Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Fan Lecha 19.08.2009 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 780885)
http://www.weszlo.com/news/3486 ? " Samotnym liderem jest już Wisła Kraków - wprawdzie to zespół słabszy od Levadii Tallin, ale wciąż jednak mocniejszy od reszty naszej ligi. Czy się to komuś podoba, czy nie - chyba warto się przyzwyczaić":idea: I to jest hasło przewodnie naszej ekstraklasy. Pozdrawiam

No tak, już w naszej lidze wszystko jasne. Wisłą wygrała ze słabym Zagłebiem któremu wszyscy ładują 4 bramki czy też grając w przewadze większość meczu z GKS. Z drugiej strony słabiutki Lech który przegrywa z zespołem reprezentującym nas w pucharach, grając w 10. No nic, może za rok.

Pan Jotka 19.08.2009 13:17

Sile Lecha zweryfikuje w tym tygodniu Cracovia potrzebujaca punktów jak grzyby deszczu. Nas zweryfikuje Arka , ktora od marca wywalczyla 2(!!!) REMISY . Dodatkow nie ma trenera zatem chyab dystansu jednak Kuchenkorz nie odrobi.

killzone 19.08.2009 16:44

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...8981&_ticrsn=5

ee to chyba pozamiatane jesli chodzi o tytuł w tym roku... hehe

skttrbrain 19.08.2009 19:34

co ma piernik do wiatraka? Jak napiszą, że Bosacki kupił sobie nowy samochód to też tak skomentujesz?

Pablo84 19.08.2009 19:54

Wydaje mi się, że za dużo miejsca w tym temacie poświęca się drużynie z Wielkopolski.Naprawdę tyle się dzieje w tej drużynie, że co drugi post musi o niej być?

A swoją drogą lepiej się pośpieszyć....
http://img26.imageshack.us/img26/6389/56755117.th.jpg

AYALA 21.08.2009 11:41

Bartczak,Matusiak i Skrzyński blisko Cracovii.Ciekawe czy Matusiak odrodzi sie pod wodzą Agresta ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html

Lech planuje nawiązac współprace z Olympique Lyon.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

eMTe 21.08.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 782071)
Bartczak,Matusiak i Skrzyński blisko Cracovii.Ciekawe czy Matusiak odrodzi sie pod wodzą Agresta ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,t...wiadomosc.html

Lech planuje nawiązac współprace z Olympique Lyon.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html

Eee... "Przy okazji meczu z Club Brugge doszło do spotkania przedstawicieli Lecha Poznań i Olympique Marsylia"

Kogo sponsoruje bet-at-home.com? Bo może by nam też pomogli...

lodecki 21.08.2009 11:59

heh, trzeba jednak przyznac, ze Lech jest bardzo dobrze zarzadzanym klubem jak na nasze warunki i staraja sie rozwijac na wszystkich mozliwych plaszczyznach czego o nas niestety nie mozna powiedziec.

Jazon 21.08.2009 12:49

Lech przede wszystkim stara się naśladować Wisłę, bo Wisła jest pierwszym profesjonalnie zarządzanym klubem w Polsce. Przy okazji uczą się na naszych błędach, np. po ostatnim sezonie nie doprowadzili do wyprzedaży swojego zespołu.

pan_premier 21.08.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jazon (Post 782103)
Lech przede wszystkim stara się naśladować Wisłę, bo Wisła jest pierwszym profesjonalnie zarządzanym klubem w Polsce. Przy okazji uczą się na naszych błędach, np. po ostatnim sezonie nie doprowadzili do wyprzedaży swojego zespołu.

:lol:

pisz częściej, potrzeba świeżości:rotfl:

piter116 21.08.2009 13:16

http://sport.interia.pl/raport/trans...acovii,1356305
Tak nisko upadł ten kopacz ?

kieu 21.08.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 782119)

Do Oresta go ciągnie pewnie
Liczy, że dzięki niemu znowu będzie tym Matusiakiem z sezonu 2006/07..
Atak Ślusarski-Matusiak z obecną forma i skutecznością tych zawodników to atak w sam raz dla pasów..

konrad89 21.08.2009 13:51

Matusiak w Cracovii? Bardzo dobry ruch z ich strony. w końcu będą mogli zrealizować ich cel na ten sezon czyli...spadek do I ligi:D. A tak na serio to myślę, że ten chłopak to już nigdy nie odbuduję swojej formy, którą tak naprawdę miał jedną rundę.
PS: Wiecie co łączy FC Brugge i Lecha Poznań? Nazwę klubu Belgów pisze się FC Brugge a czyta się Efsi Bryhe. A Kuchenkorza pisze się Lech Poznań, a wymawia Amica Wronki hehe:D.

AS82 21.08.2009 13:59

Pejsy zrobily dobry ruch ,w derbach latwo nie bedzie :D

gigant 21.08.2009 14:36

Ja mam wrażenie, że Lenczyk odbuduje szybko Matusiaka i wraz ze Ślusarskim duma gminy żydowskiej, będzie miała jeden z najsilniejszych ataków w lidze.

Kurt 21.08.2009 14:52

Orest jest dobrym trenerem więc zobaczymy, nie spodziewałbym się powrotu tego Matusiaka z Bełchatowa, gdyż to był sezon jego życia... Natomiast może dołączyć do trójki (Pawlusiński, Sasin, Ślusarski) i stać się wyróżniającym zawodnikiem w Cracovii jak na naszą ligę... Moim zdaniem u niego wszystko leży w głowie i pracy... Orest może wpłynąć na jedno i drugie... o ile tylko jeszcze się da... Myślę że krakowscy krupierzy też ucieszyli się z tego transferu :D

Coach 21.08.2009 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad89 (Post 782146)
PS: Wiecie co łączy FC Brugge i Lecha Poznań? Nazwę klubu Belgów pisze się FC Brugge a czyta się Efsi Bryhe. A Kuchenkorza pisze się Lech Poznań, a wymawia Amica Wronki hehe:D.

Pękam ze śmiechu

Shizuke 21.08.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad89 (Post 782146)
.
PS: Wiecie co łączy FC Brugge i Lecha Poznań? Nazwę klubu Belgów pisze się FC Brugge a czyta się Efsi Bryhe. A Kuchenkorza pisze się Lech Poznań, a wymawia Amica Wronki hehe:D.

... :shock:

felipe 21.08.2009 16:08

U nas jak zwykle śmiechy-chichy z pasiastych, a tymczasem obiektywnie patrząc Cracovia posiada obecnie dwóch sensownych napastników (bo forma w końcu przyjdzie, a umiejętności i Ślusarski i Matusiak mają powyżej standardów naszej (Ekstra)klasy). My za to drżymy, by za kilka dni nie zostać na lodzie z przodu (sam Brożek mówi, że "coś jest na rzeczy") , bo przecież nikt poważny nie powie, że taki Ćwielong to gwarancja "nastu" goli w sezonie... Więc troszke pokory, Matusiak kiedyś kręcił naszymi defensorami jak chciał, więc coś tam potrafi.

szprotson 21.08.2009 16:18

Okej. Ale skoro obserwujesz naszą lige od dawna, powinienes pamietać że Bartosz Ślusarski przed wyjazdem z kraju, miał 50% skuteczności w strzałach na pustą bramke.
Panicz Matusik rozegrał dobre pół roku w Bełchatowie, i strzelił bramke po podaniu Van Buytena. Owszem wtedy on kręcił naszymi obrońcami, ale nie zapominajmy że najbardziej kręcony był środkowy z polecenia, Dariusz D. nie grajacy juz w naszej drużynie.
Łącząc obu tych napastników, powstaje taki luksuwowy, stuninogowany po wieśniaczemu, land rower do wyścigów na 1/4 mile tyle ze bez silnika.

Matusik - od czasów odejścia z GKSu Bełchatów czyli koniec 2006, będac w 5 klubach strzelił 5 bramek
Ślusarski - od jesienie 2007 6 bramek grajac w 4 klubach.

oczywiscie, moge sie mylic, i razem mogĄ stworzyc prawdziwa mieszkane wybuchowa, acz ...nie sadze

kieu 21.08.2009 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 782210)
U nas jak zwykle śmiechy-chichy z pasiastych, a tymczasem obiektywnie patrząc Cracovia posiada obecnie dwóch sensownych napastników (bo forma w końcu przyjdzie, a umiejętności i Ślusarski i Matusiak mają powyżej standardów naszej (Ekstra)klasy). My za to drżymy, by za kilka dni nie zostać na lodzie z przodu (sam Brożek mówi, że "coś jest na rzeczy") , bo przecież nikt poważny nie powie, że taki Ćwielong to gwarancja "nastu" goli w sezonie... Więc troszke pokory, Matusiak kiedyś kręcił naszymi defensorami jak chciał, więc coś tam potrafi.

No właśnie, kiedyś.. Dokładnie 3 lata temu.
Od tamtej pory jest cieniem tego Matusiaka z Bełchatowa i nie wiem czy jeżelibyśmy zsumowali wszystkie jego gole zdobyte od czasu odejścia do Włoch to czy wyszłoby chociaż 10?

Czy Ślusarski jest jest aż tak sensowny, że umiejętnościami przewyższa naszą ligę? Szczerze wątpię, ale kwestia gustu ;]

Natomiast co do naszej sytuacji to się zgadzam, ale to nie ten temat...

Eustachy 21.08.2009 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe
Więc troszke pokory, Matusiak kiedyś kręcił naszymi defensorami jak chciał, więc coś tam potrafi

Matusiak pokrecil naszymi defensorami, bo tak sie akurat zlozylo, ze jednoczesnie wypadli nam Glowa z Cleberem, a w ich zastepstwo swoich sil sprobowali Dudi z nieruchawym Thwaitem, dlatego musialo sie tak skonczyc. Od tamtej pory Matusiak za bardzo juz nikim nie pokrecil. Zobaczymy co pokaze w derbach przeciwko Arkowi i Marcelo :)

A na Zaglebiu "Lech zdech Kolejorz"...jak to sie wszystko szybko zmienia.

AS82 21.08.2009 17:15

Cos czuje ze Smuda zastapi Lesiaka w Zaglebiu

Donki 21.08.2009 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 782228)
`
A na Zaglebiu "Lech zdech Kolejorz"...jak to sie wszystko szybko zmienia.

A czy przypadkiem to nie Ruch spiewał??:>

studio2 21.08.2009 17:35

Nawet nie przypadkiem, po prostu Eustachy nie tym uchem słuchał

Eustachy 21.08.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 782239)
A czy przypadkiem to nie Ruch spiewał??:>

No byc moze :) Najwyrazniej zbyt pochopne wnioski wyciagnalem (zerwanie zgody) kiedy rykneli :p

felipe 21.08.2009 18:42

Kartkuje ten Japończyk aż miło ;) Podoba mi się.

AS82 22.08.2009 06:46

Dziś Jaga podejmuje Śląska.Życze braciom z WKS zwyciestwa 2-1 ,honorowa niech strzeli Franek ,bo jak Broziu odejdzie od Nas,to jedyny "godny" kandydat do Króla Strzelców :>

Wojtas 22.08.2009 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 782233)
Cos czuje ze Smuda zastapi Lesiaka w Zaglebiu


Ja daje Lesiakowi jescze jeden mecz..

W koncu kiedys musza zaskoczyc ,tymbardziej ze widac ze jakis pomysł na gre jest.

Jak 'zatrybią" to zaczna zdobywac punkty.

Deever 22.08.2009 12:52

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...c-nie-powinno/

O to, to. :D

kreseq 22.08.2009 15:27

Belchatow tonie.... Piast gra po prostu w pilke i jest skuteczniejsza.
Ogolnie Gliwice moim zdaniem zasluguja na duze slowa uznania.

Cos czuje ze w tym roku Legia,Wisla,Lech i nikt wiecej... czyli po staremu pomijajac Polonie ktora moim zdaniem i tak spuchnie przed przerwa zimowa.

PS: Nie wiem czemu pomylilem Piasta z Polonia :D

Problemy z trenerem a raczej jego brakiem, pieniazki ktore jednak sa sporym ciosem dla jednego czy drugiego... Podniosa sie czy skoncza jak Zaglebie?

AS82 22.08.2009 15:28

Czyzby w zwiazku z kryzysem finansowym ,skonczyly sie "złote lata" dla KGHM Zaglebia , PGE Belchatów ,moze nie ma kasy na premie i dlatego te zespoly przegrywaja od poczatku sezonu

Dubi 22.08.2009 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 782709)
Czyzby w zwiazku z kryzysem finansowym ,skonczyly sie "złote lata" dla KGHM Zaglebia , PGE Belchatów ,moze nie ma kasy na premie i dlatego te zespoly przegrywaja od poczatku sezonu

równiez o tym samym pomyślałem, jednakże nasi ligowcy to profesjonaliści - i takie rzeczy w polskiej piłce - nie wierzę ;)

Wichar87 22.08.2009 16:53

I Polonia Bytom prowadzi 1:0 nawet mi się to troche podoba, bo w dzisiejszych czasach to takie małe zaprzeczenie, że wygrywają nie tylko bogaci :) :p

kreseq 22.08.2009 18:03

Wychodzi wiec na to ze nawet srednie firmy z ekstraklasy jada z tymi, ktorzy wracaja po czasie do ligi.

Myslalem ze Korona i Zaglebie to beda druzyny, ktore spokojnie zajma miejsce zaraz za podium, wychodzi na to ze jednak nie.

Jaga dobrabia punkty i dzieki beznadziejnej grze innych druzyn juz teraz wychodzi na prosta... :) Mam jednak nadzieje ze spadnie im cisnienie i sil nie starczy. Jakos Jagi nie lubie. Frankowski swoja droga, nalogowiec swoja...jednak ta druzyna powinna siedziec w ogonie i tam jej miejsce jest.

Jaroo1 22.08.2009 18:15

Ta Jaga goni Zagłebie Arke itd tylko trzeba pamietac ze np Zagłebie ma juz za soba 2 bardzo trudne mecze, z Legia i Wisła- trzeba liczyc ze i Jaga z tymi zespolami raczej straci pkt, wiadomo dla kazdego terminarz jest ulozony inaczej i to ze np teraz Jaga blyskawicznie przegoni kilka zespolow to nie znaczy ze bedzie ciagle tak szybko pkt łapała :) Jednak Zagłebie mam nadzieje ze spadnie, daje ciała z meczu na mecz, teraz z Ruchem znowu porazka, u siebie :O

!!IRIVER!! 22.08.2009 18:21

Dziwna ta kolejka. Same wyniki 1:0 na razie... W typerze mało punktów będzie.

Lechijka zaczęła z Czarnymi Koszulami. Ciekawe, czy zwolnią Grembockiego :D

Ogryzek 22.08.2009 18:25

Ciekawy mecz w Białymstoku, Śląsk też miał swoje szanse. Ten Spahic ma niezłe kopyto:)
Jednak widać że Śląsk powoli staje się zespołem swojego boiska, podobnie jak Jagiellonia zresztą, która tylko u siebie wygrywa. Jeśli Śląsk się nie przełamie to o pucharach może zapomnieć.

Tylko_Wisła! 22.08.2009 18:27

Poda ktoś linka do meczu Śląska bo nie moge znaleść ?


Ed : Brawo Lechia już 1:0

ziuk_NYC 22.08.2009 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 782752)
Jaga dobrabia punkty i dzieki beznadziejnej grze innych druzyn juz teraz wychodzi na prosta... :) Mam jednak nadzieje ze spadnie im cisnienie i sil nie starczy. Jakos Jagi nie lubie. Frankowski swoja droga, nalogowiec swoja...jednak ta druzyna powinna siedziec w ogonie i tam jej miejsce jest.

musze przyznac ze Twoja argumentacja powala na kolana ... Jaga " powinna siedziec w ogonie" ( w domysle ekstraklasy ) bo jej nie lubisz. Jak by liga miala na tym polegac to Legia w oczach wiekszosci kibicow naszego kraju powinna byc w lidze trzeciej. Mimo niecheci do Twojego klubu zycze pudla w tym roku.

pozdrawiam z Nowgo Jorku


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl