Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Turystyka - miejsca, atrakcje, dojazd, noclegi, kuchnia, ceny, zwyczaje [ zbiorczy] (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2328)

sl@y 23.05.2018 22:07

do usuniecia

El'kabat 07.07.2018 14:04

do skasowania

Kaan 30.07.2018 08:52

Szukam hotelu w Warszawie na parę dni z dobrym dojazdem KM do Centrum. Lub gdzieś w miarę blisko centrum ale w dobrej cenie za pokój. Hosteli nie biorę pod uwagę, jestem za stary na spanie z kimś i mycie na korytarzu.

Kamil_mchw 05.08.2018 22:02

hej,
polecacie jakiś domek na mazurach? Szukam trochę na gwałt bo wyjazd planujemy w czwartek...
Domek im bardziej na odludziu tym lepiej... aczkolwiek dobrze by było gdyby do jeziora nie trzeba było chodzić kilku km.
Ewentualne znacie jakąś wyszukiwarkę na której nie muszę się każdorazowo kontaktować z właścicielem żeby zapytać jaka cena i czy wolne? na booking jest może 5% tego co na innych stronach.

mic 14.01.2019 13:33

Cześć,
Jak jest teraz z internetem mobilnym we Włoszech ?? Da sie gdiześ kupic karte sim z paroma GB nie za miliony ?

PrzemooTSW 18.01.2019 13:06

Pomoże.ktos jak wygląda Temat Chorwacji we wrześniu? Cenowo i pogoda ?

Sylwus1988 19.01.2019 10:18

Byłem w zeszlym roku na przełomie sierpnia i września w miejscowości Gradac więc trochę dalej na południe. Pogoda fajna goraco, ze dwa razy przeszła burza wieczorem ale było to nawet pożądane przy tych upałach. Cenowo mniej więcej 50 % drożej niż w Polsce

BiałaGwiazda 19.01.2019 12:56

W czerwcu i wrześniu Chorwacja jest o wiele tańsza niż w szczycie sezonu (lipiec-sierpień). Wynajem apartamentów o połowe tańszy. Ja byłem w sierpniu i trochę żałuje że nie pojechałem w czerwcu. Zależy też w jaki region chcesz jechać. Jeżeli chodzi o miejsca to polecam następujące: Opatija, Crikvenica, Vir (obok Zadaru), Vodice z tych bardziej na północy oraz Drvenik i Gradac na riwierze Makarskiej jako również dobry punkt wypadowy do Mostaru i Medugorje (w Bośni), Makarską, Wyspe Hvar a nawet Dubrownika.

Anna91 21.01.2019 19:36

Polecam serdecznie Hiszpanię która posiada mnóstwo atrakcji np. Barcelona
https://lubiehiszpanie.pl/sagrada-fa...ki-bilety-opis
https://lubiehiszpanie.pl/park-guell...ilety-atrakcje

Vegetas 24.01.2019 23:49

Witam, 2 lata temu w ramach podróży poślubnej byliśmy w Živogošće od 10 września. Polecam taki okres na wyjazd w to miejsce, jest taniej, mniej ludzi a pogoda naprawdę dopisała. Jest to 20 km od Makarskiej tak więc południe. W tym roku wybieramy się w 2 połowie czerwca w to samo miejsce. Też jestem ciekaw jak pogodowo prezentuje się czerwiec.
Jeszcze odnośnie Września to muszę przyznać, że morze wydawało mi się cieplejsze niż w lipcu. Temperatura powietrza utrzymywała się w okolicach 28-32 stopnie. W ciągu 10 dni były dwa dni pod chmurą z czego w jeden dzień trochu pokropiło z nad gór, ( w tym czasie za górami było 15 stopni i lał deszcz). Dla porównania byłem w połowie lipca w Rovinj i tam co dzień o 15 była burza z potężnym deszczem. Co do wrześniowych doświadczeń, byłem parę lat temu na wyspie Pag. Tam z temperaturą powietrza i pogodą było podobnie jedynym mankamentem był wiatr który mocno wyziębił morze, do tego stopnia, że jak to kury mówią " jaja zamarzały".

BiałaGwiazda 26.01.2019 14:41

Czerwiec i wrzesień to praktycznie pewna słoneczna pogoda w okolicach 25-30 stopni w całej Dalmacji (od Splitu na południe). Na północy i środkowej Chorwacji raczej też,z tym wyjątkiem że morze jest chłodniejsze na początku czerwca jeszcze. We wrześniu morze cieplejsze niż w lipcu ponieważ zdążyło nagrzać się od maja. Minusem września jest tylko to że ziemia i dużo zieleni,kwiatów,roślin itd jest już wypalonych od słońca,pod tym względem jeżeli komuś zależy na florze i faunie lepszym wyborem jest czerwiec,gdzie wszystko jest jeszcze żywe i zielone. Lipiec i sierpień tak jak już było tu pisane, pełno turystów,tłumów,ludzi itd. jak również i ceny wyższe.

anik 20.12.2019 16:21

a był ktoś z was w chorwacji zimą, ciekawe jakie tam wtedy warunki panuja

leszekm 21.02.2020 09:20

Od 2 marca 2020 Turcja znosi wizy turystyczne dla Polaków.
https://www.pepper.pl/promocje/wiza-do-turcji-236965

JudasPriest 21.02.2020 22:04

Jestem na wakacjach w Rzymie, a tu w w windzie wlepa "Starzy Bywalcy" :D

Malwinka124 26.10.2020 11:59

O, gdzie dokładnie byłeś? :D

Anna91 30.12.2021 18:42

Ja w styczniu uciekam do Hiszpanii:)
https://lubiehiszpanie.pl/santa-cruz...wyspy-teneryfa

WildDog 31.12.2024 12:28

.....do skasowania...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl