![]() |
Cytat:
:haha: |
a to Fabian jest pilkarzem? Darujcie sobie... Wilk jaki był taki był, ale grał nie za zasługi taty
|
Cytat:
:lol: |
Gdy ustawiał piłkę przy rzucie wolnym, kibice podnosili się z miejsc i zaczynali skandować: "Kali, Kali, Kali gol, Kali gol". I "Kali" często strzelał tak, że piłka lądowała w siatce. O kim mowa? O Grzegorzu Kaliciaku, jednym z najpopularniejszych piłkarzy Wisły Kraków lat 90. Jego kariera była pełna zakrętów.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...-dol,id,t.html |
Kuba Błaszczykowski: Wiem, komu i ile w życiu zawdzięczam
http://wislalive.pl/wywiad/tylko_u_n...dzieczam-2271/ |
Romell Quioto: W Polsce nie wyszło tylko z mojej winy
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...o_z_mojej.html |
Quioto miał zadatki na fajnego piłkarza. Gdyby pojawił się w klubie w lepszym okresie i nie dostał kary 5 spotkań mogło by coś z niego być.
|
Tomasz Kulawik został głównym trenerem Akademii Piłkarskiej Przebój Wolbrom.
|
|
Cytat:
Przecież on: -nigdy nie całował Białej Gwiazdy -nigdy nie twierdził że będzie za Wisłe umierał -nie robił tatuaży z legendami Wisły -w każdym wywiadzie wspominał że Wisła jest tylko przystankiem a mimo wszystko: -nie pamiętam żeby kiedykolwiek przeszedł obok meczu, zawsze nawet jak wchodził na ostatnie minuty harował na boisku (dosłownie jeździł na dupie) -nie bał sie brać odpowiedzialności za porażkę -potrafił stanąć po przegranych derbach przed kibicami Nie dostawał pensji, wykorzystał przysługujące mu prawo i odszedł. Jedyne co można mu zarzucić że nie dał klubowi zarobić. Mimo to będzie już na zawsze przedmiotem obelg (w większości przez takich którzy po jednym dniu spóźnienia przelewu wypłaty psy wieszają na pracodawcy) Dla przykładu inny piłkarz do którego większość kibiców pała miłością, który w jednym miesiącu umiera za Wisłę a w drugim za inny klub, odmawia wyjścia na boisko, obraża się na klubową legendę (Moskal) a przede wszystkim przez pół roku nie potrafił dla klubu nic ugrać na boisku. Nawet nie wyrażając do tego chęci... |
Cytat:
dziesiecznakow |
|
Cytat:
|
Jak to leci? Już za cztery lata, już za cztery lata...
|
Cytat:
|
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...aletnica/xpbfw
Nasza święta krowa przemówiła. Patryk niestety nic się nie zmienił od powrotu z Turcji. Po raz kolejny chojrakuje, kiedy już jest w innym klubie. |
Niestety Smuda tak "zajechał" Małego, że do tej pory nawet pod okiem Wdowca nie może załapać piłkarskiej formy... Niech się Mały lepiej skupi na powrocie do dobrej gry...
|
Cytat:
Co nie zmienia faktu, że o zajechanie u Smudy nie jest mitem, bardzo MARTWI sytuacja z Donaldem, kiedy z miejsca wyprzedzał wszystkich w lidze, którzy byli przed nim z 2 matery na pełnym gazie.... Strasznie jest to niepokojące i strasznie to widać - z Sarkim podobnie... |
Tu widać, że brak zindywidualizowanych treningów. Nie ma osoby, która by nad takimi rzeczami czuwała.
Donald to kompletnie nie ten piłkarz co na jesieni. Treningi Smudy są dobre, ale nie dla typowo dynamicznych zawodników. |
Donaldowi się podobno treningi podobały i chciał więcej ;) Pytanie czy Franek wiedział co robi ;)
|
No, ciekawa sprawa. Oba Brożki to też wg mnie szybkościowcy, a oni na dynamice nie stracili i szybkości. Może Sarki i Donald po prostu nie kumają pewnych rzeczy? Mały też nie grzeszył inteligencją, tak boiskową, jak i życiową.
|
Donaldowi mogą się takie treningi podobać, ale dany piłkarz ma tak trenować, żeby potrafił wycisnąć z siebie wszystko co najlepsze.
|
Jest też druga strona medalu... Co się dzieje z piłkarzem z Polski, gdy wyjeżdża zagranice? "O. ku*** jak ciężko", "Przejebane treningi", goście wymiękają... Mały - wymiękł, Brożek - wymiękł, Klich - wymiękł, Sobiech - wymiękł itd. Przetrwali jedynie ci, którzy naprawdę coś sobą reprezentują Głowacki, Błaszczykowski, Kosowski itd. Z większością piłkarzy z Polski jest niestety coś za coś przygotujesz go szybkościowo - będzie zdychał po 20 minutach, przygotujesz go na to by wytrzymywał 90 minut meczu - straci na szybkości....
Choć tak dyskutujemy, że ten czy tamten stracił na szybkości to mi wydaję, że tak naprawdę żaden z nich tej mitycznej szybkości/dynamiki nie stracił: - Brożek gra z kontuzją - Donald - przyjrzyjcie się jak ustawia się na boisku, on sam dusi swoje atuty, np. pakuje sie w przepychanki 2vs zamiast szukać pojedynku na skrzydle... - Sarki - tu się zgodzę, ze był pewien moment gdy przygasł i faktycznie był ślamazarny itd. Obecnie wygląda coraz lepiej i wygląda na to, że odzyskał swoją dynamikę. |
Jean Paulista został trenerem LZS-u Piotrówka. :)
|
Dziś w pewnym mieście Legii i Widzewa na północy Polski wsiadam sobie do autobusu w bluzie z napisem Crwstar. Zaczepił mnie jakiś pijany typ, że szkoda ze tam nie pisze Wisła. Powiedział jeszcze że jego brat Marcin Baszczyński 8 lat był kapitanem, ale teraz nie ma z nim kontaktu bo wyjebał do Chorzowa itp.
To raczej niemożliwe, żeby to był prawdziwy brat Baszcza, co nie? :-D |
Ponoć młoda gwiazda Paweł Stolarski zdążył już podpaść promłodzieżowemu Probierzowi i uczestniczy w jakichś karnych zajęciach z grupami młodzieżowymi...
A ile to minut już się nagrał w Lechii... Brawa dla Szanownego Taty oraz menago Piekarskiego... |
Cytat:
Czyżby się na razie tak nie stało? :P |
Tak to, że zagrał mecz w III ligowych rezerwach, a ponieważ przegrali z mocarzem tj. Carusią Kartuzy a na dodatek grało w tym meczu 9 zawodników I drużyny. W nagrodę właśnie za grę muszą prowadzić zajęcia z młodymi zawodnikami Lechii...
|
Cytat:
To, że nie jest jeszcze gotowy na grę w ekstraklasie pokazał u nas, w poprzedniej rundzie. Tak więc - nie jestem specjalnie zdziwiony. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl