Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Junior_Battle 10.01.2011 15:33

puszczany w totomixie , więc licząc kurs trzeba pomnożyć x 0,88 (12% podatku)

Japonia - Jordania 1.3
Chelsea - Ispiwch 1.2
Morgerstern - Koch 1.55
Koudelka - Matura 1.4
schlierenzauer - Evensen 1.34
Zaksa - Resovia 2.05
Sampdoria - Roma + X 1.44
Fiorentina - Brescia 1.5

Szarny 11.01.2011 11:35

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ani,nId,317488

Pan minister znowu w akcji.
Ciekawe jak ten człowiek sobie to wyobraża :lol:

Sewko 11.01.2011 11:45

moj typ na dzis

R.O'Sullivan - Allen 1

mszwagier 11.01.2011 16:51

2 Załącznik(ów)
Ostatnio sporo do przodu.............. Bardzo miło rozpoczęty Nowy Rok!! Coś czuję, że nadchodzą dobre czasy.... :)
Typy z serwisu: zarabiajnabukach.pl

Donki 11.01.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mszwagier (Post 1034486)
Ostatnio sporo do przodu.............. Bardzo miło rozpoczęty Nowy Rok!! Coś czuję, że nadchodzą dobre czasy.... :)
Typy z serwisu: zarabiajnabukach.pl

Placiles im za te typy ?

mszwagier 11.01.2011 17:35

No tak. Mam abonament u nich wykupiony.......

luki 11.01.2011 17:44

Płacenie za typy jakiemuś portalowi to najgłupsza rzecz jaką słyszałem dotyczącą bukmacherki. Oczywiście to Twój wybór, ale ja tego bym nigdy nie polecał, bo pewnie niejednokrotnie są to zwykli naciągacze, którzy chcą kasy za to, że zaproponują ci jakiegoś "pewniaka". A ty wiedząc, że za to im zapłaciłeś mowisz sobie: "No przecież jak im płace, to Barca musi dzisiaj wygrać". Pozdrawiam i życze wygranych

mszwagier 11.01.2011 17:50

No niby trochę racji masz, ale jeśli typy przynoszą zyski to czemu nie.......

Donki 11.01.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mszwagier (Post 1034498)
No tak. Mam abonament u nich wykupiony.......

I te typy na Kowalczyk to od nich ?
jesli tak to ladna padaka :shock: Wygrana Kowalczyk byla prawdopodobna tak na 90 procent :)
A i widze, że grasz w BAH - nie polecam ! kurs na Kowalczyk byl 1.40 w innych bukach okolo 1.5 albo wiecej.

mszwagier 11.01.2011 19:05

Padaka nie padaka, liczy się tylko to, że kasa wpadła. BAH może nie ma najlepszych kursów ale ma jedną podstawową zaletę: można spokojnie grać za większe pieniądze. Gdzie indziej to przyjmowali do wysokości 300euro na ten zakład a potem to już wg ich własnego widzimisię. A no i kasa wpłynęła na konto najszybciej z BAH (nie chcieli żadnych skanów, dokumentów, itp). Choć za często faktycznie tam nie gram (akurat w tym momencie jak obstawiałem mieli 1 z lepszych kursów na to zdarzenie).

Zubert_Wisla 11.01.2011 19:59

Płacić za taki typ to jak płacić za to że ktoś by mi napisał ze Morgerstern wygra Turniej Czterech Skoczni...:-P. Co to daje ? Jeśli bym już płacił to liczyłbym na typy z ako minimum 1,8-2 albo kilka spotkań z ako 5-10 a wygrana Kowalczyk to jak obstawianie Barcy tylko że kiedyś nie wygra...:-/

WISŁAZWE 11.01.2011 20:12

Na dziś zagrałem takie coś:

JYP Jyväskylä - Kalpa Hockey 1 1,5 3-2
Metallurg Magnitogorsk - HC Yugra 1 1,4 4-1
Storhamar Dragons - Rosenborg IHK 1 1,3 4-2
KK Igokea - CEZ Basket Nymburk 1 1,45 82-70
Egipt - Burundia 1 1,1 3-0

ako. 4,35
stawka 2,22

Fakt mała stawka i w ogóle ale póki co po dłuższej przerwie zbieram środki :)
i prawie 10 zeta wpadło.


Na wieczór macie jakieś typy co myślcie o
West Ham- Birmingham 1 2,0

jonaf 11.01.2011 20:27

west ham ssie w tym sezoznie...

osobiscie stawiam na Over 2,5 w meczu ligi walijskiej Llaneli - Haverfordwest[nie iwem czy nazwa dobrze napisana, bo z pamięci]

KrasnalFN 11.01.2011 20:32

Nie radziłbym. Dla mnie ewidentny no bet. West Ham gra w tym sezonie bardzo słabo, w sumie to samo można też powiedzieć o Birmingham, więc mozna się spodziewać wszystkiego.

Junior_Battle 11.01.2011 20:33

jonaf...

przejrzyj ostatnie wyniki, po zmianie trenera i stylu gry.

Tyle że birmingham , ciśnie tylko u siebie , reszta to nieprzewidywalne strasznie..
żaden wynik mnie nie zdziwi.


EDIT: to jest Curling cup, nie wiadomo jak podchodzą do tego meczu drużyny.

ja bym odpuscil%)

jonaf 11.01.2011 20:41

napisałęm "sezonie" a nie "ostatnio. Oznacza to, że dalej okupuje dolne rejony tabeli, czyż nie?

WISŁAZWE 11.01.2011 20:54

Odpuściłem ten West Ham za to puściłem taki kuponik, tak bardziej rekreacyjnie:

Heart of Midlothian - FC St. Johnstone 1 1,5
Darlington - Histon FC 1 1,4
Alfreton Town - Workington AFC 1 1,3
Llanelli AFC - Haverfordwest County 1 1,25
Lowestoft Town - Maidstone United 1 1,4
Galatasaray - Beypazari Sekerspor 1 1,1

ako. 5,26

6 meczy, znając życie któryś nie siądzie, ale pożyjemy zobaczymy :)


edit
Galatasaray już daje dupy :lol:

jonaf 11.01.2011 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1034548)
west ham ssie w tym sezoznie...

osobiscie stawiam na Over 2,5 w meczu ligi walijskiej Llaneli - Haverfordwest[nie iwem czy nazwa dobrze napisana, bo z pamięci]

zagrałem jeszcze na live:
Kidderminster - Kettering Obie strzelą Tak 1.7


Na jutro:
Carmarthen - TNS Over 2,5 1,35
Inter - Genoa Inter strzeli Tak 1,1
Villarreal - Sevilla Villareal strzeli Tak 1,16

Arkas 13.01.2011 23:50

Do znawców piłki ręcznej. Jak stoją akcje naszych jutrzejszych rywali? Są oni silną ekipą czy też można się pokusić i postawić grubszą kasę na zwycięstwo naszych w handi (-4,5) ?
A.. i to samo odnośnie Chorwacja - Rumunia. W temacie ręcznej nie siedzę, wiem że ekipa Chorwacka jest silna, a Rumunii?

K2sprzyk 14.01.2011 00:32

http://i56.tinypic.com/2eqf1xu.jpg

Co myślicie o takim kuponie ?

kuczmen 14.01.2011 00:43

Szczerze?Jak nie ma "bogatej" oferty to odpuszczaj nie wybieraj meczy na siłe żeby tylko cos zagrac.Jak juz to system lub 2 ,3 zdarzenia 9 meczy wątpie żeby Ci weszło bez urazy to moje zdanie.Pozdrawiam

K2sprzyk 14.01.2011 00:46

Nie no luzik :) i tak gram od czasu do czasu a o tym ze nie wpada to zdążyłem sie przekonać. Bogata oferta? Rozwiń myśl prosze ;)

neq. 14.01.2011 14:18

Chodzi mu zapewne o to że poczekaj aż wszystkie ligi będą grać i wtedy masz multum meczy do wyboru ;) nie musisz szukać na siłe z jakiejś ligi tylko z różnych lig zbierasz najlepsze do postawienia mecze....

co myślicie o MŚ w ręcznej ? gra ktoś?

Maxior 14.01.2011 17:48

Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund goście strzelą bramkę TAK

ako 1.27

vote-for-mikey 14.01.2011 21:56

Toronto - Detroit 1
Boston - Charlotte 1
Lakers - Jersey 1


wejdzie?

kuczmen 15.01.2011 10:16

Witam
Dzis 4 kupony wysyłam .Jest z czego wybierac:)
kupon nr.1
Lyon -Lorient 1 kurs 1.47
Paris SG -Sochaux 1 kurs 1.50
Montpellier -Valenciennes 10 kurs 1.21

kupon nr.2
Getafe -S.Sebastian 1 kurs 1.75
Bilbao -Santander 10 kurs 1.18
Villareal -Osasuna 1 kurs 1.44

kupon nr.3
Werder -Hoffenheim 10 kurs 1.23
Napoli -Fiorentina 1 kurs 1.73
Inter -Bologna 1 kurs 1.32

kupon nr.4
Nurnberg -M gladbach 10 kurs 1.22
Schalke- Hamburg 10 kurs 1.22
West Ham -Arsenal 2 kurs 1.55

WISŁAZWE 15.01.2011 13:14

Parę propozycji ode mnie na dziś, zobaczymy czy siądzie:

Kupon 1.

FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon 1 1,35 4-0
Olympique Lyon - FC Lorient 1 1,45 3-0
Inter Mailand - Bologna FC 1 1,25 4-1
CF Villarreal - CA Osasuna 1 1,55 4-2

Kupon 2.

System 3 z 4.

Betis Sevilla - AD Alcorcon
1 1,4 3-0
FC Schalke 04 - Hamburger SV 1 2,0
Manchester City - Wolverhampton 1 1,30 4-3
Swansea City - Crystal Palace 1 1,55 3-0

Do tego taki na fart:

Burnley FC - Queens Park Rangers 1 2,25 0-0
Stoke City - Bolton Wanderers 1 2,05 2-0
RC Lens - AS Saint Etienne 2 2,75


Słaby dzień dziś do tego puściłem takiego remisowego i też niefart:
http://i53.tinypic.com/nq76zr.jpg

Maxior 15.01.2011 14:04

Villarreal - Osasuna gospodarze strzelą bramkę TAK
VfL Wolfsburg - Bayern München goście strzelą bramkę TAK

ako 1.15

Napoli - Fiorentina 1x
Inter - Bologna 1

ako 1.42

VfL Wolfsburg - Bayern München x2
Manchester City - Wolves 1

ako 1.51

Inter - Bologna 1
West Ham - Arsenal 2

Chelsea - Blackburn 1
Manchester City - Wolves 1
Napoli - Fiorentina 1x
Leeds - Scunthorpe 1x
VfL Wolfsburg - Bayern München x2
Villarreal - Osasuna 1x
Athletic Bilbao - Racing Santander 1x
Almería - Real Madrid 2
Barcelona - Málaga 1

ako 7,94

Powód: Zielono:D:D

Kamson 15.01.2011 14:35

Chelsea FC - Blackburn Rovers 1 1,25
Manchester City - Wolverhampton Wanderers (+1) 1 1,70
CF Villarreal - CA Osasuna 1 1,45
SSC Napoli - AC Fiorentina 1 1,65

ako 5,08



system 2 z 4:

VFL Wolfsburg - FC Bayern München 1X 2,12
West Ham United - Arsenal FC 1X 2,42
FC Sevilla - RCD Espanyol Barcelona X2 2,00
Inter Mailand - Bologna FC X2 3,47

średni kurs 6,15



FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon (+1) 1 1,80



FC Stade Rennes - AC Arles-Avignon 1 1,35
Glasgow Rangers - Hamilton Academical 1 1,15
Olympiakos Piraeus - Panseraikos 1 1,15
Apoel Nicosia - AE Paphos 1 1,20

ako: 2,14

4fan_player 15.01.2011 15:28

#1

PSG @1.5 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Inter -1.5 @2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#2

Getafe over 2.5 @2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Werder over 2.5 @1.65 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Wolfsburg over 2.5 @1.53 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Manchester City @1.36 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#3

Betis @1.4 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Lyon @1.5 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Szwecja @1.28 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif

#4

Crawley Town @1.3 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Rangers @1.14http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Falkirk @1.57 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Plabennec @1.61 http://forum.fbstat.com/images/smilies/minus.gif
Rennes @1.36 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Apoel @1.2 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Olympiakos @1.12 http://forum.fbstat.com/images/smilies/plus.gif
Sporting @1.36


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl