Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

grzesiek632 05.03.2009 19:06

a co myslicie o meczu Torino - Juve 1 ? pomimo tego ze Torino jest w dole tabeli o dziwo jest wysoki kurs na Juve bo az 2,15 ( przynajmniej jak na dzien dzisiejszy)/

jasiu 05.03.2009 19:08

Dwa kupony na jutro:
Montpellier-Chateauroux 1 1,65
Galatasaray-Bursaspor 1 1,35
Veendam-Venlo 2 1,60
Mons-Standard Liege 2 1,55
kurs:5,52

i taki jeszcze

FSV Frankfurt-Kaiserslautern 2 2,40
Cittadella-Triestina 2 2,85
Rio Ave-Maritimo 2 2,40
kurs:16,42

tomorow 05.03.2009 20:01

Myślę, że Juventus nie przegra z Torino. Co prawda są to derby, ale nie liczył bym tu na niespodziankę.

1q2 05.03.2009 20:09

jak juz przy serie a jestesmy to nastepny ciekawy mecz

Napoli - Lazio...goscie sa w lekkim cugu a Napoli nie wygralo od 8 spotkan...2.25 na przelamanie Napoli

ps no i UFA polegla.Mistrz i zdecydowany lider dostal w dupe 3-1 od Omska co po zasadniczym byl 15.

rocco_1906 05.03.2009 21:26

odnosnie Juve to pamietajcie ze przed nimi mecz roku z Chelsea i sadze ze z Torino(przy calym prestizu Derbów) gwiazdy Juve w decydujacych momentach po prostu beda odstawiac noge zeby nie ryzykowac wyeliminowania z udzialu w LM.

a na jutro to mi sie widzi zwyciestwo Górnika

LuKaS TSW 06.03.2009 15:01

na dziś mam takie coś(wszystko podwójna szansa):
Veendam-Venlo 2-2
Mons-St.Liege 2-2
Górnik-Arka1-1
Derry-Drogheda 1-1
Rio Ave- Maritimo 0-0
Schalke - Koeln 1-1

kurs 7.55 , zagrałem za 10 zł

bula1010 06.03.2009 16:13

Mons-St.Liege-2
Schalke-Koeln-1
Łks-cracovia-1
Górnik-arka-1
Galatasaray-Bursaspor-1
kurs ako około 13.50
ja dałem za 5 zł zobaczymy co to będzie :P

_bzyku_ 06.03.2009 16:19

St.Patrcik-Galway-1
Apeldorn-Emen-1
Starsbourg-Clermont-1
Łks-Cracovia-x
Górnik-Arka-1
Ako 34.07
Stawka 2zł
Ew.Wygr 61.35


A. Marseille-Valencienes-1
B. Barca-Bilbao-1
C.Numancia-Valencia-2
D.Bayern-Hannover-1
E.Stutgart-Dortmund-1
F.Arminia-Frankfurt-1
G.Wisła-Polonia-1
H.Cadiff-Doncaster-1
I.Deportivo-Racing-1
J.Fiorenitna-Palermo-1
6z10 za 20zł
od 1,10 do 485,95

pan Dudi 06.03.2009 17:42

Dobra, zagrane. Remis żydków i zwycięstwo żaboli.


Edit: Ale jajca, żydy z ŁKSem do 30 minuty prowadzą 2-1 :O. Hehehe. Jestem pod wrażeniem tego ile niespodzianek niesie ze sobą nasza bananowa liga :D

darotsok73 06.03.2009 18:06

Górnik-Arka 1
Lechia-Ruch 10
Piast-GKS B. 2
Wisełka-Polonia Wwa 1
WKS- P.Bytom 1
Legia-Wodzisław 1
Lech-Jaga 1

za 5 zł. do wyjęcia 125.

Real M.-Atletico i Barca-Bilbao dokładny wynik 2-1
za 2 ł. -100!

WiślakNH 06.03.2009 19:36

FK Austria Wien - LASK Linz 1
Wisla Krakow - Polonia Warszaw 1
Real Madrid - Atletico Madrid 1
Hacettepe SK - Besiktas JK 2
Shakhtar Donetsk - Dnipro Dnepropetrovsk 1

Kurs : 8,44

bula1010 06.03.2009 19:48

Łks szczęśliwie w końcówce na 4:3 :p a więc jedynka weszła :)

pan Dudi 06.03.2009 19:51

Szczęśliwie, no ****a, bramka ze spalonego podobno (co wiadomo cieszy i da podstawę do napisania kolejnych rozdziałów na temat martyrologii Cracovii, ale TAM MIAŁ BYĆ REMIS! :/ ) ;)

WiselkaMLP 06.03.2009 21:55

Lorient - PSG 2 2.45
Rodez - Libourne 1 1.70
Heerenveen - Groningen 1 1.75
Brescia - Rimini 1 1.70

kurs: 12.39

LuKaS TSW 06.03.2009 22:02

na jutro:
Crewe-Hereford 1
Birmingham-Southampton 1
Torino-Juventus 2
Carmarthen-Rhyl 2

kurs 13,31

a co myslicie o meczach Brasov-Steaua i Mallorca-Betis ?

bula1010 06.03.2009 22:08

na jutro mam tak :
Hertha-2
Hamburg-2
LECHIA-1
WISŁA-1
Manchester united-2
Juventus-2

rocco_1906 06.03.2009 22:09

Lech - Jaga 1
Bayern - Hannover 1
Barca - Bilbao 1
Real - Atletico 1-1(podwojna szansa)

kurs:3,17
stawka:25
ew.wygrana:71,3

blacksmith 06.03.2009 22:34

ŁKS wszedł ładnie, niestety górnik mi zawalił. Jutro stawiam rozpis i mam nadzieje, że będzie dobrze

kameleon2323 06.03.2009 23:33

a mi wszystko weszlo tylko nie GKS Tychy-Woj.Podhale(6m.)
Hokej na lodzie - Polska PlayOff :/

mac251_251 06.03.2009 23:53

Witam daje tutaj kupony wygrane z całego tygodnia , jutro podam typy na sobotę mam nadzieję , że jutrzejszy dzień będzie szczęsliwy i uda się mi zarobić i osobą które z moich typów skorzystają . Pozdrawiam

http://i39.tinypic.com/33vzo76.jpg


http://i40.tinypic.com/2bph6c.jpg

http://i39.tinypic.com/24llspk.jpg

1q2 07.03.2009 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 688185)
Szczęśliwie, no ****a, bramka ze spalonego podobno (co wiadomo cieszy i da podstawę do napisania kolejnych rozdziałów na temat martyrologii Cracovii, ale TAM MIAŁ BYĆ REMIS! :/ ) ;)

ja se żydów odpuścilem i normalnie jebłem smiechem jak poszło na 4-3.

Na noc Bufflo - choc zauwazylem ze NHL znow sie stala jednym wielkim przypadkiem;) - trza jeszcze chwile poczekac jak beda sie juz na maxa wazyly losy playoff.

bula1010 07.03.2009 09:09

Mons-St.Liege-2
Schalke-Koeln-1
Łks-cracovia-1
Górnik-arka-1
Galatasaray-Bursaspor-1
kurs ako około 13.50

tylko górnik mi nie siadł a blisko było zobaczymy dzisaj :P pozdro
Dziś R22 i WISEŁKA 3 PUNKTY MA JJJBG

grzesiek632 07.03.2009 09:45

a ja na dzis postawilem takie:

Bayern - Hannover 1 kurs 1,27
Marsylia - Valenciennes 1 kurs 1.50
Sporting - Ferreira 1 kurs 1,27


postawiłem ten kupon za 30 zł

to nie moze nie wejść poprostu;)

Waldus88 07.03.2009 10:16

Wisła Kraków - Polonia Warszawa DW 3:0 kurs 11zł

dudeq 07.03.2009 10:21

gra ktos na remisy?

LuKaS TSW 07.03.2009 11:04

Veendam-Venlo 2-2
Mons-St.Liege 2-2
Górnik-Arka1-1
Derry-Drogheda 1-1
Rio Ave- Maritimo 0-0
Schalke - Koeln 1-1

mi to samo tylko żabole pudło

a remisy to może Hoffenheim-Werder Stuttgart-Dortmund Toulouse-Bordeaux Lechia-Ruch Nyiregyhaza-Haladas
ale to tylko dla zabawy albo w jakimś ciekawym systemie

EnDrJu92 07.03.2009 11:35

Co myliscie o tych kuponach???
Energie Cottbus-Hertha X2
Bayern M-Hannover 1
Olmipique M-Valenciennes 1
FC Barcelona - Athletic Bilbao 1
Sporting Lissabon - FC Pacos Ferreira 1



Drugi :)
AS Roma - Udinese 1
Genoa CFC - Inter X2
FC Torino - Juventus Turin X2
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow X

Bobic 07.03.2009 11:39

FC Bayern München - Hannover 96 (Typ) 1
Wisla Krakow - Polonia Warszaw (Typ) 1
Kurs:2,28

ARO_SKW 07.03.2009 11:43

Też sie pochwale z wczoraj :

GALATASARAY - BURSASPOR >> 1 >> 1,3zł >> 2:1
MONS - ST.LIEGE >> 2 >> 1,6 >> 0:1
DUNDALK - BOHEMIANS >> 2 >> 1,9 >> 0:1

kurs. 3,5


Na dziś ;D

BARCELONA - ATH BILBAO >> 1 >> 1,3 myśle, że dziś Barca sie przełamie
WOLFSBURG - KARLSRUHER >> 1 >> 1,4 VFL bilans meczy u siebie 9zwycięstw i 1 porażka
BERN - ZUG >> 1 >> 1,4 jest to 5 ostatni mecz PO. kto wygra gra dalej

kurs. 2,6

szym_ek 07.03.2009 13:17

Na weekend :

Rennes : Auxerre <2,5
Genoa : Inter <2.5
Real M. : Atletico >2,5

Kurs : 3.96


Osasuna ; Sporting G. 1
Roma : Udinese >2,5
Marseille : Valenciennes <2,5

Kurs : 5.33


Sevilla : Almeria 1
Catania : Siena 1
Lille : Lyon 1x

Kurs : 4.82


Toulouse : Bordeaux X
Genoa : Inter 1
Real M. : Atletico 1

Kurs : 13.48

gooro33 07.03.2009 13:20

Wisla1
Roma1x
ako:2,02


chyba najlepsza kombinacja na dzis

WislakWloszczowa 07.03.2009 13:53

PGE Skra Belchatow - Asseco Resovia
BKS Aluprof Bielsko-Biala (-2.5) - AZS Bialystok

AKO 2.06

Waldus88 07.03.2009 14:08

PGE Skra Belchatow - Asseco Resovia 2 2,70

xdarek 07.03.2009 14:15

Mam CSKA na kuponie i czy jak wygra w dogrywce to sie liczy czy jest remis kupon z STSu

_KRIS_ 07.03.2009 14:18

liczy sie wynik do 90minuty jesli masz obstawiony mecz a nie awans (jesli gra w pucharach ligi)

tomek_TSW 07.03.2009 14:37

Sunderland - Tottenham X (1p)
Wisła - Polonia 1 (1p)
Piast - Bełchatów 2
St Etienne - Nantes 1
Lechia - Ruch 1x

andalemono 07.03.2009 21:31

Trzej Królowie Wielkich Miast ;-)
http://img9.imageshack.us/img9/3292/...wielkichmi.jpg

LuKaS TSW 07.03.2009 23:07

[quote=LuKaS TSW;688267]na jutro:
Crewe-Hereford 1
Birmingham-Southampton 1
Torino-Juventus 2
Carmarthen-Rhyl 2

kurs 13,31

no i siadło:)
a na jutro:
Legia-Odra 1
Furth-Oberhausen 1
Zizkov-Sparta 2
Napoli-Lazio 1
River Plate-Sarandi 1

bula1010 07.03.2009 23:13

Hertha-2
Hamburg-2
LECHIA-1
WISŁA-1
Manchester united-2
Juventus-2
wczoraj tylko jeden błąd dziś też ;/ może jutro już wejdzie cały :P pozdrawiam TYLKO WISŁA:)

kadziolek1906 08.03.2009 00:28

Wczoraj wygrane 20 zł :)
zainwestowałem i...
...
1 kupon
Juve
sporting
bayern
hertha

Stawka:10 zł-wygrana 68 zł
2 kupon
PSG
villarreal
heerenveenl

stawka:6 zł- wygrana 40 zł :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl