![]() |
W PIĄTEK (za 2 dni!!!) losowanie rywala w 3 rundzie?
|
Zrobili co mieli zrobić, za tydzień przypięczętujemy awans i o to chodziło. Dobranoc :)
|
Nigdy nie myślałem, że to napiszę (a może piszę to przez znieczulające piwa), ale zamiast Wilka potrzebujemy w następnym meczu Garguły. Aha, Paljic był dzisiaj niezwykle koszmarny...
|
Cytat:
|
Heh tak jak pisałem. Dywagować o meczu przed można długo, ale później kopacze wychodzą i widać co jest grane. Albo co nie grane. Mam nadzieję, że w rewanżu nie dostaniemy jakiejś głupiej bramki i obejdzie się bez nerwówki tak jak to było w przypadku Lecha z Azerami.
Co do trzeciej rundy...może jak trener coś zmieni w środku pola. Albo jak będziemy mieli możliwość więcej kontrowac na szybko niż konstruować. Ale nie ważne, najpierw przejdźmy tę rundę :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Z czasem to bedzie lepiej wygladalo,oby zrobili jakikolwiek progres w ciagu 2 tygodni...
|
Beznadziejna gra...
pierwsza połowa jeszcze jako tako wyglądała w wykonaniu Wisły ale druga to totalny dramat.. nie rozumiem tutaj Roberta czemu nie przeprowadził zmian... Małecki aż się prosił o zmianę. Poza tym nie rozumiem czemu Wisła grała defensywnym składem z drużyną która muruje bramkę... tak to Wisła może grać z Arsenalem w LM i grać tak jak Skonto. -Jaliens (to co zrobił w końcówce to jakiś dramat - przebywanie z Kowalskim nie wyszło mu na dobre), Małecki, Paljic, Lamey, Sobolewski do wymiany moim zdaniem... tragiczny mecz w ich wykonaniu... |
nie wiem na jakim etapie jestesmy i co szykuje Maaskant na nastepne mecze ale wyglada to masakrycznie,partizan, pilzno,hajfa czy rosenborg mykneli swoje mecze 4 lub 5 bramkami z takimi samymi rywalami jak Skonto
|
To co dzis wydzialem na boisku w Rydze to byl dramat, tragedia a od kompromitacji dzielila nas cienka granica.
Ten mecz tak naprawde od spotkan z Karabachem czy Leviadia roznil sie tylko wynikiem. Wtedy byl w......., a dzis wygralismy. Pare rzeczy na szybko: 1. zagralismy dno przeciw cholernie slabemu przeciwnikowi. Skonto to zespol pokroju Szawli a wiemy co bylo po Szawlach. 2. MAASKANT SPI NA LAWCE. To jest moj glowny zarzut. Ja .......e nie potrafie pojac jak grajac z tak slabym przeciwnikiem, ktory ani mysli atakowac gramy na upartego jednym napastnikiem i dwoma defensywnymi pomocnikami. Normalnie polska szkola. Na upartego z jednym napastikiem, bez wzgledu na rywala, jego poziom i boiskowe wydarzenia. To kiedy my zagramy kiedykolwiek z dwojka w ataku? 3. Malecki dno. To jest zawodnik, ktory mnie u nas najbardziej w....ia (juz nie irytuje tylko w....ia). 3/4 wrzutek ze slalych fragmentow sa s.......one, notoryczne holowanie pilki i przetrzymywanie, wpieprzanie sie z pilka w najwiekszy tlok jaki jest i oczywiscie gwiazdowanie na boisku. 4. Bez Meliksona nie istniejemy. 5. Przy takiej grze w III rundzie (jesli tam dotrzemy a to wciaz nie jest presadzone) bedzie ostry w........ 6. Jestesmy nieprzygotowani fizycznie!!!!! Pod koniec bylo czlapanie a przeciez mecz byl toczony w wolnym tempie. 7. Widac, ze tallinskie sparingi i gra w nich nie byla zaslona dymna. Forma do ciasta. 8. Gramy na wynik 1:0 z zespolem, ktory przez 90% czasu siedzi na wlasnej polowce. WTF??? 9. Koncowka meczu to juz stare nawyki, mamy wynik, olewka, chuja nam zrobia. I o maly wlos a nie skonczyloby sie remisem. Jestem po prostu zniesmaczony tym meczem. Tylko wynik jakos sie broni (ale ....a tez po samoboju). |
Palpitacji serca można dostać.
Świat stoi na głowie: Lamey okazuje się lepszy niż Jaliens, Skonto miało więcej setek niż my, Maaskant cały mecz zestresowany, Boss siedzi przed telewizorem ponieważ dziś 13sty i przeciwnik nas najbardziej gniecie jak gramy przewadze jednego zawodnika. Abstrakcja. Dobrze ze wynik do przodu. |
Maor ma coś z palcami u ręki. Widać było, że się za nie trzymał.
|
Idźcie się powiesić... kibice.
Przecież widac bylo, ze w drugiej polowie nasi robili wszystko,żeby utrzymywac sie przy pilce i wciagać Łotyszów na swoją polowę. Ich przewaga nie podlegała najmniejszej dyskusji. Pod koniec nastąpiło rozluźnienie i stąd kilka chaotycznych wejść Skonto. Tyle. Wiecej świeżości i dynamiki za tydzień i Łotysze nie mają po co wychodzić na boisko. A w III rundzie dyspozycja bedzie jeszcze lepsza. Jestem optymistą. Nie ze względu na wynik, a własnie ze wzgledu na poziom gry. Nie: na urodę gry, ale poziom. |
River wyjdź obejrzyj mecz z Karabachem i przemyśl co napisałeś, z Karabachem nie mogliśmy wyjść z połowy../
|
Negatyw - było bardzo żle.
Pozytyw - będzie lepiej. Wracamy do Krakowa, złapiemy troche świeżości,gra powinna być lepsza. Iliew - drugi obok Meliksona, który będzie robił różnicę w przodzie. Ważne, żeby przejśc Skonto. O grze wszyscy szybko zapomną. |
A wy już swoje , zawiedzieni i zdołowani , już co 2 komentarz że gdybyśmy i gdybyśmy ... a pamiętacie sezon 2008/2009 , przegraliśmy 1 mecz z Beitarem Jerozolima 2:1 , i to samo złość i rozgoryczenie a w rewanżu wygraliśmy na Reymonta 5:0
Jestem niemal że pewny że rewanż do tylko formalność i już po pierwszej połowie wszystko będzie jasne . Ludzie , dzisiejszy mecz słaby ale BEDZIE DOBRZE !!! |
Wisłę można usprawiedliwić tylko tym że jest po licznych wyjazdach przygotowawczych. Dobry trening kondycyjny trzyma trochę czasu. Nie oszukujmy się ale woli walki to raczej nie było za bardzo widać w tym meczu. Mały niestety był cieniem samego siebie, po prostu nic mu nie wychodziło, tylko holowanie piłki nic więcej. Widać, że drużyna jest na pół przytomna... Mam nadzieję że za tydzień oszczędzą nam takiej żenady.
|
Cytat:
|
Cytat:
Spadł na rękę... palec to byłby ch..., ja widziałem też dziwne ułożenie nogi. Dowiemy się jutro.. |
Z pozytywów : wygrana.
Z negatywów : gra na stojanowa, strach przed zaatakowaniem większą ilością zawodników drużyny, która stawiała autobus w bramce. Nie rozumiem naszych czterech obrońców w linii i rozgrywania piłki między obrońcami przez tak długi czas, co oni czekali aż mecz się skończy? Dodatkowo kontuzja Meliksona i fatalne kiksy w obronie. Masakra. Mam nadzieję na dużą poprawę w najbliższym czasie, bo to co dziś graliśmy to był piach. Pierwszy raz od dłuższego czasu byliśmy tak beznadziejni w grze ofensywnej. |
Napisze troche przewrotnie (jak zawsze zreszta :) )
Oglądałem oba mecze Jaggielloni z Kazachami, oglądałem cały dzisiejszy mecz.] Mój wniosek jest jeden !! WISŁA powinna sie od JAGGI uczyć grać w piłkę. Gdyby nie to ze Skonto jest takie chujowe że sami sobie strzelili gola to Wisłą za nic dzisiejszego meczu by nie wygrała. Ba w meczu oddano 4 strzały i wszystkie z daleka. Zanotowałem też tylko 2 sensowne akcje - oczywiście nawet nie zakończone strzałem czy zagrożeniem bramki. Naprawdę Jagga odpadła ale co grali to grali - pokazali Kazachom trochę fajnej gry z klepki itd. Natomiast Wisła totalna żenada - z jej kopanai piłki między obrońcami nie wynikało NIC - mecz mógły trwać i 200 minut i gra wyglądała by tylko gorzej a z akcji i tak gol by nie padł. Kompromitacja - na szczęście wygląda to beznadziejne na przygotowanie fizyczne ale nie jestem pewien czy to się w najbliższym czasie gwałtownie poprawi. Bo jeśli chodzą słuchy ze MAłecki za bardzo dokoksował na siłowni to może byc ze całą runde nie dojdzie do jakotakiej szybkości. Ogólnie tragedia - Plizga nazywał się kaleką, ale on przynajmniej do tych sytuacji dochodził - jakieś pojedynki 1 na 1 wygrywał ... Ludzie otwórzcie oczy - jeśli forma nie zacznie gwałtownie rosnąć to w następnej rundzie będzie głośny wpier*** PS>I co powiedzą ci znawcy co pisali ze "wyniki z Florą czy z Bukaresztem to tylko sparingi nie oddają wcale teo co będzie w meczu o punkty" ?? Było widać co prezentują piłkarze z Florą i to się potwierdziło dzisiaj. A Jailens cały czas to samo - pokazuje że najlepiej to on broni jak akurat nie ma piłki w jego pobliżu - to już Kowalski - który łamagą jest nie przeciętną gra bardziej odpowiedzialnie ... A Plizga w dniu dzisiejszym był by w Wiśle "man of the match" Tyle odemnie - duzo żalu więc nie czepiać się detali ... |
Cytat:
BTW po tym co dziś zobaczyłem w defensywie nie wyobrażam sobie innego ustawienia na 3cią rundę czy nawet na rewanż. Jesteśmy zbyt słabi i za słabo zgrani by grać bardziej otwartą piłkę. |
Cytat:
|
Słaby mecz, bardzo słaby. Szczęśliwa bramka oczywiście cieszy, ale styl gry jeszcze nie jest taki, jaki jest godny Mistrza Polski. Mam nadzieję, że na Reymonta rozniesiemy Skonto, ale z obecną grą każdy kolejny przeciwnik może być bardzo trudny do wyeliminowania, nie umniejszając nic piłkarzom z Łotwy. Ale myślimy pozytywnie i cieszymy się ze zwycięstwa.
|
Najwazniejsze jest zwyciestwo i tyle mam do dodania. W nastepnych meczach bedzie o wiele lepiej. Oby tylko z Nasza gwiazdka wszystko było OK
|
Cytat:
:> Od poczatku Maor sygnalizował kontuzję dłoni (na pewno zwichnięcie, czy nie bodajże jakies złamanie) a przepisy nakazują znoszenie kontuzjowanego na noszach |
Ciężka sprawa. Nasi potencjalni rywale w kolejnych rundach pokazali jak się gra. Macabi, o które się tu niektórzy modlili pocisnęło dziś piątką przeciwnika. Najsłabiej wygląda BATE na dzień dzisiejszy.
No to czekamy do piątku, a potem do wtorku. Co do samego meczu, to nie ma co mówić. Wynik taki jak miał być i już. Przykre że nic się nie zmienia. Wisła nadal nie potrafi grać na wyjazdach i nadal nie potrafi grać ze słabszymi drużynami. |
Liteks Łowecz BUL Q2 8,575
KRC Genk BEL Q3 8,400 ŠK Slovan Bratysława SVK Q2 5,899 FC Viktoria Plzeň CZE Q2 5,170 NK Maribor SVN Q2 4,224 HJK FIN Q2 3,793 Ekranas Poniewieże LTU Q2 3,541 FC Zestafoni GEO Q2 2,891 Malmö FF SWE Q2 2,825 Shamrock Rovers FC IRL Q2 2,741 czy to sa nasi rywale w 3 rundzie? |
Wynik dobry, czyli zadanie wykonane. Gra taka jakiej się spodziewałem, czyli średnia, zwłaszcza w obronie, ale będzie lepiej.
|
Pierwsze wyniki w sprawie Meliksona
http://www.facebook.com/WislaKrakow |
Wisła wygrała na wyjeździe 1-0 i jest w trakcie okresu przygotowawczego a tu różne pokemony leją już krokodyle łzy, żenada.
|
Cytat:
|
Na pocieszenie dodam , ze Wisla najprawdopodobniej , po raz 1 w bogatej histori przejdzie mistrzowska 2 runde el LM
|
No i po pierwszym meczu. Nie jest źle.. Umiemy wygrywać na wyjeździe z leszczami, pomimo że graliśmy cały mecz bez jednego skrzydłowego. Ale to nie najważniejsze, bo Kirm się wyleczy. Teraz trzeba jakoś w to wkomponować Diaza zamiast Dragana, poczekać na formę, bo nie wierzę że jakikolwiek trener przygotuje optimum na mecz II rundy ( choć jak kończy się gadanie o takich założeniach w połączeniu z rozpuszczonymi dziećmi zamiast piłkarzy możne powiedzieć Maciej S. ) i powoli będzie można ocenić na co nas stać. Super plus dla Roberta który po kilku dvd i dwóch, trzech treningach potrafił ocenić Lameya. Dla mnie mega zaskoczenie, nie za gola bo to fart, ale za myślenie. Szkoda, że musial mysleć za dwóch, bo przed nim grał....... nie tak bardzo myślący zawodnik. Mega minus dla Roberta za Bitona, co był Genkow winien, że połowę akcji w pomocy grzęzło w głowie krótko ostrzyżonej.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wynik jest jaki powinen być. Gra, widac, że jest w niej jakaś mysl przewodnia i sens. Nie gramy jeszcze super szybko i pieknie. Nie musimy. O co tu płakać? Przypominam, że 2 lata temu na wyjeździe przegralismy. Jest progres. Ale nie: wołajcie o zmianę trenera a najlepiej, żeby Cupiał sprzedał Wisłę.:rotfl: |
Cytat:
Amibitnych przeciwników zostawmy sobie na kiedy indziej... @ Framat - jak się okaże, że to"tylko" kontuzja dłon Maora to ja tylko się ucieszę-znaczy się może grać. @ Pawlolek - nie, dziękuję. Palca można zamrozić i grać - wszak w piłkę n. gra się nogami i głową. Poczekajmy na oficjalny komunikat. |
Ocena Wisły w meczu :
1. Wynik- przypadkowy - 5 2. Przygotowanie fizyczne - 2 3. Gra zespołowa - 1 4. Zaangażowanie - 1 Biorąc pod uwagę szczęśliwe losowanie z rewanżem u siebie oraz półamatorstwo piłkarzy Rygi z zarobkami poniżej średniej krajowej w Polsce, oceniam Maaskanta bardzo negatywnie, zwłaszcza, że zadysponował pilkarzami, jakich chciał i sobie wybrał i choć kompromitacja Skorży jest już legendarna, to różnica między nim a Maaskantem na dziś, jest niewielka, jeśli chodzi o przygotowanie Wisły do pucharów. Zobaczymy co będzie w dalszych rundach i oby rozpacz, brak wiary, zaangażowania oraz nonszalancja i minimalizm, którą dziś widziałem w wykonaniu Wisły, była wyłącznie przeszłością, gdyż bardziej renomowany klub niż półamatorska Ryga, rozniesie w pył obronę Wisły a nasz atak odda zero strzałow na bramkę rywala. Ocena piłkarzy : 1. Parejko - 3 2. Lamey - 4 3. Jalens - 1 4. Chavez - 0 5. Pailić - 2 6. Sobol - 2 7. Wilk - 3 8. Małecki - 3 9. Iliew - 2 - EDIT - po zastanowieniu, zmieniam ocenę na - 3 10. Melikson - 8 11. Genkow - 0 ------------------------------------------------- Garguła i Biton bez oceny. -------------------------------------------------- Trzeba liczyć na każdy dzień treningu tej drużyny oraz na trzymające się Maaskanta szczęście, aby Wisła coś ugrała w pucharach i dała radę w lidze, gdzie główni rywale, bedą skupieni wyłącznie na lidze. Wiem, że z czasem Wisła będzie grała o wiele lepiej, ale przyznam, że liczyłem na więcej różnicy z latami poprzednimi, w przygotowaniach Wisły do pucharów i sezonu. Wyłącznie słabość Rygi powoduje u mnie to lekkie rozczarowanie, bo wiem, że dokonana rewolucja w Wiśle, potrzebuje czasu na dogranie się i lepsze wrażenie. |
Lista rywali w 3 rundzie,moze ktos wkleic????
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl