![]() |
Rzecz gustu. Mi się podoba ten monumentalny kształt dachu. Inna sprawa, że jedna trybuna psuje cały efekt.
|
Cytat:
http://blubry.pl/userfiles/image/zdj...poz%20logo.jpg http://www.poznan.pl/mim/public/bm/d...e=1064&lang=pl |
Cytat:
|
Mi ten napis też się nie podoba.
Do pełni brakuje tylko jeszcze na trybunach poniżej POZnań* napisu *Miasto know-how.Wtedy byłby komplet i zachowana byłaby koncepcja. |
Mi też się nie podoba. Ale stadion jest miejski, a miasto dosyć ostro gdzie tylko może, promuje logo.
W sumie tylko "POZNAŃ" mogło się znaleźć na krzesełkach więc dużego wyboru nie było. |
|
|
Cytat:
|
na kiedy mają zamiar oddac stadion pasów??
|
Zapodawajcie fotki, a nie linki na tą pier****ną stronkę z parchatą propagandą :foch:
|
Cytat:
|
Gdynia:
http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,5c8c9aa97ad11082.jpg http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,31ba089596e24c0c.jpg Z tym dachem to rzeczywiście jaja... |
Nieźle pomyślane. Po wypiciu kilku piw przed meczem będzie się można przytulić do słupa żeby nie spaść niżej. W dodatku lekka konstrukcja dachu niczym wiata przystanku będzie jak znalazł podczas jesiennych sztormów.
|
Hmm.. słyszałem, że to ma być stadion podobny/identyczny do tego w Zagłębiu Lubin. A tam takich kwiatków nie ma.
|
W stadionie Lecha rzucaja mi sie 2 rzeczy in minus:
-Trybuna za bramka sprawia wrazenie dluzszej niz ta wzdluz boiska :/ -Te kratownice dachowe(ponoc najciezsze jakiekolwiek uzytoOO) Po co? Jest tyle rozwiazan dachów stadionowych duzo ladniejszych i lzejszych. Niewiem kto to projektował,jak na tym jeszcze snieg osiadzie to juz wogole sily sciskajace i rozciagajace przenoszone przez te kratownice beda jakies absurdalnie duze. Istny brutalizm jak dla mnie. Moze jeszcze zeby dodac medialnosci Lechowi niech zrobia najgrubsze sciany działowe od toalet. 80 cm minimum ; ) |
My narzekamy na 4m asfaltu a oni mają piaskownice i to zaraz za linią boiska.. koszmarnie to wygląda, planują coś z tym zrobić?
|
W Gdyni jedyny plus w tej chwili to fajne nachylenie trybun..
Wie ktoś jak idą karnety na Legii? |
Cytat:
http://forum.legialive.pl/showpost.p...postcount=5864 |
Przeglądając forum skyscapercity natrafiłem na kolejny nowy stadion w Polsce
Tychy, pojemność w granicach 15 000, pierwsze działania projektowe już się zaczęły. http://www.gkstychy.info/stadion/4.jpg http://www.gkstychy.info/stadion/9.jpg |
W Tychach z wyposażeniem czyli piłki uwzględnili w projekcie?
|
"Klub spełnił także prośbę kibiców, polegającą na zwiększeniu liczby miejsc w sektorze gości oraz demontażu krzesełek w młynie."
http://legionisci.com/news/38397_Cor...h_klubach.html Świetna sprawa, ale czy w świetle polskich przepisów coś takiego jest możliwe?? |
Tak się kończa niektóre nieprzemyślane decyzje. Krótko mówiąc kasa zmarnowana podwojnie bo nie dość że stadiony wybudowane to jeszcze trzeba je utrzymywac
http://stadiony.net/aktualnosci/2010..._ligowej_pilki |
Dokładnie. Wysadzą jak w Korei.
|
Ściaśniaj ściaśniaj ściasinaj... :lol:
http://foto.terazpasy.pl/d/26963-1/2...on-crac-41.JPG Coś mi tak wyglądało że ten stadion 15 tys nie ma |
Cytat:
|
Siedzą tak jakoś na zakładkę :). To chyba wycieczka mieszkańców przedwojennego Kazimierza.
|
Oni zbudowali stadion dla zgód swoich. Kibice Arki będą się czuć wyśmienicie - poupychani jak śledzie.
|
Hahaha to już wiem skąd te 15 tys miejsc na najlepszym stadionie w Europie ;))))))
http://www.weszlo.com/fotonews/12748...ciezarowka.jpg |
Teraz juz wiadomo czemu u nich bilety dla kobiet i dzieci do 12 roku zycia sa po zlotówke..trzeba zachęcić "szczuplejszych" żeby reszta sie nie pognniotla..
|
http://www.sportfan.pl/artykul/19256...wlana-fuszerke
Drugi filmik pokazuje jak fajnie woda płynie po kolejnych rzędach trybun... widać że ten ich piękny dach jest trochę nieszczelny, ciekawe czy to załatają. |
Dach nie przecieka. Rynny nie nadążały z odprowadzaniem wody. Ma to zostać poprawione.
|
Cytat:
|
Sektor dla gości po gorszej stronie Błoń:
http://www.youtube.com/watch?v=fKJKXOCc3Fo |
Cytat:
|
Na Legii jest fajny Sports Bar:
http://legia.com/www/pliki/wiosna10/0508buudowa3.JPG Zazdroszczę,że u nas takich miejsc,ani takiej wykończeniówki nie będzie.. |
teraz to już ostro przesadziłeś. Sprawdzi się u nich (czytaj : zarobią na siebie i jeszcze zyski przyniosą) to sprawdzi się i u nas. Pomieszczeń dosyć jest.
Uznanie dla marketingu Legii, że te rzeczy przygotowali przed sezonem, przewidzieli. U nas takich wizjonerów brak, co zresztą dziwić nie może, jaki Majcher pan taki kram. Niech ten facet już poleci, dla Krakowa to wrzód na zadku, porównanie do prawdziwych ojców miasta typu Dietl, Leo, Zyblikiewicz to byłaby ciężka obraza dla tych wspaniałych ludzi. |
http://m.onet.pl/_m/94c8669ea950f2c8...11de7,21,1.jpghttp://m.onet.pl/_m/628b486a20f80926...df269,21,1.jpg
http://m.onet.pl/_m/df80746f94aa741f...5c031,21,1.jpg Jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o takich stadionach w Polsce. Jak dla mnie, genialne zdjęcia. |
Tam jest wszystko przemyślane. Wiedzieli, że nie wyrobią się w tak, krótkim czasie z całym stadionem, to wykończyli perfekcyjnie 3 trybuny. A u nas? Zamiast robić stopniowo trybuna po trybunie, to najlepiej 4 na raz i mecze na R22 na wiosnę.
|
sami widzicie, ile daje dobra komitywa. ITI idzie ręka w rękę z władzami miasta, bo jedni i drudzy jawni pełowcy. Wspólnota interesów wiąże jak widać. I dobrze, że to robią, partyjki czy politycy przeminą a stadion dla ludzi pozostanie.
W naszym przypadku mamy właściciela , który w miarę możliwości trzyma się od polityków jak najdalej i władze miasta, dla których ten stadion jest jak wrzód na zadku , który niestety (dla nich) muszą skończyć bo by ich za dziób wzięli za zmarnowane dobre pół grubego melona. Pewnie nieraz żałują , że się za ten stadion wzięli :D Tyle ich, co ich wafel Obtułowicz zarobił na spapranej robocie. |
Cytat:
A co do sports baru: ceny w nim są może jeszcze nie astronomiczne, ale na moją kieszeń, to na pewno nie. Zresztą również nie na kieszeń podejrzewam z 85% kibiców. Ceny starterów wahają się od 28 do 48 zł, a dań głównych od 42 do 95 zł. Od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30 - 19:30 jest happy-hours, ale musiałyby być bardzo happy, żebym się zdecydował :) Sorry, ale jak ja biorę danie za ponad 40 zł, to chyba jak bardzo chcę zaszaleć, a potem i tak żałuję ;) A zarabiam średnią krajową. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl