![]() |
Co pisało na transparencie wywieszonym na początku meczu Słowenia-Polska?
|
jesteśmy zawsze tam,gdzie PZPN biletów nie ma
|
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Hess z tym panem http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_H%C3%B6ss Tak czy inaczej, wzor pierwsza klasa :) |
Cytat:
|
Dobrze że nie wykonują tego w wersji że tenże Rudolf "naszym ojcem jest ... " bo brzmiałoby to idiotycznie z ust Polaka no chyba że dziadek służył w Wehrmachcie lub innym ss :shock:
|
się bulwersujecie Rudolfem a nie wiecie jak brzmi druga zwrotka okrzyku?
"bo się nawrócił, hej ****a bo się nawrócił" ;) |
Cytat:
|
Cracovia była obecna na ostatnim meczu w sosnowcu?
Jaka liczba? Podobno już sie zabezpieczają przed kompromitacją - wymyślili że bojkotują mecze w sosnowcu |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co by nie bylo nas na pierwszym meczu w Sosnowcu bylo 3,5 tys.ich 1 tys.
Zobaczymy jak beda dalej jezdzic ,np za 2 tyg z Lubinem. |
Cytat:
|
A ja mam pytnie, jak jest sprawa z biletami rozwiazana w Cracovii. Tak samo jak my kupuja bilet wraz z przejazdem na pociag, czy moze moga kupic sam bilet, czy pod stadionem moga kupowac bilety itp. Moze ktos wie?
|
Cytat:
Nie nie napinam .Ich liczba nawet dobra ,zobaczymy poprostu jak pojada na ktorys tam wyjazd np na Odre Wodzislaw,czy GKS Belchatow. A ta sytuacja ze u nich jezdzi elita a u nas ci spod Krakowa to mozna skwintowac tylko -tak > :lol: |
Jaroo1- Spytaj na forum gorszej strony blon, tutaj nikogo to nie obchodzi
|
maja tylko pakiety
|
http://wp.tv/i,Komisariat-Spottersi-...l?ticaid=68c68
Spottersi... tego tematu też to dotyczy... jakoś nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić... |
w Kielcach zgodnie z przypuszczeniami WTSK króluje....ciekawe czy Nikola podziękuje kibicom za doping..wszak on ponoć kocha Wisłę...
Braci ze Śląska z perspektywy TV znakomicie slychać |
Cytat:
PS. WKS zdecydowanie glośniejszy niż Koroniarze...Może kileczani maja jakis strajk? |
A może po prostu tak są ustawione mikrofony? Wszak u nas, na Reymonta, jesli przyjezdnych lepiej było słychać w tv, to tylko i wyłącznie dlatego, że większość mikrofonów ustawiona (albo wlączona) była pod sektorem E?
Spottersi? Hm... Jak oglądałem ten materiał, to odniosłem wrażenie, że policja bardzo chce się z nami- kibicami zaprzyjaźnić, a jak na razie, to my tę serdeczną i szczerą przyjaźń odrzucamy. Aż mi smutno... :D Pozdro. |
Z tymi rozkminami kogo lepiej slychac w tv podczas meczu to bym uwazał.....
spece od mikrofonow potrafia zrobic wszystko,wyciszyc,poglosnic kogo tylko chca ...pozatym zauwazcie ze czasami jest tak ze bardziej slychac ta ekipe ktora jedzie z dopingiem kiedy pilka i akcja dzieje sie blizej gdzie dana ekipa siedzi...wiec...wnioski sa takie ze ocena z tv to o dupe rozbic... P.S co za liczba i doping Cracovii na Ruchu ,no nie powiem wyjazd rundy im sie udał :D |
Po dzisiejszym meczu stwierdzam że w Ekstraklasie mamy Antywisłę Kraków i Antywisłę Kielce :lol:
W kolejce w której będziemy grali z wieśniakami z Kielc coś czuję że doping oprawy wszystkie te meczowe sprawy będą pod znakiem przekreślonej gwiazdy. Btw, wpuszczają nas w tym roku czy dalej przenie jasia? Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
http://www.legialive.pl/news/32120_N...na_bakier.html
Cytat:
:shock:! Precz z komuną! |
Cytat:
|
A skad znasz tak dobrze akustyke tamtych stadionow? Byles na wszystkich sektorach i sprawdzales gdzie slychac lepiej gosci a gdzie gospodarzy?
Canal+ ustawia mikrofony rownomiernie wokol boiska, w teorii ma to na celu "podazanie" dzwieku za wizja, tzn. przekazanie widxowi ze w tym miejscu na boisku skychac wlasnie to co my puszczamy. W praktyce pan Zdzisiu od fonii moze z nia zrobic co tylko chce. |
|
widziałem fragment meczu Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Zabrze i chyba miejscowi kibice zostali zainspirowani przez naszą sąsiadkę, bo przez jakieś 10 minut jechali na przemian: Górnik albo Gieksa, co ??, Ty K....
|
O ile się nie mylę to był pierwszy kontakt Zagłębia z Katowicami od miliona lat, wiec nie dziwi mnie cos takiego
|
Mam pytanie do kogoś starszego odnośnie kibiców Petrochemii Płock. Jaki był ich stosunek do praktycznie corocznej zmiany nazwy klubu (o ile pamiętam Petrochemia-->Wisła-->Petro-->Orlen-->Wisła). Czy dopingując klub co roku wykrzykiwali inną nazwę czy którejś z nich się trzymali?
|
Ultrasi - Wisła
Inne atrakcje - Petra |
Zdjęcie z meczu Śląsk-Ruch
http://www.sebafoto.com/644-12113/03/ zastanawia mnie tylko jak ten koles w jasnym kangurku biegnie? |
TSNH- to jest turbodymoman haha
|
Długi,ciekawy wywiad z Andrzejem Duffekiem, legendą polskich kibiców,(rozmawia Piotr Lisiewicz):
CZAS NA WYKOPKI http://www.niezalezna.pl/article/show/id/25725 |
Ktoś wie dlaczego Cracovii była garstka na meczu Cracovia-Zagłębie w Sosnowcu?
Czemu nie mieli speciala? |
Cytat:
|
Cytat z kibice.net
"Dojechali wszyscy. Nie było żadnego pociągu. Cracovia ma brzydko mówiąc wyjebane na mecze w Sosnowcu. Pojechała ostatnio w komplecie 1350 biletów ze względu na Arkę." wyjebane to raczej nie mają bo ich było 150 a to tylko głupie tłumaczenie kompromitującej liczby.... |
Nie widziałem nigdzie tego na forum, a ciekawe
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,578...a_Hutnika.html |
Szczerze mowiac niezabrdzo interesuje sie Hutnikiem ale widac ze maja spore klopoty.
Slyszalem gdzies tam ze nie ma wyplat dla pilkarzy,ale dzis czytam ze sa zadluzeni na pare milionow... Z tym nie ma zartow ,zreszta jak sie czyta ze pilkarze ciesza sie ze dostali po 300 zlotych od tego pana X,to naprawde tam musi byc zle... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl