Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

dynek.pl 11.05.2011 16:57

Są tez dobre wieści dzisiaj: liga zostaje w Canal+ !! :)

szprotson 11.05.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1089660)
Są tez dobre wieści dzisiaj: liga zostaje w Canal+ !! :)

rewelacje.
w końcu od nowego sezonu jak juz zamkną wszystkie stadiony tylko w C+ bedzie mozna zobaczyć mecz ukochanej druzyny
(Polsat też chyba coś urwał z tego placka cyfry)

Kociewiak 11.05.2011 17:00

Stacja Canal+ została posiadaczem licencji dotyczącej praw telewizyjnych do relacjonowania na żywo meczów Ekstraklasy w sezonach 2011/12, 2012/13 oraz 2013/14. Dziś ekstraklasowe kluby jednogłośnie przyjęły ofertę tej stacji.

Przyjęta oferta zakłada udzielenie sublicencji na rzecz Polsatu Cyfrowego i stacji Eurosport.

- Rywalizacja o otrzymanie praw do transmisji była dla nas najważniejszym wyzwaniem ostatnich miesięcy, a zwycięstwo upewnia nas, że konsekwentnie robimy wszystko, aby dostarczyć widzom wielkich sportowych emocji - skomentowała prezes Canal+ Beata Mońka.


źródło: własne / Ekstraklasa SA / Gazeta.pl

DysoN 11.05.2011 17:07

Ktory to sledz kopnal w glowe, niby przypadkiem, lezacego Zienczuka?

Mishau 11.05.2011 17:09

Szczerze mówiąc to Polonie Bytom i Ruch Chorzów chętnie bym pożegnał z ekstraklasy ;)

Jaro1991 11.05.2011 17:09

I to jest bardzo dobra informacja. Zliczając abonentów Cyfry i Polsatu mamy około 5 milionów telewidzów z dostępem do Ekstraklasy. Ciekawe o co chodzi z tą sublicencją dla Eurosportu :)

szprotson 11.05.2011 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 1089674)
I to jest bardzo dobra informacja. Zliczając abonentów Cyfry i Polsatu mamy około 5 milionów abonentów z dostępem do Ekstraklasy. Ciekawe o co chodzi z tą sublicencją dla Eurosportu :)

zapewne o program Eurogole

Kociewiak 11.05.2011 17:13

zapewne, że jakieś hitowe mecze będą tez na Eurosporcie i może jakiś magazyn ligowy?

Nehiar 11.05.2011 17:15

Pytanie na którym kanale Polsatu będą mecze ? Polsat Sport(który jest w dużej ilości telewizji kablowych np. UPC) czy w Polsacie Futbol(też tylko, że w cyfrowym, którego niestety nie posiadam :P).

sessegnon 11.05.2011 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 1089674)
Ciekawe o co chodzi z tą sublicencją dla Eurosportu :)

Bardzo zastanawiające :) Bo przecież Eurosport to kanał ogólnoeuropejski i ewentualna transmisja dotarłaby do ogromnej liczby widzów.Poza ligą japońską(Eurosport 2) nie pokazują żadnej innej ligi piłkarskiej.Podejrzane :)
Może chodzi o skróty meczów w programie Eurogole? :) Zauważyłem, że są np. z ligi szwajcarskiej(co prawda lepszej, ale bez przesady).Więc dlaczego nie Ekstraklasa :P

Cóż, trzeba czekać na konkrety.

PS.
@Nehiar
Zapomnij, że mecze pokażą w Polsacie Sport :) Prawdopodobnie, będzie to Polsat Futbol, z prostego względu, jest w wyższym pakiecie, za który trzeba dodatkowo płacić.W końcu jakoś wydane pieniądze muszą im się zwrócić.

PS2.Jak ja mogłem zapomnieć o Bundeslidze...? Pewnie, że pokazują i będą to robić jeszcze przez co najmniej 4 lata.

Proud 11.05.2011 17:17

^^^Ligę niemiecką jeszcze pokazują.

emj10 11.05.2011 17:21

Tak jak twierdziłem od początku C+ szedł do przetargu razem z Polsatem i jak się okazało jeszcze Eurosport przyłączył się do tego duetu. Ciekawe jak się podzielą spotkaniami z Polsatem, bo to może zaważyć na wyborze telewizji satelitarnej przez niektórych.

mitmichael 11.05.2011 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 1089674)
I to jest bardzo dobra informacja. Zliczając abonentów Cyfry i Polsatu mamy około 5 milionów telewidzów z dostępem do Ekstraklasy. Ciekawe o co chodzi z tą sublicencją dla Eurosportu :)

Nie beda sie dzielic - Canal+Sport pokaze wszystkie mecze (tak jak Orange Sport teraz pokazuje) a w Europsorcie i Polsacie wybrane mecze. W Polsacie na pewno mecze Slaska Wrocław z wiadomych wzgledow - jeden własciciel.

7 kotów 11.05.2011 20:10

http://www.havelshouseofhistory.com/Marx,%20Groucho.jpg http://e-zemun.rs/wp-content/plugins...-Ubiparip1.jpg


:/

Sartre 11.05.2011 20:57

Widzę, że Wisła i Korona chcą nam pomóc w walce o 2 miejsce na koniec sezonu. Lechia i Lech póki co zamiast nas przegonić, cofnęły się w stosunku do nas o punkt. Dla mnie spoko.

Jestem gotów na taką zamianę - Wisła przyjeżdża do nas i przegrywa, ale w zamian my rezygnujemy już z aspiracji o MP w tym sezonie na rzecz Wisły. Ok?

wiertar 11.05.2011 21:10

wy to zacznijcie lepiej o to drugie miejsce lepiej aspirować, bo myśle że Śląsk może jeszcze powalczyc:P

krasny 11.05.2011 21:11

WisŁa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasz ts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sartre 11.05.2011 21:13

Niby tak, ale Śląsk bez Kaźmierczaka trochę się zaciął... nie mówiąc o Jadze... jakbyśmy dołożyli minimum skuteczności więcej do takiej gry jak z Górnikiem, to już powinno być z górki ;)

Speedy 11.05.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1089803)
Jestem gotów na taką zamianę - Wisła przyjeżdża do nas i przegrywa, ale w zamian my rezygnujemy już z aspiracji o MP w tym sezonie na rzecz Wisły. Ok?

Takie zapowiedzi przed sezonem.

wiertar 11.05.2011 21:20

myślisz że ten mecz z Górnikiem to nie był przypadek;) tym bardziej ze macie rozjuszoną Jage przed sobą:)

Kandzior 11.05.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1089803)
Widzę, że Wisła i Korona chcą nam pomóc w walce o 2 miejsce na koniec sezonu. Lechia i Lech póki co zamiast nas przegonić, cofnęły się w stosunku do nas o punkt. Dla mnie spoko.

Jestem gotów na taką zamianę - Wisła przyjeżdża do nas i przegrywa, ale w zamian my rezygnujemy już z aspiracji o MP w tym sezonie na rzecz Wisły. Ok?

Jak przegraliśmy z Górnikiem, to myślałem, że nikt tego mistrzostwa już nie chce...
Nie nie, mecz z Wami to też prestiż więc Wisła musi tak samo wygrać jak dziś i jak w niedzielę.

kreseq 11.05.2011 21:22

Wisla to jakos dziwnie gra ostatnio. Widac obie ekipy sie dzisiaj spiely. Wisla niezle jechala z klepy, ale do czasu. Potem chyba dostosowala sie do Lecha i nie wygladalo to juz tak dobrze. Trzeba jednak przyznac ze wygrali zasluzenie i kilka akcji bylo bardzo fajnych ( szybkie klepy na skrzydlach Malecki-Melikson, no i ruleta chyba Cikosa ;) ).

Mecz w Warszawie bedzie ciekawym widowiskiem :D My mimo przegranej i frajerstwa zagralismy jeden z lepszych meczy.
Wisla czesto jak juz wygrywala MP to potrafila ostro u nas wtopic, licze na powtorke :D

Wazne teraz bedzie to jak zawodnicy podejda do meczu po debrowym spotkaniu z Pasami. Licze ze nikt nie odstawi nogi i kilka kartek sie posypie :D

Z tymi aspiracjami to bez jaj, pomijajac mecz z nami i derby to Wisla ma raczej z gorki.


PS: Czytam wasz temat meczowy i nie moge uwierzyc.... przykre.

jurukuru 11.05.2011 21:26

Korona- Lechia już 2:2 :)
edit :) 2:3 LECHIA GDAŃSK

Korbit 11.05.2011 21:31

brawo Lechia !!!! 2:3

Sartre 11.05.2011 21:34

Stano to tam chyba utopią w majonezie w tych Kielcach...

PhantomRanger 11.05.2011 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1089687)
Tak jak twierdziłem od początku C+ szedł do przetargu razem z Polsatem i jak się okazało jeszcze Eurosport przyłączył się do tego duetu. Ciekawe jak się podzielą spotkaniami z Polsatem, bo to może zaważyć na wyborze telewizji satelitarnej przez niektórych.

Obiło mi się o uszy, że Polsat chce mecze Śląska i poniedziałkowe [ jeśli takowe będą]

mitmichael 11.05.2011 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1089932)
Obiło mi się o uszy, że Polsat chce mecze Śląska i poniedziałkowe [ jeśli takowe będą]

Polsat chce pokazywac mecze Slaska bo klub jak i platforma ma jednego własciciela. Z tego co czytalem to na 100 wszystkie mecze w C+, 3 wybrane mecze kazdej kolejki w polsacie a mecze na Eurosporcie te w poniedzialek rozgrywane.

radek2323 11.05.2011 21:43

Wlasnie mowili w lidze + ze maja wszystkie mecze:) na 3latka
tak dla potwierdzenia;)

PhantomRanger 11.05.2011 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1089937)
Polsat chce pokazywac mecze Slaska bo klub jak i platforma ma jednego własciciela. Z tego co czytalem to na 100 wszystkie mecze w C+, 3 wybrane mecze kazdej kolejki w polsacie a mecze na Eurosporcie te w poniedzialek rozgrywane.

Jeśli tak to lepiej być nie mogło. Każdego tygodnia można sobie pooglądać nieważne kto będzie grał :)

Teqcontroller 11.05.2011 21:54

Brawo dla braci z Gdańska !

sportnh 11.05.2011 21:58

jesli wygramy z Cracovia to ZAPEWNIAMY sobie juz nawet czysto matematycznie mistrzostwo prawda??

pieknie sie to ulozylo

mitmichael 11.05.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1089983)
jesli wygramy z Cracovia to ZAPEWNIAMY sobie juz nawet czysto matematycznie mistrzostwo prawda??

pieknie sie to ulozylo

Jak wygramy z Cracovia to bedziemy swietowac Mistrzostwo Polski. Bedzie 10 punktow przewagi nad Slaskiem, 9 punktow przewagi nad Jagą i 3 mecze do konca patrzac, ze Jaga i Slask wygraja swoje nablizsze mecze. Legia, Lechia mają juz wiecej punktow straty wiec oni nam nie zagrazaja.

radek2323 11.05.2011 22:02

Heh 53ptk daje Mistrzostwo masakra:)

Kandzior 11.05.2011 22:04

Więc właśnie, żeby Wiślakom nie brakło motywacji w niedzielę a potem przecież wyjazd do Warszawy. Niby mistrzostwo w zasięgu ręki ale i tak najważniejsze spotkania przed Nami...

emj10 11.05.2011 22:20

Ale jaja. Opuściłem niestety dzisiejsze spotkania, ale tu widzę, że Korona zwiększyła mocno swoje szanse na spadek. Kalendarz ma nie za specjalny i może się to skończyć dla nich tragicznie.

xanti1906 11.05.2011 22:56

Może się ułożyć tak, że w pucharach zagramy my, Śląsk i Lechia :) + Legia oczywiście

flamengista 11.05.2011 23:41

Jestem z.cie zadowolony:-D Kolejka ułożyła się niemal idealnie. Niestety, nadal Amika ma spore szanse na puchary - ale wszystko w nogach Lechii i Śląska.

wislak68 11.05.2011 23:51

Czy wiadomo ile C+ ma zapłacić za ligę?

northrop 12.05.2011 01:35

^Wygrana Legii z Jaga oznacza zblizenie sie Legii do Wisly na 8 punktow. Wiec niezaleznie od wyniku tego meczu, Wisla chcacy zapewnic sobie MP, musi zagrac i wygrac.

FooFighter 12.05.2011 02:24

Kulisy polskiego piekiełka http://www.fanslask.pl/?p=5752


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl