Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

pirat.z.karaibow 27.06.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez David.
Widać, że czytanie ze zrozumieniem kuleje

Cytat:

Tegorocznych absolwentów było 398 tysięcy
Absolwent= ukończył szkołę. ~17 tysięcy osób zdających maturę w tym roku, to osoby które poprawiały/podchodziły jeszcze raz.

Pozdro, nie przepraszaj. Czytaj więcej. :-)

Niemiec 27.06.2009 22:41

Mimo to tez sie martwie ^^

kubus20 27.06.2009 23:10

A może to bedziej kwestia wyniku...? heh

!!IRIVER!! 27.06.2009 23:16

Nie ma nic i **** z tym. Przygotowałem się mentalnie, że 30 czerwca odbieram świadectwo :D :P grunt, żeby mieć ang rozsz zdany. reszta in plus ;)

Partition 28.06.2009 13:02

Cytat:

W tym roku do egzaminu maturalnego przystąpiło ponad 415 tysięcy osób. Tegorocznych absolwentów było 398 tysięcy. Świadectwo dojrzałości uzyskało 79 procent maturzystów.

Rok temu ale. Pani Magdziarz złożyła dymisję rok temu, z tego co pamiętam.

kubus20 28.06.2009 21:58

Wyników dalej nie ma, wiec pewnie poczekamy do wtorku...eh

WhiteStarDvisionTheBest 28.06.2009 22:08

no wyniki pewnie bedą o 0:00 z poniedziałku na wtorek :)

KamAr 28.06.2009 22:15

załamka... 79%... boje się;> a jak bylo w latach poprzednich ?

Partition 29.06.2009 01:38

Cytat:

załamka... 79%... boje się;> a jak bylo w latach poprzednich ?
Tamten news jest sprzed roku, naprawdę. ;) Tutaj ten sam, z innego serwisu:
http://www.info.razemwsieci.pl/2675/...-podsumowanie/
Na podsumowanie 2009 poczekamy jeszcze kilka(naście/dziesiąt) godzin. Ale pewnie i tak wynik będzie zbliżony. Typuję, w trochę wyższy, 82%.

Niemiec 29.06.2009 07:37

Nie ma innej mozliwosci dzis juz musza byc wyniki. Zeby ten dzien jak najszybciej zlecial :)

pirat.z.karaibow 29.06.2009 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Partition (Post 753012)
Tamten news jest sprzed roku, naprawdę. ;)

Jak z tamtego roku, to co w nim robi pani Hall jako Minister Edukacji? :>

Partition 29.06.2009 09:12

Cytat:

Jak z tamtego roku, to co w nim robi pani Hall jako Minister Edukacji? :>
Hall jest ministrem od listopada 2007. Z kolei Maria Magdziarz, która w artykule wypowiada się jeszcze jako dyrektor CKE złożyła dymisję rok temu. Dzisiaj dyrektorem jest Krzysztof Konarzewski.

pirat.z.karaibow 29.06.2009 09:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Partition (Post 753048)
Hall jest ministrem od listopada 2007. Z kolei Maria Magdziarz, która w artykule wypowiada się jeszcze jako dyrektor CKE złożyła dymisję rok temu. Dzisiaj dyrektorem jest Krzysztof Konarzewski.

Przepraszam więc :-)

IndykTSW 29.06.2009 09:33

Mam taką propozycję, może nie podbijajmy dzisiaj tego tematu bo ile razy go widzę tyle razy mam ciśnienie i stresuje się :) przed maturami zero stresu ale przed wynikami nosi mnie od rana :P

wojtek90059 29.06.2009 09:47

Słuchajcie mam takie pytanie: o jakie hasło chodzi, żeby się tam zalogować? A drugie moje pytanie brzmi, czy jeżeli mieszkam w woj. kujawsko-pomorskiem, to czy też istnieje możliwość sprawdzenia sobie wyników po północy?;>

bartek89TS 29.06.2009 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtek90059 (Post 753069)
Słuchajcie mam takie pytanie: o jakie hasło chodzi, żeby się tam zalogować? A drugie moje pytanie brzmi, czy jeżeli mieszkam w woj. kujawsko-pomorskiem, to czy też istnieje możliwość sprawdzenia sobie wyników po północy?;>

Na maturze dostawało sie taką podłużną karteczke i tam miałes swoje imie,nazwisko,pesel i kod który jest potrzebny żeby sie zalogować na stronie OKE i sprawdzić sobie wyniki.
U mnie w tej chwili nie można sie zalogować, moze to oznacza wpisywanie wyniku?:)oby...
Takie cuś mi sie wyświetla: Trwa konserwacja systemu informatycznego, proszę spróbować później.
Za utrudnienia przepraszamy.

Charlie 29.06.2009 10:07

Jest przerwa techniczna i trwa do 19 ;)

bartek89TS 29.06.2009 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie_ (Post 753083)
Jest przerwa techniczna i trwa do 19 ;)

A z kąd masz takie info że przerwa trwa do 19??
(nie było pytania:p juz wiem z kąd:)

wojtek90059 29.06.2009 10:12

A to widocznie u nas w kuj-pom nie ma takiego czegoś, bo ja niestety nie dostałem żadnej takowej karteczki, oprócz tego co dawali na maturze do przyklejenia:p A w ogóle istnieje taki system gdzieś indziej niż w Krakowie?:>

pirat.z.karaibow 29.06.2009 10:14

W całym kraju. Wejdź sobie na stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, która ma siedzibę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania i do której przynależała Twoja szkoła.

unpredictable_wislaczka 29.06.2009 10:19

Właśnie chyba nie. Teraz znalazłam jakieś forum, gdzie też pytają o ten cały OBIEG i chyba niewszystkie OKE to mają. Tak mi się wydaje.
Moje poznańskie też tego chyba nie, dlatego nie dostaliśmy żadnych haseł...

Kamil 29.06.2009 10:20

na stronie cke są już tegoroczne wstepne wyniki matur,
http://www.cke.edu.pl/index.php?opti...d=806&Itemid=2

pirat.z.karaibow 29.06.2009 10:47

Ciekawie wyglądają te statystyki.

Odsetek = procent?

!!IRIVER!! 29.06.2009 11:11

No tak, ostatnia kolumna mówi ile % ludzi zdało dany przedmiot obowiązkowy na określonym poziomie. Patrząc na te wyniki, zatrważająco słabo na tle innych wygląda informatyka. Pocieszył mnie angielski roszerzony, bowiem zauważyłem przy odsetku sukcesów - 100, co powinno oznaczać, że uciułałem 30% :P :)

bartek89TS 29.06.2009 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 753092)
na stronie cke są już tegoroczne wstepne wyniki matur,
http://www.cke.edu.pl/images/stories...iki_mat_09.pdf

Mi ten link nie działa...

unpredictable_wislaczka 29.06.2009 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 753113)
Pocieszył mnie angielski roszerzony, bowiem zauważyłem przy odsetku sukcesów - 100, co powinno oznaczać, że uciułałem 30% :P :)

Czyli, że ja też:D rozszerzona fizyka wygląda pięknie - 99, szkoda,że to nie mój obowiązkowy:P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 753117)
Mi ten link nie działa...

wejdź na stronę CKE, tam jest link jako ostatnia wiadomość :)

pirat.z.karaibow 29.06.2009 11:27

WOS, 88% zdawalności. Wierzę że należę do tej grupy :-/ Bo tylko o WOS się martwię.

IndykTSW 29.06.2009 14:12

Wiem że byłem za tym aby nie podbijac tematu ale u nas dzisiaj podali wyniki w liceum.

pirat.z.karaibow 29.06.2009 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 753237)
Wiem że byłem za tym aby nie podbijac tematu ale u nas dzisiaj podali wyniki w liceum.

I jak? Zdałeś?

IndykTSW 29.06.2009 14:35

Zdałem

polski podstawowy 66%
angielski podstawowy 97%
geografia rozszerzona 58%

pytanie teraz czy mam gdziekolwiek szanse z tym iśc. Myślę nad ekonomiczna i nad socjologia na AGH

!!IRIVER!! 29.06.2009 15:00

Dobre wyniki. Chciałbym mieć takie - z tym, że ja mam nadzieję na chociaż po 40% angielskiego i wosu rozszerzonego, zaś z podstawowych polskiego i geografii wynik powinienem mieć podobny do Ciebie - tj. polski 60-70%, zaś geo - 70-75%... Jezu, byle do jutra, bo ten stres zaczyna mnie już przerastać.

Charlie 29.06.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Roadstar (Post 753291)
49% uczniów w Polsce zdało matematyke na poziomie podstawowym a 51 % nie zdała , i oni chcą matematyke na przedmiotach obowiązkowych na maturze , ciężko to wszystko widze za rok :-/:-/ Jedynym słowem mieliście farta że niemeliście majcy jako obowiązkowy przedmiot w tym roku:-)

Chyba coś pokręciłeś z tego co ja widzę to zdało 81% a oblało 19%.

Roadstar 29.06.2009 15:33

Fakt mój błąd pomyliłem sobie tabelki ;) ale ogólnie rzecz biorąc lepiej by było gdyby zlikwidowali matematyke na obowiązkowym bo i tak jest zmora uczniów ;)

Partition 29.06.2009 16:03

Cytat:

i oni chcą matematyke na przedmiotach obowiązkowych na maturze , ciężko to wszystko widze za rok
Oj, dajcie spokój już z tą matmą, naprawdę. Widziałem zadania proponowane przez CKE.. jeśli ktoś umiał dobrze matmę w gimnazjum, to sobie poradzi bez problemu.
MEN i CKE wiedzą co robią, przecież nie dadzą takich zadań, żeby połowa rocznika nie zdała matury... Matematyka była już kiedyś obowiązkowa i jakoś nikt od tego nie umarł. I nawet jeśli ktoś idzie na kierunki humanistyczne, to podstawowa znajomość matematyki (a taka będzie sprawdzana) jest niezbędna w życiu.

IndykTSW 29.06.2009 16:37

Mam pytanie do zeszłorocznych maturzystów. Jaki rok temu był próg na AP na geografię jeśli ktoś składał tam papiery.

DrewniaQ 29.06.2009 18:05

Przesunęli z 19 na 21 przerwę. Czekam dzisiaj do 24, ponieważ chodzą słuchy, że w zeszłym roku było tak właśnie uruchomione.

WhiteStarDvisionTheBest 29.06.2009 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 753377)
Przesunęli z 19 na 21 przerwę. Czekam dzisiaj do 24, ponieważ chodzą słuchy, że w zeszłym roku było tak właśnie uruchomione.

Własnie tez to teraz zobaczyłem,że przesuneli i też mam podobne odczucie,że o północy poznamy wyniki:)

Sensej 29.06.2009 18:23

Haha o 0:00 to nikt na strone nie wejdzie ;) Zawsze tak jest :D

wygladajacyzzachmury 29.06.2009 18:39

jak Wam się uda wejść nad ranem to będzie dobrze a i tak jest to wątpliwe

PauL 29.06.2009 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 753382)
Haha o 0:00 to nikt na strone nie wejdzie ;) Zawsze tak jest :D

Mnie się udało. :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl