![]() |
Podaj chociaż jedną drużynę która gra siłowo i nie fauluje brutalnie, nie dotyka nóg rywala.
|
Choćby FC Liverpool, Chelsea Londyn
|
Wiedziałem że to napiszesz, komunistyczne pieniązki Abramowicza faulujące brutalnie na każdym kroku, Ballack, Drogba, Terry, Carvalho...co skupują na potęge za olbrzymie kwoty bo nikogo wychować sobie nie umieją. Co do Liverpoolu oni mają pół/pół technicznego stylu i siłowego. Siłowy inteligetny styl prezentuje Gerrard i Mascherano. I to może sie podobać a nie te pajace z Londynu.
|
A i zanim napiszesz że nie faulują zobacz na zagranie choćby Ballacka z pierwszego meczu na CN. Najlepsze jest to że oni kosic mogą, a jak ich ktoś dotknie to sie pokładają jak łajzy. I to mają być twardziele?? Zwłaszcza ten Drogba...mistrz od udawania
|
Cytat:
:-P |
Ta jałowa dyskusja nadal trwa? Odpuśćcie se na odpisywanie Banasikowi... Jaki to ma sens? Wiemy, że najlepszy futbol gra Real, Barcelona to leszcze. Ważne, żeby łamać nogi, ważne, żeby się napierdalać na boisku, nie istotna finezja i kunszt techniczny!
|
Cytat:
John George Terry (ur. 7 grudnia 1980 w Londynie) - angielski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Aktualnie jest zawodnikiem Chelsea F.C., której jest wychowankiem. Jest uznawany za jednego z najlepszych obrońców świata. http://pl.wikipedia.org/wiki/John_Terry_(pi%C5%82karz) |
No jednego im sie udało, rzeczywiście sukces 1 zawodnik za 10 lat. Taki MU ilu ma wychowanków?? Giggs, Nevile, Scholes, Brown, Fletcher, Evans, Barcelona...Xavi, Iniesta, Bojan, Puyol, Valdes, Busquets, Messi. To jest droga do sukcesu. Co za sztuka kupić zawodnika jak jest ukształtowany. Wychowanek bedzie bardziej oddany swoiemu klubowi bedzie gryzł trawe bo klub ma w sercu. A taki podkupiony bedzie liczył kaske na koncie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Koniec OT |
I Ty jeszcze masz czelność mówienia komuś, że Cię ch.. strzela na widok pewnych postów? :lol: Przecież sam pier-do-lisz od dwóch dni od rzeczy, wszyscy z Ciebie leją i krytykują, wobec czego powinieneś zamilknąć raz na zawsze, zaszyć się na Hałamadrytowym forum i tam wylewać swoje żale, z powodu wygranej Barcy w LM.
dostuffca - czy aż tak wielkim sukcesem jest 'wyhodowanie' jednego wiernego zawodnika w przypadku "TAK WIELKIEGO KLUBU"? Toć to Wisła ma ich więcej... |
Cytat:
A tych wychowanków to gdzie my mamy? Bo ostatni to chyba na Cypr pojechał (chyba, że do Gliwic, nie pamiętam co było pierwsze ;) |
Cytat:
Ave Wolfsburg! |
Warto odpisywać dla tych myślacych pięciu procent potrafiących nawiązać dialog a nie pisać w kółko tego samego o brutalnej grze, tego samego o moich postach itp.
Pozdrawiam "pieć procent" :lol: |
Sorry mistrzu, ale jak narazie to Ty caly czas piszesz jedno i to samo, przeplatane razem z bajeczkami np o dziennikarzu sportowym...
PS. Przepraszam ze nie jestem schowany pod ziemia i ze wystawilem noc bez pytania |
Ale on tego nie widzi ;) On lubi twardą, męską grę, taką że na dupach jeżdżą, taką jak Wolfsburg, Chelsea czy Real. Barca mimo że w potrójnej koronie, mimo że Ferguson, Raul, Ronaldo, cała masa znakomitych osób przyznawali w tym sezonie "byli lepsi", mimo że cały świat zachwyca się tym polotem, finezją, zgraniem, indywidualnymi akcjami, zgraniami z klepki itp, to jednak Banasik woli drwali ;) Tak, żeby siniaki na dupie były, inaczej to nie futbol :) No nie moge z tym gościem :)
Panie pozdrawiający 5%, apeluje żebyś pan zakończył udział w tym temacie bo robisz pan z siebie pośmiewisko :) Tak btw Cytat:
|
W tym meczu było wszystko, co w futbolu najpiękniejsze i najwazniejsze - cudowne gole, wiele szans i twarda, męska gra. Niespodzianką może być rozmiar porazki Aptekarzy. VfB ostatecznie zakończyło wszelkie dywagacje na temat ich formy. Stuttgart jest mocny, a w Bayerze, niestety, kryzys...buahahaha
To jednak te gady dzienikarskie piszą za kazdym razem co innego...mecz ofensywny z wieloma okazjami...hm ciekawe to chyba styl Barcelony..no ale męska gra też była czyli 11 na 11 mężczyzn byle nie z Barcy, bo oni grają nie o to co w futbolu chodzi.... |
W końcu ktoś się zmiłował nad kolegą Banasikiem :) Będzie miał teraz czas załamywać się nad upadającym światem piłki nożnej, czego symbolem jest obecnie grająca Barca ... ;/
Szkoda mi MU, prawde powiedziawszy to byłem rozdarty w tym finale, i jednych, i drugich strasznie lubie. Szkoda że MU nie podniosło rękawicy. Jak dla mnie przegrali ten mecz w głowach (po stracie 1 bramki) i w środku pola. |
Panowie zakończcie już tą dyskusje, odpowiednia osoba dostała bana i to chyba powinien być odpowiedni komentarz do tego co się tutaj działo. A odnośnie finału LM lubię Barce, ciesze się ze wygrali, ale lubię też oglądać grę Manchesteru i szanuję trenera Fergusona który tyle lat już prowadzi jeden klub, lecz mimo sympatii do tych drużyn nie zamierzam iść na noże z przeciwnikami tego wielkiego finału, powód jest prosty nie czuję się w żadnym stopniu kibicem żadnej z tych drużyn, ba nie jestem kibicem żadnej zagranicznej drużyny, tak więc nie wiem o co niektórym chodzi, każdy z nas inaczej widzi piękno futbolu jednemu podobają się popisy piłkarskich wirtuozów ktoś inny woli popatrzeć na szybką drużynową grę z tzw. "klepki" a jeszcze inny widzi piękno w ślizganiu się na "dupie" i faulowaniu rywali. Jedno jest pewne nie warto się kłócić z tego powodu że ktoś inaczej odbiera tak oczywiste dla nas sprawy, warto się cieszyć że ta piękna gra rozbudza tyle emocji i ma tylu sympatyków na całym świecie. I miejmy nadzieję że kiedyś doświadczymy takich emocji w wielkim finale z udziałem naszej ukochanej Wisełki, wszakże wiara w swój klub i nadzieja to najlepsze cechy kibiców piłkarskich choć czasami wygląda to nieco zbyt fanatycznie no ale przecież o to w tym wszystkim chodzi ;)
|
Najlepsze jest to że nikt tu chyba nie krytykuje wyspiarskiego stylu gry - sam uważam że to esencja futbolu ale to że drużyna grająca w innym stylu(choć nie do końca bo defensywę mają nieprawdopodobnie szczelną jak na zespół z Hiszpanii) ,dała radę, to jeśli już trzymać się konwencji banasika - zbawienie piłki a nie jej upadek.
Nic tak nie robi dobrze futbolowi, jak jego róznorodność a ostatnio było z tym cienko. |
Jak Guardiola zmotywował drużynę przed meczem:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,66...___filmem.html Film: |
Rusza kolejna edycja. Na poczatku eliminacje. Pierwsze 2 rundy przedstawiaja sie tak:
I runda kwalifikacyjna UE Santa Julia (Andora) - SP Tre Fiori (San Marino) Hibernians FC (Malta) - FK Mogren (Czarnogóra) 30 czerwca/1 lipca, rewanże 7/8 lipca II runda kwalifikacyjna Wisła Kraków (Polska) - Levadia Tallin (Estonia) KF Tirana (Albania) - Stabek IF (Norwegia) WIT Georgia Tbilisi (Gruzja) - NK Maribor (Słowenia) EB/Streymur (Wyspy Owcze) - APOEL Nikozja (Cypr) FC Kopenhaga (Dania) - Hibernians FC (Malta)/FK Mogren (Czarnogóra) Debreceni VSC (Węgry) - Kalmar FF (Szwecja) Makedonija Skopje (Macedonia) - BATE Borysów (Białoruś) FH Hafnarfjoerdur (Islandia) - Aktobe Lento (Kazachstan) Pjunik Erewań (Armenia) - Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) FK Ventspils (Łotwa) - F91 Dudelange (Luksemburg) Ekranas Poniewież (Litwa) - Neftczi Baku (Azerbejdżan) Red Bull Salzburg (Austria) - Bohemian FC (Irlandia) Mostar Zrinjski (Boąśnia i Hercegowina) - Slovan Bratysława (Słowacja) Inter Turku (Finlandia) - Sheriff Tiraspol (Mołdawia) Rhyl FC (Walia) - Partizan Belgrad (Serbia) Lewski Sofia (Bułgaria) - UE Santa Julia (Andora)/SP Tre Fiori (San Marino) Maccabi Hajfa (Izrael) - Glentoran Belfast (Irlandia Północna) Pierwsze mecze 14/15 lipca, rewanże 21/22 lipca Jest tutaj kilka ciekawych par. Nas oczywiscie najbardziej interesuje Wisla, ale o tym w innym temacie. Mysle, ze przynajmniej jeden faworyt w tych meczach odpadnie. |
Fajnie by było, gdyby odpadł Red Bull Salzburg, czy Kalmar. To silne drużyny i nie chciałbym by Wisła musiała z nimi grać.
|
Cytat:
nie rozśmieszaj nas.. |
Z najciekawszych wydaje się, że konfrontacje gruzińsko-słoweńska, węgiersko-szwedzka, austriacko-irlandzka i słowacko-bośniacka i w tych parach szukałbym szansy na jakieś niespodzianki. Reszta wydaje się być pewniakami: Wisła, Stabaek, APOEL, Kopenhaga, BATE, FH, Zagreb, Ventspils, Ekranas, Inter Turku, Partizan, Levski i Maccabi, aczkolwiek gdyby odpadł ktoś z powyższych (pogrubionych) to byłoby extra :D
|
Cytat:
Ustalcie sobie panowie pesymiści jakąś granicę absurdu. I nie ubliżajcie Wiśle. Cytat:
|
myslisz, ze jak napiszesz duza czcionka to lepiej sie czyta? błąd.
|
Cytat:
Jakbyśmy tak obejrzeli się za siebie... Nie zliczę takich meczów na palcach obu rąk w których miało być właśnie lekko i przyjemnie. Ochłoń, zanim nabijesz kolejne posty |
Cytat:
Niektórzy mają po prostu dobrą pamięć - Ostatnio jakies wstydliwe wtopy w pucharach nam się nie zdarzały ale to nie oznacza że mamy zgrywać kozaków.Nikt się Levadii nie boi ale element mądrze prawi - przejdźmy ich to będziemy się zastanawiać co dalej.A ich bardzo dobre wyniki(jak na taki klub) nie wzięły się z dupy, tylko poprzez dobrą grę. |
Czcionka przypadek. Nie trzeba mieć złej pamięci, żeby optymizmem wiało. Ok maruderzy - marudźcie sobie na zdrowie, jeśli to Wam pozwala czuć się "elytą".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl