Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

MłodePokolenie 21.09.2010 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 984315)
Bardzo bym priosił o wskazanie jakiegoś linku do meczu z Dolcanem albo chociaż samej bramki Brozia

NAJPRAWDOPODOBNIEJ, nie będzie ani żadnego skrótu, ani nawet filmiku bramki. A czemu to nie wiem. Dziś tak na relacji pisali.

Bartoch3tsw 21.09.2010 19:08

Bramkę Brożka pokazywali w sporcie na TVP1

tofik 21.09.2010 19:36

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...skroty/2756125
Jakość i forma skrótu powalająca.

nero 21.09.2010 21:17


ksych 23.09.2010 10:50

Młoda Ekstraklasa SA 2010/11



6 kolejka - 20/09/2010
Korona Kielce (ME) - Wisła Kraków (ME)

0:1 Papież
http://www.multiupload.com/8SKYO8C31N

ksych 26.09.2010 18:26

GKS Bełchatów vs Wisła Kraków - 26.09.2010
XviD | 720x416 | 2000kbps | Canal+ Sport


1:0 Małkowski
http://hotfile.com/dl/71898031/9b7d7...owski.avi.html

1:1 Boguski
http://hotfile.com/dl/71899713/e2f3c...guski.avi.html

nero 27.09.2010 08:16


Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)
Nagranie agov.

Kryniu 28.09.2010 17:29

Dzięki za wrzutkę meczu Wisły z Parmą. Po ostatnich meczach przynajmniej sobie humor poprawię

Kryniu 28.09.2010 17:54

Mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby wstawić mecz z Realem Saragossa

mcks 28.09.2010 18:38

Ma ktoś może mecz z Parmą na innym hostingu?

nero 28.09.2010 22:09



Jak ściągnąć bramki: Zjeżdzamy na doł strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)
Nagranie rakizubada.

nero 28.09.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 987985)
Mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby wstawić mecz z Realem Saragossa

Kolego, mecz z Realem Saragossa znajdziesz TUTAJ

Kryniu 28.09.2010 22:15

Dzięki wielkie

Bartoch3tsw 30.09.2010 21:44

Program "Niepokonani" Gościem Krzysztofa Ziemca był Jakub Błaszczykowski
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/drog...kowski/2844748

KaRaSTSW 01.10.2010 13:33

Mam problem z meczem Wisły z Realem Saragossa, mianowicie z druga połowa mecze.
Wszystko ładnie pieknie sie pobrało tylko ja chce odtworzyc to działa 5 minut i kilka sekund i koniec ogladanie.
Ma ktos moze tak jeszcze, czy mi sie zle sciagło ?

reew 01.10.2010 22:32

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

640x352 / XviD / AVI / Canal + Sport

Kompilacja pomeczowa
Kod:

http://hotfile.com/dl/73094370/9825e56/Wisla-Slask_kompilacja.avi.html
lub
http://www.fileserve.com/file/vuBUqjK
lub
http://www.turbobit.net/g0ggz3dr2c6w.html

Najciekawsze fragmenty 2 połowy + wywiady z Fojutem i Pawełkiem
Kod:

http://www.fileserve.com/file/8qqedT2
lub
http://www.turbobit.net/8yos9pn9840d.html


Roger_biezanow 01.10.2010 23:09

Wisła - Śląsk - pierwsze zdjęcia

nero 01.10.2010 23:57


Jak ściągnąć bramki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)
Nagranie reew.

KoPer 02.10.2010 00:33



WISŁA - ŚLĄSK
http://tsw.com.pl/upload/gallery/Q7GM5JvxBZ.jpg


Naszaliga 02.10.2010 00:43

Tylko remis...

http://i51.tinypic.com/eg1kdh.jpg

hunter 02.10.2010 08:34

Pierwsze wideo z meczu Wisła - Śląsk.

http://www.wislasoccer.com/news_item_11556.htm

yeti777 02.10.2010 11:42

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław [ foto]

http://gfx.mmkrakow.pl/rep/newsph/10591/51328.3.jpg

http://gfx.mmkrakow.pl/rep/newsph/10591/51321.3.jpg

http://gfx.mmkrakow.pl/rep/newsph/10591/51322.3.jpg

Szlachta 02.10.2010 12:28

WISŁA - ŚLĄSK

http://wks.pl/fotoreportaz/426,Wisla...k-Wroclaw.html

LukL 02.10.2010 16:13

1.10.2010 Wisła - Śląsk / galeria z meczu

http://img36.imageshack.us/img36/2127/promo5u.jpg

kk23 02.10.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 989413)
Mam problem z meczem Wisły z Realem Saragossa, mianowicie z druga połowa mecze.
Wszystko ładnie pieknie sie pobrało tylko ja chce odtworzyc to działa 5 minut i kilka sekund i koniec ogladanie.
Ma ktos moze tak jeszcze, czy mi sie zle sciagło ?


U mnie podobnie. Coś jest nie tak z tym archiwum.

nero 02.10.2010 22:37


Jak ściągnąć bramki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

Skrót z meczu do ściągnięcia TUTAJ

nero 03.10.2010 10:29


Jak ściągnąć bramki: Zjeżdżamy na dół strony. Po prawej klikamy "Pobieranie plików" następnie przepisujemy kod. Czekamy parę sekund, i klikamy na Wolne pobieranie. Które nie jest takie wolne :-)

Skrót z meczu do ściągnięcia TUTAJ
1 Połowa TUTAJ

SZYMEK_TSW 03.10.2010 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LukL (Post 990224)
1.10.2010 Wisła - Śląsk / galeria z meczu

Mógłbyś wrzucić te 4 ostatnie fotki w większej rozdzielczości, na tapetę idealne ;)

moskit 06.10.2010 22:49

http://www.malopolskatv.pl/wisla-trenuje-w-zakopanem/ wisła trenuje w zakopanem

westersyl 08.10.2010 18:11

Reymonta 22 PROMO.
http://www.youtube.com/watch?v=ws06fkaq0mo
http://img229.imageshack.us/img229/7324/image1xb.jpg



http://www.youtube.com/watch?v=ws06fkaq0mo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl