Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

_ukoL 17.09.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 793833)
W Lidze Europejskiej testują wariant z 5 sędziami :)

W Polsce niech to wprowadzą to braknie miejsca w aresztach dla skorumpowanych sędziów bramkowych (?). :lol:

Jaroo1 17.09.2009 20:30

hehe dobre z tymi sedizami "bramkowymi". Na polsacie futbol w studio pokazywali skrot z jakiegos meczu i była sporna sytuacji bo koles wybijał pilke z linii bramkowej. Sdzia bramowy orzekl ze gola nie było ale jak Kołtonie i inne eksperty zobaczyły sytuacje to powiedzieli "ojjj" i sie zastanawiali czy rzeczywiscie gola nie było hehe czyli generalnie jak bylo w tej sytuacji tak pozostało, sedzia bramkowy orzekl ze gola nie było ale nie wykluczone ze sie mylil :D

felipe 17.09.2009 20:52

Jakby nie patrzeć to ten "bramkowy" ma dobrą fuchę :D

Jaroo1 17.09.2009 21:14

Cytat:

Jakby nie patrzeć to ten "bramkowy" ma dobrą fuchę :D
taaa, niedługo bedzie 30 sedziow i kazdy bedzie odpowiadał za kilka metrow kwadratowy boiska :P Piłka z czipem i sedzia ktory w spornych sytuacjach orzekałby decyzje w oparciu o zapis wideo i wszystko by grało i smigało. Nie wiem co ta cała FIFA sie boi takich zasad. Mysle ze max 5 minut by sie polowa przedluzyła jesli byłby taki ktos jak tens edzia ktory podejmuje decyzje po obejrzeniu powtorek, jak pilkarze symuluja, przewracaja sie, udaja ze ich skurcze lapia to jest ok ale zeby zadbac o to zebyw ynik był fair to juz o tym sie nie mysli bo szkoda kilku minut czasu hehe

tofik 17.09.2009 21:59

A o spalonym powinna orzekać komputerowa analiza, a nie sędzia boczny :)

Wojtas 17.09.2009 22:09

Jak juz o przepisach to powinno sie karac do bólu tzn "padaczy"


to jawne oszustwo zeby w momencie minimalnego poczucia nogi/reki przeciwnika udawac jakby sie dostało cios od Kliczki po czym jęczec i zwijac sie z bolu 5 min,a na koniec zejsc z noszy za boiskem i byc juz zdrowym ja rydz.

tacy oszusci mnie najbardziej wk***** ,wylapywac potem na powtorkach jakich symulantow i karac nawet czerownymi ,bo to jawny przekret tyle ze nie pod zielonym stolikem a na zielonej murawie.

Pan Jotka 29.09.2009 19:25

Mourinho nie mial najszczęśliwszej miny po meczu z Kazaniem. Momentami Inter bezradny jak Lech z Brugge :P

tofik 30.09.2009 10:24

Fra Macie jak oglądałeś mecz Unireii, to napisz swoje przemyślenia. Niestety przegrali z meczem Barcy :)
A ciekawy jestem.

FraMat 30.09.2009 15:10

nie oglądałem - w pracy byłem

PeO 30.09.2009 15:49

Czy wczoraj przypadkiem były piłkarz Wisły nie strzelił bramki w LM?

http://videos.sapo.pt/UpVM8ReCbeLTVIkBIHdR

fox mulder 30.09.2009 16:05

Nie. To jest jakaś inna Varga.

el Nuero 30.09.2009 18:25

W każdym razem Petrescu ze swoją ekipą zdobył pierwszy punkt. Oby tak za rok, Maciek Skorża z Wisełką gromadził skrzętnie punkty, grając w fazie grupowej...

Można powiedzieć, że aż szkoda Debreczyna. Łomot 0:4 na własnym boisku. Mimo wysokiej porażki, jednak im zazdroszczę. Zobaczymy jeszcze, jak się spisze "polski" zespół z Cypru :-)

tofik 30.09.2009 18:44

Żeby taki słabeusz nie skompromitował się jakimś 8:0, musi być bardzo zdyscyplinowany taktycznie. Każdy musi wypełnić swoją rolę na boisku w 100%

Co zrobić, Lyon bardzo silna drużyna. Mogli zagrać lepiej, ale porażki nie dało się uniknąć.

JacaTS 30.09.2009 20:33

Oj kiepski ten Real, kiepski. Po takiej inwestycji powinni golic cala Europe po 5:0, a tymczasem bez ladu i skladu to wyglada. Po raz kolejny widac, ze zlepek indywidualnosci nigdy nie stworzy dobrego kolektywu. Gdy przyjdzie im grac z jakas angielska druzyna lanie dostana murowane.

Marszałek 30.09.2009 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 799029)
Oj kiepski ten Real, kiepski. Po takiej inwestycji powinni golic cala Europe po 5:0, a tymczasem bez ladu i skladu to wyglada. Po raz kolejny widac, ze zlepek indywidualnosci nigdy nie stworzy dobrego kolektywu. Gdy przyjdzie im grac z jakas angielska druzyna lanie dostana murowane.

Przy takiej organizacji gry to Wigan by im sporo kłopotów sprawiło. Wyżej niż wyjście z grupy im raczej nie grozi.

For_FuN_ 30.09.2009 20:49

Przede wszystkim gra Marsylii robi wrazenie...fantastyczna organizacja gry, przesuwanie i wspolgranie formacji...mozna to pokazywac naszym pilkarzom.

W Mediolanie sensacja, jak do tej pory :).

kosaTS 30.09.2009 20:55

Będą skróty w TV ??

JacaTS 30.09.2009 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 799039)
Przede wszystkim gra Marsylii robi wrazenie.

To swoja droga. Przy takiej skomasowanej drugiej linii jedynym rozwiazaniem sa albo dlugie pilki albo rozciagniecie gry do boku. Tymczasem Real z uporem maniaka wszystko ciagnie przez srodek, gdzie po prostu nie ma miejsca.

DevilMayCry 30.09.2009 20:56

paranoja, 7 meczów (52min.) 12 żółtych kartek , 2 bramki.Skuteczność jak w polskiej ekstraklasie.

felipe 30.09.2009 21:03

http://www.iraqgoals.net/ch3.html

Dlatego zamiast narzekać włączcie sobie transmisję z meczu MU- Wolfsburg. Przed chwilą niespodziewany gol dla NIemców, błyskawicznie wyrównał Giggs z wolnego. Bedzie sie działo, jak to w Anglii ;)

DevilMayCry 30.09.2009 21:08

hahah chciałbym mieć tak słabo grającą Wisłę :D

rabi86 30.09.2009 21:09

Pan sędzia ułatwił Realowi mecz.
Przyznaję, że wejście było dosyć ostre ale bez przesady.

szlaQ 30.09.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 799049)
Pan sędzia ułatwił Realowi mecz.
Przyznaję, że wejście było dosyć ostre ale bez przesady.

Do0kładnie , na powtórkach widać że Diawara trafił w piłkę ...

tofik 30.09.2009 21:40

Heh, niby Marsylia ładnie pięknie, ale to Real wygral 3:0. I za to ich będą na koniec sezonu rozliczać. Za wyniki.
Chociaż o ile dobrze pamiętam, Capello wywalili pomimo, że zdobył majstra. Czyli albo totalna dominacja plus detronizacja Barcy, albo kolejna rewolucja :)

bartek89TS 30.09.2009 21:42

No to mamy chyba pierwszą większą niespodzianke Milan - Zurich 0:1 . (i do tego mi kupon zepsuli :/ )

For_FuN_ 30.09.2009 21:44

Przedziwna interwencja bramkarza Marsylii i przedziwna decyzja sedziego...tak mozna podsumowac ten mecz.

Biorac pod uwage poziom szwajcarskiej pilki klubowej(chyba pamietamy co zrobil w zeszlym roku Lech), to wielka sensacja.

Tobi1906 30.09.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 799064)
No to mamy chyba pierwszą większą niespodzianke Milan - Zurich 0:1 . (i do tego mi kupon zepsuli :/ )

Mimo wszystko ze Milan gra słabo w tym sezonie,to nie jest niespodzianka ale sensacja!

!!IRIVER!! 30.09.2009 21:59

A był taki finał Chelsea-Barcelona?
Chyba mówisz o półfinale. :P

Marszałek 30.09.2009 22:33

Skąd w ludziach bierze się przekonanie,że dobry kopacz będzie dobrym trenerem. Noż ****a dawać Leonardo na trenera takiego zespołu,jak on nic poza prowadzeniem samochodu nie prowadził,to jest to samobójstwo. I w zasadzie pokazuje,jak można zachorować na swoją niemylność. Bo co Berlusconi miał na myśli zatrudniając takiego gościa?A z drugiej strony, ileż w sobie trzeba mieć buty aby podjąć się takiego działania. Dziwni ci ludzie. No ale śmiechu co nie miara musi mieć Moratti i kibice Interu.

1q2 30.09.2009 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 799086)
Skąd w ludziach bierze się przekonanie,że dobry kopacz będzie dobrym trenerem. .

Oczywiście że gwarancji nie ma ale zauważ że dobry piłkarz jak jeszcze ma we łbie poukładane to ma ogromną przewagę nad trenerem który pokończył cośtam.Gra w piłę przez kilkanaście lat - znasz wszystko od środka, pracujesz z wieloma trenerami....Jak dla mnie nie do przecenienia sprawa, gdzie oczywiście róznie to się potem układa.Patrz choćby z naszego podwórka - Boniek - dobry piłkarz,nie głupi a trenerem był bardzo kiepskim.

Marszałek 30.09.2009 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 799096)
Oczywiście że gwarancji nie ma ale zauważ że dobry piłkarz jak jeszcze ma we łbie poukładane to ma ogromną przewagę nad trenerem który pokończył cośtam.Gra w piłę przez kilkanaście lat - znasz wszystko od środka, pracujesz z wieloma trenerami....Jak dla mnie nie do przecenienia sprawa, gdzie oczywiście róznie to się potem układa.Patrz choćby z naszego podwórka - Boniek - dobry piłkarz,nie głupi a trenerem był bardzo kiepskim.

W sumie masz racje.

For_FuN_ 30.09.2009 23:31

Kosowski w wielkiej formie, a powolan, jak nie bylo, tak nie ma...az sie lezka w oku kreci, kiedy patrzy sie na niego. Przebojowosc i wiara w swoje umiejetnosci - chyba jedyny polski pilkarz, ktory to ma.

Gdyby w ostatnich spotkaniach reprezentacji na skrzydlach zagral Kamil z Peszko, to pewnie mielibysmy tych punktow wiecej.

Wojtas 30.09.2009 23:36

Jak patrze na Kose to gotuje sie we mnie ze tak sie sprawy potoczyly,ze juz go nie mamy.

Wiem wiem,stare dzieje ,pampersy itd ale poprostu ten czlowiek ma charakter i wole walki i tego wlasnie nam dzis do Wisly potrzeba....takich zawodnikow z taką mentalnoscią....

A dzis szkoda mi bylo Marsyli dawali rade ale pozniej splot wydarzen doprowadzil do kleski.

hunter TSW 01.10.2009 06:16

Marsylia nieźle zaczeła, mieli sytuacje mogli prowadzić. Generalnie mecz mógł sie podobać. Później granie z Realem cios za cios musiało sie tak skończyć ale co mieli do stracenia. Dostali trójke ale jak dla mnie wrażenie zostawili po sobie naprawde fajne. Real gra dobrze ale z kim oni narazie grali ?? Mam na myśli i CL i La Liga

Cinek1906 01.10.2009 06:18

waszym zdaniem.. karny był na Realu wczoraj?;]

hunter TSW 01.10.2009 06:26

Karny jak karny ale ta czerwona kartka to troche wygięcie pały :/ po tym Marsylie załamało

Pan Jotka 01.10.2009 07:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter TSW (Post 799113)
Karny jak karny ale ta czerwona kartka to troche wygięcie pały :/ po tym Marsylie załamało

Przegiecie paly to by bylo jakby powtorzyla sie sytuajca z Eduardo....Sluszna czerwona kartka i sluszny karny. Jak ktos podlamal OM to byl to Diawarra.

hunter TSW 01.10.2009 08:21

Co do karnego to ok. Powtórka pokazała że Diawarra faulował Ronaldo. Ale nie dziwie sie wkur.......niu zawodników Marsylii bo ulizany kurs nurkowania to zdał na 5 jak dawno. Czego multum przykładów mieliśmy jak grał w Anglii.

Marszałek 01.10.2009 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 799112)
waszym zdaniem.. karny był na Realu wczoraj?;]

Słuszny. W środku pola by podyktował faul a poza tym jak pisze Pan Jotka, dobrze,że Ronaldo nogi nie urwało. Jak dla mnie było to zagranie niekoniecznie na piłkę, karać takie zagrania powinno się z całą stanowczością. Dyskwalifikacja za takie wejście na jeden mecz nie byłaby złym pomysłem. Zobaczcie z jakim impetem i jak wszedł ten koleś w Ronaldo.

brylant17 01.10.2009 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 798967)
W każdym razem Petrescu ze swoją ekipą zdobył pierwszy punkt. Oby tak za rok, Maciek Skorża z Wisełką gromadził skrzętnie punkty, grając w fazie grupowej...

Można powiedzieć, że aż szkoda Debreczyna. Łomot 0:4 na własnym boisku. Mimo wysokiej porażki, jednak im zazdroszczę. Zobaczymy jeszcze, jak się spisze "polski" zespół z Cypru :-)

Śmiejecie się z Derbrczyna może i dostaje baty ale leci kasa raz z praw telewizyjnych dwa z UEFA nam ta kasa by się przydała jak nic,oglądałem wczoraj skrót z meczu Debreczyna i robili kuriozalne błędy jak i w obronie oraz bramkarz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl