![]() |
Cytat:
Tak więc nie sądzę aby miało sens ustalanie wzoru dzisiaj, nie wiedząc z "czego" ten wzór ma być wykonany........................................ |
Człowiek wraca z wakacjii.Myśli "No nareszcie podziwiał będę śliczną nową murawę na tle niebiesko-biało-czerwonych trybun".
Odpalam pieca, drżącymi rękoma klikam na link do kamerki, czekam aż się załaduje zdjęcie i nagle moim oczom, ukazują się trybuny i coś co przypomina trawę. Pytam się.CO TO ****A JEST?Kto jest za to odpowiedzialny, że NOWA trawa wygląda w ten sposób!!Ściągneli ją z jakiegoś wybiegu do wypasania kóz ? ZIELONA ARCHITEKTURA.... Haha |
Pablo84 teraz to jeszcze nic, zaraz po polozeniu to byla dopiero masakra !!
|
Ja *******e, dlaczego w rolkach była żółta trawa?Dlaczego ktoś dopuścił ją do rozłożenia.Przecież to są jakieś jaja...
|
No i wcale nie ma tak daleko od bocznej linii do trybun, ustawi sie jeszcze banery reklamowe to sie calkiem zgubi ta odleglosc
|
Ciekawe,kto odebrał taka zjeb...murawę?Przecież to wszystko kosztuje grube tysiące,a Zielona Architektura rozkłada żółtą trawę.Tak mogli robić,żeby nie zżókła.To ich sprawa,psi obowiazek,by pilnować tych spraw.Już sobie wyobrażam jakby np.w Niemczech ktoś pozwolił na taki numer.
|
Mozecie dac obraz z kamery z okrąglaka bo mi jak zwykle nie działa??Dzieki.
|
Cytat:
|
http://wisla-online.pl/upload/gallery/DSC_0588.JPG
z tej perspektywy murawa nie wyglada najgorzej ( co nie znaczy że dobrze ) , niemniej jednak 1/5 od strony C nadaje się do wymiany ... nie orientuje sie ktos kiedy przedstawiciel uefa ma wizytowac stadion pod 3 runde el LE ? wkońcu termin zgłaszania mija już za 2 dni o ile dobrze pamiętam |
http://wisla-online.pl/upload/gallery/DSC_0580.JPG
te schodki tak beda caly czas?? |
SpoXsteR, schodki na czas meczu maja byc składane pisali gdzies to wczesniej
|
Cytat:
"Wisła tymczasem najpewniej zajmie pozycję wicemistrza Polski. To oznacza, że pierwszy mecz u siebie może rozgrywać z europejskim rywalem już w połowie lipca. Czy późny termin oddania murawy nie zagraża tym planom? Marek Wypychowski, prezes Zielonej Architektury przekonuje, że za wcześnie na obawy. - W takim okresie nie ma zagrożenia, że murawa będzie niezdatna do rozgrywek. Właściwie można by nawet rozgrywać mecze zaraz po jej położeniu - mówi Wypychowski. Podkreśla, że pora roku sprzyja takiej operacji." http://www.stadionwisly.info/aktualn...ktokolwiek_wie |
to jeszcze jedno pytanko,
http://galeria.wislakrakow.com/20100.../bIMG_0814.jpg coz to jest? ze siatka to widze, ale po co? i czy tymczasowo? |
Cytat:
Dołująca jest ta trawa, ale jednak ku pokrzepieniu - popatrzcie jak to wyglądało kilka dni temu. Popatrzcie na 5 zdjęcie od góry z poniższego linka. http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-07-13 |
Mam pytanie do osób bardziej zorientowanych ode mnie.
Jaka była odległość trybuny C od linii boiska,oraz trybuny A/B do linii na starym stadionie? Teraz wszystkich przeraża ta odległość 17 czy iluś tam metrów,ale czy kiedyś nie było podobnie? Choć patrząc przed chwilą na nowe zdjęcia,to z perspektywy A/B wygląda to fatalnie. |
Było podobnie
|
Cytat:
Cytat:
"PAGRO" Firma Brukarsko - Drogowa P.H.U. Sp. z o.o. działa na terenie Polski od 1992r. powstała na bazie niemieckiej firmy GAWE STRASSENBAU działającej w Niemczech. Oferta: (...) Boiska sportowe wielofunkcyjne, korty tenisowe o nawierzchniach: - trawiastych (trawa siana, trawa z rolki, trawa syntetyczna), - żużlowych i ceglanych. (...) http://www.pagro.com.pl/oferta.htm P.S. Nie jestem pracownikiem powyższej firmy, a podanie informacji ma służyć próbie zaspokojenia ciekawości kibiców :) http://galeria.wislakrakow.com/20100.../bIMG_0870.jpg |
Było bodajże 15 m a teraz ma być 11m ktoś o tym pisał ale nie wiem czy dobrze pamiętam.
Pozdrawiam |
Co do trawy to dobrze że teraz przyszło kilka dni chłodniejszych z dużymi opadami, od środy znowu ma grzać więc w sumie bardzo dobre warunki do wzrostu i że tak powiem rekonwalescencji tych spalonych fragmentów do pierwszego meczu 10dni więc przy odpowiedniej pielęgnacji(nawożenie nawadnianie) boisko powinno być idealne...
|
Tak jest, tylko że Wisła ma jeszcze 2 dni na złożenie dokumentów u Pana z UEFA.A ja nie słyszałem o odbiorach technicznych, opiniach straży pożarnej, policji.
Poważnie wierzycie w to, że zagramy 3 rundę na R22? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
"Skoro jest potrzeba, to będzie wyjaśnienie: siatka jest to rozwiązanie czasowe, ponieważ na razie nie zamontowano szyb elewacji na tym poziomie." |
Rozwiązanie czasowe? No to jak znam życie najbliższe 15 lat.
Ciekawie prezentuje się również fotka 6 z dzisiejszej galerii na głównej. Doskonałe potwierdzenie, że całość została zaprojektowana przez debila. 3 wjazdy z każdej strony stadionu i serwuje sie nam coś takiego. Całości dopełniają cudny betonik i asfalcik na zewnątrz. Ręce opadają. |
Spokojnie,ta siatka jak napisało biuro prasowe będzie tymczasowa,tak samo jak zamiast szyb przy Reymana była dykta,wyluzujcie choć troszkę...przecież nie zostawią tak tej siatki - wiem wiem można się wszystkiego spodziewać - ale aż takich kwiatków to nie,ktoś napisze że asfalt,szczerze ? podoba mi się to rozwiazanie plus sztuczna trawa na nim.
|
|
|
W kronice mówili że następne rundy LE oraz poczatek sezonu na Hutniku.
|
Niestety,jak przed chwilą powiedzieli w Kronice,pierwszy mecz na Reymonta uwaga uwaga....we....Wrześniu....
Czytać nie łaska ?! Będzie na nim sztuczna trawa ! |
Witam, mam takie pytanie, czy ten asfalt wokół boiska to rozwiązanie docelowe czy przejściowe??
Masakra jakaś... |
wiem że nie ma co ciągle narzekać ale naprawdę myślałem że ten stadion lepiej będzie wyglądał po ukończeniu, wygląda tragicznie niestety :/
|
Cytat:
|
Cytat:
czlowiek wchodzi tu aby poczytac co na budowie slychac a jeden z drugim urzadzaja sobie czat i wyliczanki co jest zle trawa zla bo zolta, chlopie jechala pol polski w 40 stopniowym upale, deszcz popadal za tydzien bedzie zieloniutka nie mozna juz was czytac i tego waszego jojcenia noe podoba sie to na cracovie albo do poznania |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Weź człowieku przystopuj normalnie się zapytałem a ty na mnie naskakujesz... |
Tak czytam i dochodzę do wniosku, że ci co mają okres nie powinni w tym czasie dokonywać wpisów na forum.
|
Panowie proponuje odwiedzić stronę SKWK, przedstawiają kolejne projekty przesłane im przez internautów.
Dwa pierwsze kicha. Natomiast o propozycjach 3 i 4 piszą że przedstawia w sposób subtelny literę W:lol: Dobre bo to jest szachownica ze Wschodniej tyle że odwrócona względem osi poziomej trybuny Wschodniej... Co do projektów z napisami ABG, to są nie poważni, jeszcze te gwiazdki, przecież jakby to zrobić z krzesełek to strasznie tępo to wyjdzie... P.S a będą korygować położenie stanowisk na kamery na trybunach północnej i południowej, bo na razie są po staremu, tzn. względem dawnego położenia boiska, tj. przesuniętego ku zachodniej. Tutaj to widać: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...owosci//38585/ |
Cytat:
|
jak to możliwe , że na nowej murawie są 'łyse placki' i ogólnie wygląda jak klepisko? ktoś tam pisał o upałach - nie wygląda to na wysuszoną trawe niestety..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl