Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

_ukoL 11.07.2010 09:21

Rzecz gustu. Mi się podoba ten monumentalny kształt dachu. Inna sprawa, że jedna trybuna psuje cały efekt.

sq 11.07.2010 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 932344)
Napis "Poznan" tragiczny do kwadratu, nie dosc ze literki sa roznej wielkosci to jeszcze ta gwiazdka nad "n".

Ignorancja niektórych powala.


http://blubry.pl/userfiles/image/zdj...poz%20logo.jpg


http://www.poznan.pl/mim/public/bm/d...e=1064&lang=pl

iiYama 11.07.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 932713)

Hmm, on nie napisał nigdzie że nie wie co ten napis oznacza. Jedynie że subiektywnie mu się nie podoba.

ToTylkoJa 11.07.2010 23:18

Mi ten napis też się nie podoba.
Do pełni brakuje tylko jeszcze na trybunach poniżej POZnań* napisu *Miasto know-how.Wtedy byłby komplet i zachowana byłaby koncepcja.

sq 12.07.2010 08:02

Mi też się nie podoba. Ale stadion jest miejski, a miasto dosyć ostro gdzie tylko może, promuje logo.
W sumie tylko "POZNAŃ" mogło się znaleźć na krzesełkach więc dużego wyboru nie było.

Buziek_LG 13.07.2010 09:19

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/025f260f.jpg

no i 10 dni później


http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...i/13lipiec.jpg

TSW Fanatyk 18.07.2010 11:53

http://www.wikipasy.pl/Galeria:2010-...ion_przebudowa

krzesełka parch...

nasze są ładniejsze :)

JAR0 18.07.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 937453)
http://www.wikipasy.pl/Galeria:2010-...ion_przebudowa

krzesełka parch...

nasze są ładniejsze :)

I to zdecydowanie :-D

marcinm 18.07.2010 12:55

na kiedy mają zamiar oddac stadion pasów??

Arturo Qr2nów 18.07.2010 12:59

Zapodawajcie fotki, a nie linki na tą pier****ną stronkę z parchatą propagandą :foch:

jkw 18.07.2010 14:13

Cytat:

na kiedy mają zamiar oddac stadion pasów??
Na 15 sierpnia + odbior budowlany 2-3 tygodnie.

Konrad. 20.07.2010 03:42

Gdynia:
http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,5c8c9aa97ad11082.jpg
http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,31ba089596e24c0c.jpg

Z tym dachem to rzeczywiście jaja...

Gwiaździsty 20.07.2010 07:10

Nieźle pomyślane. Po wypiciu kilku piw przed meczem będzie się można przytulić do słupa żeby nie spaść niżej. W dodatku lekka konstrukcja dachu niczym wiata przystanku będzie jak znalazł podczas jesiennych sztormów.

Oldpara 20.07.2010 15:52

Hmm.. słyszałem, że to ma być stadion podobny/identyczny do tego w Zagłębiu Lubin. A tam takich kwiatków nie ma.

LAB 23.07.2010 16:00

W stadionie Lecha rzucaja mi sie 2 rzeczy in minus:
-Trybuna za bramka sprawia wrazenie dluzszej niz ta wzdluz boiska :/
-Te kratownice dachowe(ponoc najciezsze jakiekolwiek uzytoOO) Po co? Jest tyle rozwiazan dachów stadionowych duzo ladniejszych i lzejszych. Niewiem kto to projektował,jak na tym jeszcze snieg osiadzie to juz wogole sily sciskajace i rozciagajace przenoszone przez te kratownice beda jakies absurdalnie duze. Istny brutalizm jak dla mnie.
Moze jeszcze zeby dodac medialnosci Lechowi niech zrobia najgrubsze sciany działowe od toalet. 80 cm minimum ; )

royalmichael 24.07.2010 03:22

My narzekamy na 4m asfaltu a oni mają piaskownice i to zaraz za linią boiska.. koszmarnie to wygląda, planują coś z tym zrobić?

Kordel_Walker 24.07.2010 08:39

W Gdyni jedyny plus w tej chwili to fajne nachylenie trybun..
Wie ktoś jak idą karnety na Legii?

emj10 24.07.2010 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 943111)
Wie ktoś jak idą karnety na Legii?

Ok. 6 tys. sprzedanych/rozdanych nie licząc sektorów VIP.
http://forum.legialive.pl/showpost.p...postcount=5864

SZYMEK_TSW 24.07.2010 23:03

Przeglądając forum skyscapercity natrafiłem na kolejny nowy stadion w Polsce

Tychy, pojemność w granicach 15 000, pierwsze działania projektowe już się zaczęły.

http://www.gkstychy.info/stadion/4.jpg
http://www.gkstychy.info/stadion/9.jpg

Q13SON 25.07.2010 01:17

W Tychach z wyposażeniem czyli piłki uwzględnili w projekcie?

Martinho 25.07.2010 12:29

"Klub spełnił także prośbę kibiców, polegającą na zwiększeniu liczby miejsc w sektorze gości oraz demontażu krzesełek w młynie."

http://legionisci.com/news/38397_Cor...h_klubach.html

Świetna sprawa, ale czy w świetle polskich przepisów coś takiego jest możliwe??

crazykaro 26.07.2010 15:28

Tak się kończa niektóre nieprzemyślane decyzje. Krótko mówiąc kasa zmarnowana podwojnie bo nie dość że stadiony wybudowane to jeszcze trzeba je utrzymywac

http://stadiony.net/aktualnosci/2010..._ligowej_pilki

Mario Nh 26.07.2010 16:44

Dokładnie. Wysadzą jak w Korei.

crazykaro 28.07.2010 22:08

Ściaśniaj ściaśniaj ściasinaj... :lol:

http://foto.terazpasy.pl/d/26963-1/2...on-crac-41.JPG

Coś mi tak wyglądało że ten stadion 15 tys nie ma

SZYMEK_TSW 28.07.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946291)
Ściaśniaj ściaśniaj ściasinaj... :lol:

projektant założył ze i tak co drugie krzesełko będzie wolne :)

Gwiaździsty 29.07.2010 08:12

Siedzą tak jakoś na zakładkę :). To chyba wycieczka mieszkańców przedwojennego Kazimierza.

sandbender 29.07.2010 10:06

Oni zbudowali stadion dla zgód swoich. Kibice Arki będą się czuć wyśmienicie - poupychani jak śledzie.

blanco 29.07.2010 10:26

Hahaha to już wiem skąd te 15 tys miejsc na najlepszym stadionie w Europie ;))))))
http://www.weszlo.com/fotonews/12748...ciezarowka.jpg

Belzebub 29.07.2010 10:42

Teraz juz wiadomo czemu u nich bilety dla kobiet i dzieci do 12 roku zycia sa po zlotówke..trzeba zachęcić "szczuplejszych" żeby reszta sie nie pognniotla..

Ofsajd 04.08.2010 09:20

http://www.sportfan.pl/artykul/19256...wlana-fuszerke

Drugi filmik pokazuje jak fajnie woda płynie po kolejnych rzędach trybun... widać że ten ich piękny dach jest trochę nieszczelny, ciekawe czy to załatają.

ToTylkoJa 04.08.2010 09:27

Dach nie przecieka. Rynny nie nadążały z odprowadzaniem wody. Ma to zostać poprawione.

RLY 04.08.2010 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 951724)
Dach nie przecieka. Rynny nie nadążały z odprowadzaniem wody. Ma to zostać poprawione.

A tak poza tym prawie wogóle nie padało ;)

Szymonito 04.08.2010 22:35

Sektor dla gości po gorszej stronie Błoń:
http://www.youtube.com/watch?v=fKJKXOCc3Fo

Arturo Qr2nów 04.08.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szymonito (Post 952163)
Sektor dla gości po gorszej stronie Błoń:
http://www.youtube.com/watch?v=fKJKXOCc3Fo

Całkiem spory ten sektor. Będzie można zagłuszyć żydków podczas derbów na ich obiekcie :-D

blanco 05.08.2010 15:46

Na Legii jest fajny Sports Bar:

http://legia.com/www/pliki/wiosna10/0508buudowa3.JPG

Zazdroszczę,że u nas takich miejsc,ani takiej wykończeniówki nie będzie..

harthausen 05.08.2010 19:55

teraz to już ostro przesadziłeś. Sprawdzi się u nich (czytaj : zarobią na siebie i jeszcze zyski przyniosą) to sprawdzi się i u nas. Pomieszczeń dosyć jest.
Uznanie dla marketingu Legii, że te rzeczy przygotowali przed sezonem, przewidzieli. U nas takich wizjonerów brak, co zresztą dziwić nie może, jaki Majcher pan taki kram.
Niech ten facet już poleci, dla Krakowa to wrzód na zadku, porównanie do prawdziwych ojców miasta typu Dietl, Leo, Zyblikiewicz to byłaby ciężka obraza dla tych wspaniałych ludzi.

Mario Nh 07.08.2010 11:19

http://m.onet.pl/_m/94c8669ea950f2c8...11de7,21,1.jpghttp://m.onet.pl/_m/628b486a20f80926...df269,21,1.jpg
http://m.onet.pl/_m/df80746f94aa741f...5c031,21,1.jpg

Jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o takich stadionach w Polsce. Jak dla mnie, genialne zdjęcia.

Jagul 07.08.2010 11:28

Tam jest wszystko przemyślane. Wiedzieli, że nie wyrobią się w tak, krótkim czasie z całym stadionem, to wykończyli perfekcyjnie 3 trybuny. A u nas? Zamiast robić stopniowo trybuna po trybunie, to najlepiej 4 na raz i mecze na R22 na wiosnę.

harthausen 07.08.2010 11:54

sami widzicie, ile daje dobra komitywa. ITI idzie ręka w rękę z władzami miasta, bo jedni i drudzy jawni pełowcy. Wspólnota interesów wiąże jak widać. I dobrze, że to robią, partyjki czy politycy przeminą a stadion dla ludzi pozostanie.

W naszym przypadku mamy właściciela , który w miarę możliwości trzyma się od polityków jak najdalej i władze miasta, dla których ten stadion jest jak wrzód na zadku , który niestety (dla nich) muszą skończyć bo by ich za dziób wzięli za zmarnowane dobre pół grubego melona. Pewnie nieraz żałują , że się za ten stadion wzięli :D
Tyle ich, co ich wafel Obtułowicz zarobił na spapranej robocie.

Sartre 07.08.2010 12:29

Cytat:

ITI idzie ręka w rękę z władzami miasta, bo jedni i drudzy jawni pełowcy
ITI to raczej hmm... SLDowcy, tacy spod znaku Kwaśniewskiego. Swego czasu bardzo mocno włazili w dupę Kwaśniewskiemu, zatrudnili jego żonę, puścili program z jego córką w roli głównej, a za obrażenie Kwaśniewskiej Ale Plama "wyczerpała swoją formułę" (bo widać formuła najlepszego programu polityczno-satyrycznego w Polsce jest wyczerpywalna ;)). A co do komitywy w przypadku stadionu - każda ze stron miała swoje w tym temacie do ugrania, więc dążyły do osiągnięcia tego i stadion jest.

A co do sports baru: ceny w nim są może jeszcze nie astronomiczne, ale na moją kieszeń, to na pewno nie. Zresztą również nie na kieszeń podejrzewam z 85% kibiców. Ceny starterów wahają się od 28 do 48 zł, a dań głównych od 42 do 95 zł. Od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30 - 19:30 jest happy-hours, ale musiałyby być bardzo happy, żebym się zdecydował :) Sorry, ale jak ja biorę danie za ponad 40 zł, to chyba jak bardzo chcę zaszaleć, a potem i tak żałuję ;) A zarabiam średnią krajową.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl