![]() |
Cytat:
|
Jestem jak najbardziej za:)
|
Z przytupem!
|
Oj zapowiadają się emocje. Zwłaszcza, że przy sterze prawdziwy artysta w swym fachu, Franciszek S. :D
|
No to wieczorkiem zakładam nowy temat i rozpoczniemy 13 edycję Konkursu! :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl