Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

Dariook 22.05.2017 09:04

Popraw to proszę, razi :)

seta 22.05.2017 14:34

Zabawnie wyszło bo @MłodePokolenie ma racje, a głosy przeciwne dają pewnie coś koło 85%.

piotrex007 22.05.2017 23:01

Kiko chyba polubił Kopalnię Soli, bo wczoraj (w poniedziałek) znów byłem w pracy i tym razem go wywoziłem windą na górę ;) Za pierwszym razem był z rodziną, wczoraj chyba z jakimś znajomym ;)

MB1906 01.06.2017 12:36

http://futbol.as.com/futbol/2017/05/..._Th_13_15_none

Tlumaczenie mile widziane.

Barti 05.06.2017 07:19

Trenerze Kiko. Gratuluję zadowolenia z osiągniętego miejsca po sezonie. Ja jednak nie podzielam Pana radości. Rozegrane w żenującym stylu mecze w grupie mistrzowskiej, to powód do głębszego zastanowienia. W okresie przygotowawczym proponuję zastosować bandzie tych leni metodę guma i wąskie drzwi. W przeciwnym wypadku, wyjdą Panu na głowę. Natomiast przerwa meczu z Termalicą, tutaj pojadę klasykiem, powinna wyglądać tak:

https://www.youtube.com/watch?v=hscU44GBT04

KOMINEK 05.06.2017 07:31

Szczególnie te z Lechią i Koroną wstyd żenada trener do zwolnienia. Mam pretensje tylko za wczoraj. Bo po 1:0 można było dokręcić śrubę i wygrać i byłoby 5 miejsce.

Barti 05.06.2017 07:32

Z Lechią to była mega żenada. Obudzili się na ostatnie 30 minut. Jak drużyna wychodzi tak zmotywowana i rozgrywa taką pierwszą połowę i początek drugiej to ja nie mam pytań.

funkykoval 05.06.2017 08:13

Lechia przez 60 minut też zbyt wiele nie pokazywała....

silver03 05.06.2017 08:16

Znowu zaczyna się pier.dolić w głowie od tego "dobrobytu" :D

Barti 05.06.2017 08:20

Nikomu nie zaczyna się p..ic we łbie od dobrobytu jeśli do mnie pijesz. Z porażek i stylu w jakim się te porażki odnosi należy wyciągać wnioski. Niech podsumowaniem będą dwa mecze, z Górnikiem Ł. i Termalicą. Tutaj nie ma uzasadnienia, że graliśmy z najlepszymi. Cała teoria o naszym miejscu w szeregu bierze w łeb. Mnie wk... takie usprawiedliwianie na siłę. Robienie świętych krów w klubie, które mają w d... kibiców. I żeby było jasne, nie jestem za zwolnieniem trenera.

fansorina 05.06.2017 10:03

Bilans Kiko: 7 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek; 24:22 w bramkach, średnia pkt: 1,35.
Według mnie to słaby bilans. Czekamy na poprawę bilansu w sezonie 17/18.

filemon 05.06.2017 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fansorina (Post 1471859)
Bilans Kiko: 7 zwycięstw, 2 remisy i 8 porażek; 24:22 w bramkach, średnia pkt: 1,35.
Według mnie to słaby bilans. Czekamy na poprawę bilansu w sezonie 17/18.

Ja bym to jednak rozdzielał na rundę wiosenną i rundę finałową.

Nawet pozwolę sobie to podzielić na okres kiedy musieliśmy wygrywać (do meczu z ZL) i okres kiedy nie musieliśmy (od meczu z Łęczną).
W pierwszym 19p w 9 meczach - 6 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki i średnia 2,(1)p/mecz
W drugim 4p w 8 meczach - 1 zwycięstwo, 1 remis, 6 porażek i średnia 0,5p/mecz.

Barti 05.06.2017 10:19

6 porażek (od meczu z Łęczną), odkąd dowiedzieliśmy się, że jesteśmy w grupie mistrzowskiej.

Arkadiusz.Czerepach 05.06.2017 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1471848)
Nikomu nie zaczyna się p..ic we łbie od dobrobytu jeśli do mnie pijesz. Z porażek i stylu w jakim się te porażki odnosi należy wyciągać wnioski. Niech podsumowaniem będą dwa mecze, z Górnikiem Ł. i Termalicą. Tutaj nie ma uzasadnienia, że graliśmy z najlepszymi. Cała teoria o naszym miejscu w szeregu bierze w łeb. Mnie wk... takie usprawiedliwianie na siłę. Robienie świętych krów w klubie, które mają w d... kibiców. I żeby było jasne, nie jestem za zwolnieniem trenera.

właśnie że zaczyna

rafaello56 05.06.2017 10:25

Sprawiedliwie należy oddać, że dwie porażki (Lechia i Korupter) to nic innego jak wina gwizdków, a nie trenera i kopaczy

Ronaldo 05.06.2017 13:05

Problemem nie jest trener ,problemem jest brak napastnika w formie.Na 37 kolejek tylko w 11 meczach bramki zdobywali napastnicy .Kiko widząc,że jest problem z napastnikiem dawał szanse Brożkowi Ondraskowi Zacharze ale niestety żaden na dłużej nie odpalił.Ściągnijmy w lecie klasowego napastnika i wtedy będzie można myśleć o regularnym punktowaniu.

Karherop 05.06.2017 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1471860)
Ja bym to jednak rozdzielał na rundę wiosenną i rundę finałową.

Nawet pozwolę sobie to podzielić na okres kiedy musieliśmy wygrywać (do meczu z ZL) i okres kiedy nie musieliśmy (od meczu z Łęczną).
W pierwszym 19p w 9 meczach - 6 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki i średnia 2,(1)p/mecz
W drugim 4p w 8 meczach - 1 zwycięstwo, 1 remis, 6 porażek i średnia 0,5p/mecz.

Pozostaje żyć nadzieja że od nowego sezonu zacznie się znowu okres od którego "gramy o coś". Mam nadzieję że z ostatnimi porażkami w klubie nie przeszli do porządku dziennego, bo to bylby bardzo zly sygnał.

A to czy będziemy o cos grali zależy nie tylko od Kiko, ale też od roszad transferowych. Napastnik pilnie poszukiwany.

Merkury 05.06.2017 22:41

Biorąc pod uwagę początek Ramireza w Wiśle i ostatnich kilka spotkań włącznie z przegranym spotkaniem w Łęcznej odnoszę takie wrażenie, że po efekcie nowej miotły śladu już nie ma. Niektórzy tłumaczą słabsze wyniki faktem, iż po awansie do czołowej ósemki drużyna w zasadzie nie grała o nic. Wychodzi na to że piłkarze zrobili nam wszystkim na złość awansując do grupy mistrzowskiej bo na prawdziwą grę o coś stać ich byłoby dopiero walcząc o utrzymanie w Ekstraklasie. Przyznam szczerze widząc w jakiej formie drużyna była od połowy rundy wiosennej opaczność nad nami czuwała, że znaleźliśmy się tam gdzie trzeba. Biorąc pod uwagę dotychczasową pracę trenera w Wiśle trzeba zaznaczyć, że styl gry i organizacja do tego co drużyna prezentowała za Wdowczyka nie poprawiły się. W dalszym ciągu borykamy się z tymi samymi kłopotami poczynając od gry obronnej kończąc na rozegraniu ataku na połowie przeciwnika. Ramirez moim zdaniem jest trenerem tak jak grający obecnie w Wiśle zawodnicy mocno przeciętny, czy udało mu się coś poprawić w grze zespołu szczerze wątpię. Żaden zawodnik obecnie grający w klubie nie osiągnął za niego top formy - życzę powodzenia działaczom w sprzedaży Brleka za dobre pieniądze biorąc pod uwagę jego formę i to co ma do zaoferowania w środku pola a ma na prawdę zbyt mało żeby zrobić karierę na zachodzie (ilość strat, czas podejmowanych decyzji na boisku, tempo rozegrania), a mimo to był wyróżniającym się zawodnikiem Wisły w zakończonym sezonie.
Ciężko będzie Ramirezowi w nowym sezonie tymi zawodnikami ugrać coś więcej nie wierzę żebyśmy nagle w okienku letnim znaleźli środki na lepszych grajków od tych których mamy chyba że znalazłby się jakiś poważny inwestor.

s1mone 05.06.2017 23:35

Moim zdaniem :

1. słaby mecz z Legią
2. żenująco słaby z Lechią do momentu straty gola
3. średni mecz z Jagą
4. dobry mecz z Koroną
5. dobry mecz z Lechem
6. bardzo dobry mecz z Pogonią
7. bardzo słaby mecz BBT

Wyniki wynikami, ale bardzo nie podobał mi się minimalistyczny plan Kiko na pierwsze mecze. To się nie mogło udać. Nie zawsze można mieć tylko szczęścia co z warszafką.

Griszka30KR 06.06.2017 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1471957)
Biorąc pod uwagę początek Ramireza w Wiśle i ostatnich kilka spotkań włącznie z przegranym spotkaniem w Łęcznej odnoszę takie wrażenie, że po efekcie nowej miotły śladu już nie ma..

Jak dla mnie temu trenerowi ciężko motywować obecny składu,który tak czy owak trzeba odmłodzić.
Myślę,ze nie jest złym trenerem (przeciętnym+) i wśród młodszych zawodników z mniejszym mniemaniem o swojej pozycji(sobie), mógłby więcej osiągnąć.

7 kotów 06.06.2017 08:39

Duzy blad to pozostawienie na kolejny sezon Glowackiego i Brozka.

Z calym szacunkiem dla Arka, juz jest dawno po drugiej stronie rzeki. Zawala sporo goli, prokuruje sytuacje, a to ze potrafi skasowac kilku leszczy skutecznie maskuje Jego coraz wieksze braki.

Pawel Brozek tez niestety bardziej przeszkadza niz pomaga.

W przyszlym sezonie bedzie z naszymi dwoma legendami niestety jeszcze gorzej.


Zespol musi byc odmlodzony, nie mozemy w nieskonczonosc przedluzac kontraktow coraz slabszym zawodnikom. Arek musi ubrac garnitur bo do niczego nie dojdziemy z nim na boisku. Podobnie jak Pawel.
Rafal tez raczej powinien wiecej nie grac niz grac w przyszlym sezonie.

X-Ray 06.06.2017 08:49

Głowacki był solidnym zawodnikiem naszej drużyny przez cały sezon, a Ty chciałbyś się go pozbyć. Proszę mi pokazać z automatu zawodnika który mógłby przyjść do Krakowa (na którego nas stać) i z miejsca zastąpiłby godnie Arka. Bo na chwile obecną na jego miejsce mamy Alana Urygę. Co do Pawła to również bardzo dobrze, że został. Oczywiście nie możemy opierać się na nim, jednak jako zawodnik wchodzący z ławki to bardzo dobry ruch, podobnie zresztą jak z Boguskim. Każdy doskonale wie, że jeśli mamy walczyć o wyższe cele, potrzebne są wzmocnienia.

brylant17 06.06.2017 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1471970)
Duzy blad to pozostawienie na kolejny sezon Glowackiego i Brozka.

Z calym szacunkiem dla Arka, juz jest dawno po drugiej stronie rzeki. Zawala sporo goli, prokuruje sytuacje, a to ze potrafi skasowac kilku leszczy skutecznie maskuje Jego coraz wieksze braki.

Pawel Brozek tez niestety bardziej przeszkadza niz pomaga.

W przyszlym sezonie bedzie z naszymi dwoma legendami niestety jeszcze gorzej.


Zespol musi byc odmlodzony, nie mozemy w nieskonczonosc przedluzac kontraktow coraz slabszym zawodnikom. Arek musi ubrac garnitur bo do niczego nie dojdziemy z nim na boisku. Podobnie jak Pawel.
Rafal tez raczej powinien wiecej nie grac niz grac w przyszlym sezonie.

Brożek jeszcze nic nie podpisał a Głowa daje rade

Patryko 06.06.2017 09:27

Wszystko się tutaj rozbija o wysokość kontraktów.
Arek i Paweł będą notować stały regres, do tego Paweł co chwila jest kontuzjowany, mam nadzieję, że nowe kontrakty uwzględniają te aspekty.
Ten kolejny rok traktuję jako podziękowanie Wisły dla nich za to, co dla niej zrobili - niemniej jednak obaj powinni stanowić w nowym sezonie mocne punkty ławki a nie pierwszego składu.

Smyrgu 06.06.2017 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1471970)
Duzy blad to pozostawienie na kolejny sezon Glowackiego i Brozka.

Z calym szacunkiem dla Arka, juz jest dawno po drugiej stronie rzeki. Zawala sporo goli, prokuruje sytuacje, a to ze potrafi skasowac kilku leszczy skutecznie maskuje Jego coraz wieksze braki.

Pawel Brozek tez niestety bardziej przeszkadza niz pomaga.

W przyszlym sezonie bedzie z naszymi dwoma legendami niestety jeszcze gorzej.


Zespol musi byc odmlodzony, nie mozemy w nieskonczonosc przedluzac kontraktow coraz slabszym zawodnikom. Arek musi ubrac garnitur bo do niczego nie dojdziemy z nim na boisku. Podobnie jak Pawel.
Rafal tez raczej powinien wiecej nie grac niz grac w przyszlym sezonie.

Racja...sądze ze chodzi o liczebność kadry na przyszły sezon bo sportowo to juz jest tak sobie...zeby rezygnowac z kogos i to nie byle kogo to trzeba miec alternatywe, a z tym to nie wiadomo jak bedzie.

brylant17 28.06.2017 19:47

Co jest ? pokemony jeszcze śpią ? nie widzę i nie słyszę Kiko out ? ale jak to jestem zawiedziony

Griszka30KR 28.06.2017 21:19

To zajrzyj do tematu "Przygotowania...."

crux.a 01.07.2017 22:01

Bardzo spodobały mi się dzisiejsze słowa Kiko, cytowane przez konkurencyjny portal. Ramirez powiedział m.in. że Mączyński zostaje oraz że Wisła nie będzie sprzedawać swoich piłkarzy za frytki, bo jest zbyt wielkim klubem. Dodajmy do tego i ten drobiazg, że Brlek grywa w sparingach i przygotowuje się do sezonu jak inni. Przekaz jest prawidłowy: Wisła nie musi sprzedawać piłkarzy i nie organizuje żadnych promocji. Jeśli ktoś chce kupić jakiegoś grajka, niech się postara.

17wojownik 05.07.2017 10:45

Też o tym myślałem (słowa Kiko o Mączyńskim). Dzisiaj jest już praktycznie wyjaśnione i czasem tak sobie myślę, że Kiko generalnie spoko mówi, opanowanie, z szacunkiem, dość rozsądnie. Ale czasem albo trochę odlatuje, albo jest trochę naiwny, albo może kwestia tłumaczenia - słów dziennikarza dla niego / jego słów do publikacji. Bo nie posądzam go o bajkopisarstwo, raczej o takie lekkie oderwanie od twardej rzeczywistości.

master777 05.07.2017 10:50

Może Kiko mówił te słowa w momencie, kiedy oferta była niższa, niż 500k?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl