Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

_ukoL 23.07.2010 15:55

Strzelić więcej niż jedną bramkę i co najważniejsze: nie stracić bramki w Krakowie, bo sytuacja się skomplikuje.
Pewny wynik 2:0 lub 3:0 załatwiłby sprawę. Mam nadzieję, że tak się stanie. W dzisiejszych czasach nie można być niczego pewnym. Tym bardziej wyeliminowania drużyn z Azerbejdżanu, itp. potęg piłkarskich.

Kryniu 23.07.2010 18:55

mitmichael wrzuciłeś rewanż w Krakowie czy pierwsze spotkanie?

DarekK_11 23.07.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 942877)
mitmichael wrzuciłeś rewanż w Krakowie czy pierwsze spotkanie?

Po linku widać, że mecz w Krakowie.

felipe 23.07.2010 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 942655)
trzeba zrobić dużą zaliczkę w pierwszym meczu, bo w drugim sędziował będzie Turek, nie zdziwię się jak nas przekręci :-/

za 1683? bo nie nadążam skąd ta pewność

madenn 23.07.2010 19:16

bedzie transmisja z meczu w Baku?? Polsat pokazywał Kuchenek , więc chyba powinien być mecz w telewizji

mitmichael 23.07.2010 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 942902)
bedzie transmisja z meczu w Baku?? Polsat pokazywał Kuchenek , więc chyba powinien być mecz w telewizji

http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=4770

szczebrzeszcz 23.07.2010 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 942882)
za 1683? bo nie nadążam skąd ta pewność

azerowie i turcy to bratnie narody, co ich bardzo zblizyło do siebie, cieżko doszukać się takich więzów w europie
pewności nie mam, ale jak napisałem nie zdziwię się jeżeli tak będzie, zależy na jakiego człowieka trafimy

poza tym największym atutem azerów będzie ich boisko, a tam się ciężko gra:-/

edit:
dokładnie tak jak mówi harthausen

harthausen 23.07.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 942882)
za 1683? bo nie nadążam skąd ta pewność


te daty są być może bez znaczenia. Gorzej , że Azerowie to lud o czysto tureckich korzeniach. Coś tak jakby między nami a górolami. Czy w razie czego nie będą chcieli za swoimi gwizdać - jeden Allach wie.

mitmichael 23.07.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 942926)
te daty są być może bez znaczenia. Gorzej , że Azerowie to lud o czysto tureckich korzeniach. Coś tak jakby między nami a górolami. Czy w razie czego nie będą chcieli za swoimi gwizdać - jeden Allach wie.

Dlatego trzeba wygrac Polsce 2,3-0 i jechac po remis i nie bedzie problemu z sedziami. W sumie to nie wiem czemu Turek jak gramy z Azerami ale to juz pytaine do UEFY

krytyk 23.07.2010 20:19

wg mnie Turek dlatego, że Azerbejdżan leży bardzo blisko Turcji. Prawdopodobnie zadecydowały względy geograficzne

Ogryzek 23.07.2010 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krytyk (Post 942945)
wg mnie Turek dlatego, że Azerbejdżan leży bardzo blisko Turcji. Prawdopodobnie zadecydowały względy geograficzne

To czemu nie Gruzin albo Kazach? Też blisko a jednak inne nacje? :)
(To tak z przymrużeniem oka)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Azerowie

Zienczuk8 23.07.2010 20:23

Mysle, ze Wisla moglaby sie postarac o zmiane sedziego, bo to naprawde jest niebezpieczne.

harthausen 23.07.2010 20:27

najlepiej niech nam ktoś z wawki sędziuje, już on na pewno przypilnuje sprawiedliwego wyniku :D

szczebrzeszcz 23.07.2010 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 942952)
Mysle, ze Wisla moglaby sie postarac o zmiane sedziego, bo to naprawde jest niebezpieczne.

bez jaj, nie można zmieniać sędziego od tak sobie
nasi mają wygrać bez względu na boisko czy sędziego :-p

lepiej tak niż na odwrót tj sędzia Azer

KOMINEK 23.07.2010 21:24

Bunoza dziś pojechał po wizę i powiedzcie mi jak się to ma do tego że chyba do dziś możemy zgłaszać zawodników do III rundy czy nie za późno ta wiza.

I jeszcze jedno czy nie lepiej by było zostać i zagrać w sparingu zamiast akurat dziś jechać po paszport .

Kamson 23.07.2010 21:31

Jeśli do półtorej godziny nie zakontraktujemy żadnego stopera to już nie ma szans żeby go zgłosić do 3 rundy?
Coś mi sie o uszy obiło, że można skorzystać z jakiegoś prawa zgłoszenia zawodnika najpóźniej 24h przed meczem. Prawda to?
Bunoza, Cleber, Kowalski - na Karabach to powinno wystarczyć ale z takim np. Chavezem czułbym się pewniej ;)

63.5 Kg 23.07.2010 21:33

Ale nawet jak bedzie Chavez to i tak nie zalatwia wszystkich papierkow...

konkursowicz 23.07.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 942995)
Bunoza dziś pojechał po wizę i powiedzcie mi jak się to ma do tego że chyba do dziś możemy zgłaszać zawodników do III rundy czy nie za późno ta wiza.

Skoro już o tym mowa.. wie ktoś może gdzie mogę poczytać o przepisach UEFA na ten sezon?
Chodzi mi o to czy możemy na przykład na 2 dni przed meczem zgłosić kogoś w miejsce kontuzjowanego Burligi, albo na jakich zasadach może wystąpić zawodnik w nowym klubie w LM, jeśli zagrał już w LE...

JrQ- 23.07.2010 21:53

Cytat:

I jeszcze jedno czy nie lepiej by było zostać i zagrać w sparingu zamiast akurat dziś jechać po paszport .
Można dorzucić jeszcze kogoś 24h przed meczem, Basałaj wspominał o tym i że Wisła tak zrobił jeśli chodzi o stopera. Myślałem, że pewnie chodzi o któregoś z testowanych, jednak pewnie wiedział co się święci z Bunozą i jego miał na myśli.

konkursowicz 23.07.2010 22:31

Bunoza jest z nami od 3 tygodni i dopiero teraz ma wszystkie papiery , jeśli np. z tym Honduraninem coś nie będzie załatwione w super-hipe-extra tempie, to czarno widzę IV rundę.

matti220 23.07.2010 22:49

na 24 h przed rozpoczęciem dwumeczu mozna zmienic jednego zawodnika , tylko na pismie musi pzpn wyslac potwierdzenie ze dany zawodnik jest uprawniony do gry w krajowych rozgrywkach (czyt.pozwolenie na prace)
gdyby Bunoza zalatwil sprawy do 24 , to moznaby bylo jeszcze zglosic za kogos Riosa no ,ale pewnie chodzi o Bunozę

wolfy 23.07.2010 23:47

Matko, ja myślałem że z Bunozą wszystko załatwione, a tu taki numer...

Wojtas 24.07.2010 00:03

Ja powiem tak ze to Szawle to poziom III ligi Polskiej a jednak do momentu jak grali w 11 ich gra wygladala lepiej od naszej.

Ja bym wiec radzil dalej Kasperczakowi nie spac i reszcie zespolu bo jest masa do roboty na czele z tempem wyjscia do akcjii i ich wykanczania.

kazdy juz mysli o IV rundzie -halo ,halo gramy z Karabachem ,Azerami ktorzy sa takimi jezdzcami bez glowy jak im pojdzie i np strzelą bramke to moze byc roznie.A tam jest rewanz ...

wiec spokojnie przjedzmy Azerow ,bo Szawle na czele z ich bramkarzem ktory nawet pilki zlapac nie potrafi to zaden przeciwnik.
Tu trzeba uwazac ,bo zapomonamy poprzednie popisy ,juz widzielismy Debrecyn i Lewsi a skonczylo sie na Levadii.

1q2 24.07.2010 00:12

Azerowie to będzie pierwszy test bojowy i tak jak spodziewałem się spacerku z Litwinami, tak tu jestem pełen obaw.
Inter ma skład taki bardziej międzynarodowy - Ten cały Karabach wygląda na zespół o wiele bardziej hermetyczny.To będą takie zadziory, bez jakiejś wielkiej techniki ale nie pękające przed burżujami z Polski;)...taka Levadia 2, może trochę słabsza

Ten mecz to powinien być gdzieś tak za miesiąc, bo dziś drużyna to taki plac budowy
Jest to banalne co napiszę ale ich po prostu trzeba stłamsić od 1 minuty, to nie może być takiego macania się jak wczoraj.Musimy zacząć tak jak Amica z Interem , tylko skuteczniej.
Ogólnie to w Hucie trzeba sobie już awans zapewnić bo inaczej może być kiepsko.

AYALA 24.07.2010 00:15

Karabach to myśle ze zespół klasy Dynama Tibilsi sprzed 6 lat, prawie sami Reprezentanci Azerbejdżanu .Rok temu ograli Rosenborg i Fińską Honke, dopiero Twente ich ograło 3-1 w Holandii ale w Karabachu był remis 0-0.
Trzeba im na Hutniku ze 3 gole nastukac i nie stracic nic

1q2 24.07.2010 00:25

Faktycznie goście ograli Norwegów i Finów...Cofam to co napisałem, to nie jest słabsza Levadia , tylko właśnie Levadia bądź Dynamo

Wojtas 24.07.2010 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 943068)
Faktycznie goście ograli Norwegów i Finów...Cofam to co napisałem, to nie jest słabsza Levadia , tylko właśnie Levadia bądź Dynamo



Oni ograli Rosenborg Trondheim???ten Rosenborg?? jak to mozlwe...

W takim razie pela mobilizacja ,bo oni moga byc cholernie grozni skoro tez z Twente u siebie NIE PRZEGRALI

ja mysle Iq2 ze to moze byc zespol podobny do Dynama Tbilisi ,troche wariaci ,jak im cos wyjdzie to idą na calego pozniej

Pierwszy mecz musimy wygrac i to wysko bez straty gola,a nie jak wtedy Dynamo nam strzlilo 2 bramki i potem musilsimy gonic wynik (ten pierwszy mecz wg mnie zdeycdowal o naszej klesce)

1q2 24.07.2010 01:15

Tyle że Rosenborg od jakiegoś czasu szału nie robi = ale to nie zmienia faktu że trza się sprężyć bo inaczej będzie kolejna wstydliwa wtopa.

WislaFan123 24.07.2010 01:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 943059)
Ja powiem tak ze to Szawle to poziom III ligi Polskiej a jednak do momentu jak grali w 11 ich gra wygladala lepiej od naszej.

Ze co?? Ile oni celnych strzalow oddali w calym meczu? 2? w rewanzu moze tez jakos 2-3... w dwumeczu 7:0, zadnej bardzo groznej sytuacji, przy tak slabej i nowej obronie. Uwazam ze skonczylo sie tak jak mozna bylo wymagac..

DDP 24.07.2010 01:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 943081)
Ze co?? Ile oni celnych strzalow oddali w calym meczu? 2? w rewanzu moze tez jakos 2-3... w dwumeczu 7:0, zadnej bardzo groznej sytuacji, przy tak slabej i nowej obronie. Uwazam ze skonczylo sie tak jak mozna bylo wymagac..

To byli gimnazjaliści. Czekam na prawdziwy test

Wrona 24.07.2010 01:53

W obu meczach z Portadown Azerowie przegrywali 0:1, na wyjeździe strzelili bramki w 67 i 86 minucie, u siebie w 83...
Wszystkie 3 bramki dla Karabachu zdobył niejaki Afran Ismayilov, 21 lat...
W poprzedniej rundzie z Metalurgiem Skopje w wg uefa.com w dwumeczu oddali 7 strzałów na bramkę (chyba chodzi o celne), zdobyli 5 goli...

twardybidon 24.07.2010 02:57

http://www.youtube.com/watch?v=VnPE10TMiS8 - tutaj skrót z rewanżu z Portadown.

Na pewno atakują z rozmachem, na szczęście patałaszą pod bramką strasznie. Groźnie jednak to wygląda. Ten Efran Ismayilov to faktycznie ciekawy zawodnik - przy golu widać u niego pewien luz techniczny. Warto zwrócić na niego uwagę - zadebiutował już w pierwszej reprezentacji i strzelił w debiucie gola Jordanii.

Wasiu 24.07.2010 08:18

Jak juz jestesmy przy linkach:

Sezon 2010/11

Qarabag - Mettalug (Skopje) 4-1
http://www.youtube.com/watch?v=Kh_Zv...os=7Q0lwXZgD2s
Karny + conajmniej 2 bledy bramkarza
W rewanzu 1-1, nie moge linku znalezc

Portadown - Qarabag 1-2
http://www.youtube.com/watch?v=ptGuZuUYQTY

Qarabag - Portadown 1-1
http://www.youtube.com/watch?v=VnPE10TMiS8


Sezon 2009/2010

Rosenborg - Qarabag 0-0
http://www.youtube.com/watch?v=uidqyrcuf6s

Qarabag - Rosenborg 1-0
http://www.youtube.com/watch?v=qPSuLJ0ISbw
Kompromitujaca postawa napastnikow norweskich, strzal zycia z wolnego Azera + niewytlumaczalne zachowania Murzyna stojacego w murze

Honka - Qarabag 0-1
http://www.youtube.com/watch?v=Jpbyz-_BOZ0

Qarabag - Honka 2-1
http://www.youtube.com/watch?v=vtB9r...eature=related
Gapiostwo obrony + fatalna interwencja bramkarza

Twente - Qarabag 3-1
http://www.youtube.com/watch?v=6Dmdl...eature=related
Qarabag strzela bramke po fatalnym bledzie obrony, pozniej ma prawie identyczna sytuacje, Holendrzy zbytnio sie nie nameczyli, zeby straty odrobic
W rewanzu 0-0

wislakrakow124 24.07.2010 08:37

mam takie pytanie jak sa liczone punkty w rankingu klubowym??

Reser 24.07.2010 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 943079)
Tyle że Rosenborg od jakiegoś czasu szału nie robi = ale to nie zmienia faktu że trza się sprężyć bo inaczej będzie kolejna wstydliwa wtopa.


A Wisła robi szał?

AZS_Lublin 24.07.2010 08:44

Znacie kadrę Wisły która została zgłoszona na mecz z Agdamem?

Kordel_Walker 24.07.2010 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 943109)
mam takie pytanie jak sa liczone punkty w rankingu klubowym??

http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6055

tofik 24.07.2010 11:13

Kasperczak będzie miał ból głowy przy zestawieniu składu na Azerów.
1. środek obrony, czy wystawić dwóch lewonożnych obrońców na środku czyli Bunozę i Clebera
2. lewa pomoc Paljić czy Piotr Brożek, czy może Kirm
3. lewa obrona Diaz czy Piotr Brożek
4. prawa pomoc, kto powinien tam grać, Boguski wygląda słabo, może Kirm, który w 2 sparingach strzelił 2 gole ? Może Małecki, wiadomo ostatnio pod formą, ale potrafi narobić zamieszania i urwać się na skrzydle

Właściwie pewny jest jedynie atak, Żurawski i Brożek jak na tą chwilę nie do ruszenia. Nie wspominam również o zmianie ustawienia, bo Heniu zawsze gra 442 :-p

Ravers 24.07.2010 11:16

Trener Kasperczak może na prawe skrzydło wrzucić Paljicia,sam zawodnik mówił,że może grać na każdej pozycji w pomocy a wczoraj narobił trochę wiatru z KSZO.

AZS_Lublin 24.07.2010 11:19

Moja 11:
Jovanic- Diaz, Cleber, Kowalski, Cikos- Pi Brożek, Garguła, Sobolewski, Palijc -Zurawski, Pa Brozek. 1 zmiana w porownaniu do Szawli. Ja zaryzykowałbym ze stoperami ktorzy grali do teraz, to jest specyficzna pozycja, i Bunoza spodziewam się ze jest lepszy i od młodego i od starego to nie jest z zadnym z nich zgrany.
Boguski oraz Kirm wejscie na podmęczonego rywala.

PS: Ani Czarek Wilk, ani Rios i Chaverez nie zostali potwierdzeni do gry w III rundzie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl