![]() |
Gdyby ten stadion latał pomyślałbym, że to kadr z filmu "Dystryk 9".
A tak serio to stadion ładny. Gdyby nie ta stara trybuna tylko... |
Cytat:
Cytat:
A nowy stadion Legii mi sie nie podoba bo nie poodba mi sie nazwa ulicy przy jakiej stoi - kojarzy mi sie z kiblem :D |
Mi stadion lechitów też się podoba. Kratownica robi wrażenie. Fakt faktem ta jedna trybuna bardzo burzy koncepcje i ogólną ocenę. Otoczenie... hmm. Nie każdy może mieć stadion w sąsiedstwie Błoń, Parku i 3 km od Rynku ;)
|
Ogromny ten stadion będzie ale mi się podoba. Musimy tylko pamiętać że w na lidze zapełni się tylko na 2 mecze a przez resztę kolejek będzie smutnie wyglądał przy 15 tysiącach na trybunach i kolejnym przegranym boju o mistrzostwo.
|
Cytat:
|
Mi osobiscie stadion Kuchennych sie podoba .
Niby taki jakich w Europie na pęczki ale w Polsce gdzie wszytsko jest opóznione robi wrazenie. Chetnie zobacze jeszce lepsze wizulanie obiekty we Wroclawiu i Gdansku :) |
Stadion Lecha będzie bardzo w porządku co już zaczyna być widoczne przy montowaniu konstrukcji dachu. Następny w Polsce będzie stadion Wisły, takie moje zdanie :D, od środka trybuny wyglądają bardzo masywnie("specjalistyczne" określenie hyhy), jak w Anglii, no i te trybuny niepiętrowe za bramkami.
|
Wczoraj mialem okazje zobaczyc stadion Narodowy w Warszawie. Pnoie sie osytro do gory. Obejrzalem go odstony mostu Poniastowskiego, Ronda Wiatraczna i 2 ni wczesniej wiudzialem go z pociagu jadacego mostem od polnocnej strony stadionu. Jezeli go wykoncza to naprawde bedzie pieknie wygladal.
|
Orientuje się ktoś może gdzie na stadionach Lecha i Legii będą znajdowały się sektory gości?
I jaką będą mieć tak +/- pojemność? |
Cytat:
Lech ok 2.5 tys Na Legii sektor gosci bedzie chyba w tym narozniku po prawej stronie Żylety ( jak patrzysz w TV) A na Lechu nie wiem ;) |
http://img535.imageshack.us/img535/4315/paanor1.jpg
Panorama budowy Stadionu Narodowego w wykonaniu Polex'a. Robi wrażenie. |
Cytat:
Tam gdzie jest obecny łuk od Łazienkowskiej,gdzie pomieści się ok 2tyś widzów oraz narożnik pomiędzy dawną żyletą i sektorem gości. Na stadionie Lecha to już nie wiem. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie wiem skąd wziąleś w ogóle łuk od ulicy Łazienkowskiej (tam ma być 'nowa' Żyleta) Być może będzie to wyglądało tak: czerwony kolor to sektor, zielony to bufor http://img196.imageshack.us/img196/2...830aaemedo.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
http://legialive.pl/zdjecia/trybuny_wybory_d.png Sektor gości ma być między Krytą a trybuną Brychczego (tam też znajduje się studio). Żyleta będzie od ulicy Łazienkowskiej |
Cytat:
|
Cytat:
http://img121.imageshack.us/img121/4...de9ca185f4.jpg i wychodzi kibiców ok 2tyś |
Na Lechu wszystko wskazuje na to ze trybuną gości będzie część trzypoziomowej dwójki. Ale na 100% to jeszcze nie wiadomo.
|
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=13105
Powiem ,że stadion jest całkiem fajny pomimo kilku dziwnych rozwiązań i coraz bardziej się do niego przekonuję. |
Stadion Lechii nabiera kształtów :p
http://lh3.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4366.JPG http://lh3.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4373.JPG http://lh4.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4392.JPG http://lh4.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/S5...2/IMG_4413.JPG foto: elpolako |
Na Legii pierwsze krzesełka. Do końca kwietnia mają wszystkie zamontować.
http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1001.JPG http://legia.com/www/galerie/wydarze...a/big/1008.JPG Oficjele montują pierwsze 3. (Mina Miklasa - pro :D ) http://www.legia.net/foto/10pierwsze...o/dzionek7.jpg http://www.legia.com/www/index.php?akt=13687 |
Co jak co ale stadion Legii bardzo ładnie się prezentuje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Stadion Legii jest blizniaczo podobny do tego w Kielcach.. lub na odwrót
ogólnie moze byc.. ale ten dach i ta cerata polozona to porazka.. tzn bez wzgledu na to czy to dobry material , najwyzszje jakosci itp wizualnie po prostu brzydko wygląda.. i te barierki na trybunaceh calkowicie do mnie nie przemawiają.. .wazne ze cos ruszylo z tymi stadionami |
Cytat:
|
Niom, najtanszym kosztem odwalili Legii stadion zeby sie kibice za bardzo nie pluli ze wogole nic sie nie dzieje.
|
Co do stadionu Legii to dla mnie na plus umiejscowienie telebimu. Prawda jest taka że u nas z D i E może nie być nic widać z telebimu no i krzesełka na plus. Łatwo sie przemieszczać, zawsze czyste i nic sie nie obija o nogi jak stoisz.
Maciuś moim zdaniem stadion Legii i tak jest zajebisty. Legia zawsze będzie mogła zagrać na narodowym jeśli wymagać będzie tego sytuacja a wątpie żeby stadion przy Łazienkowskiej zapełniał się zawsze w 100% więc nie zdziwiłbym sie gdyby władze zdecydowały o wybudowaniu stadionu na 20 000. Dla mnie i tak jest dużym plusem że Legia ma tak duży stadion gdy w mieście stać bedzie w gotowości inny obiekt mogacy pomieścić ponad 50k widzów i oferujący świetne warunki. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl