![]() |
Są tez dobre wieści dzisiaj: liga zostaje w Canal+ !! :)
|
Cytat:
w końcu od nowego sezonu jak juz zamkną wszystkie stadiony tylko w C+ bedzie mozna zobaczyć mecz ukochanej druzyny (Polsat też chyba coś urwał z tego placka cyfry) |
Stacja Canal+ została posiadaczem licencji dotyczącej praw telewizyjnych do relacjonowania na żywo meczów Ekstraklasy w sezonach 2011/12, 2012/13 oraz 2013/14. Dziś ekstraklasowe kluby jednogłośnie przyjęły ofertę tej stacji.
Przyjęta oferta zakłada udzielenie sublicencji na rzecz Polsatu Cyfrowego i stacji Eurosport. - Rywalizacja o otrzymanie praw do transmisji była dla nas najważniejszym wyzwaniem ostatnich miesięcy, a zwycięstwo upewnia nas, że konsekwentnie robimy wszystko, aby dostarczyć widzom wielkich sportowych emocji - skomentowała prezes Canal+ Beata Mońka. źródło: własne / Ekstraklasa SA / Gazeta.pl |
Ktory to sledz kopnal w glowe, niby przypadkiem, lezacego Zienczuka?
|
Szczerze mówiąc to Polonie Bytom i Ruch Chorzów chętnie bym pożegnał z ekstraklasy ;)
|
I to jest bardzo dobra informacja. Zliczając abonentów Cyfry i Polsatu mamy około 5 milionów telewidzów z dostępem do Ekstraklasy. Ciekawe o co chodzi z tą sublicencją dla Eurosportu :)
|
Cytat:
|
zapewne, że jakieś hitowe mecze będą tez na Eurosporcie i może jakiś magazyn ligowy?
|
Pytanie na którym kanale Polsatu będą mecze ? Polsat Sport(który jest w dużej ilości telewizji kablowych np. UPC) czy w Polsacie Futbol(też tylko, że w cyfrowym, którego niestety nie posiadam :P).
|
Cytat:
Może chodzi o skróty meczów w programie Eurogole? :) Zauważyłem, że są np. z ligi szwajcarskiej(co prawda lepszej, ale bez przesady).Więc dlaczego nie Ekstraklasa :P Cóż, trzeba czekać na konkrety. PS. @Nehiar Zapomnij, że mecze pokażą w Polsacie Sport :) Prawdopodobnie, będzie to Polsat Futbol, z prostego względu, jest w wyższym pakiecie, za który trzeba dodatkowo płacić.W końcu jakoś wydane pieniądze muszą im się zwrócić. PS2.Jak ja mogłem zapomnieć o Bundeslidze...? Pewnie, że pokazują i będą to robić jeszcze przez co najmniej 4 lata. |
^^^Ligę niemiecką jeszcze pokazują.
|
Tak jak twierdziłem od początku C+ szedł do przetargu razem z Polsatem i jak się okazało jeszcze Eurosport przyłączył się do tego duetu. Ciekawe jak się podzielą spotkaniami z Polsatem, bo to może zaważyć na wyborze telewizji satelitarnej przez niektórych.
|
Cytat:
|
|
Widzę, że Wisła i Korona chcą nam pomóc w walce o 2 miejsce na koniec sezonu. Lechia i Lech póki co zamiast nas przegonić, cofnęły się w stosunku do nas o punkt. Dla mnie spoko.
Jestem gotów na taką zamianę - Wisła przyjeżdża do nas i przegrywa, ale w zamian my rezygnujemy już z aspiracji o MP w tym sezonie na rzecz Wisły. Ok? |
wy to zacznijcie lepiej o to drugie miejsce lepiej aspirować, bo myśle że Śląsk może jeszcze powalczyc:P
|
WisŁa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasz ts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Niby tak, ale Śląsk bez Kaźmierczaka trochę się zaciął... nie mówiąc o Jadze... jakbyśmy dołożyli minimum skuteczności więcej do takiej gry jak z Górnikiem, to już powinno być z górki ;)
|
Cytat:
|
myślisz że ten mecz z Górnikiem to nie był przypadek;) tym bardziej ze macie rozjuszoną Jage przed sobą:)
|
Cytat:
Nie nie, mecz z Wami to też prestiż więc Wisła musi tak samo wygrać jak dziś i jak w niedzielę. |
Wisla to jakos dziwnie gra ostatnio. Widac obie ekipy sie dzisiaj spiely. Wisla niezle jechala z klepy, ale do czasu. Potem chyba dostosowala sie do Lecha i nie wygladalo to juz tak dobrze. Trzeba jednak przyznac ze wygrali zasluzenie i kilka akcji bylo bardzo fajnych ( szybkie klepy na skrzydlach Malecki-Melikson, no i ruleta chyba Cikosa ;) ).
Mecz w Warszawie bedzie ciekawym widowiskiem :D My mimo przegranej i frajerstwa zagralismy jeden z lepszych meczy. Wisla czesto jak juz wygrywala MP to potrafila ostro u nas wtopic, licze na powtorke :D Wazne teraz bedzie to jak zawodnicy podejda do meczu po debrowym spotkaniu z Pasami. Licze ze nikt nie odstawi nogi i kilka kartek sie posypie :D Z tymi aspiracjami to bez jaj, pomijajac mecz z nami i derby to Wisla ma raczej z gorki. PS: Czytam wasz temat meczowy i nie moge uwierzyc.... przykre. |
Korona- Lechia już 2:2 :)
edit :) 2:3 LECHIA GDAŃSK |
brawo Lechia !!!! 2:3
|
Stano to tam chyba utopią w majonezie w tych Kielcach...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wlasnie mowili w lidze + ze maja wszystkie mecze:) na 3latka
tak dla potwierdzenia;) |
Cytat:
|
Brawo dla braci z Gdańska !
|
jesli wygramy z Cracovia to ZAPEWNIAMY sobie juz nawet czysto matematycznie mistrzostwo prawda??
pieknie sie to ulozylo |
Cytat:
|
Heh 53ptk daje Mistrzostwo masakra:)
|
Więc właśnie, żeby Wiślakom nie brakło motywacji w niedzielę a potem przecież wyjazd do Warszawy. Niby mistrzostwo w zasięgu ręki ale i tak najważniejsze spotkania przed Nami...
|
Ale jaja. Opuściłem niestety dzisiejsze spotkania, ale tu widzę, że Korona zwiększyła mocno swoje szanse na spadek. Kalendarz ma nie za specjalny i może się to skończyć dla nich tragicznie.
|
Może się ułożyć tak, że w pucharach zagramy my, Śląsk i Lechia :) + Legia oczywiście
|
Jestem z.cie zadowolony:-D Kolejka ułożyła się niemal idealnie. Niestety, nadal Amika ma spore szanse na puchary - ale wszystko w nogach Lechii i Śląska.
|
Czy wiadomo ile C+ ma zapłacić za ligę?
|
^Wygrana Legii z Jaga oznacza zblizenie sie Legii do Wisly na 8 punktow. Wiec niezaleznie od wyniku tego meczu, Wisla chcacy zapewnic sobie MP, musi zagrac i wygrac.
|
Kulisy polskiego piekiełka http://www.fanslask.pl/?p=5752
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl