Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

drevno 20.07.2008 21:16

Wie ktos gdzie moge znalesc tanie farby do textyliów ??

globoos 20.07.2008 22:37

w sklepach z tekstyliami?

Proud 20.07.2008 22:56

mam ważne pytanie...

Jakie imie dla chomika?? :D:D

serio się pytam ;)

Devan 20.07.2008 23:00

Cytat:

mam ważne pytanie...

Jakie imie dla chomika?? :D:D

serio się pytam ;)
ja swojego nazwałem rykoszet :D

uher 20.07.2008 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 570890)
mam ważne pytanie...

Jakie imie dla chomika?? :D:D

serio się pytam ;)



Hamtaro!

http://presse.telemuenchen.de/presse...hamtaro_02.jpg

żuraw_9 21.07.2008 00:12

http://www.wisla.krakow.pl/galerie/2...etr_losowy=368

Mam pytanie: kto oprócz Wilczka i Ochalika jest na tym zdjęciu??

walker99 21.07.2008 09:01

Czy u nas na sektor gosci wolno wejsc z osoba na Wózku inwalidzkim??

TSWalos 21.07.2008 12:03

Kiedy i gdzie będzie prezentacja nowych strojów piłkarzy ? Będzie można to jakoś zobaczyć ?

wislak_olkusz 21.07.2008 12:06

Jutro o 13.00 na wawelu

TSW Fanatyk 21.07.2008 12:14

Jaki jest programik w którym np ściągnę sobie filmik z YT a potem pewną jego część "wykroje"?

Najlepiej jakiś z prostą obsługą :)

Etiop 21.07.2008 12:23

Ma ktoś może program do odtwarzania AudioBook-ów? Ściągnąłem sobie "Kod da Vinci" a nie mogę znaleźć programu do tego. Pomijam fakt, że ten ściągnięty "Kod da Vinci" to jakieś dziwne pliki.

Krzysiek 21.07.2008 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk
Jaki jest programik w którym np ściągnę sobie filmik z YT a potem pewną jego część "wykroje"?

Najlepiej jakiś z prostą obsługą:)

Z YT ściągniesz za pomocą Vdownloader, a potniesz za pomocą Audacity

TSW Fanatyk 21.07.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 571075)
Z YT ściągniesz za pomocą Vdownloader, a potniesz za pomocą Audacity

ale nie chodzi mi o wycięcie dźwięku tylko o wycięcie filmiku...

gackos 21.07.2008 13:12

Może to już za późno na to pytanie, ale czy nie planujecie wydania szalików z motywem z oprawy "Piekielna drużyna", bo mogłoby z tego coś fajnego być?

w0lno. 21.07.2008 15:43

Co wczoraj śpiewała Legia w rytm [TEJ] piosenki!?
Dla mnie luty dla Ciebie maj... i co dalej ;>? Może ma ktoś filmik jak to śpiewają?

Bobic 21.07.2008 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 571218)
Co wczoraj śpiewała Legia w rytm [TEJ] piosenki!?
Dla mnie luty dla Ciebie maj... i co dalej ;>? Może ma ktoś filmik jak to śpiewają?

Dla mnie luty dla ciebie maj... j... j... j... ITI
Dla mnie noce dla ciebie dni... j.... j... j... PSY

SharkTS 21.07.2008 16:19

Jak będzie z biletami na rUch Chorzów?? bo słyszę że bilety maja być sprzedawane w dniu meczu.
Prawda to??

JacobusTSW 21.07.2008 16:31

Słyszałem że sprzedają dopiero w dniu meczu... a Wie ktoś może czy ceny biletów uległy zmianie??

nowy_piotrek 21.07.2008 18:03

Jesli ktos posiada napisy do filmu i.d. undercover to prosilbym o wrzucenie na jakis serw.

dziekowka gackos

dziekowka etiop

gackos 21.07.2008 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 571313)
Jesli ktos posiada napisy do filmu i.d. undercover to prosilbym o wrzucenie na jakis serw.

Ściągnij sobie program napiprojekt, potem tylko naciskasz prawym przyciskiem na film, dajesz "znajdź i dopasuj napisy" i gotowe.
http://programs.pl/program,726.html

Etiop 21.07.2008 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 571313)
Jesli ktos posiada napisy do filmu i.d. undercover to prosilbym o wrzucenie na jakis serw.

http://upload.net.pl/index.php?p=1696 -->> dałem 2 pliki z napisami bo któryś z nich urywa się przed końcem filmu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gackos (Post 571316)
Ściągnij sobie program napiprojekt, potem tylko naciskasz prawym przyciskiem na film, dajesz "znajdź i dopasuj napisy" i gotowe.
http://programs.pl/program,726.html

Nie tak do końca gotowe. Do większości filmów Napiprojekt znajduje napisy ale jest też mały procent filmów do których nie znajduje. Przykładem niech będzie właśnie ten film "ID undercover".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etiop (Post 571074)
Ma ktoś może program do odtwarzania AudioBook-ów? Ściągnąłem sobie "Kod da Vinci" a nie mogę znaleźć programu do tego. Pomijam fakt, że ten ściągnięty "Kod da Vinci" to jakieś dziwne pliki.


medyk 21.07.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharkTS (Post 571247)
Jak będzie z biletami na rUch Chorzów?? bo słyszę że bilety maja być sprzedawane w dniu meczu.
Prawda to??

niewykluczone bo biletów pewnie będzie garść, nie ma trybuny C przeciez.

gackos 21.07.2008 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Etiop (Post 571317)
Nie tak do końca gotowe. Do większości filmów Napiprojekt znajduje napisy ale jest też mały procent filmów do których nie znajduje. Przykładem niech będzie właśnie ten film "ID undercover".

Faktycznie teraz sobie przypominam, że parę razy mi też nie znalazł. Tak się zdarza przy nowych filmach, gdy nie ma jeszcze napisów, przy starszych myślałem, że nie będzie problemu.

Bieluu 21.07.2008 21:05

Którędy najlepiej jechać autem z Krakowa do Nowego Sącza?

Wie300 21.07.2008 21:20

Mam pytanie...
Czy byl ktos z dzieckiem w wieku ok. 9 lat na sektorze D i jak to wyglada w praktyce? Pytam, bo chce zabrac brata, ale nie wiem czy jest sens isc na D.

Musiek1906 21.07.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 571401)
Którędy najlepiej jechać autem z Krakowa do Nowego Sącza?

http://mapy.google.pl/maps?f=d&hl=pl...cz&ie=UTF8&z=8
10 znaków

usiu 21.07.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 571401)
Którędy najlepiej jechać autem z Krakowa do Nowego Sącza?

na Brzesko i później na Nowy Sącz to standardowa droga, można też w Wieliczce odbić na Gdów i dalej na Limanową i do Sącza dojechać

ta druga spokojniejsza od 4, no i często na trasie tarnowskiej są korki, przynajmniej były, nie wiem jak tam teraz na trasie to wygląda

Arkas 21.07.2008 22:41

Potrzebuje zrobic logo firmy ale nie mam zdolności w Photoshopie wiec może byłby jakiś uprzejmy użytkownik tego zacnego forum i za jakąś przysługę to zrobił?? :) Więc PRIV jakby co :]
A jeśli nie ma nikogo takiego, to jakie firmy polecacie które się tym zajmują ?

Edit: Dziekuwa za programy Romy S. :)

Precel z makiem 21.07.2008 22:50

poszukuje zdjęcia oprawy Śląska Za kilka lat mieć u stóp cały świat

medyk 21.07.2008 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 571401)
Którędy najlepiej jechać autem z Krakowa do Nowego Sącza?

http://viamichelin.pl

polecam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl