![]() |
Niesamowitą robotę robi Maciek w Pogoni. Kolejne 3 brameczki przyjęte na klatę, chyba idzie na rekord straconych bramek w sezonie, bo tego trofeum jeszcze nie ma swojej gablotce :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak po prawdzie, wielkiej różnicy by nie było w jakości gry pomiędzy Skorżą i Ramirezem z tą różnicą, że Kiko zarabia pewnie 1/4 tego, co Skorża w Pogoni. |
Nie oszukujmy się od czasów sukcesów w Wiśle Skorża pikuje w dół i jest marnym trenerem,a jeszcze nie dawno połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji
|
Cytat:
Jeżeli jest to trener, który świetnie współpracuje z dobrymi zawodnikami, to paradoksalnie byłby lepszym selekcjonerem niż trenerem. Ale mam nadzieję, że długo nie będziemy tego sprawdzać, Nawałka daje sobie przecież radę, a do tego ma furę szczęścia. |
Brlek w ostatnich 6 spotkaniach zaliczył całą minutę, a jego zespół przegrał wszystkie starcia, oprócz tego, gdzie pojawił się Petar. Pewnie dojdzie tam niedługo do zmiany szkoleniowca, ale i tak nie zdziwiłbym się, gdyby został zimą wypożyczony do Serie B.
|
właśnie miałem się pytac co tam z Petarem
a ktoś śledzi poczynania naszych ex-orłów w Płocku ? |
niech krvą mączyńska sobie obejrzy dogrywke po lidze plus extra i pomidora
dwa zdania które mógł powiedzieć inaczej i zmieniłoby to jego życie , a tak na zawsze jest krvą i debilem |
Skorza odszedl z Pogonii, spodziewalem sie, ze odejdzie wczesniej.
|
Cytat:
|
jasne ale to jedno z drugiego wynikało
|
Widać,że Mączyński był nie słowny więc wolał skłamać w Lidze+
|
Cytat:
|
Powinno się z góry zatrudniać ze czterech trenerów i co przegraną wstawiać na stołek głównodowodzącego kolejnego z karuzeli. Płacone powinni mieć za liczbę dni przepracowanych jako 1 trener. Sprawa by się rozwiązała ; )
|
Nwm czy było/umknęło komuś, ale nasz były zawodnik DG77 przyznał się, że kocha stołeczny klub bardziej od nas. Kibiców, atmosferę i organizację
https://footroll.pl/newsy/ekstraklas...ze-kocha-legie (wiem, że legijna stronka ale w sumie tutaj tylko to było |
Wystarczyło rzucić okiem na stronę wcześniej....
|
Kocha Legię, czy nie, do Wisły ma chyba sentyment, bo pojawił się dziś na meczu i nawet cieszył z bramek :D
http://pics.tinypic.pl/i/00944/b1abxh20xzrt_t.jpghttp://pics.tinypic.pl/i/00944/xl1rdwhejs9p_t.jpg http://images.tinypic.pl/i/00944/0tz7xtyvieos_t.jpg Także może narazie jest rozdarty :mysli: |
Cytat:
|
To jest zwykły najemników. Nie obchodzi mnie i innych kibiców Wisły też nie powinno obchodzić co ten człowiek robi i mówi. Gdyby coś podobnego powiedziała legenda typu Głową czy Brozio tp bym się w.....il, ale zwykły najemnik? Bez przesady.
|
Ten człowiek będzie dobrze mówić o każdym, kto będzie mu robić przelewy na konto. Typowy najemnik, dodatkowo IQ zbliżone do jego ulubionego numeru na koszulce.
|
Brlek znowu cały mecz na ławce. Pomimo tego że jego drużyna przegrywa wszystko jak leci. Ciekawe czy ponownie długa aklimatyzacja czy nawet outsider ligi włoskiej to za wysokie progi dla wyróżniającego się piłkarza eklapy. Szkoda.
|
Damian Juszczyk w kole fortuny na tvp2 :D
|
Noto dużo dorobił całe 800 zł :D
|
Lepsze to niż kasyno / bukmacherka.
|
w dzisiejszym przeglądzie napisali że w futsalu w barwach Kancelaria Lex Słomniki gole strzela Sebastian Leszczak. Ten Sebastian Leszczak?
|
wygląda że ten ;)
https://lexkancelariaslomniki.futbol.../188493/career |
Mateusz Zachara w Rakowie Częstochowa
|
losy niektorych ex-wislakow (patrz post powyzej) tylko pokazuja jakie u nas bylo eldorado dla wałkarzy za czasow TF
|
Coś o Donaldzie
Cytat:
|
Tyle w temacie tego imbecyla IQ77. Bambo niech bierze banana do ryja, żeby wiedział co zbierać i w las.
https://twitter.com/kowalcwks/status...238209/video/1 |
Przecież to zwykły najemnik i do tego niezbyt rozgarnięty. Jakoś niespecjalnie mnie ruszają te wypowiedzi. I nawet sam Guerrier w barwach warszawiactwa (do czego pewnie nigdy nie dojdzie) mało by mnie ruszał, w odróżnieniu od pewnego Judasza. Trochę dobrego nam dał, niech mu się tam gdzieś wiedzie. A tragedii związanej z córką można tylko współczuć.
|
podpuscili go przeciez , nie jest tez on jakims wychowankiem , ani nie klamal w C+ ze nigdy tam nie pojdzie
tragedia z córką tak wielka , że po prostu wypada sie zamknąć jak masz ochote cos mu pocisnąć zwłaszcza że pochował ją jednak na rakowicach |
Ciekawe jakie plany ma Genua i Brlek w zimowym okienku? Raprtem 3 wejścia na plac i ledwo 70 pare minut. Śledzi ktoś na bieżąco Serie A?
|
Szczerze mówiąc nie dziwi mnie, że Brlek nie może się przebić w Serie A. To zbyt wysokie progi dla niego. Chociaż w Wiśle też potrzebował wiele czasu żeby się rozkręcić, ale trudno mi uwierzyć, ze tam będzie podobnie. W dobrych ligach nikt nie będzie czekał rok aż piłkarz odpali, bo na jego miejsce mają kolejnych dziesięciu. W grę wchodzi jedynie wypożyczenie, inaczej chłopak się zmarnuje.
|
Sledze jako tako ze wzgledu na bukmacherski nalog. Po beznadziejnym poczatku sezonu, nie ukrywaja teraz, ze ich glownym celem bedzie spokojne utrzymanie sie w Serie A. Po to zatrudnili, nie wiem juz po raz ktory, Ballardiniego. Stawia on raczej na sprawdzone nazwiska z wloskich boisk. Niestety dla Brleka maja tam takowych pomocnikow kilku. Bertolacii, Laxalt, Veloso, Rigoni, do tego jeszcze dochodzi Lazovic. Moim prywatnym zdaniem to jedyna szansa zeby Brlek sobie pogral w Serie A to jakis szpital albo pewne utrzymanie i mecze o pietruszke. Niestety nie interesuje sie az tak bardzo zeby wiedziec czy cos grywa w rezerwach. Przy tym trenerze to mysle, ze najlepsza opcja dla niego byloby wypozyczenie do ktoregos klubu z serie B.
|
Bardzo fajny wywiad ciekaw dlaczego nadal jest persona non grata na Reymonta:
Piotr Skrobowski z Adamem Nawałką stanowiłem awangardę |
wszystko masz między wierszami
|
Dzisiaj o 18 w 1 na 1 extra na c+sport 2 Wilde-Donald Guerrier jak ktoś by chciał
|
https://pbs.twimg.com/media/DQ9S3lAW4AAFwSZ.jpg:large
Co ten Popo... |
znaczy Kiko miał jakis wpływ na pożegnanie Popo :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl