Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

Elefant 09.11.2019 23:10

Szacunek to nie jest coś co dane jest raz na zawsze.

Dzisiejszą wypowiedzią pomeczową Stolarczyk całkowicie ten szacunek stracił. Spodziewałem się, że po powrocie e stadionu przeczytam o jego abdykacji a tu takie coś. Nawet nie wiem jak to nazwać. Dobrze wyżej napisano, nie ma w słowniku kulturalnych ludzi ...

Nawet Probierz miał w sobie odrobinę honoru.

Osobną kwestią jest postawa trio...
Klub jest znów na skraju, trzeba gasić pożar a oni debatują nad własnością nazwy Wisła Kraków.
Trzymajcie dalej ten kurs, z "nieruszmaciejem" u steru a niedługo nie będzie o co się kłócić.

WHITE*STAR 09.11.2019 23:11

Jeśli zarząd nie zwolni Stolarczyka, bo nie chce opłacać kolejnego trenera, to za pół roku nie będzie musiał opłacać już żadnego.
https://c7.uihere.com/files/900/676/...c46e17655e.jpg

krzywy 09.11.2019 23:16

jak go k u r w a nie wyjebiecie to bedzie kandal

Cycu 09.11.2019 23:22

Stolarczyk właśnie pokazał gdzie ma dobro Wisły czyli głęboko w dupie. Dla niego liczy się kasa i sam nie poda się do dymisji. Nie ma wystarczającej odwagi, a o honorze już nie wspominając, trenerski dyletant. Sam przekreślił to co do tej pory osiągnął w Wiśle. Nie mam za grosz szacunku do takich osób. Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.

Dopuściłeś do tego, że ludzie uznali Cię za niegodnego podania ręki. Twój czas w Wiśle już dawno dobiegł końca.

Karherop 09.11.2019 23:23

Dokładnie ktoś trafił w sedno pisząc że nawet Probierz miał więcej honoru niż Stolarczyk.
Nie podając się dymisji stracił u mnie jakikolwiek szacunek. I co w tej sytuacji najtragiczniejsze : piłkarze mówiąc od 3 spotkań ze jest tragedia, a Stolarczyk dalej swoje wizje że możemy z każdym wygrać. No dramat.

Don Donson 09.11.2019 23:24

Napiszę tylko tyle, że niedobrze się robi jak czytam wypociny w stylu Stolar Wyp...


Ludzie Wy naprawdę zluzujcie.


Maciek nie jest topowym szkoleniowcem - to prawda, ale nie wypada tak mieszać z błotem człowieka, który było nie było reprezentował nasze barwy a obrażają go kolesie będący na forum od grudnia 2018 na przykład. Drużyna mentalnie jest w dramatycznej sytuacji, fizyczne przygotowanie jest na granicy rozsądku dla gry na 90 minut.


Niech mi ktoś napisze co stoi na przeszkodzie nawet w obecnej sytuacji aby:


- piłkarze byli przygotowani kondycyjnie?? tzn. nie oczekuję od nich wirtuozerii, którą część zawodników nas raczy grając z pięty podczas 8 przegranego meczu, ale można oczekiwać, że będą mieli siłę biegać. Czy oni nie dostają jeść? Nie sypiają? Nie mają suplementacji? Nie mają odnowy biologicznej? Co się dzieje z zawodnikami poza Brożkiem i Kubą???


- jeżeli już nie da się grać umiejętnie i biegać to co stoi na przeszkodzie aby kilku zawodników po treningach zostało, wzięło 100 piłek i ładowało rzuty wolne do maniery bliskiej perferkcji? Co innego jest do roboty po treningu?


Jak te dwie rzeczy się wyjaśnią to może zrozumiem głębię aktualnie trapiących nas problemów. Większość zawodników sprawia mało męskie wrażenie i podejście do aktualnej sytuacji. Dzisiejsze ciśnięcie po meczu i w jego trakcie (czego nie mam zamiaru krytykować, bo było na miejscu) nasuwa mi tylko jedną myśl. Większość tych piłkarskich miernot ma to totalnie w dupie. Wiadomo, że Kuba i Paweł to ludzie, którzy wbzudzają u nas sentyment i mogą sobie pozwolić na więcej. Reszta niestety nadaje się do szorowania kibli jak im się gra w piłeczkę nie podoba.


Golą nas wszyscy, jesteśmy karykaturą siebie samych. Jasne, Wisła to My, ale jak te patałachy nie zaczną grać to wylądujemy na śmietniku historii lub w muzeum.
Nasz korpo-zarząd powinien chyba zasięgnąć wiedzy wśród ludzi znających się na piłce, bo tzw. wieczna optymializacja zasobów już nie jedną firmę rozłożyła na łopatki i wiem co mówię bo sam pracuję z korpo-szczurami już 15 lat. Ładne mają krawaty, fajnie gadają, ale sytuacja już nie jest pod publiczkę tylko trzeba ....a DZIAŁAĆ aby to URATOWAĆ!!!

wiesniak842 09.11.2019 23:24

Najlepsze w tym wszystkim, ze gralismy mniej wiecej to samo rok temu jak wygrywalismy po 5:2 z Lechem czy Lechia, 6:2 z Korona, 3:2 z zydkami. Roznica taka, ze teraz jakosciowo jestesmy duzo gorsi w ofensywie, do tego kontuzje, no i nie mamy juz tyle szczescia. Pewnie jeszcze jakies punkty uciulamy grajac nawet obecnym skladem, ale czy to wystarczy do utrzymania? Nie wiem. Warsztat trenerski ciagle ten sam. Dramat w obronie, dramat przy sfg, z przodu czasem wyjdzie, czasem nie wyjdzie, jedyny widoczny schemat to schodzenie do srodka skrzydlowych i wejscia bocznych obroncow.

PS. Zapomnialem wspomniec o dramatycznym wrecz przygotowaniu fizycznym w tym sezonie.

leszekpw 09.11.2019 23:28

Tak dalej być nie może.
Ja się dziwię. Lata temu po takiej serii porażek i braku honoru ze strony trenera, kibice by się zebrali, poszli pod siedzibę klubu i odpowiednio zasygnalizowali co o tym wszystkim sądzą.

Teraz już nawet na to nie stać. To dużo mówi o aktualnej sytuacji w klubie, nie tylko sportowej ale i kibicowskiej.

Tego Pana skoro nie ma honoru powinni wywieźć na taczkach a jeśli znajdzie się ktoś kto w obecnej sytuacji będzie bronił trenera i pitolił o słabej kadrze to z pewnością nie jest osobą trzeźwo myślącą- żeby dosadniej nie powiedzieć.

Jedyny plus to bukmacherka w tej sytuacji. Kolejny mecz Wisły postawiony na przegraną i trochę kasy wpada. Dopóki trenerem będzie Stolarczyk, można śmiało zarabiać u buka. Ale marna to pociecha.

Jaroo1 09.11.2019 23:31

Nie wiem co jest grane ale po takiej serii porażek, a już nawet po tym 0:7 z Legią to każdy trener, nawet gdyby był nim Reyman zostałby zwolniony. Im dalej w las tym gorzej i bardziej wstyd. Już myślę, że dobrych kilka setek kibiców nie przyszło na stadion nie z powodu złej passy Wisły ale w....ienia, że trenerem dalej jest Stolarczyk i oni na stadion nie wrócą zanim nie usunie się go z ławki trenerskiej, bo że sytuacja odbije i będą zwycięstwa to wątpię. Jest przerwa na reprę więc odpowiedni moment aby na spokojnie zwolnić trenera i zakontraktować nowego.

Gin 09.11.2019 23:44

Dawać Latala

leszekpw 09.11.2019 23:46

Tylko do tego trzeba mieć jaja, a obecny zarząd ich nie ma. Wolą się lansować na twitterach, w wywiadach i ubierać wszystko w mądre słówka.
Zarząd trzymając tego pseudo trenera przykłada rękę do upadku Wisły, taka jest prawda.

Tu juz nie ma ratunku. Nie znajdą się magicznie pieniądze na wzmocnienia, pseudotrener nie odmieni drużyny czarodziejską różdżką bo zwyczajnie nie ma chemii między nim a zawodnikami.
Możecie sobie pisać co chcecie, ale jestem przekonany, że skończyła się ona w momencie odejścia Sobolewskiego.

Cycu 09.11.2019 23:55

Wielki strateg, trener Maciej Stolarczyk i jego myśl szkoleniowa zapisze się w historii Wisły Kraków jako ten któremu uda się doprowadzić klub do spadku z Ekstraklasy!

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...qTGdQodAyA.jpg


Stać nas na opłacanie kontraktu- 75 tysięcy złotych miesięcznie dla Wasilewskiego, a nie stać nas na porządnego trenera?

leszekpw 10.11.2019 00:03

Zarząd patałachy i tyle.

leszekpw 10.11.2019 00:17

O to to, to ostatnie zdanie jest najprawdziwsze. Panie Stolarczyk pieniążki lecą na konto, fajnie, co?? Pewnie czyta to i się śmieje....

!!IRIVER!! 10.11.2019 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1545904)
To samo napisałem 2-3 miesiące temu. Gramy cały czas to samo od jesieni 2018 (nie wiedzieć dlaczego, panuje powszechne przekonanie, że wtedy graliśmy dobrze). Od tego czasu w zasadzie dwa przyzwoite mecze z Legią i Cracovią, bo Korona sama się podłożyła. Jak patrzę na Wisłę Płock, zaczyna grać tak samo topornie i bez pomysłu, jak nasza Wisełka, co sugeruje, że za taktykę odpowiadał Sobol, a Stolar od jego odejścia, ani trochę nie wpłynął na styl gry. Krótko - Stolar <= Janas.

Dzisiaj Arka grała bez obrony - wysoko ustawiona linia biegająca bez składu i ładu - ale i tak, nie byliśmy w stanie zrobić sensownej kontry.

Trzy miesiące temu myślałem, ze Stolarczyk jest przeciętnym trenerem, ale bardzo dobrym motywatorem i rozsądnym człowiekiem (mimo, iż w zasadzie każdy wywiad z nim to była strata czasu - nudny, o niczym). Dzisiaj uważam, że to nieprzeciętnie słaby trener i w dodatku dupa, a nie motywator. Poza tym menda, bez krzty godności.

Legia tez sie położyła - pilkarzyki chcieli zwolnić Sa Pinto, derby nieco szczęśliwie ułożyły- ledwo dowiezlismy wygraną mimo prowadzenia 3:0... po Legii bylo juz tylko zle i bardzo zle

leszekpw 10.11.2019 00:29

Sposób prosty, skrzyknąć się, następny mecz u siebie olać zupełnie, może jakby przyszła garstka ludzi to by zmusiło zarząd do działań, jak zobaczą, że pali im się grunt pod nogami a wpływy z meczu drastycznie spadły. Tu coś trzeba działać.

wolfy 10.11.2019 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1545912)
Sposób prosty, skrzyknąć się, następny mecz u siebie olać zupełnie, może jakby przyszła garstka ludzi to by zmusiło zarząd do działań, jak zobaczą, że pali im się grunt pod nogami a wpływy z meczu drastycznie spadły. Tu coś trzeba działać.

Doprowadzenie klubu do jeszcze większych problemów finansowych to genialny plan. Na pewno pomoże.
Jaka szkoda że raczej gówno zrobisz, poza pisaniem w internecie...

Wincyj!

O, mam lepszy pomysł - trzeba się zorganizować i ostrzelać stadion racami. To im dopiero dowali!

Dość internetu na dziś...

leszekpw 10.11.2019 00:50

:D :D :D :D dobre.

universe 10.11.2019 01:19

Baaardzo mnie ciekawi kto niby miałby poszukać nowego trenera.

Czy jest coś takiego jak pion sportowy w naszym klubie? Myślę, że wątpię.

Manhunt. 10.11.2019 03:00

Za obecna sytuację odpowiedzialna jest trójca przenajświętsza( w sumie jednak 2 osoby) ze stolarem i obim na czele. Probierz miał więcej odwagi i honoru niż ma Stolar. Słodkie .......enie w wywiadach, że w sumie jest spoko,widać plusy, ale przegrywamy niesłusznie każdy mecz. Drużyna bez jakiegokolwiek przygotowania do sezonu/meczu. Bez żadnego pomyslu na wyjście z tej chujowiny. Nie ma co .......ić i owijać w bawełnę to, że jest Wiślakiem? Nie oznacza, że nie można oceniać jego pracy. Jest miernym, chujowym trenerem. Transfery niewypały, brak pomysłu na drużynę, emeryci wymieszani z ekstraklasowym szrotem. Wrzuć ktoś tabele z punktami od stycznia 2019 do dzisiaj.

bódyń 10.11.2019 07:10

Punkty Wisly po 15 kolejkach, 10 ostatnich sezonow
https://i.ibb.co/844vhks/Zrzut-ekran...0-07-08-34.png


A tu jeszcze ranking ELO (szachowy) Wisly. Jak widac z wykresu on sie sie zgadza dosc dobrze. najwyzej w histori bylismy 2002/03
A teraz jestesmy najslabsi w historii
http://clubelo.com/Wisla

Konrad. 10.11.2019 08:59

Osobiście to bym na kolanach poszedł do Nawałki i błagał, aby przyszedł do nas na miesiąc... Ktoś wie czy te grudniowe mecze liczone są jako mecze wiosenne? Bo jeśli nie, to niczym by nie ryzykował - jeśli dalej będziemy grać chujnie, zwali wszystko na Stolarczyka i jego przygotowania.



A jeśli nagle zdobędziemy parę punkcików to weźmie zasługi dla siebie. I na wiosnę będzie mógł atakować Legię, Jagę czy gdziekolwiek mu wiecej zapłacą...


Chyba jakiś kosmicznych pieniędzy za miesiąc pracy by nie wziął?

Arkadiusz.Czerepach 10.11.2019 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cycu (Post 1545898)
Wielki strateg, trener Maciej Stolarczyk i jego myśl szkoleniowa zapisze się w historii Wisły Kraków jako ten któremu uda się doprowadzić klub do spadku z Ekstraklasy!

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...qTGdQodAyA.jpg


Stać nas na opłacanie kontraktu- 75 tysięcy złotych miesięcznie dla Wasilewskiego, a nie stać nas na porządnego trenera?

ja wszystko rozumiem , rozgoryczenit itp , ale teraz to udowodniłeś że jesteś zwykłym trollem

siara 10.11.2019 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciastek88 (Post 1545858)
Co w tym dziwnego , że mecz drużyn o podobnym potencjale kończy się 1:0 ?

Czy nasz rywal o podobnym poziomie, przegrał 8 spotkań z rzędu ?

Konrad. 10.11.2019 10:15

Przestańmy też pieprzyc o podobnym poziomie: w Arce maksymalne zarobki to 30 tys złotych. W ubiegłym roku na pensje wydali 10 milionów złotych mniej niż my.


Za pensje Wasilewskiego i tego tajemniczego najlepiej zarabiającego w klubie, można wyciagnąc z sześciu piłkarzy pierwszego składu Arki.

TommyTSW 10.11.2019 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1545906)
O to to, to ostatnie zdanie jest najprawdziwsze. Panie Stolarczyk pieniążki lecą na konto, fajnie, co?? Pewnie czyta to i się śmieje....

Czy po sezonie Stolarczyk nie miał oferty lepszego kontraktu w jak dobrze pamiętam w Pogoni?Najlepiej to go teraz w.dbać w takiej sytuacji, piłkarze graj przeciwko niemu łącznie z Kuba:-)napiszcie cos jeszcze śmiesznego:-)

Cycu 10.11.2019 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1545942)
ja wszystko rozumiem , rozgoryczenit itp , ale teraz to udowodniłeś że jesteś zwykłym trollem

Bo napisałem prawdę? A weź spierd....

http://www.pomniejszacz.pl/files/ei9aydqwkaeysba.jpg

To jest pseudo trener:

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...6VWqk,w400.jpg
Wywiad weszlo 24.10.2019

Jay jay 10.11.2019 10:26

lol, to trzeba sciagnac pilkarzy, ktorym chce sie ZAPIE*DALAC. Ta wsiunska liga moze zostac utrzymana przez kilka najblizszych lat przez zwykla walke i determinacje. Pozniej bedzie mozna sie martwic czyms innym.

Skawa Wadowice 10.11.2019 10:35

Aż mi się nie chce wierzyć jakim cudem Stolarczyk jeszcze u nas pracuje po takiej chujni jaką nauczył nas grać...

Gin 10.11.2019 11:30

Ja byłem sceptycznie nastawiony do Stolarczyka od samego początku. Potem okazało się że miał trochę szczęścia s nieszczesciu bo piłkarze walczyli o nowe kontrakty bo czuli że za Marzeny wwszystko ......nie i musza zapieprzac na 120 procent , straciliśmy dużo goli ale też dużo strzelalismy . Teraz od nowego sezonu myślałem że trener jako byly obrońca dostrzeże ten problem i wzmocni obronę oraz środek pola A tu sciagnol szrot i liczył na cud A teraz są tego skutki . Trener bardzo słaby nie reagując na to co się dzieje podczas meczu . Podejrzewam że taktycznie leży. Michniewicz przy nim to mistrz taktyczny

Pulpet 10.11.2019 11:50

Jedna smutna rozkminka: wszystkie SFG wykonuje Sadlok. W 13 minucie przebiegł całe boisko alby wykonać (daremne) dośrodkowanie.
Czy nasz trener zastanowił się czasami co będzie gdy MS znajdzie się poza kadrą?
Czy w takiej sytuacji przy SFG nasi piłkarze zaczną patrzyć na siebie jak przerażone dzieci i uciekać w przeciwne kierunki?
Może przed meczem ustalimy z sędzią, że dobrowolnie rezygnujemy z rzutów wolnych, wymagających dośrodkowania? (bezpośrednie z 16 do strzału mogą być)

pomeran 10.11.2019 12:05

Jeśli Stolarczyk zostanie w przerwie reprezentacyjnej to można spokojnie stwierdzić ze to koniec.

siara 10.11.2019 12:10

Moi drodzy. Wg mnie, czas Stolara w Wiśle się skończył. Ale bluzgi i jechanie po Maćku są nie na miejscu. Rok temu, większość nosiła go na rękach i domagała się wieloletniego kontraktu. Jednak też nie do końca znamy się na piłce, więc więcej pokory...

TommyTSW 10.11.2019 12:10

Od poczatku było wiadome ze każda kontuzja będzie dla nas bolesna bo nie ma zamienników.Pech taki ze te kontuzje przyszły hurtowo.

Ajax 10.11.2019 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1545968)
Jeśli Stolarczyk zostanie w przerwie reprezentacyjnej to można spokojnie stwierdzić ze to koniec.

Stolarczyk zostaje na stanowisku.

Konrad. 10.11.2019 12:15

Cytat:

Od poczatku było wiadome ze każda kontuzja będzie dla nas bolesna bo nie ma zamienników.Pech taki ze te kontuzje przyszły hurtowo.
Dokładnie, mieliśmy dwóch, czasem trzech piłkarzy pierwszego składu kontuzjowanych... Wow, nikt inny takiej sytuacji nie miał...


Na wczorajszym meczu, oprócz nie będącego w pełni dyspozycji Błaszczykowskiego, nikt (z graczy mających szanse na pierwszą "11") nie był kontuzjowany...

siara 10.11.2019 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1545973)
Dokładnie, mieliśmy dwóch, czasem trzech piłkarzy pierwszego składu kontuzjowanych... Wow, nikt inny takiej sytuacji nie miał...


Na wczorajszym meczu, oprócz nie będącego w pełni dyspozycji Błaszczykowskiego, nikt (z graczy mających szanse na pierwszą "11") nie był kontuzjowany...

Vukan Savivevic

Merkury 10.11.2019 12:43

Vukan to huja gra od bardzo długiego czasu. Jakby zawodnicy wiedzieli więcej od nas. Co by nie było efekt będzie ten sam.

lucker 10.11.2019 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1545973)
Dokładnie, mieliśmy dwóch, czasem trzech piłkarzy pierwszego składu kontuzjowanych... Wow, nikt inny takiej sytuacji nie miał...


Na wczorajszym meczu, oprócz nie będącego w pełni dyspozycji Błaszczykowskiego, nikt (z graczy mających szanse na pierwszą "11") nie był kontuzjowany...

Zapomniałeś, że mamy w kadrze takiego Pana jak Savicevic?

Konrad. 10.11.2019 13:32

Cytat:

Zapomniałeś, że mamy w kadrze takiego Pana jak Savicevic?
Tak zapomniałem.


A wiesz dlaczego? Bo nie widzę żadnej różnicy, między nim a Silvą, Wojtkowskim czy Bashą. To wszystko gracze tego samego poziomu - pozwalającego na walkę gdzies o 6-10 miejsce w lidze.


Jeszcze szokująca informacja dla niektórych: przeciwnicy też mają kontuzje. W Arce nie grało trzech piłkarzy, w tym Kopczyński - podstawowy zawodnik ub. sezonu.


W Rakowie było kontuzjowanych dwóch podstwowych zawodników tego sezonu: Kaspierkiewicz i Niewulis.


Nie róbmy jaj.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl