stanowią o sile tej drużyny. Jakbyśmy nie chcieli byc kurtuazyjni to druga taka wtopa jak z Dynamem nam się nie może przydażyć, a i oni mogą sobie z dniem konia nie trafić...
|
Ja myślę że powinniśmy ich łatwo przejść.Najważniejsze to ich nie zlekceważyć i nie cofnąć się tak,jak to zrobiła Amika (i przez to dostała bramę).Analizując słowa Pana Bahra to bardzo ważny powinien być pressing.
|
Cytat:
Nie ma się czego obawiać, tylko podejdźmy do tego rywala z szacunkiem i zagrajmy naprawdę dobry mecz, a o wynik można być wtedy spokojnym |
Cytat:
|
Tyle że my nie gramy z KF Baku.... Ale jak słysze nazwisko Ismailov to znaczy że o dobrym zespole mówisz (Karabach) a to po prostu zwykły chochlik się wkradł.
|
Gładkie 4-0 u nas i 0-2 dla nas u nich , nie przezywajcie jakbysmy grali z liverpoolem , Gramy ze sredniakiem z azerbejdzanu!!!! Peace
|
Żebys sie nie zdziwił
mecze Lecha widziałeś?? Piłkarsko to ci Azerowie( których de facto było tam ze 3 ) za bardzo nie odstawali |
Cytat:
Widziałem aMICE jak daje dupy, ale WISŁA to nie amica i nie rozpisuj sie czasem dla przykladu o levadii... Ja jestem pewny i sie nie zdziwie , mozemy sie załozyc jak chcesz |
Cytat:
:-/ Cytat:
A nawet jakby Brożek był na spalonym gdy piłka szła do Żurawskiego to nie ma to znaczenia. Miałoby tylko gdyby do tej piłki wystartował. |
Cytat:
|
Cytat:
Bardzo chetnie tylko sądzac po poziomie twojej wypowiedzi, nie bardzo byłoby o co bo zdaje się, ze jesteś jeszcze za młody na spozywanie alkoholu.. |
Spodziewam się bardzo ale to bardzo trudnej przeprawy. Zobaczcie jak oni grają (czarne stroje): http://www.youtube.com/watch?v=VnPE1...layer_embedded
Gdybyśmy mieli w obronie parę Marcelo-Głowacki byłbym spokojny, ale wystawienie Kowalskiego przeciwko tak grającemu rywalowi to może być samobój. Można to porównywać do gry Nawotczyńskiego przeciwko Anderlechtowi w 2003 roku. Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
25 lat mam kolo wiec nie marudz... |
witam, Orjetuje się ktoś czy jest wg szansa aby kupić bilet przed meczem na stadionie hutnika?? Pytam bo nie wiem ile było ludzi na ostatnim meczu i czy jest szansa. A że jestem z Tarnowa to za bardzo nie mam jak. A i jeszcze jedno czy sa wpuszczanie kibice bez karty?? A i jeszcze jedno czy tam jest bezpiecznie;d nie chciał bym wpierd...dostać od kogoś:) proszę o szybka odpowiedz
|
Oglądałem skrót meczyQarabag 1 - 1 Portadown i trzeba im przyznać grali dobrze jak nie powiedzieć bardzo dobrze.Szybko, skrzydłami tylko skuteczności im trochę brakowało.Teraz już nie jestem taki pewny wyniku.Jakbyśmy grali na Reymonta to całkiem inna gra ale na Hutniku...
|
Cytat:
Na szawle z tego co się orientuję to zostały jeszcze bilety. ja jutro idę po bilet i jestem ciekaw ile już poszło. Żeby wejść na stadion nie musisz mieć karty :) przy zakupie w kasach hutnika musisz mieć jakiś dokument dowód czy legitymacje. A z bezpieczeństwem to hmm pod stadionem jest spokój, musiałbyś połazić po jakiś osiedlach żeby wp*edol dostać :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl