Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

Wisła&Lechia 10.09.2009 19:30

Co pisało na transparencie wywieszonym na początku meczu Słowenia-Polska?

rafiABG 10.09.2009 19:32

jesteśmy zawsze tam,gdzie PZPN biletów nie ma

bbbnba 10.09.2009 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 791416)
mam pytanie ...słyszeliscie czasami na meczu okrzyki pewnej grupy ludzi RUDOLF HESS NASZYM... i jakis tam bełkot dalej ,co to ma znaczyć?,co to za debile? co to za hasło? masakra! ,morderca ktory w jeden dzien postanowil wlasnorecznie zamordowac kilkaset kobiet i dzieci bo taki miał akurat kaprys jest uznawany za jakiegos tam bohatera? może mi ktoś to wytłumaczyć?

Chyba mylisz tego pana
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Hess
z tym panem
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_H%C3%B6ss

Tak czy inaczej, wzor pierwsza klasa :)

Mateuusz 10.09.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 791416)
mam pytanie ...słyszeliscie czasami na meczu okrzyki pewnej grupy ludzi RUDOLF HESS NASZYM... i jakis tam bełkot dalej ,co to ma znaczyć?,co to za debile? co to za hasło? masakra! ,morderca ktory w jeden dzien postanowil wlasnorecznie zamordowac kilkaset kobiet i dzieci bo taki miał akurat kaprys jest uznawany za jakiegos tam bohatera? może mi ktoś to wytłumaczyć?

dokladnie to brzmi tak: "naszym wzorem jest Rudolf Hess!!"

kohprzem'68 11.09.2009 06:13

Dobrze że nie wykonują tego w wersji że tenże Rudolf "naszym ojcem jest ... " bo brzmiałoby to idiotycznie z ust Polaka no chyba że dziadek służył w Wehrmachcie lub innym ss :shock:

pan_premier 11.09.2009 09:00

się bulwersujecie Rudolfem a nie wiecie jak brzmi druga zwrotka okrzyku?
"bo się nawrócił, hej ****a bo się nawrócił"


;)

węgorz2 11.09.2009 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 791451)
Chyba mylisz tego pana
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Hess
z tym panem
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_H%C3%B6ss

Tak czy inaczej, wzor pierwsza klasa :)

wiem wiem ,poczytałem i sie uswiadomiłem ale moj niesmak do tego okrzyku pozostanie

Q13SON 15.09.2009 12:29

Cracovia była obecna na ostatnim meczu w sosnowcu?
Jaka liczba?
Podobno już sie zabezpieczają przed kompromitacją - wymyślili że bojkotują mecze w sosnowcu

ja_ka_ 15.09.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Q13SON (Post 793064)
Cracovia była obecna na ostatnim meczu w sosnowcu?
Jaka liczba?
Podobno już sie zabezpieczają przed kompromitacją - wymyślili że bojkotują mecze w sosnowcu

Coś ponad 1300 szt., w każdym razie wykorzystali całą pulę biletów.

merphy 15.09.2009 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 793067)
Coś ponad 1300 szt., w każdym razie wykorzystali całą pulę biletów.

Dokładnie 1350 - całą trybunę krytą zajęli, oczywiście wraz z Arką.

kadziolek1906 15.09.2009 14:03

Cytat:

Cracovia była obecna na ostatnim meczu w sosnowcu?
Jaka liczba?
Podobno już sie zabezpieczają przed kompromitacją - wymyślili że bojkotują mecze w sosnowcu
,,Na stadionie Ludowym stawiło się około tysiąca "Pasów" oraz 312 fanów Arki Gdynia"- cytat z legialive

Wojtas 15.09.2009 17:41

Co by nie bylo nas na pierwszym meczu w Sosnowcu bylo 3,5 tys.ich 1 tys.

Zobaczymy jak beda dalej jezdzic ,np za 2 tyg z Lubinem.

_gilardino_ 15.09.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 793179)
Co by nie bylo nas na pierwszym meczu w Sosnowcu bylo 3,5 tys.ich 1 tys.

Zobaczymy jak beda dalej jezdzic ,np za 2 tyg z Lubinem.

Nie napinaj, wykorzystali wszystkie bilety jakie mieli, chociaż podejrzewam że bez pomocy Arki byłoby ciężko. Zresztą nawet jak na następnym meczu będzie ich 500 osób to powiedzą że u nas było mniej nie licząc osób z poza Krakowa,pikników i jeden Bóg wie kogo jeszcze. (H.. z tym że pikników u nich też nie brakuje a chwalą się że jeździ od nich po 50 osób ze Skawiny,Rybnej,Niepołomic,Miechowa i innych wiosek/miasteczek)

Jaroo1 16.09.2009 15:33

A ja mam pytnie, jak jest sprawa z biletami rozwiazana w Cracovii. Tak samo jak my kupuja bilet wraz z przejazdem na pociag, czy moze moga kupic sam bilet, czy pod stadionem moga kupowac bilety itp. Moze ktos wie?

Wojtas 16.09.2009 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 793209)
Nie napinaj, wykorzystali wszystkie bilety jakie mieli, chociaż podejrzewam że bez pomocy Arki byłoby ciężko. Zresztą nawet jak na następnym meczu będzie ich 500 osób to powiedzą że u nas było mniej nie licząc osób z poza Krakowa,pikników i jeden Bóg wie kogo jeszcze. (H.. z tym że pikników u nich też nie brakuje a chwalą się że jeździ od nich po 50 osób ze Skawiny,Rybnej,Niepołomic,Miechowa i innych wiosek/miasteczek)




Nie nie napinam .Ich liczba nawet dobra ,zobaczymy poprostu jak pojada na ktorys tam wyjazd np na Odre Wodzislaw,czy GKS Belchatow.

A ta sytuacja ze u nich jezdzi elita a u nas ci spod Krakowa to mozna skwintowac tylko -tak > :lol:

diablo885 16.09.2009 15:58

Jaroo1- Spytaj na forum gorszej strony blon, tutaj nikogo to nie obchodzi

WRzŚ 19.09.2009 00:26

maja tylko pakiety

Proud 19.09.2009 15:49

http://wp.tv/i,Komisariat-Spottersi-...l?ticaid=68c68

Spottersi...

tego tematu też to dotyczy...

jakoś nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić...

siara 19.09.2009 16:13

w Kielcach zgodnie z przypuszczeniami WTSK króluje....ciekawe czy Nikola podziękuje kibicom za doping..wszak on ponoć kocha Wisłę...
Braci ze Śląska z perspektywy TV znakomicie slychać

Pan Jotka 19.09.2009 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 794569)
http://wp.tv/i,Komisariat-Spottersi-...l?ticaid=68c68

Spottersi...

tego tematu też to dotyczy...

jakoś nie mogę sobie czegoś takiego wyobrazić...

W końcu rzeczywiście będzie można szukać na trybunach konfitur :D

PS. WKS zdecydowanie glośniejszy niż Koroniarze...Może kileczani maja jakis strajk?

Slayer666 19.09.2009 17:12

A może po prostu tak są ustawione mikrofony? Wszak u nas, na Reymonta, jesli przyjezdnych lepiej było słychać w tv, to tylko i wyłącznie dlatego, że większość mikrofonów ustawiona (albo wlączona) była pod sektorem E?
Spottersi? Hm... Jak oglądałem ten materiał, to odniosłem wrażenie, że policja bardzo chce się z nami- kibicami zaprzyjaźnić, a jak na razie, to my tę serdeczną i szczerą przyjaźń odrzucamy. Aż mi smutno... :D
Pozdro.

Wojtas 19.09.2009 23:40

Z tymi rozkminami kogo lepiej slychac w tv podczas meczu to bym uwazał.....

spece od mikrofonow potrafia zrobic wszystko,wyciszyc,poglosnic kogo tylko chca ...pozatym zauwazcie ze czasami jest tak ze bardziej slychac ta ekipe ktora jedzie z dopingiem kiedy pilka i akcja dzieje sie blizej gdzie dana ekipa siedzi...wiec...wnioski sa takie ze ocena z tv to o dupe rozbic...

P.S
co za liczba i doping Cracovii na Ruchu ,no nie powiem wyjazd rundy im sie udał :D

wisl@k_TS 20.09.2009 00:14

Po dzisiejszym meczu stwierdzam że w Ekstraklasie mamy Antywisłę Kraków i Antywisłę Kielce :lol:

W kolejce w której będziemy grali z wieśniakami z Kielc coś czuję że doping oprawy wszystkie te meczowe sprawy będą pod znakiem przekreślonej gwiazdy. Btw, wpuszczają nas w tym roku czy dalej przenie jasia?


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 794712)
P.S
co za liczba i doping Cracovii na Ruchu ,no nie powiem wyjazd rundy im sie udał :D

Ile pasiastych dam? Bo o doping się nie pytam nawet :)

Kamil 20.09.2009 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 794715)



Ile pasiastych dam? Bo o doping się nie pytam nawet :)

info od radsonajgtravel z forum pasiaczkow
Cytat:

Nas 350 (w tym 10 Sandecja i 1 Arka) plus 150 Tyszan

Kamson 21.09.2009 20:07

http://www.legialive.pl/news/32120_N...na_bakier.html

Cytat:

Nagrodę za największy debilizm powinien otrzymać delegat PZPN wyznaczony na mecz ŁKS-u z Flotą. Przed meczem groził spikerowi, że jeśli w wyjaśnieniu przyczyn minuty ciszy padną słowa "napaść", "agresja", czy "Rosja", łódzki klub zostanie surowo ukarany.

Zdaniem wspomnianego delegata 17 września 1939 roku nie miała miejsca żadna napaść. Kibice ŁKS-u po minucie ciszy i odśpiewaniu hymnu wywiesili na płocie transparent "17.IX.1939 - Chwała Obrońcom Polskości" z przekreślonym sierpem i młotem. Delegat po chwili chwycił za telefon i żądał zdjęcia transparentu.


:shock:! Precz z komuną!

Pan Jotka 22.09.2009 07:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Slayer666 (Post 794593)
A może po prostu tak są ustawione mikrofony? Wszak u nas, na Reymonta, jesli przyjezdnych lepiej było słychać w tv, to tylko i wyłącznie dlatego, że większość mikrofonów ustawiona (albo wlączona) była pod sektorem E?
Spottersi? Hm... Jak oglądałem ten materiał, to odniosłem wrażenie, że policja bardzo chce się z nami- kibicami zaprzyjaźnić, a jak na razie, to my tę serdeczną i szczerą przyjaźń odrzucamy. Aż mi smutno... :D
Pozdro.

Spiesze poinformowac ze w Kielcach sektor gosci znajduje sie w samym rogu. Zatem nie sadze, ze dali tam wszytskie mikrofony. Podobnie ma sie rzecz na Zagłebiu Lubin i tam także wiele ekip wypada dobrze wokalnie. Nie ma to nic w spolnego z mikrofonami. Ot taka akustyka nowoczesnych stadionow.

orzeu 22.09.2009 08:25

A skad znasz tak dobrze akustyke tamtych stadionow? Byles na wszystkich sektorach i sprawdzales gdzie slychac lepiej gosci a gdzie gospodarzy?
Canal+ ustawia mikrofony rownomiernie wokol boiska, w teorii ma to na celu "podazanie" dzwieku za wizja, tzn. przekazanie widxowi ze w tym miejscu na boisku skychac wlasnie to co my puszczamy. W praktyce pan Zdzisiu od fonii moze z nia zrobic co tylko chce.

Ela 22.09.2009 16:00

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/25461

:D

SZYMEK_TSW 23.09.2009 20:10

widziałem fragment meczu Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Zabrze i chyba miejscowi kibice zostali zainspirowani przez naszą sąsiadkę, bo przez jakieś 10 minut jechali na przemian: Górnik albo Gieksa, co ??, Ty K....

0 22 23.09.2009 22:40

O ile się nie mylę to był pierwszy kontakt Zagłębia z Katowicami od miliona lat, wiec nie dziwi mnie cos takiego

mb_1906 24.09.2009 11:05

Mam pytanie do kogoś starszego odnośnie kibiców Petrochemii Płock. Jaki był ich stosunek do praktycznie corocznej zmiany nazwy klubu (o ile pamiętam Petrochemia-->Wisła-->Petro-->Orlen-->Wisła). Czy dopingując klub co roku wykrzykiwali inną nazwę czy którejś z nich się trzymali?

0 22 24.09.2009 15:49

Ultrasi - Wisła
Inne atrakcje - Petra

TSNH 27.09.2009 21:44

Zdjęcie z meczu Śląsk-Ruch

http://www.sebafoto.com/644-12113/03/

zastanawia mnie tylko jak ten koles w jasnym kangurku biegnie?

diablo885 27.09.2009 22:02

TSNH- to jest turbodymoman haha

leszekm 30.09.2009 19:22

Długi,ciekawy wywiad z Andrzejem Duffekiem, legendą polskich kibiców,(rozmawia Piotr Lisiewicz):

CZAS NA WYKOPKI
http://www.niezalezna.pl/article/show/id/25725

TSNH 02.10.2009 20:34

Ktoś wie dlaczego Cracovii była garstka na meczu Cracovia-Zagłębie w Sosnowcu?
Czemu nie mieli speciala?

elomike 02.10.2009 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 799581)
Ktoś wie dlaczego Cracovii była garstka na meczu Cracovia-Zagłębie w Sosnowcu?
Czemu nie mieli speciala?

Specjal był, tylko nie wiadomo dlaczego nie dotarł. Albo coś sami zrobili, albo ktoś im zwrotnice przestawił. Mówił komentator w meczu na C+. Nie wiem jak bardzo wiarygodne.

TSNH 03.10.2009 09:32

Cytat z kibice.net

"Dojechali wszyscy. Nie było żadnego pociągu.
Cracovia ma brzydko mówiąc wyjebane na mecze w Sosnowcu. Pojechała ostatnio w komplecie 1350 biletów ze względu na Arkę."

wyjebane to raczej nie mają bo ich było 150 a to tylko głupie tłumaczenie kompromitującej liczby....

Paweł 05.10.2009 14:01

Nie widziałem nigdzie tego na forum, a ciekawe

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,578...a_Hutnika.html

Wojtas 05.10.2009 14:50

Szczerze mowiac niezabrdzo interesuje sie Hutnikiem ale widac ze maja spore klopoty.

Slyszalem gdzies tam ze nie ma wyplat dla pilkarzy,ale dzis czytam ze sa zadluzeni na pare milionow...
Z tym nie ma zartow ,zreszta jak sie czyta ze pilkarze ciesza sie ze dostali po 300 zlotych od tego pana X,to naprawde tam musi byc zle...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl