![]() |
Unknown / Tozsamosc (2011)
http://www.imdb.com/title/tt1401152/ Bardzo dobry film, warty ogladniecia |
Mnie tylko ciekawi, dlaczego często ludzie mylą skazani na shawshank z 8 milą.
Shawshank to o tym bankierze, który pracował jako księgowy dla jednego z kierowników więzienia, a sam później spieprzył przez ścieki, a 8 mila o niesłusznie skazanym murzynie (zabójstwo 2 białych dziewczynek) czyż nie? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kojarzy ktoś może film o DJ'u, który wylądował w jakiejś placówce dla niezrównoważonych?
Kilka m-cy temu oglądałem go na Canal +, ale za Chiny nie jestem w stanie sobie przypomnieć tytułu. |
Kac Vegas mi się osobiście bardzo podobał momentami lepsze jak I ale szkoda trochę że w sumie zaczyna się tak samo hehe ;)
|
Obejrzałem dzisiaj Super 8 i mogę śmiało polecić. Co prawda, fanom Transformersów i innych 3d_hocków_klocków do gustu pewnie nie przypadnie, to wszystkim którzy tęsknią za kinem robionym z rozmachem, ale i niosącym treść - na pewno.
Świetna gra dzieciaków i Kyle'a Chandlera. Świetna reżyseria J.J. Abramsa. Czułem się jak wtedy, gdy pierwszy raz oglądałem E.T. - wessało w ekran. Aha i nie wychodźcie przy napisach, warto zostać ;) |
Polski film - Lincz. Naprawdę konkretny, polecam!
|
"Nad morzem" (2009)
"Nad morzem" to debiut pełnometrażowy młodego meksykańskiego reżysera Pedra Gonzáleza-Rubio, który wcześniej skupiał się na ekologii i tworzył dokumenty o przyrodzie. Film, który został uznany za jeden z najciekawszych meksykańskich filmów 2009 roku, zaciera granicę pomiędzy klasycznym filmem fabularnym a dokumentalnym. Bohaterowie to prawdziwy ojciec i syn, nawet ich imiona nie zostały zmienione. Natan ma pięć lat. Jest synem Meksykanina i Włoszki, którzy decydują się na rozwód. – Ci ludzie nie mieli ze sobą nic wspólnego, nie chcieli egzystować w swoich światach, dlatego każde z nich wróciło do siebie. Tutaj namiastka filmu http://oognet.pl/content/details/846 |
Melancholia Larsa Von Triera. kto trawi ambitne kino - polecam !!
|
"W lepszym świecie" - Christian wraca do Danii po śmierci matki. Jest pełen buntu i nie lubi ludzi, którzy dają za wygraną. Jego ojciec przegrał, pozwalając umrzeć żonie. Rodzice Eliasa są w separacji, ojciec jeździ regularnie do Afryki, gdzie w dramatycznych warunkach pracuje w szpitalu dla uchodźców. Ojciec Eliasa to mięczak – pozwolił się spoliczkować nieznajomemu mężczyźnie. Życie przytłacza, więc Christian myśli tylko o zemście. Elias, zbyt spokojny i wrażliwy, jeszcze nie ma na nią pomysłu. Kiedy chłopcy zasiądą razem w szkolnej ławie, losy obu rodzin splotą się nieodwracalnie, a dziecięca niewinność nabierze zupełnie nowego znaczenia. Przemoc, zbrodnia i kłamstwo przykryte cienką warstwą miłości to nierzadko świat, w którym przyszło żyć dorosłym. W rzeczywistości dalekiej od ideału swojego miejsca szukają również dzieci. Kiedy relacje dorosłych są napięte do granic wytrzymałości, to właśnie dzieci szukają wyjścia z psychicznej pułapki. Chcą sprawiedliwości, od której zaczynają się wojny. Susanne Bier, duńska reżyserka, przekonała do siebie polskich widzów takimi filmami jak „Tuż po weselu”, „Bracia” oraz „Otwarte serca”. "W lepszym świecie" jest jej jedenastym filmem. http://oognet.pl/content/details/855
Polecam |
Passione
http://www.filmweb.pl/film/Passione-2010-584989 Vedi/senti Napoli e puoi muori. La Musica Napoletana - inna niż wszystkie, odkrywa duszę wyjątkowego miasta jakim jest Neapol. W tle Vesuvio, architektura, slumsy, skutery i przede wszystkim wyjątkowi ludzie. Oraz obraz Boskiego Diego :) Jak ktoś lubi muzyczne kino i odkrywanie ciekawych zakątków świata to polecam. |
Mógłby ktoś polecić krwawe horrory z torturami?
|
Mówisz, masz.
http://en.wikipedia.org/wiki/Guinea_Pig_(film_series) Nie wiem, czy dokładnie o coś takiego Ci chodziło, ale możesz zerknąć. Smacznego! |
Cytat:
|
Cytat:
btw Cannibal Holocaust ci sie powinien spodobać |
Cytat:
|
Cytat:
:D |
Srpski Film (strasznie chore rozkminy), Human Centipede (mało tortur ale zryte), cała saga Guinea Pig
|
posiada ktos napisy do Paranormal activity 3?
|
Cytat:
Jeśli interesuje Cię podobna tematyka to obowiązkowa pozycja "It's All Gone Pete Tong". Świetna historia. :) |
"The Guard" jak nie słyszeliście o irlandzkiej policji to powinniście obejrzeć film o jednym znajbardziej wyluzowanych glinie w historii. Ja osobiście przy oglądaniu śmiałem się do rozpuku z żartów o niepolitycznej poprawności :P
|
Wielki Błękit Luca Bessona. Mój ulubiony film dzis TVP2 21.45. Polecam !
|
Cytat:
"Spit on Your Grave" - Bez litości. Takiego zobrazowania zemsty już dawno nie widziałam w żadnym filmie |
Cytat:
|
green street hooligans byly tylko 2 czesci??
|
polecam film BLOW leciał wczoraj na tvp 2 ;)
|
Cytat:
|
Angela's Ashes polecam jeden z najlepszych jakie ostatnio obejrzałem link do filmwebu :
http://www.filmweb.pl/film/Prochy+Angeli-1999-854 Veronica Guerin- dobry film oparty na faktach : http://www.filmweb.pl/film/Veronica+Guerin-2003-38730 jakieś propozycje filmów z Wielkiej Brytanii mile widziane bo jak na razie na tym kinie się nie zawiodłem |
Czy może ktoś polecić jakiś film który daje do myślenia. Coś w stylu Requiem for a Dream. Lot nad kukułczym gniazdem. Coś ciężkiego, z elementami psychologicznymi.
|
Cytat:
|
Cytat:
Prawo Zemsty http://www.youtube.com/watch?v=bwurx...eature=related Skazaniec http://www.youtube.com/watch?v=_w1jo...eature=related Jak ktos ma link do Berlin Calling z lektorem to poprosze:) moze byc Torrent |
Polecam film "2012" ;p ostatnio nawet w panoramie go reklamowali :)
|
To ironia? :D
|
Tak na serio, polecam Wam film dokumentalny "Czeski sen" Można go zobaczyć na jutjubie z lektorem polskim. Film jest o reklamie, manipulacji ludźmi. 2 studentow czeskiej filmówki otwiera 'sklep' (dlaczego cudzyslow, dowiecie się z filmu :) Ludzie omamieni reklamą, 400 billboardow w Pradze, reklamy w radio, tv, prasie, kinach itd. Polecam serdecznie, na yputube w 9 czesciach :)
Strona filmu: http://www.filmweb.pl/Czeski.Sen Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=XFi5HtNKB5Q |
Cytat:
http://www.filmweb.pl/Forrest.Gump http://www.filmweb.pl/Zostan http://www.filmweb.pl/film/Przebudzenia-1990-1035 Na upartego jeszcze ten: http://www.filmweb.pl/Przerwana.Lekcja.Muzyki No i DEKALOG Kieślowskiego. |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=jw4F-...eature=related |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.filmweb.pl/Donnie.Darko Mr.Nobody http://www.filmweb.pl/film/Mr.+Nobody-2009-269102 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl