![]() |
Czy tylko ja uważam, że najlepiej byłoby gdyby trybuna ab była poprostu niebieska jak "E"?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Moze panorama Krakowa a w zamian niech miasto spusci z cenny za wynajem obiektu poniewaz beda miali reklame miasta w tv w internecie
|
panowie i panie najlepiej jak będzie trybuna bez żadnych rysunków tylko jednolity kolor niebieski...
|
jak dla mnie szachownica bez napisów (chyba, że technicznie będzie kiepsko wyglądało bo loże itd itp to wtedy niebieskie krzesłka)
|
Cytat:
Ja bym nawet powiedział że oryginalny na skalę światową. I tych wszystkich oryginalności na tym stadionie już nam wystarczy. Ale jak już ktoś wspomniał niewykonalna biorąc pod uwagę jakość wykonania napisu. Niektórzy widzę nie potrafią zrozumieć, że na trybunie piętrowej żadne takie pomysłowości jakie niektórym się nasuwają na myśl są niewykonalne i to jeszcze przy tak niewielkiej ilości krzesełek Cytat:
Niektóre pomysły to się nadają jedynie do forumowego łapu-capu |
A może jednak zrobimy na zachodniej śnieg, jak na Legii? Wtedy nasz stadion rzeczywiście byłby ewenementem na skalę światową - każda trybuna w 100% inna. Turyści by go odwiedzali żeby mieć z czego się śmiać i jeszcze byśmy zarobili:rotfl:
A tak poważnie to tylko szachownica bez napisów, żeby choć trochę porządku i logiki tam było. Jak będą same niebieskie krzesełka to też wyjdzie dziwny twór, więc jedyne logiczne rozwiązanie to odbicie lustrzane wschodniej bez napisów. |
Nie chce mi się szukać, ale jak były budowane E i D to wszyscy płakali, że nie ma żadnych napisów, tylko jednolite kolory. Teraz jak są napisy, to płaczecie, że nie ma jednolitego koloru. ZAWSZE jest źle. Zróbcie to głosowanie, wybierzcie i mam nadzieję, że jedyny raz kiedy ten układ zobaczę, to tylko na zdjęciu po założeniu wszystkich krzesełek. Dziękuję, dobranoc.
|
jak tak czytam te wasze propozycje to juz wiem kto maluje te domy na zielono jak jade przez wsie pod krakowem pozdro600
|
Wg mnie największy sens jeśli chodzi o przekrój całościowy ma czysta szachownica, i późniejsze zmienienie czy przemalowanie jak wspominał Kuba krzesełek na E na wzór D (oczywiscie bez Gwiazdy)
taaa dwie niebieskie trybuny będą się komponować z C i D jak pięść z nosem nie mowie ze nie lepiej by bylo zrobic AB , C i E na niebiesko a tylko D wyoróżnic (tak jak jest) , ale jak juz mamy jedna szachownice to juz wyjscia wg mnie nie ma i jedynym sensownym wyjsciem jest to z pierwszego zdania.\\ |
moim zdaniem jedynie pasuje szachownica bez zadnych napisow. Wtedy na trybunie wschodniej beda podobne elementy co na zachodniej i polnocnej (czerwien + niebieski), jedynie trybuna poludniowa bedzie sie wyrozniala. Jesli zas walnelibysmy wschodnia cala niebieska to wtedy wschodnia i poludniowa beda jednoscia, inna bedzie polnocna z zachodnia. Lepiej miec 3 podobne trybuny i jedna inna niz 2 takie i 2 takie
Jesli chodzi o wzroy na wschodniej to jestem na nie poniewaz wtedy bedzie tak nacpane tych wzorow ze szok... |
całe A i B na niebiesko ... przynajmniej te wszystkie majstry od 5 boleści nie będą mieli aż tak dużych problemów z wyliczeniami ... C się prezentuje fajnie, ale tylko na wizualizacji. Nie róbmy nic na siłę ...
|
Jak dla mnie 3 możliwości : 1) taka sama szachownica jak na wschodniej ale beż żadnych napisów
2) Trybuna cała niebieska 3) Trybuna cała czerwona Wszelkie pomysły "skyline" Wawelu lub twarzy Reymana uważam za co najmniej chore,na Legii był podobny pomysł i zrezygnowano z niego.Pomyślcie,skoro na tak dbającym o szczegóły stadionie z tego zrezygnowano to jak by to u nas wyglądało ? Skończyło by się na (z całym szacunkiem) buźce LOL albo LOL2... |
Szachownica jak na C. Co my jesteśmy Ruch, Lech czy i Chelsea, żeby mieć same niebieskie krzesełka. Przesadzacie z tym niebieskim kolorem... Młyn jest zawsze na czerwono ubrany, czyli kolorem przewodnim jest czerwony, a nie niebieski jak ww. zespołach... Cała czerwona trybuna też nie, ponieważ każda trybuna byłaby inna. Tylko SZACHOWNICA.
|
Cytat:
|
Tak, jak ktoś już tu wspomniał szachownica, albo tylko kolor niebieski, jakby szachownica wyglądała nie symetrycznie, a obawiam się, że tak może być. Jeśli chodzi o twarz Henryka Reymana to jest fajny pomysł, czy też ten sky-line Wawelu, ALE TYLKO WTEDY GDYBYŚMY MIELI CAŁOŚĆ NIEBIESKĄ, a nie wtedy gdy już na jednej trybunie jest gwiazda na drugiej napis. Poza tym stadion i tak już jest nie spójny przez jego bryłę nie krzywdźmy go jeszcze bardziej sprawmy żeby chociaż z środka wyglądał spójnie.
|
Ale macie zaje...y problem na prawde ;p. I tak stadion ma służyć ludziom jak tam beda i kogo będzie obchodzić kolor krzesełek jak będą tam kibice i zakryją krzesełka. O ile mi wiadomo to telewizja transmituje mecze a nie widok ze stadionu wic kolor krzesełek wtedy znaczenia raczej nie ma.Mogą być wtedy nawet różowe a kolor krzesełek to jedynie ma znaczenie jak stadion jest pusty i wtedy to widać.
Dla mnie to mogło by nawet nie być krzesełek zeby tylko ten stadion nie był tak zrypany, jezeli chodzi o symetrie i wiele innych usterek, o czasie budowy, koszcie oraz wałkach i głupocie "decydentów" nie wspominając ale lepiej o tym nie myśleć bo z nerwów moze żyłka pęknąć. |
Poza tym może niech zostawić te krzesełka niebieskie na A i B, bo jak widzę tą obecną szachownice i to jak ją poprawili to mnie szlak trafia. Pomiędzy "Ł" a "A" powinny być dwa rzędy niebieskich krzesełek, przecież to nie jest takie trudne żeby to wywnioskować... a oni chcą twarz z krzesełek układać...
|
http://i28.tinypic.com/ego1g8.jpg
żeby nie było że się czepiam ale po co zraszacz podlewający trybuny ? |
Cytat:
A tak w ogóle to nadal się "bawią" z układaniem krzesełek bo nadal po literami Ł i A nie ma siedzisk no i brakuje krzesełek w 24 rzędzie na samej górze, mają być bez barierek. Może nasz ekspert z firmy mutującej krzesełka udzieli odpowiedzi? dzieki |
nie chce mi sie czytac całego forum - gdzie gracie swoje mecze od nowego sezonu i czy wpuszczacie gości?
|
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki za odpowiedz. Co do wzoru i opóznień to ja rozumiem wykonuje sie jak jest w dokumentacji. Trybuna prawie skończona to znaczy ze nie będzie na samej górze ostatniego 24 rzędu krzesełek bez barierek. Mam jeszcze jedno pytanie bo na kamerce tego dobrze nie widać, czy barierki o krzesełek są jakoś specjalnie zakończone na końcach rzędów. Bi na kamerce możne to być złudzenie optyczne ze do barierek jest dodane wykończenie do stopnic. |
a co sadzicie aby na A i B były jednolite krzesełka czerwone lub niebieskie z napisem na gorze R22 w białym kolorze może ktoś zrobi taką wizulacje jak by to wyglądało bo nie mam pojęcia jak to zrobić
|
jak dl amnie ten asfalt wokol boiska to porazka jakas nonwoczesny stadion atu takie cos... wstyd jak dla mnie za te wszystkie niedociagniecia wywalilbym ich tam z prezydentem miasta na czele wiadomo gdzie.. szkoda ale trudno sam stadion moze nie bedzie najgorszy ..
|
Już nie narzekajcie, cieszmy się że w ogóle będzie nowy stadion. I doceńmy to co mamy.
|
tak tylko spojrz ila na niego kasy poszlo i nie powiesz mi ze nie da sie nie narzekac bo za to powinien tu stac nie wiem a zreszta szkoda slow ;p tez nie mam zamiaru narzekac ale krew moze zalac co za decydenci to robili .. chociaz sie wyroznia :D
|
Konrado...na Wembley wokół murawy też jest asfaltowa droga techniczna. Już nie przeginajcie z tym asfaltem, bo to nie jest nic niezwykłego.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
PS. nie zazdroszczę wykonawcy pracy przy ciągłych zmianach w trakcie pracy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Oho SKWK znowu zarzuciło wizualizacją która została zrobiona w jakimś photo shopie i podzielona na kilka części że niby sektory trybuny. No to z takimi wizualizacjami to daleko nie zajedziemy. Znowu się okaże że jakiś wjazd dla kosiarek został przeoczony i trzeba szóstkę "ściaśniać". A żeby nie być gołosłownym to chciałem poinformować że na trybunie zachodniej będzie sektor VIP na którym zapewne krzesełka będą inne, ba same stopnice były wylewane a nie składane i wszystkie te wzory będzie można sobie wsadzić... znaczy się namalować co najwyżej na ścianie. A znając realia naszej budowy to nie ma pewnie jeszcze projektu układu krzesełek na tej trybunie a bez tego jakiekolwiek próby tworzenia cyrkowych wzorków zakończą się niepowodzeniem.
A im więcej mądrzejszych bądź głupszych projektów tym większe szanse że zostanie wybrany projekt robiący z naszego stadionu cyrk na kółkach tylko że bez kółek. Chyba że zostanie przeprowadzone głosowanie turami tak żeby odpadały kolejno najsłabsze projekty w co wątpie. Jedyne co powinno być głosowane to fakt czy trybuna ma być cała niebieska czy krzesełka mają być ułożone w czerwono niebieksą kratownice. I nic ponadto, żadne wzory żadne napisy. Temu stadionowi wystarczy już pseudo artyzmu |
La Furia Dell' Est nie bierz tego do siebie i wierz mi, że ja zdaję sobie z tego sprawę, że ktoś wykonuję tylko założenia projektu i posypuję głowę popiołem i mówię przepraszam ale powiedz mi, że nie było by o wiele lepiej jakby było mniej więcej po równo krzesełek niebieskich i czerwonych? Teraz mamy pomiędzy wyjściem dwa rzędy niebieskich i resztę czerwonych...
|
Słuszne spostrzeżenie crazykaro jeśli będą tam krzesełka VIP warto zostać tylko przy niebieskim kolorze
|
Cytat:
SKWK poinformowalo o projekcie na A/B, daja Wam wszystkim szanse na przyslanie projektu.. zebyscie potem nie plakali jak z C ze sami wybrali projekt.. dlatego jak nic nie robicie tylko narzekacie to potem nie miejce za zle ze zrobia to po swojemu acha, i gdybys nie wiedzial to photoshop jest jednym z najlepszych programow graficznych na swiecie.. pisze sie w jakim "paincie" (masz w starcie) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl