![]() |
Cytat:
1. Wiem że nie ich projekt ale skoro stwierdzili że jest warty rozważenia i umieścili w internecie to pogratulować 2. Nie wyśle żadnej propozycji. Co do mojego wyboru to już napisalem co by wg mnie pasowało obecnie najlepiej do tych trzech pozostalych trybun i nie będę powtarzał... że to kratownica :P 3. Mogłem napisać że w paintcie ale stwierdziłem ze taka grafika postaci by była ciężka do zrobienia w paincie wiec napisałem że photoshop. Ale nie widzę zebym gdzieś napisał że pgoto shop jest słaby. Może zostało niezręcznie uchwycone. Cytat:
Przestańsię powtarzac po raz 10 bo co chwila tylko krytykujesz a sam nic nie zrobiłes. Co chwile jak jest o projekcie to wyskakujesz z tym samym tekstem jakby cie ktoś zaprogramował. Ja chce całą trybune na niebiesko?? A potrafisz się do jakiegoś posta odnieść czy tak sobie od rzeczy mamroczesz pod nosem? Przepraszam bardzo ale tego dzieciaka to już mam po dziurki w nosie z tym ciągłym powtarzaniem (o tobie pisze filip74) SKWK już się wykazało swoją koncepcją i teraz będę jak najbardziej pilnował tego co jest proponowane na główną |
spoxter a cóż ja mam im wysłać?
Zdjęcie niebieskiej trybuny, bez wzoru? Chyba wiedzą, jak to wygląda? Poza tym uważam, że i tak nasze dyskusje nie będą miały wpływu na nic, bo SKWK wyraźnie powiedziało, że dopuszcza do głosowania jedynie członków stowarzyszenia. Cóż za objaw demokracji. A prawda jest taka, że gdyby na prawdę brali pod uwagę głosy kibiców, to powinni zrobić na swojej stronie ogólnodostępną sondę. I tyle w temacie. |
No dobra, ale niektorzy maja inna koncepcje.. Wy chcecie niebieska, inni twarz Reymana, inni literke "W", inni szachownice, a inni jeszcze co innego, dlatego kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie.. i rozchodzi sie o to ze jesli ktos samemu nic nie chce zrobic (pobawic sie w grafika) to niech nie oczernia kogos kto cos zrobil, skoro samemu jest sie w tym nie zna.. Wasze zdanie to niebieskie, ok, ale inni maja inne zdanie, dlatego robia wzory, bedzie albo glosowanie na stronie SKWK (kilka projektow) albo na zebraniu SKWK... przyjdziecie i wtedy oddacie swoj glos, racja, sonda internetowa to glupi pomysl, ful osob, ktorzy nie sa zwiazani z Wisla beda na zlosc glosowac za najgorsza opcja, jak to bylo na Legii..
|
Głosować będą członkowie SKWK i wszyscy którzy byli na spotkaniu i wyrazili chęć głosowania, a do SKWK wcale nie należą.
Kuba czeka na maile z propozycjami i uwagami, zapewne każdy mail przeczyta, więc zamiast się rozpisywać tutaj może warto do niego napisać? Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie. |
Haha, jeszcze niedawno niektórzy tutaj płakali, że SKWK sobie samo wzory wybiera bez konsultacji z kibicami.
Teraz SKWK dało szansę na zaproponowanie swoich pomysłów - to znów krytyka. Czy wy macie w głowie siano? :/ Moim zdaniem w grę wchodzą tylko dwie koncepcje. - cała trybuna złożona z niebieskich krzesełek - puste kratki w układzie kolorystycznym podobnym jak na trybunie wschodniej Przy drugiej opcji trzeba się zastanowić, czy fotele vipów nie zakłócą wzoru. |
Cytat:
Ale samm widzisz jak to jest zrobione. Nie jest to projekt w którym widać podział na konkretne krzesełka tylko taki na którym jest rysunek podzielony na kilka części. A o tym co wyjdzie po podziale tego rysunku na krzesełka powinniśmy wiedziec teraz a nie jak zaczną montować krzesełka. Wieć jesli jakikolwiek porjekt ma być dyskutowany to powinien być to projket przypominający ten ostateczny a nie rysunek podzielony na kilka części |
Czyli podsumowując weekend, koncepcje z "kratownicą" (taką jak na trybunie C tylko bez napisu) oraz ta z samymi niebieskimi krzesełkami zdominowała inne pomysły.
Miejmy nadzieje, że osoby "decyzyjne" będą miały głos większości ludu na uwadze. |
Cytat:
A może chcesz, żeby się zapisywać do SKWK tylko po to, żeby wziąć udział w głosowaniu? Bzdury piszesz i tyle. Jeśli chcecie demokracji a boicie się głosowania internetowego (choć uważam, że nie ma czego, może 1% głosów byłby od nie-kibiców), to mam dla Was rozwiązanie: Ustalcie datę głosowania i niech głosują wszyscy, którzy się zjawią osobiście. Bez względu na przynależność. I głosowanie niech trwa kilka godzin, żeby mogła zagłosować jak największa ilość osób. Nie sądzę, żeby było Was stać aż na taką demokrację, ale możecie przekazać tę propozycje odpowiednim osobom. Z niecierpliwością będę czekał na odpowiedź. |
Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? *
* - podpowiedź: przeczytaj jeszcze raz post Ewci. |
Ogólnie dostępna sonda to nie jest za dobry pomysł , bo w podobnych sytuacjach sam głosowałem w sądach w których nie powinienem , wybierając najbrzydszy wariant.
Dobry sposób to była by przeprowadzona sonda na stadionie podczas rewanżowego meczu z Litwinami tam będą ci którzy mają największe prawo do wyboru. |
Cytat:
Żeby głosować nie trzeba być w SKWK, wystarczyło tylko się zainteresować , poświęcić kilka minut, zjawić na spotkaniu i wyrazić chęć głosowania. Tyle w temacie bo nie będę rozmywać, jak masz dalej jakieś "Ale" to zapraszam na priv. |
Cytat:
|
Cytat:
Trza powiedzieć że nie jest to jakaś fundamentalna rzecz bo jedynie na fotkach będzie można te wzory oglądać, oraz jak ktoś przyjdzie turystycznie na ten stadion, choć patrząc jak on wygląda, to tłumów spodziewać się nie można;) Korzystając że pewnie kilka osób które mają coś do powiedzenia w kwestii detali czyta - to tak na prawdę chyba jeszcze ważniejszą sprawą jest zrobienie czegoś z elewacjami. http://www.stadionwisly.info/fotorel...wy/2010-07-16# Obrazek drugi czy trzeci...przecież to jest jakaś kpina - wygląda to jakby ktoś te ściany smołą pomaział a tak wygląda w zasadzie stadion od każdej ze stron.On sam w sobie jest toporny ale te ściany to dodają mu ze 30 lat. Kto był i widział na żywo to wie o czym pisze. Był projekt http://www.stadionwisly.info/projekty/wersja_4# ostatnie 5 fotek i biały(ale biały a nie u*******ony biało szary) z tym niebieskim, myślę że dał by radę. |
Tak delikatnie odbiegając od tematu, to krzesełka mamy o niebo ładniejsze od tych desek klozetowych na Kałuży...
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_08.jpg http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_09.jpghttp://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_08.jpg |
Mam pytanie/prośbę mógłby ktoś zrobić projekty tych przynajmniej dwóch wariantów dla wszystkich trybun, cos a'la ta mapka:
http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly Według mnie na pierwszym miejscu powinna byc spójnosc z reszta a nie kolorystyka (brakuje czerwonego wiec 100% czerwony) |
Ktoś wie na kiedy planowane jest rozegranie pierwszego meczu na nowym stadionie?
|
Cytat:
|
Może sobie ułatwmy sprawę i spróbujmy zorganizować plan rozmieszczenia krzesełek na A/B. Może Mav ma do tego dostęp? Żeby rzeczywiście nie wyszło że sektor VIP zrobi jakieś kuku dla tego układu.
A może jeżeli nie będzie napisu na A/B to zrobić szachownicę trójkolorową? Mniej więcej jak ta oprawa ze stopki Ewci? |
|
Tak to jest to ! Będzie rewelacyjnie wyglądało obok Białej Gwiazdy całej niebieskiej trybuny oraz na przeciwko szachownicy <lol> Wy myślicie czasami ?
|
W sprawie kolorystyki krzesełek radziłbym - mówiąc delikatnie - nie popadać w skrajny eklektyzm. A czymś takim byłoby moim zdaniem zastosowanie na A/B wersji z wyłącznie niebieskim siedziskami.
Mleko się rozlało - na C mamy już wzór jaki mamy. Aby uratować całość pozostało się do niego dostosować. Mam w związku z tym nadzieję, że zostanie wybrane jedyne logicznie narzucające się w tej chwili rozwiązanie - wersja z kratownicą bez żadnych wzorów czy napisów. Sektor VIP (czy tam loża) wcale nie musi z tym wzorem kolidować. Fotele do tych sektorów zapewne tez nie są zamówione - co by szkodziło wybrać je w takim kolorze, który uwzględniałby planowany wzór? |
Cytat:
Sory mistrzu!!!!!!!!! Podałem przykład... http://www.stadionwisly.info/files/c...eselek_big.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
|
Na razie nic nie jest pewne.
Wisła nie podpisała umowy o dzierżawę obiektu, nie wiadomo kiedy trybuna wschodnia będzie skończona czy też przejdzie odbiory i zostanie dopuszczona do użytku. Pozostaje również kwestia tymczasowych szatni. To trybuna południowa jest skończona, a w północnej nie muszą "wykończyć jakiegoś wnętrza" a najpierw je zbudować, po czym je wykończyć. Do tego do października (teoretycznie) wykonawca musi zorganizować przestrzeń przed trybuną południową i północną, a tego w tydzień zrobić się nie da - cały teren będzie trzeba rozkopać, po czym od nowa zorganizować. Sprawa powrotu nie jest wcale taka pewna, nawet jeśli, to prawdopodobnie aż do czasu ukończenia trybuny zachodniej mecze odbywałyby się przy trybunie wschodniej, a jeśli nie wybudują wnętrza trybuny północnej, to ta trybuna w ogóle nie zostanie dopuszczona do użytku. Miejmy też nadzieję, że do października nie okaże się, że inwestor zapomniał o ławkach w szatniach zawodników, czy innych brakach. Na razie jeszcze będą się tłuc o telebimy, kioski gastronomiczne, zaplecze północnej i niedoróbki - Wisła nie chce podpisać umowy dzierżawy, dopóki inwestor nie zrobi tych niezbędnych rzeczy. Nikt normalny nie weźmie stadionu w dzierżawę, jeśli ten nie będzie ukończony - zwłaszcza przy kwocie tej dzierżawy, która wynosić będzie pewnie ponad 5mln PLN. |
^^
między trybunami a linią boiska spokojnie zmieści się 4 pasmowa autostrada (4 x 3,75m = 15m), jedna jezdnia od zachodu, druga od wschodu i git :lol: To tak na rozluźnienie atmosferki. Co do krzesełek - powagi trochę. Trybuna zachodnia wprost MUSI mieć identyczny układ kolorystyczny jak na trybunie wschodniej, aby nie wprowadzać kolejnej dawki chaosu do tego stadionu, zwłaszcza, że wnętrze wygląda spójnie. Ma być każda trybuna z innej parafii? A tak to pięknie się wszystko dopełni i stworzy ład. Żadnych napisów już nie potrzeba, tym bardziej twarzy (chcecie siedzieć na głowie Reymana, hę? Stadion nosi jego imię i to w pełni wystarczy), wszystko co jest niezbędne z kibicowskiego punktu widzenia już jest - Biała Gwiazda na trybunie Północnej, napisy WISŁA i 1906 na trybunie wschodniej. Co za dużo to niezdrowo, a dokładanie kolejnych napisów, tym razem na trybunie zachodniej będzie przesadą. Nie róbmy burdelu, szachownica bez napisów i będzie OK. |
Cytat:
|
trawa w jakim stanie jest teraz? mimo że deszcz pada to nie wygląda tak dobrze, chyba będą musieli wymienić fragmenty murawy, bo przecież całej nie wymienią, jest już za późno
|
trybuna zachodnia powinna byc absolutnie jednolita w kolorze niebieskim...wplynie to pozytywnie na estetyke...kazdy nastepny element uwidacznia bledy wizualne w projekcie stadionu...
|
Trawa wygląda nieźle ... poza elementami spalonymi/żółtymi z którymi sie już nic nie da zrobić ( w dłużej perspektywnie pewnie się da ) . Pocieszające że ta najgorsza część znajduje się przy lini bocznej boiska i dalej wzdłuż trybuny C . Do meczu III rundy powinno sie dac na niej grać
|
a nie lepiej z wyborem poczekać do pierwszego meczu
i np. ludzie którzy przyjdą na pierwszy mecz zobaczą jak wygląda to na żywo i po meczu przy wyjściu ze stadionu organizować jakieś głosowanie w ten sposób ominiemy glosowanie przez internet i głosów np. kibiców z gorszej strony TO TYLKO POMYSŁ WIĘC NIE NAJEŻDŻAJCIE NA MNIE |
Czy posiada ktoś jakiś porządny rozkład krzesełek na trybunie głównej lepszy od tej szachownicy z SKWK?
|
Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.
|
Cytat:
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,3,id,t,n.html Pojawił się wywiad z prezesem zakompleksionych w którym jest mowa o wynajmowaniu skyboxów na nowym stadionie. I tak u nich koszt wynajęcia 15-osobowego skyboxa wynosi 40tys zł za cały sezon. Ciekawe jak to bedzie u nas? |
Mógłby ktoś wrzucić obrazek z kamery na AB? Z góry dziękuję ;)
|
Następny kwiatek...
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18128 |
Cytat:
|
Zaczęli malować linie boczne boiska.
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl