![]() |
Cytat:
|
hehe dobre z tymi sedizami "bramkowymi". Na polsacie futbol w studio pokazywali skrot z jakiegos meczu i była sporna sytuacji bo koles wybijał pilke z linii bramkowej. Sdzia bramowy orzekl ze gola nie było ale jak Kołtonie i inne eksperty zobaczyły sytuacje to powiedzieli "ojjj" i sie zastanawiali czy rzeczywiscie gola nie było hehe czyli generalnie jak bylo w tej sytuacji tak pozostało, sedzia bramkowy orzekl ze gola nie było ale nie wykluczone ze sie mylil :D
|
Jakby nie patrzeć to ten "bramkowy" ma dobrą fuchę :D
|
Cytat:
|
A o spalonym powinna orzekać komputerowa analiza, a nie sędzia boczny :)
|
Jak juz o przepisach to powinno sie karac do bólu tzn "padaczy"
to jawne oszustwo zeby w momencie minimalnego poczucia nogi/reki przeciwnika udawac jakby sie dostało cios od Kliczki po czym jęczec i zwijac sie z bolu 5 min,a na koniec zejsc z noszy za boiskem i byc juz zdrowym ja rydz. tacy oszusci mnie najbardziej wk***** ,wylapywac potem na powtorkach jakich symulantow i karac nawet czerownymi ,bo to jawny przekret tyle ze nie pod zielonym stolikem a na zielonej murawie. |
Mourinho nie mial najszczęśliwszej miny po meczu z Kazaniem. Momentami Inter bezradny jak Lech z Brugge :P
|
Fra Macie jak oglądałeś mecz Unireii, to napisz swoje przemyślenia. Niestety przegrali z meczem Barcy :)
A ciekawy jestem. |
nie oglądałem - w pracy byłem
|
Czy wczoraj przypadkiem były piłkarz Wisły nie strzelił bramki w LM?
http://videos.sapo.pt/UpVM8ReCbeLTVIkBIHdR |
Nie. To jest jakaś inna Varga.
|
W każdym razem Petrescu ze swoją ekipą zdobył pierwszy punkt. Oby tak za rok, Maciek Skorża z Wisełką gromadził skrzętnie punkty, grając w fazie grupowej...
Można powiedzieć, że aż szkoda Debreczyna. Łomot 0:4 na własnym boisku. Mimo wysokiej porażki, jednak im zazdroszczę. Zobaczymy jeszcze, jak się spisze "polski" zespół z Cypru :-) |
Żeby taki słabeusz nie skompromitował się jakimś 8:0, musi być bardzo zdyscyplinowany taktycznie. Każdy musi wypełnić swoją rolę na boisku w 100%
Co zrobić, Lyon bardzo silna drużyna. Mogli zagrać lepiej, ale porażki nie dało się uniknąć. |
Oj kiepski ten Real, kiepski. Po takiej inwestycji powinni golic cala Europe po 5:0, a tymczasem bez ladu i skladu to wyglada. Po raz kolejny widac, ze zlepek indywidualnosci nigdy nie stworzy dobrego kolektywu. Gdy przyjdzie im grac z jakas angielska druzyna lanie dostana murowane.
|
Cytat:
|
Przede wszystkim gra Marsylii robi wrazenie...fantastyczna organizacja gry, przesuwanie i wspolgranie formacji...mozna to pokazywac naszym pilkarzom.
W Mediolanie sensacja, jak do tej pory :). |
Będą skróty w TV ??
|
Cytat:
|
paranoja, 7 meczów (52min.) 12 żółtych kartek , 2 bramki.Skuteczność jak w polskiej ekstraklasie.
|
http://www.iraqgoals.net/ch3.html
Dlatego zamiast narzekać włączcie sobie transmisję z meczu MU- Wolfsburg. Przed chwilą niespodziewany gol dla NIemców, błyskawicznie wyrównał Giggs z wolnego. Bedzie sie działo, jak to w Anglii ;) |
hahah chciałbym mieć tak słabo grającą Wisłę :D
|
Pan sędzia ułatwił Realowi mecz.
Przyznaję, że wejście było dosyć ostre ale bez przesady. |
Cytat:
|
Heh, niby Marsylia ładnie pięknie, ale to Real wygral 3:0. I za to ich będą na koniec sezonu rozliczać. Za wyniki.
Chociaż o ile dobrze pamiętam, Capello wywalili pomimo, że zdobył majstra. Czyli albo totalna dominacja plus detronizacja Barcy, albo kolejna rewolucja :) |
No to mamy chyba pierwszą większą niespodzianke Milan - Zurich 0:1 . (i do tego mi kupon zepsuli :/ )
|
Przedziwna interwencja bramkarza Marsylii i przedziwna decyzja sedziego...tak mozna podsumowac ten mecz.
Biorac pod uwage poziom szwajcarskiej pilki klubowej(chyba pamietamy co zrobil w zeszlym roku Lech), to wielka sensacja. |
Cytat:
|
A był taki finał Chelsea-Barcelona?
Chyba mówisz o półfinale. :P |
Skąd w ludziach bierze się przekonanie,że dobry kopacz będzie dobrym trenerem. Noż ****a dawać Leonardo na trenera takiego zespołu,jak on nic poza prowadzeniem samochodu nie prowadził,to jest to samobójstwo. I w zasadzie pokazuje,jak można zachorować na swoją niemylność. Bo co Berlusconi miał na myśli zatrudniając takiego gościa?A z drugiej strony, ileż w sobie trzeba mieć buty aby podjąć się takiego działania. Dziwni ci ludzie. No ale śmiechu co nie miara musi mieć Moratti i kibice Interu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kosowski w wielkiej formie, a powolan, jak nie bylo, tak nie ma...az sie lezka w oku kreci, kiedy patrzy sie na niego. Przebojowosc i wiara w swoje umiejetnosci - chyba jedyny polski pilkarz, ktory to ma.
Gdyby w ostatnich spotkaniach reprezentacji na skrzydlach zagral Kamil z Peszko, to pewnie mielibysmy tych punktow wiecej. |
Jak patrze na Kose to gotuje sie we mnie ze tak sie sprawy potoczyly,ze juz go nie mamy.
Wiem wiem,stare dzieje ,pampersy itd ale poprostu ten czlowiek ma charakter i wole walki i tego wlasnie nam dzis do Wisly potrzeba....takich zawodnikow z taką mentalnoscią.... A dzis szkoda mi bylo Marsyli dawali rade ale pozniej splot wydarzen doprowadzil do kleski. |
Marsylia nieźle zaczeła, mieli sytuacje mogli prowadzić. Generalnie mecz mógł sie podobać. Później granie z Realem cios za cios musiało sie tak skończyć ale co mieli do stracenia. Dostali trójke ale jak dla mnie wrażenie zostawili po sobie naprawde fajne. Real gra dobrze ale z kim oni narazie grali ?? Mam na myśli i CL i La Liga
|
waszym zdaniem.. karny był na Realu wczoraj?;]
|
Karny jak karny ale ta czerwona kartka to troche wygięcie pały :/ po tym Marsylie załamało
|
Cytat:
|
Co do karnego to ok. Powtórka pokazała że Diawarra faulował Ronaldo. Ale nie dziwie sie wkur.......niu zawodników Marsylii bo ulizany kurs nurkowania to zdał na 5 jak dawno. Czego multum przykładów mieliśmy jak grał w Anglii.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl