Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Tisu 14.11.2009 11:23

nieaktualne

_gilardino_ 14.11.2009 11:48

Wszyscy wymienieni przez Tisu to kibice Cracovii, tylko nie wiem po co robi sobie jaja jak kolega prosi o pomoc.

Hamas_kr 14.11.2009 12:27

Tomasz Schimscheiner

Bogusław Cupiał... ;)

wonski_eNHa 14.11.2009 13:00

http://www.wisla-online.pl/dzial/znani-kibice

Marcin Daniec - znany polski satyryk i kabareciarz.Częsty bywalec na Reymonta 22. Wierny kibic Wisły Kraków.

Kuba WojewódzkiJakub Wojewódzki - polski satyryk, dziennikarz, publicysta, showman, felietonista itp. Rzecz jasna kibic Wisły Kraków. Wiele razy widziany w koszulce "Białej Gwiazdy".

Robert BiedrońRobert Biedroń - publicysta i wieloletni polityk. Działa również na rzecz osób LGBT. Prowadził swój autorski program Pino TV.

Dariusz "Tiger" Michalczewski - polski bokser. Mistrz Świata w kategorii WBO, WBA, IBF (waga półciężka) oraz WBO (junior-ciężka). Był również mistrzem europy. Bardzo często widziany na Reymonta 22. Pochodzi z Gdańska więc jest również fanem Lechii.

Andrzej Sołtysik - polski dziennikarz obecnie pracujący w telewizji TVN, gdzie prowadzi program "Dzień dobry TVN" na którego antenie powiedział, że jest fanem Wisły.

ŚP. Marek Grechuta

Mario Nh 14.11.2009 13:10

+ Prowadząca "Dzieciaki górą" Marzena Rogalska.

mb_1906 14.11.2009 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 816610)
http://www.wisla-online.pl/dzial/znani-kibice

Kuba WojewódzkiJakub Wojewódzki - polski satyryk, dziennikarz, publicysta, showman, felietonista itp. Rzecz jasna kibic Wisły Kraków. Wiele razy widziany w koszulce "Białej Gwiazdy".

Robert BiedrońRobert Biedroń - publicysta i wieloletni polityk. Działa również na rzecz osób LGBT. Prowadził swój autorski program Pino TV.

Wydaje mi się, że w stosunku do tych osób była kiedyś na forum dyskusja i się okazało, że wcale nie kibicują Wiśle i jest to zwykły farmazon wynikający z tego, że ktoś kiedyś ich widział w rzeczach firmy Converse, której logiem jest biała gwiazda wpisana w czerwone kółko (taka sama jak na koszulkach Wisły). Ale mogę się mylić.

DominoForza 14.11.2009 13:25

ale farmazony piszecie ,Wojewodzki wiele razy w swoim show dawal do zrozumieniea ze jest za Legia

3,5nando 14.11.2009 14:08

Witam,
mam takie pytanie, jak zrobić zdjęcie w bardzo małym formacie, żeby je potem włożyć do serduszka, które się zawiesza na szyi? Czy lepiej samemu np. w gimpie obrobić i wydrukować, czy w jakimś punkcie fotograficznym można to ładnie zrobić?
Bardzo proszę o odpowiedź.
pozdrawiam

piter116 14.11.2009 14:15

Mam pytanie do osób orientujących się w piśmie technicznym. Jaką szerokość powinien mieć myślnik oraz jaki powinien mieć odstęp pomiędzy wyrazami ?
Edit: Proud wielkie dzięki : )

Proud 14.11.2009 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 816648)
Mam pytanie do osób orientujących się w piśmie technicznym. Jaką szerokość powinien mieć myślnik oraz jaki powinien mieć odstęp pomiędzy wyrazami ?

zależy od rozmiaru pisma.

polecam Rysunek Techniczny - Maszynowy Tadeusza Dobrzańskiego

tam jest wszystko wyjaśnione co i jak.

w necie powinien być dostępny na PDFach. A jak nie, to biblioteka.

NowaHutaWNH 14.11.2009 20:43

ile kosztuje wysłanie pocztą polską listu poleconego priorytetowego za granicę (dokładnie do Niemiec)?

Pawel.Busko 14.11.2009 20:47

Zna ktoś nazwę modelu butów po lewej?
http://i35.tinypic.com/2my9d2q.jpg

Z góry dziękuje;)

PawełABG 14.11.2009 21:13

Ja tego Sołtysika widziałem na sektorze A podczas meczu z Beitarem.

swirson 14.11.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 816796)
ile kosztuje wysłanie pocztą polską listu poleconego priorytetowego za granicę (dokładnie do Niemiec)?

http://www.cennik.poczta.lublin.pl/i...menu/zagr.html

Bartuk1906 14.11.2009 21:47

Możecie polecić jakiś sklep gdzie można kupi tanio dobry rowerek treningowy ??
Od razu powiedzcie co powinien mieć taki dobry rowerek i czy macie już jakąś konkretną markę\model który możecie polecić albo którego na pewno nie kupować ..??

kamilll1906 14.11.2009 22:32

zna ktoś jakiś dobry, w miare tani klub na 18stke? tak na ok 150-200 osob

z gory dzieki

mcovalski 14.11.2009 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 816854)
zna ktoś jakiś dobry, w miare tani klub na 18stke? tak na ok 150-200 osob

z gory dzieki

Stary nie znam Cię ale proszę zaproś mnie na Twoją osiemnastkę :D


150-200 osób :shock: ------------> Na moim weselu tyle osób nie było. Jak rozumiem gospodarz stawia alkohol ?:)

gigant 14.11.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 816854)
zna ktoś jakiś dobry, w miare tani klub na 18stke? tak na ok 150-200 osob

z gory dzieki

Pewnie, klub kibica na Canal+. Około dwie dychy za miesiąc i możesz zaprosić 150-200 osób nie tylko na "18stke".

Krissu 14.11.2009 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 816874)
Pewnie, klub kibica na Canal+. Około dwie dychy za miesiąc i możesz zaprosić 150-200 osób nie tylko na "18stke".

Czerstwe...

Romy S. 14.11.2009 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 816878)
Czerstwe...

Po imieninach u teścia wszystko jest czerstwe ...

:-)

Krissu 14.11.2009 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romy S. (Post 816880)
Po imieninach u teścia wszystko jest czerstwe ...

:-)

Po domowym winie wujka WSZYSTKO wydaje się czerstwe...

:-)

gigant 14.11.2009 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romy S. (Post 816880)
Po imieninach u teścia wszystko jest czerstwe ...

:-)

Dzięki Romy, szukałem współczucia i zrozumienia. Teraz szukam browara na dobicie.
:-)

krkgiba 15.11.2009 00:24

Poszukuję w Krakowie hali sportowej/sali (kluby, szkoły etc) do wynajęcia na 2h tygodniowo, mozecie cos polecic, doradzic ?

kamilll1906 15.11.2009 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 816872)
Stary nie znam Cię ale proszę zaproś mnie na Twoją osiemnastkę :D


150-200 osób :shock: ------------> Na moim weselu tyle osób nie było. Jak rozumiem gospodarz stawia alkohol ?:)

nie no nie sam bym robil :D niestety gospodarz nie stawia ;]

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 816874)
Pewnie, klub kibica na Canal+. Około dwie dychy za miesiąc i możesz zaprosić 150-200 osób nie tylko na "18stke".

powaznie sie pytam . . . :-P

Arteka1906 15.11.2009 10:02

kameleon...

<wislak88> 15.11.2009 12:27

Wynajmij jakąś remize pod Krakowem napewno taniej wyjdzie

Wasiu 15.11.2009 12:31

Laboratorium (w CK Browar)
Panorama (Jubilat)
Plastic (na Kazimierzu)

ZwrABG 15.11.2009 12:41

nie ma ktoś linku do stronki gdzie można ściągnąć filmy DIVIX

hrabia 15.11.2009 19:10

ktos sie orientuje czy Andrzej Grubba palił papierosy ?

Kamil 15.11.2009 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 816940)
kameleon...

przeca kameleona juz nie ma, od dawnaaaa

vabanq 15.11.2009 19:19

palil trawke, ale sie nie zaciagal :)

Cetnik 15.11.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hrabia (Post 817129)
ktos sie orientuje czy Andrzej Grubba palił papierosy ?

Nie palił niczego.

Konrad. 15.11.2009 19:49

Orientuje się ktoś czy gdzies w internecie można oglądnąć walki ufc na żywo? Albo pełne walki z jakimś tam paro godzinnym poślizgiem?

Ola7 15.11.2009 21:41

Orientuje się ktoś, gdzie w Krakowie mogę sprzedać teraz podręczniki?

żuraw_9 15.11.2009 22:00

Jaki polecacie internet bezprzewodowy na abonament? Posiadam Blueconnecta z Ery ale jestem strasznie z tego badziewia niezadowolony i nie przedłużam umowy. Pozostaje iPlus, Orange oraz Play. Za wszelkie porady jestem wdzięczny. Z internetu korzystam głównie w Opolu, gdzie zasięg Blueconnecta jest cienki..

Kamson 15.11.2009 22:25

Ma ktoś jakieś pewne źródło do ściągnięcia Ventrilo 2.1.4? Lub ma instalke na dysku? Bo jak narazie to skąd nie ściągne to trojany albo keylogery...

dostuffca 15.11.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 817143)
Orientuje się ktoś czy gdzies w internecie można oglądnąć walki ufc na żywo? Albo pełne walki z jakimś tam paro godzinnym poślizgiem?

http://www.irfree.com/
http://www.irfree.com/2009/11/15/ufc...pn-xvid-freak/

niedługo po gali pojawia się do ściągnięcia

gris 15.11.2009 23:54

Ktoś mieszka na ulicy lublańskiej albo zna osoby tam mieszkające? Kupiłem u gościa książki razem z kolega i nas wyrobił (konto mu zawiesili bo nie tylko nas oszukał). Prv ;]

P.e.c.h 16.11.2009 08:19

Czy PO-jeb.ni popchnęli tą ustawę o drugim kierunku płatnym czy nie?

pan_premier 16.11.2009 08:58

oby, dosc darmozjadów


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl