![]() |
Zostawcie kolegę VanBasten'a. Zarejestrował się 3 tygodnie temu i musi pisać kolejne posty, żeby utrzymać wysoką formę 1,48 post na dzień :]
Stadion rzeczywiście wygląda coraz lepiej. Oczywiście z im większej perspektywy tym lepiej, bo mniej szczegółów widać. A moglibyśmy być przykładem ilustrującym powiedzenie "diabeł tkwi w szczegółach" :) |
Murawa też z dnia na dzień się poprawia.
|
Cytat:
|
Wybaczcie że z głupia frant zapytam,bo nie chce mi się w tym upale gmerać w "guglu".Ta niby sztuczna trawka na asfalcie,to tak faktycznie maty udające sztuczną trawę?Bo przecież sztuczną trawę znaną z boisk treningowych robi się na innym podłożu...chyba.Czy aby nie ma to być coś takiego jak onegdaj na torze kolarskim za Błoniami?PZPN kazał swego czasu "ichnim"wyłożyć za liniami maty,bo piłkarze tłukli sobie kolanka.
|
Ten odcinek asfaltu jest na tyle krótki że i tak nie będzie go widac w TV. Na stadionie i tak cały czas patrzę na piłkarzy więc mnie ta sprawa nie boli. Bardziej wypominqałbym brak kiosków gastronomicznych bo to jest problem a nie alsfalt. A co do podlewania trawy. Był ktoś w jakimś ciepłym kraju na wakacjach to pewnie widzaił jak to tam wygląda. Np Egipt, koleś od trawy nawadnia w samo południe i leje wody po kostki żeby trawa nie uschła. Obecnie mamy pogodę prosto z Afrki więc nie płaczcie bo tak pewnie musi być. Czy tu każdy musi być specem od wszystkiego?
|
Mam pytanie czy ten asfalcik tak zostanie? jak ktoś zrobi porządny wślizg to wyląduje na asfalcie?
http://kamera2012.eu/kamera/krakow2.jpg?1279309095349 Sam stadion nocą wygląda super PS :A co z miejscem na banery reklamowe? |
Jak sobie teraz tak patrze na kamerkę to ten asfalt wcale tak zle nie wygląda ;-)
|
"Mam pytanie czy ten asfalcik tak zostanie? jak ktoś zrobi porządny wślizg to wyląduje na asfalcie?"
No raczej spokojnie się piłkarz powinien wyrobić ze wślizgiem. Jeszcze nie widziałem wślizgu 6 metrowego o 10 metrowym nie wspominając. |
Cytat:
Czy ta wszystko w niej jest to właśnie nie jestem pewien, ale jak masz wiedzę to przedstaw dane jakie są zapisane kary umowne, daty odbiorów. Co do spraw bieżących to nie rozumiem jedynie po co ten asfalt przed ławkami. Po bokach ok, ale tam? |
Tak, jezeli zrobi wslizg wyladuje na asfalie bo linie boiska ida wzdluz kraweznikow :) ja p ...
|
Nie wyląduje bo od lini do krawężnika to ma min 11 metrów.
|
O moj Boze to jednak prawda z tym asfaltem ja myslalem ze to tylko jakies nieporozumienie i bylem pewny ze to za zadne skarby nie przejdzie :D Szok !!!! :D
kiedy malowanie pasów i instalacja swiatel? :D |
Z całym szacunkiem Panowie... Ja wiem że Brata się nie obraża... Ale Wy wszyscy jesteście popieer... Malkontenci do sześcianu... Jak czytam niektóre Wasze posty mam wrażenie że jestem z innej planety...normalnie ręce opadają...a że asflat taki a że sraki...a że trawa za mało zielona...jezu ileż można tak pierd... bez sensu... dajcie se siana... pozdro 600
|
Cytat:
Liniiiii, qźwa, liniiiii, żadnych p.....ych p......w, mówi się na te białe wyznaczające boisko linie :foch: Linia bramkowa, linia autowa etc. :!: Capisci? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jak się mówi po polskiemu? Pasy boiska czy linie boiska? Hę? Pasy to masz na przejściu dla pieszych, a na boisku linie prawda ( zwłaszcza na naszym boisku :-p ) ? Proste jak but. |
No i jemu chodziło o TE pasy - przejście. Bo na drogach, asfalcie są pasy. Jeżeli wy nie wyczuwacie sarkazmu w tych postach to ja wspołczuje. Dalej nawet on pisze o sygnalizacji świetlnej
|
Sorry nie doczytałem o asfalcie, sypię głowę popiołem :-/
Shame on me :( |
****a ale zasmiecacie ten temat..
|
Cytat:
PS. Panie Olszówka interpelacja (punkt 5) rychło w czas. Pytanie dlaczego jak już coś jest wykonywane nie ma większego sensu, więc proponuję zająć się tym, na co jeszcze można wpłynąć. Pan Majchrowski zostanie sumiennie rozliczony przez wyborców, o ile zdecyduje się kandydować. |
Co do estetyki stadionu to jest ona fatalna, zwłaszcza nowych jeszcze bardziej betonowych trybun (tych piętrowych).
W zasadzie zawinił projektant - szyby które są wstawione pomiędzy tymi betonowymi słupami konstrukcji nośnej można było wstawić na samym skraju, i dodatkowo także obłożyć nimi konstrukcje betonowe. Wówczas cały stadion z zewnątrz byłby szklany, i wyglądało by to zdecydowanie ładniej. Przykład: http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...f913941_o2.jpg Z tym że to szkło na tym dworcu jest założone inną technika niż na Galerii Krakowskiej. Ale wg. mnie takie obłożenie całego stadionu z zewnątrz szkłem, to jedne z sensowniejszych rozwiązań poprawy jego fatalnej estetyki. |
Czy pan Olszowka nie moglby wystartowac w wyborach na Prezydenta Krakowa , jestem przekonany , ze poparcie dla Niego byloby wieksze niz dla ( sylwestrowo-kacowego ) Majchrowskiego?
I prosze nie zarzucac mi zadnego wazeliniarstwa , po prostu pisze co uwazam... |
Panie Darku - Dobra robota!
Dziekuje |
Panie Darku,
Jeśli mogę coś zasugerować, to w następnej interpelacji prosiłbym o zobowiązanie Prezydenta Majchrowskiego do podania konkretnie z imienia i nazwiska osób odpowiedzialnych za uchybienia w budowie stadionu i to na każdym etapie. Nie bawmy się w odpowiedzialność zbiorową. Chciałbym poznać personalia konkretnych delikwentów, którzy podejmowali takie a nie inne decyzje (lub ich zaniechali). pozdrawiam |
Wyrazy Szacunku dla Pana Darka!
Odnoszę nieodparte wrażenie, że bez tej osoby bylibyśmy jeszcze daleko w dupie. A tutaj, dla odmiany, taki mały i nieśmiały pomysł na rozwiązanie kwestii parkingów: http://www.youtube.com/watch?v=IZzbH14jVjI |
Cytat:
|
bardzo ciekawy ten system parkingowy,ale przy prędkości parkowania jednego samochodu bardziej nadawałby się na osiedlowe parkingi.przy setkach samochodów naraz na pewno ten system odpada.
|
Ten parking to typowy bajer, malo efektywnie to wyglada. A jak zaraz po wyjsciu z samochodu bede chcial wrocic po fajki to co, czekac az mi go pdostawia do wyjscia, potem znowu trzeba jechac do wejscia zeby ponownie zaparkowac co lacznie zajmie pewnie kilkanascie minut nie mowiac o podwojnej oplacie.
|
Owszem, nie ma zagrożenia, że ktoś wyjedzie po wślizgu na asfalt. Natomiast w sztuczną trawę nie wierzę. ZIKiT jest śmieszny: mówią, że nie będzie asfaltu, ale wokół murawy będzie asfaltowa droga techniczna. To jest asfalt, czy nie? Jest...
Na szczęście nie taki, jak wydawało się na samym początku, tzn. że będzie prawie pod linie boczne boiska. |
Cytat:
Tak czy owak, taki asfalt jestem w stanie - z bólem bo z bólem - przełknąć... |
Dzisiaj jest 17 lipca, a my zapewne nie mamy podpisane umowy na dzierżawę stadionu itp. Ja się pytam jak to jest możliwe że ZIKIT planował rozegranie pierwszego meczu w połowie lipca jak nawet płyta boiska nie nadaję się do grania a o innych rzeczach nie będę wspominał, bo jeżeli patrzę się realnie na ten stadion to zapewne na 40% zdążymy zgłosić stadion, a nawet jak ten stadion zgłosimy to UEFA nie koniecznie może się zgodzić na rozgrywanie meczów na tym stadionie ( Nie mamy zrobionych zagospodarowanych miejsc dla prasy, sędziów, dyrektorów technicznych z uefa itp. a co najważniejsze nie mamy miejsca na rozgrzewkę dla piłkarzy rezerwowych, nie ma też głupich ławek rezerwowych xD Ciekawe gdzie nasi piłkorze będą siedzieć, bo jak na razie to będą chyba musieli kupić sobie gdzieś na straganie jakieś taborety za 5 złotych...
A tak nawiasem mówiąc, jeżeli ta murawa się nie poprawi to nie wiadomo czy Uefa pozwoli nam na niej zagrać ;/ Nie łudźcie się, że Uefa zgodzi się na coś takiego, że "my ten stadion dokończymy do tygodnia ..." nie, nie ... Podsumowując : termin na zgłoszenie stadionu 21 lipca , szansę są malutkie ;/ Edit: zostały jeszcze 3 dni na zrobienie tego wszystkiego co nam się przez długi czas nie udało ... |
Na dzień dzisiejszy trwa swoisty ping-pong między Wisłą a ZIKIT-em.
ZIKIT mówi: "Podpiszcie umowę, to zrealizujemy poprawki na stadionie, o które wnioskujecie". A Wisła na to: "Najpierw zróbcie porządek z niedoróbkami, a potem podpiszemy umowę" Patowa sytuacja, w której chyba nieco lepsze karty ma ZIKIT. To Wiśle tak na prawdę się spieszy. |
Na stronie SKWK pojawiło się pierwsze info odnośnie wzoru krzesełek na zachodniej.
Ja osobiście wolałbym jednak, żeby żadnego wzoru nie było, niebieskie krzesełka i było by git. Jednakże na wschodniej jest grafika, na północnej też jest i teraz żeby zachować pseudo symetrię odnośnie krzesełek to przydałoby się jakiś wzór na zachodniej umieścić. Ta ostatnia propozycje SKWK według mnie jest najgorsza, postać jak najbardziej zasłużona, ale popatrzmy jakie mamy sektory na wschodniej i teraz wątpię żeby dało się z krzesełek ułożyć twarz w jednym sektorze, a jak juz by ułożyli to nie czytelna byłaby. Takie moje zdanie. |
Ktoś tu kiedyś zamieścił super projekt, czyli taki jak pozycja nr 1 na stronie SKWK ("puste kratki w układzie kolorystycznym podobnym jak na trybunie wschodniej"). Ja słowo podobnym zamieniłbym na identycznym. Jak ktoś ma jeszcze tą wizualkę, to niech wrzuci.
|
Zmiana wzoru nie ma sensu, trybuna zachodnia powinna dostać krzesełka ułożone kolorystycznie tak samo, jedynie bez napisu.
Cytat:
Wisła NIE POWINNA podpisywać umowy dzierżawy aż do chwili, w której ZIKIT nie podpisze umowy na wykonanie niezleconych jeszcze prac - telebimy, kioski gastronomiczne, zaplecze trybuny północnej, zbiornik retencyjny oraz zrobienia wszelkich niezbędnych poprawek (kasy biletowe i inne "niedociągnięcia" ). Jak Wisła podpisze umowę przed zleceniem tych prac, to dostanie figę z makiem, płacić będzie za niekompletny stadion, który nie wiadomo kiedy będzie w pełni otwarty. |
Nie no, dość już wzorków...
|
Cytat:
|
Te propozycje SKWK na wzór poza 1 są nie do zaakceptowania
2- jak można robić symetrię napisu? Na stadionach nie umieszcza się podwójnych napisów i do tego jeszcze ten drugi napis Pany. Kto to wymyślił? 3-jak się już powiedziało "a" trzeba powiedzieć "b" a nie zmienić zdanie i robić całą niebieską trybunę. Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć że ten fatalny wzór jest do bani a nie teraz sobie o tym przypomnieć 4- No jeszcze takiej głupoty to nie widziałem ani nie słyszałem. Twarz? Na piętrowej trybunie? I to jeszcze taka której nikt by nie skojarzył? To nie jest Deyna którego większość Polaków kojarzy tylko Reyman który grał kiedy kamery dopiero powstawały. Jak w ogóle wygląda projekt tego wzoru bo aż jestem ciekaw. |
Zgadzam się, najlepiej będzie z tą szachownicą, bez żadnych napisów, bo dawać napisy żeby tylko były, by pokazać, że w Krakowie, ludzie potrafią zrobić wzór z krzesełek to bez sensu, taka sztuka dla sztuki:-p
Wiem teraz już za późno ale jednak trzy trybuny niebieskie i tylko północna ze wzorem było by idealnie. Biała Gwiazda jako symbol klubu i tyle, zresztą sama gwiazda a reszta niebieskich krzesełek to wtedy symbol byłby wyróżniony, a cóż jak będą jeszcze te dwie szachownice to nie wiadomo na co okiem rzucić, ale to takie niepotrzebne dywagacje co by było gdyby:-p |
Tylko niebieskie krzesełka !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl