Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

crazykaro 18.07.2010 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 937903)
gdybys czytal ze zrozumieniem to zauwazylbys ze ktos im przyslal ten projekt, a nie SKWK robilo.. a skoro jestes taki kozak to na pewno do dnia wyslesz im swoja propozycje

acha, i gdybys nie wiedzial to photoshop jest jednym z najlepszych programow graficznych na swiecie

Coż za nadinterpetacja mojego postu.
1. Wiem że nie ich projekt ale skoro stwierdzili że jest warty rozważenia i umieścili w internecie to pogratulować

2. Nie wyśle żadnej propozycji. Co do mojego wyboru to już napisalem co by wg mnie pasowało obecnie najlepiej do tych trzech pozostalych trybun i nie będę powtarzał... że to kratownica :P

3. Mogłem napisać że w paintcie ale stwierdziłem ze taka grafika postaci by była ciężka do zrobienia w paincie wiec napisałem że photoshop. Ale nie widzę zebym gdzieś napisał że pgoto shop jest słaby. Może zostało niezręcznie uchwycone.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 937922)
Jak była mowa o wzorze na wschodnią to wysłał im znaczy do SKWK kopie układanego już wzoru z Legii , a jak się przy nim upierał . Teraz znowu całą trybunę chce na niebiesko zapominając że czerwony też jest w naszych barwach .


Przestańsię powtarzac po raz 10 bo co chwila tylko krytykujesz a sam nic nie zrobiłes. Co chwile jak jest o projekcie to wyskakujesz z tym samym tekstem jakby cie ktoś zaprogramował.
Ja chce całą trybune na niebiesko?? A potrafisz się do jakiegoś posta odnieść czy tak sobie od rzeczy mamroczesz pod nosem?

Przepraszam bardzo ale tego dzieciaka to już mam po dziurki w nosie z tym ciągłym powtarzaniem (o tobie pisze filip74)


SKWK już się wykazało swoją koncepcją i teraz będę jak najbardziej pilnował tego co jest proponowane na główną

willow 18.07.2010 21:47

spoxter a cóż ja mam im wysłać?
Zdjęcie niebieskiej trybuny, bez wzoru?
Chyba wiedzą, jak to wygląda?

Poza tym uważam, że i tak nasze dyskusje nie będą miały wpływu na nic, bo SKWK wyraźnie powiedziało, że dopuszcza do głosowania jedynie członków stowarzyszenia. Cóż za objaw demokracji.

A prawda jest taka, że gdyby na prawdę brali pod uwagę głosy kibiców, to powinni zrobić na swojej stronie ogólnodostępną sondę. I tyle w temacie.

SpoXsteR 18.07.2010 21:49

No dobra, ale niektorzy maja inna koncepcje.. Wy chcecie niebieska, inni twarz Reymana, inni literke "W", inni szachownice, a inni jeszcze co innego, dlatego kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie.. i rozchodzi sie o to ze jesli ktos samemu nic nie chce zrobic (pobawic sie w grafika) to niech nie oczernia kogos kto cos zrobil, skoro samemu jest sie w tym nie zna.. Wasze zdanie to niebieskie, ok, ale inni maja inne zdanie, dlatego robia wzory, bedzie albo glosowanie na stronie SKWK (kilka projektow) albo na zebraniu SKWK... przyjdziecie i wtedy oddacie swoj glos, racja, sonda internetowa to glupi pomysl, ful osob, ktorzy nie sa zwiazani z Wisla beda na zlosc glosowac za najgorsza opcja, jak to bylo na Legii..

ewcia 18.07.2010 21:53

Głosować będą członkowie SKWK i wszyscy którzy byli na spotkaniu i wyrazili chęć głosowania, a do SKWK wcale nie należą.
Kuba czeka na maile z propozycjami i uwagami, zapewne każdy mail przeczyta, więc zamiast się rozpisywać tutaj może warto do niego napisać?

Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.

Snow 18.07.2010 21:53

Haha, jeszcze niedawno niektórzy tutaj płakali, że SKWK sobie samo wzory wybiera bez konsultacji z kibicami.
Teraz SKWK dało szansę na zaproponowanie swoich pomysłów - to znów krytyka.
Czy wy macie w głowie siano? :/

Moim zdaniem w grę wchodzą tylko dwie koncepcje.
- cała trybuna złożona z niebieskich krzesełek
- puste kratki w układzie kolorystycznym podobnym jak na trybunie wschodniej

Przy drugiej opcji trzeba się zastanowić, czy fotele vipów nie zakłócą wzoru.

crazykaro 18.07.2010 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 937934)
No dobra, ale niektorzy maja inna koncepcje.. Wy chcecie niebieska, inni twarz Reymana, inni literke "W", inni szachownice, a inni jeszcze co innego, dlatego kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie.. i rozchodzi sie o to ze jesli ktos samemu nic nie chce zrobic (pobawic sie w grafika) to niech nie oczernia kogos kto cos zrobil, skoro samemu jest sie w tym nie zna.. Wasze zdanie to niebieskie, ok, ale inni maja inne zdanie, dlatego robia wzory, bedzie albo glosowanie na stronie SKWK (kilka projektow) albo na zebraniu SKWK... przyjdziecie i wtedy oddacie swoj glos, racja, sonda internetowa to glupi pomysl, ful osob, ktorzy nie sa zwiazani z Wisla beda na zlosc glosowac za najgorsza opcja, jak to bylo na Legii..

Ja już po raz kolejny jestem objeżdzany za to co proponowałem na wschodnią więc chyba trochę pokrytykować mogę:P

Ale samm widzisz jak to jest zrobione. Nie jest to projekt w którym widać podział na konkretne krzesełka tylko taki na którym jest rysunek podzielony na kilka części. A o tym co wyjdzie po podziale tego rysunku na krzesełka powinniśmy wiedziec teraz a nie jak zaczną montować krzesełka. Wieć jesli jakikolwiek porjekt ma być dyskutowany to powinien być to projket przypominający ten ostateczny a nie rysunek podzielony na kilka części

Mario Nh 18.07.2010 21:59

Czyli podsumowując weekend, koncepcje z "kratownicą" (taką jak na trybunie C tylko bez napisu) oraz ta z samymi niebieskimi krzesełkami zdominowała inne pomysły.
Miejmy nadzieje, że osoby "decyzyjne" będą miały głos większości ludu na uwadze.

willow 18.07.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ewcia (Post 937938)
Głosować będą członkowie SKWK i wszyscy którzy byli na spotkaniu i wyrazili chęć głosowania, a do SKWK wcale nie należą.
Kuba czeka na maile z propozycjami i uwagami, zapewne każdy mail przeczyta, więc zamiast się rozpisywać tutaj może warto do niego napisać?

Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.

A jeżeli ktoś z zasady nie chce być członkiem żadnego stowarzyszenia to co? Czy to oznacza, że nie jest kibicem Wisły lub nie ma prawa współdecydować o pewnych sprawach?
A może chcesz, żeby się zapisywać do SKWK tylko po to, żeby wziąć udział w głosowaniu?
Bzdury piszesz i tyle.

Jeśli chcecie demokracji a boicie się głosowania internetowego (choć uważam, że nie ma czego, może 1% głosów byłby od nie-kibiców), to mam dla Was rozwiązanie:

Ustalcie datę głosowania i niech głosują wszyscy, którzy się zjawią osobiście. Bez względu na przynależność. I głosowanie niech trwa kilka godzin, żeby mogła zagłosować jak największa ilość osób.

Nie sądzę, żeby było Was stać aż na taką demokrację, ale możecie przekazać tę propozycje odpowiednim osobom. Z niecierpliwością będę czekał na odpowiedź.

Snow 18.07.2010 22:03

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? *

* - podpowiedź: przeczytaj jeszcze raz post Ewci.

filip74 18.07.2010 22:09

Ogólnie dostępna sonda to nie jest za dobry pomysł , bo w podobnych sytuacjach sam głosowałem w sądach w których nie powinienem , wybierając najbrzydszy wariant.
Dobry sposób to była by przeprowadzona sonda na stadionie podczas rewanżowego meczu z Litwinami tam będą ci którzy mają największe prawo do wyboru.

ewcia 18.07.2010 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 937948)
A jeżeli ktoś z zasady nie chce być członkiem żadnego stowarzyszenia to co? Czy to oznacza, że nie jest kibicem Wisły lub nie ma prawa współdecydować o pewnych sprawach?
A może chcesz, żeby się zapisywać do SKWK tylko po to, żeby wziąć udział w głosowaniu?
Bzdury piszesz i tyle.

Czytanie ze zrozumieniem chyba Ci nie wychodzi i bzdury piszesz, wiec może raz jeszcze przeczytaj pierwszy akapit.
Żeby głosować nie trzeba być w SKWK, wystarczyło tylko się zainteresować , poświęcić kilka minut, zjawić na spotkaniu i wyrazić chęć głosowania. Tyle w temacie bo nie będę rozmywać, jak masz dalej jakieś "Ale" to zapraszam na priv.

rav 18.07.2010 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ewcia (Post 937938)
Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.

Z ogólnie dostępnymi sondami wiadomo jak jest, ale głosy w tym temacie moglibyście wziąć pod uwagę. Zwłaszcza najaktywniejszych użytkowników tego tematu. Przecież tak naprawdę wypowiada się tu może ze 30 osób, kilkanaście określiło za czym się opowiada.

1q2 18.07.2010 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 937981)
Z ogólnie dostępnymi sondami wiadomo jak jest, ale głosy w tym temacie moglibyście wziąć pod uwagę. Zwłaszcza najaktywniejszych użytkowników tego tematu. Przecież tak naprawdę wypowiada się tu może ze 30 osób, kilkanaście określiło za czym się opowiada.

Głosów niech nawet nie uwzględniają tylko niech dobrze to wszystko przemyślą by po prostu nie przekombinować i by to jako całość dawało radę a nie jak osobne 4 trybuny, szczególnie że i stadion mamy już sztukowany

Trza powiedzieć że nie jest to jakaś fundamentalna rzecz bo jedynie na fotkach będzie można te wzory oglądać, oraz jak ktoś przyjdzie turystycznie na ten stadion, choć patrząc jak on wygląda, to tłumów spodziewać się nie można;)

Korzystając że pewnie kilka osób które mają coś do powiedzenia w kwestii detali czyta - to tak na prawdę chyba jeszcze ważniejszą sprawą jest zrobienie czegoś z elewacjami.

http://www.stadionwisly.info/fotorel...wy/2010-07-16#

Obrazek drugi czy trzeci...przecież to jest jakaś kpina - wygląda to jakby ktoś te ściany smołą pomaział a tak wygląda w zasadzie stadion od każdej ze stron.On sam w sobie jest toporny ale te ściany to dodają mu ze 30 lat.
Kto był i widział na żywo to wie o czym pisze.

Był projekt
http://www.stadionwisly.info/projekty/wersja_4#

ostatnie 5 fotek i biały(ale biały a nie u*******ony biało szary) z tym niebieskim, myślę że dał by radę.

To-Masz 18.07.2010 22:44

Tak delikatnie odbiegając od tematu, to krzesełka mamy o niebo ładniejsze od tych desek klozetowych na Kałuży...

http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_08.jpg

http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_09.jpghttp://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_08.jpg

Martinho 18.07.2010 23:08

Mam pytanie/prośbę mógłby ktoś zrobić projekty tych przynajmniej dwóch wariantów dla wszystkich trybun, cos a'la ta mapka:

http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly

Według mnie na pierwszym miejscu powinna byc spójnosc z reszta a nie kolorystyka (brakuje czerwonego wiec 100% czerwony)

barcalover 18.07.2010 23:24

Ktoś wie na kiedy planowane jest rozegranie pierwszego meczu na nowym stadionie?

Abstrakcja 18.07.2010 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barcalover (Post 938032)
Ktoś wie na kiedy planowane jest rozegranie pierwszego meczu na nowym stadionie?

W planach jest pierwszy mecz III rundy kwalifikacji do LE. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie :P

MatMario 18.07.2010 23:36

Może sobie ułatwmy sprawę i spróbujmy zorganizować plan rozmieszczenia krzesełek na A/B. Może Mav ma do tego dostęp? Żeby rzeczywiście nie wyszło że sektor VIP zrobi jakieś kuku dla tego układu.

A może jeżeli nie będzie napisu na A/B to zrobić szachownicę trójkolorową? Mniej więcej jak ta oprawa ze stopki Ewci?

Abstrakcja 18.07.2010 23:40

http://www.stadionwisly.info/files/c...eselek_big.jpg




może coś takiego??

WILU TS 18.07.2010 23:54

Tak to jest to ! Będzie rewelacyjnie wyglądało obok Białej Gwiazdy całej niebieskiej trybuny oraz na przeciwko szachownicy <lol> Wy myślicie czasami ?

RFR 19.07.2010 00:03

W sprawie kolorystyki krzesełek radziłbym - mówiąc delikatnie - nie popadać w skrajny eklektyzm. A czymś takim byłoby moim zdaniem zastosowanie na A/B wersji z wyłącznie niebieskim siedziskami.

Mleko się rozlało - na C mamy już wzór jaki mamy. Aby uratować całość pozostało się do niego dostosować.

Mam w związku z tym nadzieję, że zostanie wybrane jedyne logicznie narzucające się w tej chwili rozwiązanie - wersja z kratownicą bez żadnych wzorów czy napisów.

Sektor VIP (czy tam loża) wcale nie musi z tym wzorem kolidować. Fotele do tych sektorów zapewne tez nie są zamówione - co by szkodziło wybrać je w takim kolorze, który uwzględniałby planowany wzór?

Abstrakcja 19.07.2010 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 938045)
Tak to jest to ! Będzie rewelacyjnie wyglądało obok Białej Gwiazdy całej niebieskiej trybuny oraz na przeciwko szachownicy <lol> Wy myślicie czasami ?


Sory mistrzu!!!!!!!!! Podałem przykład...

http://www.stadionwisly.info/files/c...eselek_big.jpg

barcalover 19.07.2010 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Abstrakcja (Post 938041)
W planach jest pierwszy mecz III rundy kwalifikacji do LE. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie :P

W lidze w każdym razie raczej na 100%, tak? :)

Abstrakcja 19.07.2010 00:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez barcalover (Post 938056)
W lidze w każdym razie raczej na 100%, tak? :)

Tak jest, Wisła już nie ma zamiaru tracić kasy na granie na Suchych Stawach. Już są gotowe 2 trybuny Wschodnia(w 98 % gotowa) i Północna. Wewnątrz trybuny południowej muszą wykończyć wnętrze.

PiotrG 19.07.2010 00:35

Na razie nic nie jest pewne.
Wisła nie podpisała umowy o dzierżawę obiektu, nie wiadomo kiedy trybuna wschodnia będzie skończona czy też przejdzie odbiory i zostanie dopuszczona do użytku. Pozostaje również kwestia tymczasowych szatni.
To trybuna południowa jest skończona, a w północnej nie muszą "wykończyć jakiegoś wnętrza" a najpierw je zbudować, po czym je wykończyć.
Do tego do października (teoretycznie) wykonawca musi zorganizować przestrzeń przed trybuną południową i północną, a tego w tydzień zrobić się nie da - cały teren będzie trzeba rozkopać, po czym od nowa zorganizować.
Sprawa powrotu nie jest wcale taka pewna, nawet jeśli, to prawdopodobnie aż do czasu ukończenia trybuny zachodniej mecze odbywałyby się przy trybunie wschodniej, a jeśli nie wybudują wnętrza trybuny północnej, to ta trybuna w ogóle nie zostanie dopuszczona do użytku.
Miejmy też nadzieję, że do października nie okaże się, że inwestor zapomniał o ławkach w szatniach zawodników, czy innych brakach.
Na razie jeszcze będą się tłuc o telebimy, kioski gastronomiczne, zaplecze północnej i niedoróbki - Wisła nie chce podpisać umowy dzierżawy, dopóki inwestor nie zrobi tych niezbędnych rzeczy. Nikt normalny nie weźmie stadionu w dzierżawę, jeśli ten nie będzie ukończony - zwłaszcza przy kwocie tej dzierżawy, która wynosić będzie pewnie ponad 5mln PLN.

PiotrG 19.07.2010 03:18

^^
między trybunami a linią boiska spokojnie zmieści się 4 pasmowa autostrada (4 x 3,75m = 15m), jedna jezdnia od zachodu, druga od wschodu i git :lol: To tak na rozluźnienie atmosferki.

Co do krzesełek - powagi trochę. Trybuna zachodnia wprost MUSI mieć identyczny układ kolorystyczny jak na trybunie wschodniej, aby nie wprowadzać kolejnej dawki chaosu do tego stadionu, zwłaszcza, że wnętrze wygląda spójnie. Ma być każda trybuna z innej parafii? A tak to pięknie się wszystko dopełni i stworzy ład.
Żadnych napisów już nie potrzeba, tym bardziej twarzy (chcecie siedzieć na głowie Reymana, hę? Stadion nosi jego imię i to w pełni wystarczy), wszystko co jest niezbędne z kibicowskiego punktu widzenia już jest - Biała Gwiazda na trybunie Północnej, napisy WISŁA i 1906 na trybunie wschodniej. Co za dużo to niezdrowo, a dokładanie kolejnych napisów, tym razem na trybunie zachodniej będzie przesadą.
Nie róbmy burdelu, szachownica bez napisów i będzie OK.

royalmichael 19.07.2010 03:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 938072)
Co do krzesełek - powagi trochę. Trybuna zachodnia wprost MUSI mieć identyczny układ kolorystyczny jak na trybunie wschodniej, aby nie wprowadzać kolejnej dawki chaosu do tego stadionu, zwłaszcza, że wnętrze wygląda spójnie. Ma być każda trybuna z innej parafii? A tak to pięknie się wszystko dopełni i stworzy ład.
Żadnych napisów już nie potrzeba, tym bardziej twarzy (chcecie siedzieć na głowie Reymana, hę? Stadion nosi jego imię i to w pełni wystarczy), wszystko co jest niezbędne z kibicowskiego punktu widzenia już jest - Biała Gwiazda na trybunie Północnej, napisy WISŁA i 1906 na trybunie wschodniej. Co za dużo to niezdrowo, a dokładanie kolejnych napisów, tym razem na trybunie zachodniej będzie przesadą.
Nie róbmy burdelu, szachownica bez napisów i będzie OK.

W 100% popieram. Mam nadzieję, że osoby które będą o tym decydować (głosować) dokładnie przemyślą sprawę.

WILDLIFE 19.07.2010 07:33

trawa w jakim stanie jest teraz? mimo że deszcz pada to nie wygląda tak dobrze, chyba będą musieli wymienić fragmenty murawy, bo przecież całej nie wymienią, jest już za późno

Smyrgu 19.07.2010 07:52

trybuna zachodnia powinna byc absolutnie jednolita w kolorze niebieskim...wplynie to pozytywnie na estetyke...kazdy nastepny element uwidacznia bledy wizualne w projekcie stadionu...

Karherop 19.07.2010 07:53

Trawa wygląda nieźle ... poza elementami spalonymi/żółtymi z którymi sie już nic nie da zrobić ( w dłużej perspektywnie pewnie się da ) . Pocieszające że ta najgorsza część znajduje się przy lini bocznej boiska i dalej wzdłuż trybuny C . Do meczu III rundy powinno sie dac na niej grać

19sebawro06 19.07.2010 08:07

a nie lepiej z wyborem poczekać do pierwszego meczu
i np. ludzie którzy przyjdą na pierwszy mecz zobaczą jak wygląda to na żywo i po meczu przy wyjściu ze stadionu organizować jakieś głosowanie
w ten sposób ominiemy glosowanie przez internet i głosów np. kibiców z gorszej strony
TO TYLKO POMYSŁ WIĘC NIE NAJEŻDŻAJCIE NA MNIE

aredo 19.07.2010 09:27

Czy posiada ktoś jakiś porządny rozkład krzesełek na trybunie głównej lepszy od tej szachownicy z SKWK?

kolarz90 19.07.2010 10:49

Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.

crazykaro 19.07.2010 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 938217)
Moim zdaniem jedyną opcją jest układ taki sam jak na wschodniej tylko bez napisów. Żeby całość jako tako do siebie pasowała i nie wyglądało jak 4 różne trybuny. Tak jak napisał RFR - fotele VIP można zamówić w kolorze zgodnym z projektem kolorystycznym całej trybuny także ona nie powinna w tym przeszkadzać.

Fotele można pewnie zamówić w każdym kolorze ale problemem jest to że te fotele beda raczej szersze co powoduje ze przy układaniu jakiegokolwiek wzoru czy napisu ta część będzie wyglądała zupełnie inaczej niż reszta trybuny

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...,3,id,t,n.html
Pojawił się wywiad z prezesem zakompleksionych w którym jest mowa o wynajmowaniu skyboxów na nowym stadionie. I tak u nich koszt wynajęcia 15-osobowego skyboxa wynosi 40tys zł za cały sezon.
Ciekawe jak to bedzie u nas?

buczo1985 19.07.2010 11:44

Mógłby ktoś wrzucić obrazek z kamery na AB? Z góry dziękuję ;)

pzkwr 19.07.2010 11:54

Następny kwiatek...
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=18128

sqbi 19.07.2010 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 938282)

Może zwyczajnie monitoring z dachu nie złapałby pierwszych rzędów dolnego piętra. Podejrzewam, że pod dachem też będą kamery, które będą swoim zasięgiem obejmować górne piętro.

sayek89 19.07.2010 12:18

Zaczęli malować linie boczne boiska.

wonski_eNHa 19.07.2010 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqbi (Post 938300)
Może zwyczajnie monitoring z dachu nie złapałby pierwszych rzędów dolnego piętra. Podejrzewam, że pod dachem też będą kamery, które będą swoim zasięgiem obejmować górne piętro.

A widziałeś może słupki z kamerami na Camp Nou, Alianz Arena czy chociażby dowolnym niemieckim lub angielskim obiekcie (możesz dorzucić holandie, belgie inne światowe potęgi). Ja nie widziałem i miałem nadzieje że na naszym estadio też nie zobaczę jebanych słupków. Już kilka dni temu pisałem o tym ale z tego co widać teraz cała chmara to zauważyła. A szkoda że dopiero teraz, może udałoby się wypracować jakiś kompromis. Na pewno - jestem w 100% pewien, że przy dzisiejszych możliwościach kamery na słupkach są nam potrzebne tak samo jak lotnisko wzdłuż trybun. Ktoś, nie muszę pisać kto bo to wiemy wszyscy nie ma pojęcia o nowoczesnym budownictwie, a co dopiero infrastrukturze sportowej. Nie doróbki, dziwaczne rozwiązania. Właśnie taki projekt zafundowało nam miasto z architektem Wojciechem O.

KuKoC 19.07.2010 12:45

Linie boczne

http://img841.imageshack.us/img841/7...tualny1024.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl